Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - İbradı Oto Çekici

İbradı Oto Çekici Ekibinden Hizmet Almaya Ne Dersiniz?

İbradı; Antalya iline bağlı ve merkez ilçeye 93 km uzaklıkta bir ilçedir. Dağ eteklerinin ortasına kurulmuş ve Manavgat ilçesine komşu olan bölge, tabiatı, şelaleleri, çayları ve koca koca ağaçları ile görülmesi gereken destinasyon noktaları arasında yer almaktadır. Sebep ne olursa olsun özel aracınıza atlayıp Manavgat-İbradı yolu üzerinden bu ilçeye doğru yola çıktıysanız; çekicinizde sizin ile beraber yolda demektir. Çekici bulmakta asla zorlanmadığınız, dengede tutulan çekici fiyatları ile her keseye hitap eden profesyonel ekiplerimiz, İbradı ara ve ana yol şebekesi üzerinde sürücüleri biçare bırakmıyor! Dijital ortama uyarladığımız hizmetimiz ile gurur duyarak karşınıza çıkıyor ve tüm çekici ihtiyaçlarınızın çözümü oluyoruz! İbradı Çekici ekiplerimize sistemimiz üzerinden ulaşmak ise oldukça kolaydır. Kullanıcı arayüzü ile kullanıcısına kolaylık sunan ve kullanıcı deneyimi yüksek platformumuz sayesinde tüm çekici ekipleri tek seferde cebinizde! Mobil uygulamamız ÇekiciApp ve web sitemiz chekici.com çekici işlemleriniz için biçilmiş kaftandır. Chekici (Çekici) ile işleriniz tıkır tıkır ilerlerken, her işlem sürecinde yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yolda mı kaldınız? Kaza mı yaptınız? Araç mı taşıtmanız gerek? İbradı Oto Çekici ekipleri ile irtibata geçme zamanı! Hemen arayınız: 0544 535 50 04.


İbradı Araç Taşıma Ekiplerinden Alacağım Hizmet Bedeli Nedir?

Chekici, sektördeki fahiş fiyatlar mevzuuna bir sınırlandırma getirmek için Türkiye’nin en kaliteli ve en güvenilir oto çekici, İbradı Oto Çekici ekiplerini kendi bünyesi altında toplayarak; en uygun fiyat seçeneklerini müşterilerle buluşturmayı amaçlamış ve başarmış yenilikçi bir platformdur. Sektörde havada uçuşan birbirinden bağımsız ve ütopik fiyat teklifleri, Chekici bünyesinde asla barınamaz! Ekiplerimize getirdiğimiz fiyat verme sınırlaması ile artık en dip rakamlarla araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Elbette şunu belirtmekte fayda var ki; aracınızın ebatları, taşınacağı mesafenin uzunluğu-kısalığı, İbradı çoklu araç taşıma veya İbradı tekli araç taşıma tercihleriniz gibi etmenler; fiyatlandırma konusunda belirleyici unsurlardır. Ayrıca taşınacak olan araç çalışır durumdaysa yürütülerek kolaylıkla çekiciye yüklenebilecekken, çalışır durumda değilse gerekli donanımlara sahip araç ve ekipmanlara sahip çekici müdahaleleriyle yüklenirse; elbette bunlar fiyatlandırma mevzuuna yansıyacaktır. Ancak şöyle ki, Chekici bünyesinden hizmet alırken karşılaşacağınız fiyat teklifleri, dışarıda hiçbir yerde bulamayacağınız rakamlardır. Hem %100 kasko ve sigortalı araçlarla verdiğimiz taşıma hizmetleri, hem işlemler esnasında çağrı desteği veriyor oluşumuz, hem de tüm bunları en uygun fiyat seçenekleriyle hizmetinize sunmamız neticesinde sektörde öncü bir firma haline geldik ve bununla gurur duyuyoruz! Eğer bizi merak ediyor ve daha yakından tanımak istiyorsanız web sitemizde bulunan menü kısmından “Hakkımızda” butonuna tıklayarak tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilir ve "çekici fiyatları" hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ilgileniyorsanız; yazımızın ilerleyen kısımlarında acil ya da planlı taşıma işlemleriniz için ayrı ayrı kullanabileceğiniz hizmet butonlarımızdan bahsediyor olacağız.


İbradı Acil Oto Çekici Talep Et Butonu Nedir, Nasıl Çalışır?

İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ya da X bir şehirden, herhangi bir işiniz nedeniyle Antalya İbradı’ya doğru yola çıktınız ve hiç ummadığınız bir anda aracınız arıza mı yaptı? Profesyonel yol yardım hizmeti alabileceğiniz İbradı Oto Çekici ekiplerimiz sayesinde içinde bulunduğunuz talihsiz durumdan dakikalar içinde kurtulacağınızın garantisini veriyoruz! Arıza meydana geldikten hemen sonra panikle ziyaret etmekte olduğunuz web sitemiz chekici.com’ un sağ üst köşesinde bulunan “Antalya Acil Çekici” butonu dikkatinizi çekecektir. Bu butona basmanız ve konum bilgilerinizi "İl (Antalya)- İlçe (İbradı)" olarak belirlemeniz üzere, konumunuza en yakın oto çekicilerimiz emrinizde olacaktır. Aracınızı ve sizi hızlıca bulunduğunuz yerden kurtaracak İbradı Acil Oto Çekici, Kurtarma ekiplerimiz işinde uzman ve güvenilirdir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun! Konum bilgilerinizi sistemimiz üzerinden belirttiğiniz takdirde, bulunduğunuz konuma en yakın 3 oto çekici ekibimizin iletişim bilgileri listelenecektir. Listelenmiş olan ekiplerimizin profillerini ziyaret ederek yasal evraklarını görebilir, dilediğinizi seçerek oto çekici yardımı talebinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz ışık hızında hareket ederek bulunduğunuz konuma gelip aracınızın çekiciye yüklenme işlemini gerçekleştirecektir. Chekici’den İbradı acil çekici hizmeti almak işte bu kadar basit!


İbradı Çekici Talep Et Butonu Nedir, Nasıl Çalışır?

Çekici Talep Et” butonu, önceden planlanmış taşıma işlemlerinize sistem üzerinden yüzlerce fiyat teklifinin gelmesi için tasarlanmış bir çekici hizmet butonudur. İbradı ilçesinden, Türkiye’nin herhangi bir iline/ilçesine ya da şehir içi bir noktaya araç/araçlar göndermek, çektirmek istediğinizde tek bir fiyata veya firmaya bağlı kalmak yerine eminiz ki yüzlercesine erişim sağlamak istersiniz. Ancak bunu internet üzerinden tek tek yapmaya çalışmak çok fazla vaktinizi alacağından başka çözüm yolları aramaya başladığınız işte tam da bu noktada, yolunuz Chekici ile kesişecektir. Çünkü Chekici, yurdun dört bir yanından kalite politikası çerçevesinde ekibine dâhil ettiği oto çekici firmalarıyla, tek taleple yüzlerce fiyat teklifine erişmenizi mümkün kılıyor. Tüm uygulama marketlerden olarak edinebileceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanızdan yükleyip, ücretsiz olarak üyelik oluşturduktan sonra açılacak olan ana ekranda bulunan "çekici talep et" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan çekici talep formunu il-ilçe, araç marka-model, taşıma tarihi gibi işlem detay bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurup SMS doğrulaması sonucu kaydettiğiniz takdirde, sistemimiz bünyesinde hizmet veren tüm İbradı Oto Çekici firmaları talebinizi görüp fiyat tekliflerini göndermeye başlayabilirsiniz. 5 dakika içinde gelmeye başlayan yüzlerce fiyat teklifini görünce gözlerinize inanamayacaksınız! Binlerce firmadan yüzlerce fiyat teklifini beğeninize sunmak bizden, dilediğinizi onaylayıp taşıma işlemine start vermek sizden! İbradı Çekici ekibi vasıtasıyla; bölgede hizmet veren pek çok kurumsal firma sahipleri ve bireysel kullanıcılarımız İbradı Şehir içi araç taşıma ve İbradı Şehir dışı araç taşıma hizmetimiz sayesinde çekici işlemlerini kolaylıkla hallediyor. Otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, tarım makineleri ve diğer motorlu-motorsuz aracınızın çekici işlemleri için artık Chekici var! Çekici hizmetlerimiz ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz:


  • 7/24 İbradı Oto Çekici Hizmeti 
  • Kesintisiz İbradı Oto Kurtarma Hizmeti
  • Güvenilir İbradı Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik İbradı Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
  • Garantili İbradı Karavan Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik İbradı Tekne Taşıma Hizmeti
  • Bütçe Dostu İbradı Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
  • Güvenilir İbradı Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
  • Garantili İbradı Tarım Makineleri Taşımacılığı
  • En Güvenilir İbradı Motosiklet Taşıma Hizmeti


Antalya İbradı Çekici Hizmet Noktalarımız

İbradı ilçesinin hangi mahallesinde miyiz? Aşağı, Aydınyayla, Başlar, Çukurviran, Düzlen, Ormana, Ürünlü, Üzümdere, Yukarı mahallerinde yani tüm mahallelerde onlarca çekici ekibi bulabilir, dijital platformumuz üzerinden ise ekiplerimize ulaşabilirsiniz. D 696 karayolu üzerinden Gündoğmuş ilçesine vermek üzere aracınıza çekici aramak zorunda kaldıysanız; Gündoğmuş oto çekici ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Çoklu araç taşıma hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Diğer İbradı oto çekici firmalarına benzemeyiz! 7/24 iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilir, taşıma sürecinde olan aracınızın canlı konumunu mobil uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda Çekici rüzgârları estirmekteyiz. Takip etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise; "Chekici" adımız ile hesaplarımızı kolaylık bulabilirsiniz. İbradı Çekici ekibi olarak, 7/24 oto çekici, araç taşıma hizmetimizi Chekici güvencesi adı altında verdiğimizi bilmenizi isteriz. Kazasız belasız yolculuklar diler, herhangi bir aksilikte en yakın yol yardım arkadaşınızın bir talep uzakta olduğunu bilmenizi isteriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!