Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Antalya - Muratpaşa Oto Çekici

Muratpaşa Oto Çekici Hizmetinin Uzman Çekicileri, Chekici'de!

Muratpaşa, Antalya iline bağlı ve merkez ilçeye yakınlığı ile ön plana çıkan bir ilçedir. Gezilecek yerler bakımından geniş seçeneklere sahip ilçe, yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Merkezde ve çevre ilçelere yakınlığı sebebiyle ulaşımda oldukça kolaydır. Karayolu ağ bağlantıları gelişmiş olan turizmin başkenti Antalya'ya doğru yola çıktıysanız veyahut bu bölgede ikamet eden bir sürücü iseniz; aracınıza oto çekici, yol yardım, araç taşıma hizmeti aradığınız anda Chekici (Çekici) ekibimize 0544 535 50 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Muratpaşa Oto Çekici ekiplerimiz, yolda kalmanın hiçte keyif vermediği anda kurtarıcınız olacak! İlçenin, merkezi bir konumda oluşu, aracınızda meydana gelen arıza, kaza sonucu trafiğe engel olmanıza sebebiyet verebilir. Strese girmeden devreye giren oto çekici ekiplerimiz aracılığıyla aracınızı ve sizi kurtararak, yetkili servise doğru yola çıkıyoruz. Antalya'da, Muratpaşa'da; yolda kalmakta, çekici aramak ve çekici fiyatlarını düşünmekte yok! Rekabete öncü olan firmamızın tıkır tıkır işleyen platformu üzerinden, çekicinizi anında bulmak var! Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) huzurunuzda! Her kullanıcımız için en yakın çekici analizi ve şehir içi/ şehir dışı sefer taleplerinize çekici bulma hakkı tanıyoruz. Çekici bulmak için geç kalmayın. Kriterlerinize uygun çekici talebinde bulunmanın yollarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.


Chekici Sistemini, Muratpaşa Çekici Ekiplerine Ulaşmadan Önce Tanımaya Ne Dersiniz?

Chekici (Çekici); oto çekici, araç taşıma, şehirden şehre araç taşıma, şehir içi araç taşıma işlemlerinizde kolaylık sağlayan ve fırsat dolu çekici avantajları ile sektörde eşi benzeri olmayan bir firmadır. Hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcılarını üye olmaksızın platformuna davet eden ve çekici çözüm seçeneklerini birbiri ardına sıralayan sistemimiz sayesinde Türkiye'nin İzmir, Adana, İstanbul, Bursa, Samsun, Muğla, Konya, Ankara, Manisa, Çanakkale ve diğer tüm il, ilçe, mahallelerinden talep oluşturma hakkına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Firma olarak, çekici işlem süreçlerinizi teknolojik ve inovatif yaklaşımları birleştirerek, ezber bozmaya geldik! Otomobilinize zarar gelmeden Muratpaşa ilçesinden farklı bir noktaya çekici ile mi göndermek istiyorsunuz? Motosikletinizi kötü hava koşullarından dolayı kullanamadığınız için araç taşıma firması mı arıyorsunuz? Bölgede taşıma hizmeti verdiğiniz toplu taşıma aracınızın arıza yapması sonucu internetten tek tek çekici numaralarını mı arıyorsunuz? Tüm bu sorulara, tek bir platform üzerinden cevap veriyoruz! Yüzlerce çekici arasından seçim yapmak için Çekici ilk tercihiniz olacak! Tüm çekici bulma anınızda yanınızda olan Chekici, Muratpaşa Oto Çekici ekibi ile sahada 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Çekici işlem süreçleriniz, artık dijital ortamda olduğundan kolayca bulunduğunuz bölgenin ekiplerine ulaşabilirsiniz. Muratpaşa ilçesinde çekici hizmeti almak istediğinizde, Çekici sisteminde çekici-müşteri buluşmasını nasıl mı sağlıyoruz? Sistem süreçlerimizi ilk defa çekici hizmeti alacak olan ya da daha önce Çekici'yi tercih etmiş ama sistemini yakından tanımak isteyen kullanıcılarımız listeledik:


  • Talep Havuzu

Kullanıcılarımız; araçlarını/aracını belirledikleri bir noktaya göndermek istediklerinde, dijital ortam üzerinden çekici formu doldurmalıdır. Kayıt edilen her talep, Chekici talep havuzuna düşmektedir. 

  • Teklif Sistemi

Çekici-Müşteri buluşması, teklif sistemimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Kullanıcılarımızın talepleri ile dolup taşan talep havuzuna erişim sağlayan tedarikçilerimiz, birbirinden çekici teklifleri ile her kullanıcımıza teklif göndermeye başlar. Çekici rekabeti tam da bu sırada başlar. Gelen teklifler üzerine, tedarikçi profili inceleyebilirsiniz. Çekici seçme sırası sizde!

  • Acil Yol Yardım Sistemi

Çekici talep formu oluşturacak kadar zamanınız olmadığı anlarda, Acil Yol Yardım sistemimiz sayesinde en yakın oto çekici ekibimize ulaşabilmeniz için, acil durumlarınıza önem verdik ve bu alanda da yenilikçi bir yaklaşım sürecine girdik. "Acil Çekici" hizmetimiz ile Çekici filomuzu parmaklarınızın ucuna kadar getirdik.

  • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Platformumuz hem tedarikçiler hem de çekiciler için avantaj sağlamaktadır. Ortak bir platform üzerinden tedarikçi müşterisini, müşteride tedarikçisini bulacak. 

  • İşlem Akış Ekranları

Chekici platformu; zaman kaybetmeden çekici bulmanızı sağlayan ve kullanıcına basit formu ile kolaylık sağlayan bir sistemdir. Her yaştan müşteriye ve kullanıcı deneyimine sahip olan platformumuz üzerinden işlem akış ekranlarımız sayesinde kolayca çekici talebinde bulunabilirsiniz.


Konumunuz Yakınlarında Muratpaşa Acil Çekici Ekibini Çağırın!

Aracınızın arızası sonucu yolda kaldınız, kaza yaptınız ya da anahtarınızı kaybettiğiniz sırada, yakınlarımda bir oto çekici olsa da aracımı çektirsem diye düşünürken Çekici ile mi karşılaştınız? Ne kadar şanslı olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Muratpaşa Oto Çekici ekipleri de tam da konumunuz civarında! Chekici, en yakın oto çekiciye ulaşmak istediğiniz noktada Muratpaşa Acil Çekici ekiplerini "Acil Çekici" butonumuzda bir araya getirdi. En yakın 3 çekici profiline, çekici sisteminin hızlı analizi sonucu dakikalar içinde ulaşabilir, kurtarıcı planınızı çekicimizden öğrenebilirsiniz. Saatlerce çekici arayarak zaman kaybetmek ve bir de güven suiistimaline maruz kalmak istemiyorsanız, hemen şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz chekici.com üzerinden çekici çağırabilirsiniz. "Antalya Acil Çekici" butonumuz ile birbirinden uzman çekiciler ile görüşebilir, Muratpaşa Yol Yardım talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin; aracınızın ile Cebesoy Caddesi üzerinde ilerlerken, dikkatsiz bir sürücünün aracınıza çarpması sonucu çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Form doldurma derdi olmadan, bir çekiciye bağlı olmak zorunda kalmadan yasal evrakları tastamam olan tam en yakın üç çekici ile sistemimiz üzerinden irtibata geçmeniz için platformlarımız devrede! En yakın oto kurtarıcı hizmetini seçip, aracınızı servis & onarım noktasına taşımamızı talep edebilirsiniz. Aracınızın tipi, adedi fark etmeksizin çekici hizmeti veriyor ve  hasar-yürür durumuna göre doğru ekipman-araç ile yola çıkıyoruz. Muratpaşa'nın çekicisi, Chekici ile çekici işlemleriniz artık tıkırında! "İl (Antalya)-İlçe (Muratpaşa)" seçiminizi yaptık! "Antalya Muratpaşa Acil Oto Çekici" talebiniz hazır.


Muratpaşa Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma İşleminize, Çekici Seçin!

Muratpaşa Oto Çekici ekipleri, Chekici sisteminde gece-gündüz demeden hizmet vermektedir. Tarım makinelerinizden deniz araçlarınıza, sıfır araç taşıma işlemlerinizden çoklu çekici çözümlerine kadar çekici planlarıyla müşterilerin çekici taleplerini yerine getiren firmamız aracılığı ile araç nakliyat işlemlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Kriterlerinizi belirleyip, en fazla 3 gün sonrası için çekici talebinde bulunarak, yüzlerce çekici arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Müşteri-çekici buluşmasının 5 dakika içinde gerçekleştiği sistemimizde, faal olarak araç nakliyat işlemleri gerçekleşmektedir. Web sitemiz üzerinden ön talep oluşturarak, binlerce çekici ekibine hemen sizde ulaşabilir, mobil uygulamamız ÇekiciApp'i "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirerek çekici talebinizi "Çekici Talep Et" butonumuz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kurumsal firmalara ve bireysel müşterilerimize, iş kolaylığı sağlıyoruz! Zamandan ve bütçeden tasarruf ettiren, çekici fiyatları ile müşteri yanlısı olan Çekici, aksamayan işleyişi ile kurtarıcınız olacak! Örneğin; Antalya'nın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Kaleiçi semtinin, Kaleiçi yat Limanı'ndan bot, jet ski ya da sandal gibi deniz aracınızı 465 km uzaklıkta bulunan İzmir iline göndermek için harekete geçtiniz ama güvenilir bir çekici firmasını çözüm ortağınız seçme noktasında zorluk mu yaşıyorsunuz? Çekici filomuza göz atmanızı öneririz. Muratpaşa şehir dışı araç taşıma/ Muratpaşa şehir içi araç taşıma hizmeti veren ve çekici hizmet portföyümüz sayesinde birbirinden çekici tekliflerimiz ile her bölgenin çekicisine ulaşmanızı sağlayan sistemimiz üzerinden talep oluşturmanızla, çekici filomuz cepte! Talebiniz, tedarikçilerimize ulaştığı an kararınızı verip, seçiminizi yaptıktan sonra; Muratpaşa şehirden şehre oto taşıma ekibimiz harekete geçer ve deniz aracınızı teslimat noktasından alarak, belirttiğiniz adrese ulaştırır. Yine aynı şekilde; Antalya ilçesinde hizmet veren bir galeri sahibi ya da bireysel müşteri olarak; çoklu araç taşıma işlemi oluşturmak ve Antalya'nın herhangi bir semtine araçlar göndermek istediğiniz noktada talep oluşturarak, Muratpaşa şehir içi araç taşıma sefer talebinde bulunabilirsiniz. İster deniz aracı ister tarım aracı isterseniz de otomobil! Tüm karayolu vasıtalarınızın taşıma işlemlerini, Türkiye'nin neresinde olursanız çekici ağımız sayesinde gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlem süreçlerinizi mobil uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz.


Antalya Muratpaşa Oto Kurtarma, Çekici Hizmet Noktalarımız

Antalya Muratpaşa Oto Kurtarma, Antalya Muratpaşa Oto Çekici, Muratpaşa Oto Çekici hizmet noktalarımızı; Altındağ, Bahçelievler, Balbey, Barbaros, Bayındır, Cumhuriyet, Çağlayan, Çaybaşı, Demircikara, Deniz, Doğuyaka, Dutlubahçe, Elmalı, Ermenek, Etiler, Fener, Gebizli, Gençlik, Güvenlik, Güzelbağ, Güzeloba, Güzeloluk, Haşimişcan, Kılınçarslan, Kırcami, Kışla, Kızılarık, Kızılsaray, Kızıltoprak, Konuksever, Mehmetçik, Meltem, Memurevleri, Meydankavağı, Muratpaşa, Sedir, Selçuk, Sinan, Soğuksu, Şirinyalı, Tahılpazarı, Tarım, Topçular, Tuzcular, Üçgen, Varlık, Yenigöl, Yenigün, Yeşilbahçe, Yeşildere, Yeşilova, Yıldız, Yüksekalan, Zerdalilik, Zümrütova mahallerinde oluşturduk! Kullanıcılarımıza Antalya'nın tüm ilçelerinden, mahallelerinden ulaştığımızı; oto kurtarma, çekici, araç taşıma hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Muratpaşa'nın komşusu olan Kepez Oto Çekici ya da Konyaaltı Oto Çekici ekipleriyle irtibata geçmek ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Dijital teknolojinin meyveleri olan web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden araç taşıma işlemi oluşturdunuz ama Chekici firmamıza ulaşmanız mı gerekiyor? Tüm soru, görüş ve önerileriniz için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Muratpaşa Oto Çekici ekibi, aracınızı kurtarmak için her daim hevesli ekiplerden oluşmaktadır. Kurtarıcınız olmak için varız!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!