Nereden
Nereye
Telefon

Blog Sayfa: 2

Bloglar arasında arama yap
Araç Nakliye İşlemlerinde Teklif
Araç Nakliye İşlemlerinize Anında Onlarca Teklif!
24.03.2021

Ülkemiz; yedi coğrafi bölgeden oluşan, karayolları ağı geniş bir yapıya sahiptir. Ana veya ara hatlar olarak bakıldığında, kişilerin veya firmaların araç nakliye taleplerini toplamada büyük başarı yakalayan Çekici (Chekici)oto kurtarıcı, araç kurtarma sektörüne yepyeni bir soluk getirmek için kolları sıvadı. Türkiye’nin en güvenilir araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, şehir içi oto kurtarıcı, uzun mesafe araç nakliye firmalarını, kendi çatımız altında birleştirdik. Dürüst çalışma ilkemiz, etik hizmet anlayışımız ve inovatif mobil aplikasyon sistemimizin oluşturduğu müthiş sinerji ile süregelen geniş iş pazarımız içerisinde talep karşılama hacmimizi gün geçtikçe artırarak sektörün öncüsü olmayı başardık! Tek taleple onlarca fiyat teklifine ulaşabileceğiniz platformumuz sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, bu esnada da araç takip sistemimiz ile saniye saniye aracınızın konum bilgisine erişebileceksiniz. Aracınızı/araçlarınızı mı göndermek istiyorsunuz? Garanti şartlarından emin olmadığınız çekiciler ile uzlaşma sağlamaya çalışmaktan bıkmadınız mı? Çekici sayesinde güvenilir çekicilerden garantili araç çekici hizmeti alarak rahat edin! Sektörel bazlı hizmet incelemelerimizde, çekici ihtiyaçlarınızı gidermeyen sorunları keşfederek tüm kusurları kapattık ve Çekici ile hizmete geçtik! Çekici ihtiyacınız için hemen arayın: 0552 880 35 05.

Chekici'de Çekici Olmak
Araç Nakliye Hizmeti Veren Çekici Firmalarına Sağladığımız Avantajlar
18.03.2021

Chekici (Çekici) ile avantajlar dünyasına hoş geldiniz! Çekici platformumuza adım attığınız andan itibaren karşılaşacağınız pratik ve yenilikçi hizmetlere hazır mısınız? Platformumuz gerek müşteriler gerekse tedarikçiler açısından birçok fayda ve avantaja sahiptir. Siz de günden güne büyüyen çekici ailemizin bir parçası olmak ister misiniz? Öyleyse hemen ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden "Çekici ol" butonu aracılığıyla ücretsiz üyelik oluşturarak aramıza katılabilirsiniz. Tüm belge ve bilgilerinden emin olduğumuz tedarikçilerimiz ve her geçen gün katlanarak artan müşteri havuzumuzla yolumuza son sürat devam ediyoruz. Tedarikçi olarak uygulamamızı kullanan üyelerimiz için sağladığımız avantajlara değinmeden önce dilerseniz Çekici’nin nasıl çalıştığından bahsedelim. Çekici; şehir içi ve şehirlerarası araç taşımacılığı hizmeti veren firmaları kendi çatısı altında birleştirip müşterilerle buluşturmak için kurulmuş oldukça kullanışlı ve yenilikçi bir sistemdir. Firmalara sunduğu en önemli avantajlardan biri ise görünürlüklerini ve erişimlerini genişleterek kârlarını artırmalarını sağlamasıdır.  Yola çıktığı ilk andan itibaren Çekici, sektördeki farkını ortaya koyarak ziyaretçileri için benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Siz de portföyünüzü genişletmek ve yepyeni bir müşteri havuzuna erişim sağlayabilmek istiyorsanız hemen ücretsiz üyelik oluşturarak geniş Chekici (Çekici) ailesine katılabilirsiniz. Platformumuza üye olduktan sonra gelen tüm taleplerin bildirimlerine anlık olarak erişebilir, hemen teklif vererek iş hacminizi genişletebilirsiniz. Tüm Türkiye araç nakliye işlemlerini Çekici üzerinden gerçekleştiriyor iken, platformumuz üzerinde Çekici olmanın ve sunduğumuz avantajlardan faydalanmanın sizce de sırası değil mi? Destek almak için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Tel: 0552 880 35 05.


Oto Çekici Hizmeti Almanın Yolu
Oto Çekici Arıyorsanız Chekici’ye Tıklayın!
22.03.2021
Aktif olarak araç kullanan herkesin en büyük endişelerinden biri seyahat sırasında araçlarının arızalanması ve yolda kalmaktır. Böyle durumlarda oto çekici aramak zorunda kaldığınızda işinizi kolaylaştıracak en önde gelen çözümdür, Çekici(Chekici)! Çekici, gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak tasarlanmış yenilikçi bir uygulamadır. Arama motorları içerisinde yüzlerce amatörce hazırlanmış çekici sitesi arasından bulunduğunuz konuma hizmet veren güvenilir bir oto çekici firması bulmanın zorluğunu biz de yaşadığımız için bu soruna bir çözüm getirmek için yola çıktık. Hem firmalara hem de çekici arayan müşterilere yardım edebilmek için kollarımızı sıvayarak Chekici’yi yarattık. Uygulamayı kurgularken hem kendi yaşadığımız çekici tecrübelerini, hem internet ve sosyal medya genelinde sıklıkla dile getirilen müşteri şikayetlerini göz önünde bulundurduk. Böylece genel çekici deneyiminin üstünde hizmet verebilen, alanında rakipsiz, yenilikçi ve özel bir hizmet kanalı oluşturmuş olduk. Çekici gölgesinde çalışan 100'lerce çekici ekibi Türkiye'nin 81 ilinde de güçlü bir hizmet ağı oluşturduk.  Platformumuz sayesinde şikayetler sona erecek, kaliteli ve garantili çekici hizmetini oluşturduğunuz talep ile alabileceksiniz. "Çekici'yi nasıl kullanacaksınız?" öğrenmeye var mısınız?
Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Hizmeti
Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Adresi, Chekici!
22.03.2021

Yepyeni fırsat ve tekliflerle, Chekici yine karşınızda! Sizler için tasarladığımız basit ve yenilikçi araç çekme platformu ile sektördeki ezberleri bozmaya geldik. Haydi, Çekici (Chekici) ile tanışmanın tam zamanı! Çoklu oto taşıma, araba taşıma, şehirler arası araç nakliye, oto kurtarma, şehir içi oto çekici hizmetlerinden herhangi birine ihtiyaç duymanız halinde, web sitemizi ziyaret etmeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Hızlı, güvenilir ve hızlı ve güvenilir oto kurtarıcı hizmetlerimiz ile her zaman ilk durağınız olmayı hedefledik, başardık. Artık uzun mesafe araç taşıma işleri büyük meseleler haline gelmeyecek. Talep oluşturduğunuz anda fiyat teklifleri kısa mesaj olarak cep telefonunuza gelmeye başlayacak ve siz en cazip gördüğünüz teklifleri onaylayıp anında firmalar ile görüşme sağlayabileceksiniz. Üstelik taşıma işleminiz başladıktan sonra araç takip sistemimiz sayesinde aracınızın nerede olduğunu istediğiniz an takip edebileceksiniz. Araç taşıma, tekli araç taşıma, şehirler arası araç taşıma işlerinin lider firması Çekici, 7/24 sizlerin hizmetinde. Türkiye’nin en güvenilir firması sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, mobil uygulamamız üzerinden taşıma sürecinin her anında aracınızın fotoğraflarına erişebileceksiniz. Üstelik dakikalar içinde gelen tekliflere kısa sürede oluşturduğunuz talep formu sayesinde ulaşıyorsunuz. Talep formunuzu web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşmek ise 7 gün 24 saat mümkün! TEL: 0552 880 35 05Türkiye'nin Acil Çekici Hizmeti
Chekici, Tüm Türkiye'ye Acil Çekici Hizmeti Veriyor!
15.03.2021

Türkiye sınırları içerisinde acil oto çekici hizmeti mi almak istiyorsunuz? 81 ilde hizmet veren, en geniş ve en güvenilir araç taşımacılığı ağına sahip Çekici (Chekici) uygulaması ile hemen imdadınıza yetişiyoruz! Türkiye’nin en hızlı, en kaliteli ve en kapsamlı tedarik zincirine sahip platformu ile zoru başarmaya geldik. 5 dakika içinde yüzlerce fiyat teklifine erişebilmeniz için tasarlamış olduğumuz oto çekici, acil oto çekici, acil oto kurtarma, garantili otomobil kurtarma, şehirler arası araç nakliye uygulaması Chekici(Çekici) ile alacağınız hizmetin sürat ve kalitesine inanamayacaksınız. Tahminlerinizden bile daha hızlı oto çekme, oto kurtarıcı faaliyetleriyle platformumuz her zaman yanı başınızda. Yoğun trafik akışında aniden aracınız arıza yaptı ve yolda kaldıysanız, acil çekici yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Stresli ve karmaşık bir acil oto kurtarıcı, hızlı yol yardım arayışına girmeden önce web sitemiz chekici.com'u ziyaret etmenizi öneririz.  Platformumuzu ziyaret etmeniz, doğru adreste olduğunuz anlamına gelir! Ayrı ayrı oto kurtarıcılardan fiyat alma işlemini sizin için basit hale getirmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir araç nakliye tedarikçilerini kendi çatımız altında birleştirdik. Mobil uygulamamız üzerinden veya bizi arayarak oluşturduğunuz çekici talebine,  5 dakika içerisinde yüzlerce teklif gelecek. Chekici ile acil oto kurtarma servisi almak işte bu kadar basit ve pratik! Dijital ortama uyarlanmış çekici hizmeti tüm çekici işlemleriniz için tercih noktanız olacak! Evde, işte belki de yarı yolda ya da her neredeyseniz talep oluşturmak için zaman kaybetmeyin! Mobil uygulamamız üzerinden ücretsiz üyelik oluşturabilir veya 0552 880 35 05 numaralı canlı destek hattımızdan 7/24 bizlere ulaşıp dilediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.


Oto Çekici Hizmeti Alacak Kullanıcılar
Chekici ile İlk Kez Oto Çekici Hizmeti Alacaklara Müjde!
15.03.2021

Şehir içi araç taşıma veya şehirler arası araç taşıma işleminiz var ve en güvenli şekilde aracınızı nasıl transfer edeceğinizi mi düşünüyorsunuz?  Beklenmedik bir anda yolda mı kaldınız? Yeni bir araç satın aldınız ve bulunduğunuz lokasyona getirmek sizin için problem haline mi dönüştü? Öyleyse Çekici ile tanışmanın tam zamanı! Tüm bu düşüncelere son vermek için araç çekme, oto çekme piyasasına yepyeni bir soluk getirecek, Türkiye’nin en geniş taşıma yelpazesine sahip çekici platformunu tasarladık. Çekici, şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren seçkin firmaları müşterilerle buluşturmak için kurulmuş son derece profesyonel ve kullanışlı bir sistemdir. Dev hizmet kadromuz, disiplinli çalışma sistemimiz, etik odaklı hizmet anlayışımız ve yakaladığımız müthiş sinerji ile araç nakliye sektöründe en üst sıradaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinden ilk kez oto çekici hizmeti alıyorsanız endişe yaşamanıza lüzum yok, çünkü adım adım ilerleyeceğiniz süreci size yazımızda anlatıyor ve uygulama üzerindeki işlem akışı ekranlarımız sayesinde kolaylık sağlıyor olacağız! Müşteri temsilcimize bağlanmak için 0552 880 35 05'i arayabilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!