BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!
Chekici Tanıtım
Chekici tanıtımı videosunu oynat
Chekici ile Tanışın!

Blog Sayfa: 2

Bloglar arasında arama yap
Araç Nakliye İşlemlerinde Teklif
Araç Nakliye İşlemlerinize Anında Onlarca Teklif!
24.03.2021

Ülkemiz; yedi coğrafi bölgeden oluşan, karayolları ağı geniş bir yapıya sahiptir. Ana veya ara hatlar olarak bakıldığında, kişilerin veya firmaların araç nakliye taleplerini toplamada büyük başarı yakalayan Çekici (Chekici)oto kurtarıcı, araç kurtarma sektörüne yepyeni bir soluk getirmek için kolları sıvadı. Türkiye’nin en güvenilir araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, şehir içi oto kurtarıcı, uzun mesafe araç nakliye firmalarını, kendi çatımız altında birleştirdik. Dürüst çalışma ilkemiz, etik hizmet anlayışımız ve inovatif mobil aplikasyon sistemimizin oluşturduğu müthiş sinerji ile süregelen geniş iş pazarımız içerisinde talep karşılama hacmimizi gün geçtikçe artırarak sektörün öncüsü olmayı başardık! Tek taleple onlarca fiyat teklifine ulaşabileceğiniz platformumuz sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, bu esnada da araç takip sistemimiz ile saniye saniye aracınızın konum bilgisine erişebileceksiniz. Aracınızı/araçlarınızı mı göndermek istiyorsunuz? Garanti şartlarından emin olmadığınız çekiciler ile uzlaşma sağlamaya çalışmaktan bıkmadınız mı? Çekici sayesinde güvenilir çekicilerden garantili araç çekici hizmeti alarak rahat edin! Sektörel bazlı hizmet incelemelerimizde, çekici ihtiyaçlarınızı gidermeyen sorunları keşfederek tüm kusurları kapattık ve Çekici ile hizmete geçtik! Çekici ihtiyacınız için hemen arayın: 0552 880 35 05.

Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Hizmeti
Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Adresi, Chekici!
22.03.2021

Yepyeni fırsat ve tekliflerle, Chekici yine karşınızda! Sizler için tasarladığımız basit ve yenilikçi araç çekme platformu ile sektördeki ezberleri bozmaya geldik. Haydi, Çekici (Chekici) ile tanışmanın tam zamanı! Çoklu oto taşıma, araba taşıma, şehirler arası araç nakliye, oto kurtarma, şehir içi oto çekici hizmetlerinden herhangi birine ihtiyaç duymanız halinde, web sitemizi ziyaret etmeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Hızlı, güvenilir ve hızlı ve güvenilir oto kurtarıcı hizmetlerimiz ile her zaman ilk durağınız olmayı hedefledik, başardık. Artık uzun mesafe araç taşıma işleri büyük meseleler haline gelmeyecek. Talep oluşturduğunuz anda fiyat teklifleri kısa mesaj olarak cep telefonunuza gelmeye başlayacak ve siz en cazip gördüğünüz teklifleri onaylayıp anında firmalar ile görüşme sağlayabileceksiniz. Üstelik taşıma işleminiz başladıktan sonra araç takip sistemimiz sayesinde aracınızın nerede olduğunu istediğiniz an takip edebileceksiniz. Araç taşıma, tekli araç taşıma, şehirler arası araç taşıma işlerinin lider firması Çekici, 7/24 sizlerin hizmetinde. Türkiye’nin en güvenilir firması sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, mobil uygulamamız üzerinden taşıma sürecinin her anında aracınızın fotoğraflarına erişebileceksiniz. Üstelik dakikalar içinde gelen tekliflere kısa sürede oluşturduğunuz talep formu sayesinde ulaşıyorsunuz. Talep formunuzu web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşmek ise 7 gün 24 saat mümkün! TEL: 0552 880 35 05Oto Kurtarıcı Hizmeti
Oto Kurtarma İhtiyaçlarınız İçin Chekici!
23.03.2021

Yolculuk sırasında arıza sebebiyle yolda kalmak çok sık olmasa da karşılaşılabilen bir durumdur. Böyle durumlarda sürücülerin hızlı bir şekilde araçlarını yetkili servislere götürmeleri gerekmektedir. Bu işlemler için genelde oto çekici veya oto kurtarma aracı adı verilen araçlar kullanılmaktadır. Oto çekici araçları aynı anda tek ya da birden çok araç taşıma kapasitesi olan özel araçlardır. Aracınızın yolda kaldığı yere gelerek, çekici aracına aracınızı yükler ve talep edilen noktaya aracınızı bırakarak çalışırlar. Bazen acil durumlarda bu çekici firmalarına ulaşmak zorlu olabilmektedir. İnternetten oto kurtarma aracı ararken kaldığınız il - ilçede bir firma bulmak ya da uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmete ulaşmak zor olmaktadır. Bu zorluğun farkında olduğumuz için sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için Çekici (Chekici) isimli uygulamamızla karşınızdayız! Tüm uygulama marketlerinde bulabileceğiniz Çekici sayesinde artık oto kurtarma aracı arama derdinden kurtulacaksınız. Çekici arama süreçlerinde karşılaşılan zorlukları gerçek hayat hikâyelerinden yola çıkarak analiz eden ekibimiz, bütün sorunlara yaratıcı çözümler getiriyor. Artık arama motorlarında saatlerce çekici aramaya son! Çekici sizler için her şeyi hallediyor! Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirip talebinizi oluşturmak ve size ulaşacak çekici firmalarının tekliflerini değerlendirmek. Uygulama içi bildirimler ve SMS altyapısı sayesinde talebiniz ile alakalı her gelişme anında karşınızda olacak. Kıymetli kullanıcımız canlı destek hattımız üzerinden de müşteri temsilcimizden gerek duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Hemen arayın: 0552 880 35 05. 

 

Chekici'de Çekici Olmak
Araç Nakliye Hizmeti Veren Çekici Firmalarına Sağladığımız Avantajlar
18.03.2021

Chekici (Çekici) ile avantajlar dünyasına hoş geldiniz! Çekici platformumuza adım attığınız andan itibaren karşılaşacağınız pratik ve yenilikçi hizmetlere hazır mısınız? Platformumuz gerek müşteriler gerekse tedarikçiler açısından birçok fayda ve avantaja sahiptir. Siz de günden güne büyüyen çekici ailemizin bir parçası olmak ister misiniz? Öyleyse hemen ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden "Çekici ol" butonu aracılığıyla ücretsiz üyelik oluşturarak aramıza katılabilirsiniz. Tüm belge ve bilgilerinden emin olduğumuz tedarikçilerimiz ve her geçen gün katlanarak artan müşteri havuzumuzla yolumuza son sürat devam ediyoruz. Tedarikçi olarak uygulamamızı kullanan üyelerimiz için sağladığımız avantajlara değinmeden önce dilerseniz Çekici’nin nasıl çalıştığından bahsedelim. Çekici; şehir içi ve şehirlerarası araç taşımacılığı hizmeti veren firmaları kendi çatısı altında birleştirip müşterilerle buluşturmak için kurulmuş oldukça kullanışlı ve yenilikçi bir sistemdir. Firmalara sunduğu en önemli avantajlardan biri ise görünürlüklerini ve erişimlerini genişleterek kârlarını artırmalarını sağlamasıdır.  Yola çıktığı ilk andan itibaren Çekici, sektördeki farkını ortaya koyarak ziyaretçileri için benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Siz de portföyünüzü genişletmek ve yepyeni bir müşteri havuzuna erişim sağlayabilmek istiyorsanız hemen ücretsiz üyelik oluşturarak geniş Chekici (Çekici) ailesine katılabilirsiniz. Platformumuza üye olduktan sonra gelen tüm taleplerin bildirimlerine anlık olarak erişebilir, hemen teklif vererek iş hacminizi genişletebilirsiniz. Tüm Türkiye araç nakliye işlemlerini Çekici üzerinden gerçekleştiriyor iken, platformumuz üzerinde Çekici olmanın ve sunduğumuz avantajlardan faydalanmanın sizce de sırası değil mi? Destek almak için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Tel: 0552 880 35 05.


Oto Çekici Hizmeti Almanın Yolu
Oto Çekici Arıyorsanız Chekici’ye Tıklayın!
22.03.2021
Aktif olarak araç kullanan herkesin en büyük endişelerinden biri seyahat sırasında araçlarının arızalanması ve yolda kalmaktır. Böyle durumlarda oto çekici aramak zorunda kaldığınızda işinizi kolaylaştıracak en önde gelen çözümdür, Çekici(Chekici)! Çekici, gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak tasarlanmış yenilikçi bir uygulamadır. Arama motorları içerisinde yüzlerce amatörce hazırlanmış çekici sitesi arasından bulunduğunuz konuma hizmet veren güvenilir bir oto çekici firması bulmanın zorluğunu biz de yaşadığımız için bu soruna bir çözüm getirmek için yola çıktık. Hem firmalara hem de çekici arayan müşterilere yardım edebilmek için kollarımızı sıvayarak Chekici’yi yarattık. Uygulamayı kurgularken hem kendi yaşadığımız çekici tecrübelerini, hem internet ve sosyal medya genelinde sıklıkla dile getirilen müşteri şikayetlerini göz önünde bulundurduk. Böylece genel çekici deneyiminin üstünde hizmet verebilen, alanında rakipsiz, yenilikçi ve özel bir hizmet kanalı oluşturmuş olduk. Çekici gölgesinde çalışan 100'lerce çekici ekibi Türkiye'nin 81 ilinde de güçlü bir hizmet ağı oluşturduk.  Platformumuz sayesinde şikayetler sona erecek, kaliteli ve garantili çekici hizmetini oluşturduğunuz talep ile alabileceksiniz. "Çekici'yi nasıl kullanacaksınız?" öğrenmeye var mısınız?
Tarım makineleri için çekici hizmeti
Tarım Makineleri Taşımacılığı için En Hızlı Araç Çekici Hizmeti, Chekici'de!
03.03.2021

Türkiye'nin 81 ilinde de 7/24 dev çekici hizmeti veren firmamız Chekici, tarım makinelerinizin de taşımacılığını yaparak çiftçinin ve besicinin bir talep uzağında! İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Şanlıurfa, Diyarbakır, Antalya ya da herhangi bir ilden yeni bir traktör satın aldınız ve bulunduğunuz lokasyona traktörünüzü taşıyacak hızlı araç çekici hizmeti mi arıyorsunuz? Hemen arayın: 0552 880 35 05. Traktör, toprak işleme, bitki bakım, gübreleme, ekim & dikim, sulama, hayvancılık, taşıma, hasat & harman gibi kategorilere ayrılmış olan tarım makineleri için araç taşıma işlemlerini tek bir talep ile gerçekleştirebileceğiniz tek bir platform var! O da Çekici! Dakikalar içinde yüzlerce fiyat teklifine hazır olun! Siz değerli kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz teklifler arasından, bütçenize en uygun olanını dakikalar içinde seçebilir, dilediğiniz an araç nakliye işleminizi başlatabilirsiniz. Mobil uygulamamızı kullanarak hemen bir üyelik oluşturun ve size sunduğumuz kaliteli hizmetin tadını çıkarın. Üstelik komisyon veya herhangi bir ekstra ücret ödemeden hizmet alabilme imkânı ile!
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0544 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!