Nereden
Nereye
Telefon

Blog Sayfa: 2

Bloglar arasında arama yap
Çoklu Araç Çekici Çözümleri
Çoklu Araç Taşıma Çözümleri İçin Chekici!
24.03.2021

Araç taşıma sektörü dünya genelinde büyük hacme sahip bir pazardır ve içerisinde pek çok hizmet türü barındırmaktadır. Doğal olarak sektör içerisinde hem bireysel ya da tekil kullanıcılar, hem de kurumsal oyuncular bulunmaktadır. Bu noktada sektör içerisinde yer alan bütün kullanıcı türlerine esnek ve tutarlı hizmetler sunabilmek hem çok kritiktir hem de zordur. İş modelini kişisel deneyimler ve sektör içi kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde mükemmelleştiren Çekici (Chekici), bireysel kullanıcılar kadar kurumsal ve çoklu araç taşıma hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerine de eksiksiz hizmet sunuyor. Tüm Türkiye’yi kapsayan uzman partner ağı sayesinde Çekici 7/24 gelen tüm talep ve teklifleri dakikalar içerisinde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya devam ediyor. Çekici’yi en yoğun kullanan müşteriler arasında başı çeken gruplar "çoklu araç taşıma hizmeti" almak isteyen galeri sahipleri, araç alım satımı yapan kişiler ve filo yönetimi firmaları bulunmaktadır. Çekici (Chekici) ile çalışan çekici firmalarının envanterinde her türlü araç taşıma hizmetini karşılayabilecek yelpazede çekici araçları bulunmaktadır. Tek araç taşıma kapasiteli küçük çekicilere ek olarak bünyemizdeki firmalarda çok sayıda "çoklu araç taşıma" hizmetine uygun araç bulunmaktadır. Bu geniş araç ve hizmet havuzumuz sayesinde bütün müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi başarabiliyoruz. Hemen mi Çekici ile iletişime geçmek istiyorsunuz? 7/24 Canlı Destek Hattımız: 0552 880 35 05.

Türkiye'nin Acil Çekici Hizmeti
Chekici, Tüm Türkiye'ye Acil Çekici Hizmeti Veriyor!
15.03.2021

Türkiye sınırları içerisinde acil oto çekici hizmeti mi almak istiyorsunuz? 81 ilde hizmet veren, en geniş ve en güvenilir araç taşımacılığı ağına sahip Çekici (Chekici) uygulaması ile hemen imdadınıza yetişiyoruz! Türkiye’nin en hızlı, en kaliteli ve en kapsamlı tedarik zincirine sahip platformu ile zoru başarmaya geldik. 5 dakika içinde yüzlerce fiyat teklifine erişebilmeniz için tasarlamış olduğumuz oto çekici, acil oto çekici, acil oto kurtarma, garantili otomobil kurtarma, şehirler arası araç nakliye uygulaması Chekici(Çekici) ile alacağınız hizmetin sürat ve kalitesine inanamayacaksınız. Tahminlerinizden bile daha hızlı oto çekme, oto kurtarıcı faaliyetleriyle platformumuz her zaman yanı başınızda. Yoğun trafik akışında aniden aracınız arıza yaptı ve yolda kaldıysanız, acil çekici yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Stresli ve karmaşık bir acil oto kurtarıcı, hızlı yol yardım arayışına girmeden önce web sitemiz chekici.com'u ziyaret etmenizi öneririz.  Platformumuzu ziyaret etmeniz, doğru adreste olduğunuz anlamına gelir! Ayrı ayrı oto kurtarıcılardan fiyat alma işlemini sizin için basit hale getirmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir araç nakliye tedarikçilerini kendi çatımız altında birleştirdik. Mobil uygulamamız üzerinden veya bizi arayarak oluşturduğunuz çekici talebine,  5 dakika içerisinde yüzlerce teklif gelecek. Chekici ile acil oto kurtarma servisi almak işte bu kadar basit ve pratik! Dijital ortama uyarlanmış çekici hizmeti tüm çekici işlemleriniz için tercih noktanız olacak! Evde, işte belki de yarı yolda ya da her neredeyseniz talep oluşturmak için zaman kaybetmeyin! Mobil uygulamamız üzerinden ücretsiz üyelik oluşturabilir veya 0552 880 35 05 numaralı canlı destek hattımızdan 7/24 bizlere ulaşıp dilediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.


Tatil Planınızın Kurtarıcı Oto Çekici hizmeti
Tatil Planlarınızda Yer Alan Oto Çekici Hizmeti, Chekici!
18.03.2021

Türkiye’nin en hızlı araç taşıma, şehirden şehre araç nakliye, uzun mesafe araç taşıma, çoklu araç taşıma firması Chekici(Çekici) sayesinde en profesyonel oto çekici hizmetini en güvenli şekilde almak ister misiniz? Tatile çıkacaksınız ve aracınız sizi tatil beldesinde karşılasın mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken hemen mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek. Chekici (Çekici) sistemi altında birçok firmadan sefer tekliflerini arayıp sıralayarak kendinize en uygun şehirler arası oto çekici teklifini seçebilirsiniz. Siz keyifle tatil programınızı organize ederken aracınızın sizi karşılayacak hızda tatil beldesine ulaşması bizim işimiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü oto çekme ihtiyacınızda yanınızdayız. Hasarlı veya hasarsız, yürür durumda olan veya olmayan tüm araçlarınız için farklı çözüm seçenekleri olan, kaliteli hizmetin öncüsü platformumuz yardımıyla şehirler arası oto taşıma işlemleriniz artık çok kolay. Bu noktada mobil uygulamamızın avantajlarından bahsetmek isteriz. Diyelim ki Ankara-Bodrumİstanbul-ÇeşmeTrabzon-Antalya arası şehirlerarası bir araç nakliye işleminiz var. Eğer mobil uygulamamızı kullanıyorsanız, saniyeler içinde araç çekicioto taşıyıcı talebi oluşturabilir ve 5 dakika içinde talebinize yağmaya başlayan teklifleri dilediğiniz her an görebilirsiniz. Gelen teklifleri kolaylıkla onaylayıp, tedarikçilerle anında görüşme sağlayabilirsiniz. Chekici bünyesindeki firmalar yorum ve puan sistemiyle çalıştığından, devamlı diğer firmalarla rekabet halindedir. Bu rekabet hem fiyatlara hem de hizmet kalitesine olumlu şekilde yansımaktadır. Bizi tercih etmeniz halinde hem kaliteli hem de en hızlı hizmeti alma fırsatına erişebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz tüm avantajlardan yararlanmak için web sitemize bir göz atın deriz. Ayrıca 0552 880 35 05 numaralı hattımızdan da bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.


Araç Nakliye İşlemlerinde Teklif
Araç Nakliye İşlemlerinize Anında Onlarca Teklif!
24.03.2021

Ülkemiz; yedi coğrafi bölgeden oluşan, karayolları ağı geniş bir yapıya sahiptir. Ana veya ara hatlar olarak bakıldığında, kişilerin veya firmaların araç nakliye taleplerini toplamada büyük başarı yakalayan Çekici (Chekici)oto kurtarıcı, araç kurtarma sektörüne yepyeni bir soluk getirmek için kolları sıvadı. Türkiye’nin en güvenilir araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, şehir içi oto kurtarıcı, uzun mesafe araç nakliye firmalarını, kendi çatımız altında birleştirdik. Dürüst çalışma ilkemiz, etik hizmet anlayışımız ve inovatif mobil aplikasyon sistemimizin oluşturduğu müthiş sinerji ile süregelen geniş iş pazarımız içerisinde talep karşılama hacmimizi gün geçtikçe artırarak sektörün öncüsü olmayı başardık! Tek taleple onlarca fiyat teklifine ulaşabileceğiniz platformumuz sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, bu esnada da araç takip sistemimiz ile saniye saniye aracınızın konum bilgisine erişebileceksiniz. Aracınızı/araçlarınızı mı göndermek istiyorsunuz? Garanti şartlarından emin olmadığınız çekiciler ile uzlaşma sağlamaya çalışmaktan bıkmadınız mı? Çekici sayesinde güvenilir çekicilerden garantili araç çekici hizmeti alarak rahat edin! Sektörel bazlı hizmet incelemelerimizde, çekici ihtiyaçlarınızı gidermeyen sorunları keşfederek tüm kusurları kapattık ve Çekici ile hizmete geçtik! Çekici ihtiyacınız için hemen arayın: 0552 880 35 05.

Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Hizmeti
Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Adresi, Chekici!
22.03.2021

Yepyeni fırsat ve tekliflerle, Chekici yine karşınızda! Sizler için tasarladığımız basit ve yenilikçi araç çekme platformu ile sektördeki ezberleri bozmaya geldik. Haydi, Çekici (Chekici) ile tanışmanın tam zamanı! Çoklu oto taşıma, araba taşıma, şehirler arası araç nakliye, oto kurtarma, şehir içi oto çekici hizmetlerinden herhangi birine ihtiyaç duymanız halinde, web sitemizi ziyaret etmeniz çok yerinde bir karar olacaktır. Hızlı, güvenilir ve hızlı ve güvenilir oto kurtarıcı hizmetlerimiz ile her zaman ilk durağınız olmayı hedefledik, başardık. Artık uzun mesafe araç taşıma işleri büyük meseleler haline gelmeyecek. Talep oluşturduğunuz anda fiyat teklifleri kısa mesaj olarak cep telefonunuza gelmeye başlayacak ve siz en cazip gördüğünüz teklifleri onaylayıp anında firmalar ile görüşme sağlayabileceksiniz. Üstelik taşıma işleminiz başladıktan sonra araç takip sistemimiz sayesinde aracınızın nerede olduğunu istediğiniz an takip edebileceksiniz. Araç taşıma, tekli araç taşıma, şehirler arası araç taşıma işlerinin lider firması Çekici, 7/24 sizlerin hizmetinde. Türkiye’nin en güvenilir firması sayesinde en hızlı şekilde aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilecek, mobil uygulamamız üzerinden taşıma sürecinin her anında aracınızın fotoğraflarına erişebileceksiniz. Üstelik dakikalar içinde gelen tekliflere kısa sürede oluşturduğunuz talep formu sayesinde ulaşıyorsunuz. Talep formunuzu web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşmek ise 7 gün 24 saat mümkün! TEL: 0552 880 35 05Oto Kurtarıcı Hizmeti
Oto Kurtarma İhtiyaçlarınız İçin Chekici!
23.03.2021

Yolculuk sırasında arıza sebebiyle yolda kalmak çok sık olmasa da karşılaşılabilen bir durumdur. Böyle durumlarda sürücülerin hızlı bir şekilde araçlarını yetkili servislere götürmeleri gerekmektedir. Bu işlemler için genelde oto çekici veya oto kurtarma aracı adı verilen araçlar kullanılmaktadır. Oto çekici araçları aynı anda tek ya da birden çok araç taşıma kapasitesi olan özel araçlardır. Aracınızın yolda kaldığı yere gelerek, çekici aracına aracınızı yükler ve talep edilen noktaya aracınızı bırakarak çalışırlar. Bazen acil durumlarda bu çekici firmalarına ulaşmak zorlu olabilmektedir. İnternetten oto kurtarma aracı ararken kaldığınız il - ilçede bir firma bulmak ya da uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmete ulaşmak zor olmaktadır. Bu zorluğun farkında olduğumuz için sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için Çekici (Chekici) isimli uygulamamızla karşınızdayız! Tüm uygulama marketlerinde bulabileceğiniz Çekici sayesinde artık oto kurtarma aracı arama derdinden kurtulacaksınız. Çekici arama süreçlerinde karşılaşılan zorlukları gerçek hayat hikâyelerinden yola çıkarak analiz eden ekibimiz, bütün sorunlara yaratıcı çözümler getiriyor. Artık arama motorlarında saatlerce çekici aramaya son! Çekici sizler için her şeyi hallediyor! Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirip talebinizi oluşturmak ve size ulaşacak çekici firmalarının tekliflerini değerlendirmek. Uygulama içi bildirimler ve SMS altyapısı sayesinde talebiniz ile alakalı her gelişme anında karşınızda olacak. Kıymetli kullanıcımız canlı destek hattımız üzerinden de müşteri temsilcimizden gerek duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Hemen arayın: 0552 880 35 05. 

 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!