Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Gündoğmuş Oto Çekici

Gündoğmuş Oto Çekici, Aracınızın Yolda Kaldığı Yerde!

Gündoğmuş, Antalya iline bağlı ve konum olarak Manavgat ve Alanya'nın iç kesimlerinde yer almaktadır. Tarihimizden bu yana, bölgenin fazla bilinen bir konuma sahip olmamasından dolayı işgale uğramaması konu olsa da; karayolu üzerinden toplu taşıma ya da özel aracınız ile bu yol güzergâhını tercih ederek yolculuğa çıktığınızda, aracınızda meydana gelen birtakım sorunlar neticesinde çekici servisi bulma endişesi yaşamanıza izin vermiyoruz. Akseki-Manavgat karayoluna bağlanan Gündoğmuş'un 36 km'lik yolu, aracınızın bozulması ile uzadı da uzadı mı? Merak etmeyin! En yakın çekici hizmetimiz sayesinde, Gündoğmuş ilçesinin neresinde iseniz, Chekici güvencesi adı altındaki ekibimizde orada! Bölge, ara yol bağlantıları ile ana yol şebekesine bağlanarak dış dünyaya açılır ve aracınıza çekici aradığınız noktada gerek en yakın yetkili servise aracınızı taşımak gerekse de şehirden şehre oto çekici firmalarını aramak istediğinizde Chekici (Çekici) ekiplerinden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye'de eşi benzeri olmayan çekici hizmetimiz sayesinde; güvenilir oto çekici, 7/24 yol yardım, oto kurtarıcı, araç taşıma seçeneklerimiz ile kurtarıcıyız. Dijital dünyaya uyumlu platformumuz sayesinde, tedarikçi filomuza kolaylıkla ulaşabilir, bütçe yönetimini de ele alarak çekici işlemlerinizi gece gündüz demeden gerçekleştirebilirsiniz. Her çekici planı önceden düşünüldü! Bu platformda saatlerce çekici aramak yok! Gündoğmuş'a güneş gibi doğan firmamızın Chekici çağrı danışmanlarına 0544 535 50 04 irtibat numaralı hattımızdan ulaşarak, çekici planınızı öğrenebilirsiniz. Gündoğmuş Oto Çekici ekipleri, en yakınınızdaki çekici iken, başka çekici aramaya gerek var mı? Tabii ki yok! Haydi, gelin siz de aracınızı çektirmek/ kurtarmak/taşıtmak istediğinizde, güçlü ve uzman ekipler ile çekici sorunlarını çözen platformumuzda yerinizi alın! 


Çekici Gücümüze Güvenin!

Teknolojik ve inovatif bir yaklaşım içerisinde Chekici'nin oluşum temellerini ilk attığımız günden itibaren; sürdürülebilir, şeffaf, kaliteden ödün vermeyen, zamanında çekici hizmeti veren, güven, dürüstlük, önceden bilgilendirme, gizlilik ve güvenilirlik, fiyat politikası gibi işlemleri firmamızın ilkeleri haline getirerek kurumsal bir firma olma yolunda hızla ilerlediğimizi şu kısa süre zarfı içerisinde gerçekleştirdiğimiz 30.000'den fazla aracın transfer işleminden anlayabilirsiniz. Müşteri-çekici buluşmasının doğru bir ortamda sağlanması ve müşterinin talep ettiği çekici ihtiyacının anında gerçekleşmesi adına iç ve dış çevre analizlerimizi yaptığımızı ve çekici faaliyet alanımızı da sınırlı tutmayarak Türkiye'nin İzmir, Ankara, Adana, Trabzon, Samsun, İstanbul, Bursa, Diyarbakır ve sayamadığımız diğer tüm il, ilçelerde çekici hizmet ağımız ile hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sistemimiz çekici hizmet otomasyonumuz sayesinde, bulunduğunuz bölgenin çekicilerine ulaşmanızı hızla sağlamaktadır. Yolda kaldığınızda, başka bir noktaya araç transfer etmek istediğinizde ya da herhangi bir sorun neticesinde çekici ihtiyacınız olduğunda çözüme ulaşacağınız en güvenilir çekici hizmet noktası olarak Çekici'yi tercih edebilir, çekici gücümüze güvenilirsiniz. Gündoğmuş ilçesindesiniz? Gündoğmuş Oto Çekici ekiplerimizi de sistematik yapımıza dahil ettiğimizi bilmenizi isteriz! Çekici sistemi nasıl çalışıyor diye merak ediyorsanız, sizler için listeledik:


  • Talep Havuzu

Kullanıcılarımızın çekici taleplerini, talep havuzumuzda topluyor ve tedarikçilerimiz ile buluşturuyoruz. Çözüm ortağınız olmak için hevesli olan binlerce tedarikçinin talebinize teklif göndermesini sağlayarak, günde 100'den fazla anlaşma gerçekleştirerek taşıma işlem süreçlerinizi de fevkalade bir şekilde yürütüyoruz. Bu geniş işlem hacmi sayesinde müşterilerimize her zaman aradıkları çekici hizmetine hızla ulaşmasını sağladığımızı bilmenizi isteriz.

  • Teklif Sistemi

Türkiye'nin her noktasında hizmet veren çekicilerimize ve bulunduğunuz bölgenin çekici ekipleri ile aranızdaki iletişimi, teklif sistemimiz sayesinde sağlıyoruz. Talebiniz anlık olarak başlangıç ve bitiş noktanız arasında hizmet veren çekici firmalarına ulaştırıldıktan sonra, teklif sistemimiz sayesinde çekici profil incelemelerinde ve teklif değerlendirmesinde bulunabilirsiniz.

  • Acil Yol Yardım Sistemi

Her kullanıcımız tek bir dokunuş ile konumuna en yakın 3 çekicinin telefonuna hızla ulaşabilir. Chekici firmamız müşterilerimiz için yakınınızdaki firmalara ulaşarak size acil olarak geri dönüş yapılmasını sağlar. Acil yol yardım sistemimizi kullanabilmeniz için cihazınızın konum servisinin açık olması gerekmektedir. Çekici numaralarını görüntüledikten sonra, bölgenin en yakın çekicileri ile iletişime geçebilirsiniz. 

  • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Çekici işlemlerinizi tıkır tıkır bir sistemde yürütmek isteyen müşterimiz ile çekici sektöründe hizmet veren güvenilir ve hızlı tedarikçilerimizi tek bir platformda bir araya getirdik! Müşteri-tedarikçi dakikalar içinde bir arada!

  • İşlem Akış Ekranları

Çekici talep oluşturma süreçlerinizi, mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden gerçekleştirirken, işlem akış ekranlarımıza hayran kalacaksınız. Kullanıcı deneyimine sahip olan platformumuz basit yapısı ile kullanıcı dostu!


Gündoğmuş Acil Oto Çekici Bekleme Yapmanıza İzin Vermez!

Karayolu ulaşımının başrol oyuncularından biri olan aracınız; ıssız ya da sapa bir yolda arızalandığında bölgeye en hızlı gelecek Çekici ekiplerinden oluşan Gündoğmuş Oto Çekici, hem mobil uygulamamızda hem de şu an içinde bulunduğunuz web sitemizde yer alan "Antalya Acil Oto Çekici" butonumuzun diğer ucunda 7/24 ulaşılabilir acil çekici hizmeti vermektedir. Acil durumlarınızda zaman kaybetmeden hizmet verebilmek adına mesafeleri kısaltıyor, en yakın hizmet noktamızdan harekete geçerek, aracınızın çekme işlemeni gerçekleştiriyoruz. Örneğin; D-400 ya da D-695 yol bağlantısı üzerinden Gündoğmuş ilçesine bağlanan karayolu üzerinde seyir halindeyken ve tam da trafiğin en yoğun olduğu saate denk gelen bir süre zarfında aracınızda meydana gelen mekanik bir arıza sonucu yolda mı kaldınız? Yol yardım dostunuz Çekici tam da bu noktada devreye girerek, internet üzerinden tek tek çekici bulma sorununu ortadan kaldırıyor ve trafiğe daha fazla engel olmanızın önünü kesiyor. Sistemimiz "İl (Antalya)-İlçe (Gündoğmuş)" konum bilgilerinizin ışığında konumunuza yakın çekici servislerinin analizini yaparak, civarınızda bulunan uzman çekiciler ile müşterilerimizi dakikasında buluşturan güce sahiptir. Gündoğmuş ilçesinde hizmet veren en yakın 3 profesyonel oto çekici arasından seçim yaptıktan hemen sonra yola çıkacak olan ekibimiz, yol kenarında beklemenize asla müsaade etmez! Chekici hakkında detaylı bilgi edindikten sonra hizmet almak için hakkımızda sayfamıza ziyaret edebilirsiniz. En yakın oto kurtarıcı hizmetimize ihtiyacınız var ise Gündoğmuş Acil Oto Çekici ekipleri hem de konumunuza yakın çekici ekipleri parmaklarınızın ucunda!


Gündoğmuş Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Ekiplerinden Teklif Almaya Ne Dersiniz?

Aracınız/araçlarınız için planladığınız tarihte kriterlerinizi karşılayan bir talep oluşturduktan hemen sonrasında, Gündoğmuş Oto Çekici ekiplerinden fiyat teklifi almaya ne dersiniz? Chekici; sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, motosiklet taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta taşıma, tarım makineleri taşıma işlemlerinizden motorlu-motorsuz tüm araçların çekici taleplerini yerine getirme gücüne sahip, geniş hizmet portföyü ile adeta çekici çözüm merkezidir. Kurumsal kimliğimize inanan müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır. Güvenilir firma bulmakta zorlandığınız günleri artık unutun! Aracınızı şehir içi bir noktadan yine şehir içi bir noktaya taşıtabileceğiniz, yakın mesafeleri sorun etmeyen çalışkan çekicilerimiz Gündoğmuş şehir içi araç taşıma adı altında hizmetini sürdürürken, Gündoğmuş ilçesinden Türkiye'nin herhangi bir X noktasına da Gündoğmuş şehir dışı araç taşıma talebinizi basit, kullanışlı ve güvenilir mobil uygulamamızdan oluşturabilirsiniz. Örneğin; 140 km'lik yol mesafesinde bulunan Antalya'nın şehir merkezine midibüsünüzü taşıtmak istediğinizde, 787 km'lik uzaklıkta bulunan İstanbul ilçesine yem karma makinenizi göndermek istediğinizde yine 597 km uzaklıktaki İzmir şehrine çoklu araç göndermek istediğinizde ya da herhangi bir il ve ilçeye aracınızı/araçlarınızı ulaştırmanın yolunu aradığınız durumda "Çekici Talep Et" butonumuza ChekiciApp (ÇekiciApp) mobil aplikasyonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen çekici uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamamızı cihazınıza yükleyip bir kere Gündoğmuş Oto Çekici işlemleriniz için kullandığınızda, kullanıcılarımıza ne kadar kolaylık sağladığımızı anlayacaksınız. Akabinde Chekici'yi yolculuklarınızdan eksik etmemek için cepte tutacağınıza eminiz.


Çekici çözümleri ile çekici olan firmamız, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Gündoğmuş ilçesinde de çekici tekliflerinizi bekliyor! Talebinizi oluşturduktan sonra 5 dakikada gelen çekici teklif yağmuru sonunda tedarikçi profil incelemesinde bulunursunuz. Çekici firmalarımız sisteme taşıma kaskosu, sigorta ve vergi levhalarını yüklemektedir. Firma profillerine baktığınızda talebinize teklif veren bir firmanın bu belgelerinin olup olmadığını görebilirsiniz. Tercihinizi her zaman güvenilir ve yasal belgeleri ile tastamam olan çekicilerden yana kullanmanız için var gücümüz ile çalışıyor, Gündoğmuş garantili oto çekici ekipleri ile kullanıcılarımızı buluşturuyoruz. Belgelerini sisteme yükleyen firmalar ile daha güvenilir bir ekosistem içerisinde hizmet alabilmeniz için varız! Çekici aramak yok! Tekli araç taşıma/Çoklu araç taşıma firmalarını ekonomik çekici fiyatları ile huzurunuza Chekici sistemi üzerinden sunuyoruz! 


Antalya Gündoğmuş Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Çekici bulmaya çalışmak, aracınızın yolda kaldığı durumdan daha can sıkıcı bir durumdur. Ama firmamız sayesinde bu sıkıntının da üstesinden geliyor kullanıcımızı yarı yolda bir başına bırakmıyoruz. Antalya Gündoğmuş Oto Çekici, Antalya Oto Kurtarma, Gündoğmuş Oto Çekici, Gündoğmuş Çekici hizmet noktalarımız; Akyar, Balkaya, Bedan, Çaltı, Çamlıalan, Çayırözü, Çiçekoluk, Eskibağ, Güneycik, Güneyyaka, Kalecik, Karabul, Karadere, Karaisa, Karaköy, Kayabükü, Kozağacı, Köprülü, Narağacı, Ortakonuş, Ortaköy, Pembelik, Senir, Serinyaka, Umutlu, Yeniköy mahallerinde bulunmakla beraber 7/24 dijital ortam üzerinden hizmetinizdedir. Gündoğmuş ilçesine ulaşmak için Manavgat ya da Alanya üzerinden geçerken mi çekici ihtiyacınız oldu? Dilerseniz Manavgat Oto Çekici/Alanya Oto Çekici ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, her geçen gün büyüyen ailesi ile gece-gündüz demeden hizmetinizdeyken; ulaşılabilirliği ile de ses getiriyor! İletişim kanallarımız üzerinden tüm soru, görüş ve önerilerinize her daim cevap veriyor, proaktif yaklaşıma sahip çağrı danışmanlarımızla çekici-taşıma işleminiz sonlanana kadar yanınızda oluyoruz. Güncel içeriklerimiz sayesinde faaliyetlerimizden ve taşıma planlarımızdan haberdar olabilmek adına sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Gündoğmuş Oto Çekici ekibi olarak, kazasız belasız günler dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!