Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Gazipaşa Oto Çekici

Gazipaşa Oto Çekici Ekipleri ile Kullanıcılarımızı, Chekici'de Buluşturuyoruz!

Gazipaşa, Antalya'nın en doğusunda ve merkez ilçeye 180 km uzaklıkta bir ilçedir. Tertemiz plajları ve koyları, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, görülmeye değer yerleri ile Türkiye'nin turizm noktalarından biri olan bölge, yaz aylarının gelmesiyle ziyaretçi akınına uğramaktadır. Alanya-Manavgat-Antalya istikametinde ve yol üzerinde kalan bölgeye doğru karayolu ulaşımını tercih ederek yola çıkan sürücüler, Akdeniz turu yapmanın zamanı geldi diye düşünüyor ve rotasını da Gazipaşa ilçesine çevirdiyse yolculuklarını da garanti altına almalı! Aracınızın bakımları tam dahi olsa, teknolojilik donanıma sahip aracım yolda kalmaz diye düşündüğünüz anda kendinizi Chekici firmamızı ararken bulabilirsiniz. Antalya Mersin karayolu üzerinde aracınız arıza mı yaptı? Gazipaşa ilçesinin en hızlı ve profesyonel Gazipaşa Oto Çekici ekiplerini sizler için bir araya getirdik ve çekici filomuza dahil ettik. Kurtarıcı planınızı öğrenmek için 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı hemen arayabilirsiniz.


Chekici (Çekici); aracınız/araçlarınız için çekici, araç taşıma, oto kurtarma, yol yardım desteği veren ve bulunduğunuz bölgenin çekici ekiplerini bir araya getirerek ekonomik oto çekici fiyatları ile rekabet ortamında çekici teklifi almanızı sağlayan bir firmadır. Kalitenin ve güvenin asla tesadüf olmadığı gerçek! Her gün olmasa da aracınızın bozulması, arızalanması ya da bir yerden başka bir şehre araç taşınması konusunda çekici arayışı içerisine girdiğiniz noktada, hizmet anlayışımız ile ayrılıyor, kurumsal kimliğimiz ile öne çıkıyoruz. Güvenilir ve garantili hizmet politikamız ile aracınızı-araçlarınızı ulaştırılması gereken yere zamanında teslim ettiğimizi ve tüm araç nakliyat süreci boyunca destek verdiğimizi bugüne dek hizmet verdiğimiz kullanıcılarımız bilirler. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer sayesinde 30.000'den fazla aracın transfer işlemini, chekici.com web sitemiz ve ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Yola çıkmadan önce dijital dönüşüm sürecine girerek, modern dünya düzenine ayak uydurduk ve çekici kapsama alanımıza Türkiye sınırları içerisinde sınırlama getirmedik. Müşterilerimizin çekici ihtiyacının giderilmesi ve yüksek standartta çekici hizmeti alabilmesi için donanımlı bir platform oluşturduk! Çekici-müşteri buluşmasının en hızlı gerçekleştiği noktada, çekici talebinde bulunmak çok basit! Haydi gelin, sistemimize yakından göz atalım!


Chekici Sistemi Eşsiz Bir Hiyerarşide Hizmetinizde!

Günümüzde yük ve yolcu taşımacılığında kullanılan araçlar, gün içerisindeki koşuşturmacada da milyonların eli ayağı olmuş durumda. Ağır vasıta ve toplu taşıma araçlarının lojistik sektöre hareket getirdiği gibi Chekici araçlarının da bu harekette katkısı büyüktür. Uzun yolculuklarda, trafikte kısacası uzun ya da kısa mesafede bir yere gitmek için kullanmış olduğunuz otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs ya da farklı bir aracın arıza, kaza durumunda ya da bir yerden başka bir yere taşınma sürecinde, Gazipaşa Oto Çekici ekiplerine, Çekici üzerinden ulaşabilirsiniz. Teknolojik ve inovatif yaklaşımları birleştirerek, sistemimizden üst seviyede yararlanmanızı sağlamak amacıyla, Türkiye'nin İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Muğla, Konya, Kayseri, Mersin, Çanakkale ya da X bir noktasından çekici taleplerinize yetişmek için buradayız! Geniş çekici ağımız ile tıkır tıkır işleyen sistemimiz Chekici'nin kullanıcısı olmaya ne dersiniz? Aracınızın/araçlarınızın çekme, taşıma işlemlerini benzeri olmayan sistematik yapısı ile kullanıcı dostu platformumuz üzerinden yürütmeye var mısınız? Yediden yetmişe kullanıcı deneyimine sahip ve belli bir hiyerarşide işleyen sistemimizin özelliklerini sizler için listeledik:


  • Talep Havuzu

Sistemimiz üzerinden oluşturduğunuz çekici taleplerinizi havuzumuzda topluyor, tedarikçilerimizin kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Şehirden şehre araç taşıma ya da şehir içi araç taşıma talebi oluşturmanın adımları için yazımızın devamını okuyunuz.

  • Teklif Sistemi

Rekabetçi bir ortamda hesaplı fiyatlar arasından çekici bulmaya davetlisiniz! Teklif sistemimiz sayesinde, çekici fiyatlarına sınırlama getirildi! Çekicilerimiz, kullanıcılarımıza teklif verebilmek adına kıyasıya rekabetin başrol oyuncusu! Birbirinden çekici teklifler arasından çekici hizmeti almak mı? Artık mümkün!

  • Acil Yol Yardım Sistemi

Bulunduğunuz konum bilgilerini baz alarak, en yakınınızdaki çekiciden hizmet almanızı sağlamayı hedef aldık! Artık yol kenarında beklemek yok! İddiamız yola çıktığımız ilk günden beri belli! En yakınınızdaki çekiciyiz.

  • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Müşteri ve tedarikçiyi tam 5 dakikada bir araya getirme garantisi veriyoruz. Tabii ki Çekici ortak platform üzerinde!

  • İşlem Akış Ekranları

Chekici sistemi üzerinde form doldurmakta, talepte bulunmakta çok basit! İşlem akış ekranlarımız sayesinde kullanıcılarımıza kolaylık sağlıyoruz. Hem web sitemizde hem mobil uygulamamızda hem de sahada hızımız hakkında çok konuşuluyor! 


Gazipaşa Acil Oto Çekici Ekibinin Efektif Hizmeti!

"Eyvah, eyvah! Gazipaşa ilçesinde aracım arızalandı, en yakın ve en acil çekici hizmeti verecek çekici nerede?" diye çaresiz bir şekilde elinizde telefon, çekici bulmaya çalışırken karşınıza ilk çıkan firma olarak, en yakın oto çekici hizmeti alabilmenizi sağlayacak olan butonumuz "Antalya Acil Çekici" üzerinden en yakın 3 çekici ekibimize ulaşabilirsiniz. Gazipaşa Oto Çekici ekimiz ile aranızdaki mesafeyi, hızlı reaksiyon gösteren durumlarda daha da kısaltıyoruz. Gazipaşa ilçesinde görev alan uzman çekicilerimiz, aracınızın mevcut durum ve konumuna göre hizmet vermeyi bekliyor. Birbirinden kalifiyeli şoför ve ekiplerimiz ile kurtarıcınız olmak için varız. Gazipaşa Acil Oto Çekici ekiplerine, butonumuza basıp "İl (Antalya)-İlçe (Gazipaşa)" konum bilgilerini girdikten hemen sonrasında ulaşabilirsiniz. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden taleplerinizi bekliyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun; çekici çözüm planlarımız ile 7/24 oto çekici, araç kurtarma hizmeti veriyor ve kullanıcılarımızı asla yarı yolda bırakmayacağımızın sözünü veriyoruz. Hakkımızda kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Gazipaşa Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Seferinize, Anında Teklif!

Gazipaşa Oto Çekici ekibi olarak; zorlu yollarda, araç kullanmak istemediğiniz anda, aracınızın kullanılamayacak durumunda (pert, hurda, kazalı), bir ve birden fazla aracınızı taşıtmak ve diğer çekici çözümlerimize ulaşmak istediğiniz noktada taşıma seferi oluşturarak, anında teklif almaya ne dersiniz? Galeri sahibi misiniz? Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firma mısınız? Ya da bireysel bir müşteri mi? Tekli ve çoklu çekici çözümlerimiz arasından, kriterlerinize uygun sıfır araç taşıma, ağır vasıta taşıma, traktör taşıma, sürat motoru taşıma, motosiklet taşıma, karavan taşıma gibi pek çok çekici hizmet arasından seçiminizi yaparabilir, 5 dakika içinde çekici teklifleri çekicilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Örneğin; aracınıza atlayıp tatil yapmaya geldiğiniz ilçeden, 848 km uzaklıktaki memleketiniz İstanbul'a valizinizi bile almadan Gazipaşa-Alanya Havalimanı üzerinden uçmak mümkün! Nasıl mı? ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanız üzerinden akıllı telefon ya da tabletinize yükleyip, "Çekici Talep Et" butonumuza basıp, aracınıza çekici bularak! Gittiğiniz her yer de çekici bulmanın, üstelik güvenilir ve garantili oto kurtarıcılar arasından seçim yapma şansının ayrıcalığını kullanıcımız olarak yaşayacaksınız! Antalya (Gazipaşa)-İstanbul arası oluşturduğunuz başlangıç-bitiş konumlu seferiniz sayesinde, aracınızı havalimanından almaya gelecek binlerce çekici arasından çekicinizi dakikalar içinde bulabilirsiniz. Çekici fiyatları ile bütçe dostu olan tekliflerimiz sayesinde, yakıt masrafını ekarte edecek en önemlisi yorgunluk seviyenizi sıfıra çekeceksiniz! Uçaktan iniş yaptığınızda, anlaşma sağladığınız çekicimizin konumunu yani aracınızın konumunu merak ediyorsanız onun çözümü de oldukça çekici! Araç takip sistemi taktığımız taşıma aracımızın konumu, Menü> "Taşıma İşlemleri" kısmında, parmaklarınızın ucunda! Gazipaşa-Anamur, Gazipaşa-Mersin, Gazipaşa-Manavgat, Gazipaşa-Ankara ya da istediğiniz başlangıç-bitiş konumlu seferinizi oluşturmak için zaman kaybetmeyin. İş yükünüzü hafifleten, zor durumunuza yetişen firmamız Chekici, 7/24 Gazipaşa'da da Çekici!


Antalya Gazipaşa Oto Kurtarma, Çekici Hizmet Noktalarımız

Gazipaşa Oto Kurtarma, Antalya Gazipaşa Oto Çekici, Gazipaşa Çekici hizmet noktalarımız ile Akoluk, Aydın, Aydıncık, Bakılar, Beyobası, Beyrebucak, Çakmak, Çalıpınar, Çamlıca, Çığlık, Çile, Çimenbağ, Çobanlar, Çörüş, Cumhuriyet, Doğanca, Ekmel, Esenpınar, Esentepe, Gazi, Göçük, Gökçebelen, Gökçesaray, Güneyköy, Gürçam, Hasdere, Ilıca, İnal, İnceğiz, İstiklal, Kahyalar, Karaçukur, Karalar, Karatepe, Kırahmetler, Kızılgüney, Koru, Korubaşı, Küçüklü, Macar, Muzkent, Öznurtepe, Pazarcı, Şahinler, Sugözü, Üçkonak, Yakacık, Yeni, Yenigüney, Yeniköy, Yeşilyurt, Zeytinada mahallelerindeyiz! Antalya'nın bir diğer kolu olan ekibimiz Gazipaşa Oto Kurtarma, aracınızı/araçlarınızı taşımak ile görevlendirilmiş uzman çekiciler ile dolu! Antalya'nın diğer ilçesi olan Elmalı ekipleri için Elmalı Oto Çekici ekiplerine ya da İbradı ilçesinde görev alan İbradı Oto Çekici ekiplerine ulaşabilirsiniz. 


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal ağlarda akıllı telefonlarınızın diğer ucunda! Güncel faaliyetlerimizden, taşıma planlarımızdan bahsettiğimiz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek ve 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Dilerseniz iletişim kanallarımız üzerinden de Chekici danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Kurulduğumuz ilk günden beri yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar, Gazipaşa Oto Çekici ekibi olarak, mutlu yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!