En Yakın Çekiciyi Bul

Çankırı Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Çankırı Acil Çekici Tarafından Anında Yol Yardım Desteği!

Çankırı Oto Çekici tarafından acil yol yardım desteğine mi ihtiyacınız var? Aracınız arızalandı ve yol kenarındaki aracınızı en yakın servis noktasına taşıyacak çekiciler ile iletişim haline mi geçmeniz gerekiyor? Anında çekici hizmeti için hemen arayın: 0544 535 50 04. Çözüm yoluna giden yol, Çekici'de! Çekici (Chekici), Türkiye'nin dört bir ucunda iddialı ekibiyle yol yardım hizmeti veren ve dijital ortamda da her an her dakika elinizin altında olan çekici uygulamasıyla Çankırı garantili araç taşıma hizmetini kullanıcılarına sağlar. Firmamız, kâr amacı gütmeyen, müşterilerine gerekli çekici hizmetini vermek adına, kullanıcı yanlısı bir misyonla 30.000'den fazla aracın taşımacılığını üstlendi ve üstlenmeye de devam ediyor. Çankırı ilinde, otomobiliniz mi arıza yaptı? Ağır vasıta aracınız mı devrildi? Motosikletinizin acil olarak başka bir şehre mi gönderilmesi gerekiyor? Uzun süre çekici arayışlarınızı geride bırakıp, dakikalar içinde en yakın oto çekici hizmetini alabileceğiniz hizmetimiz ile yola devam etmenin tam sırası! Uygulama marketinize "Çekici" yazıp, ÇekiciApp üzerinden işlem akışı ekranlarımız sayesinde Çankırı Acil Çekici hizmeti için talep oluşturabilirsiniz. Dilerseniz belki de tanışmamıza vesile olan chekici.com üzerinden, "Acil Çekici" butonumuza basarak da aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Butonumuz, bulunduğunuz konuma en yakın oto kurtarıcı ekibinin numara listesini görüntülemenize ve iletişime geçerek acil çekici hizmeti almanızı sağlar. En yakın 3 çekici; bir telefon uzağınızda, aramanızı bekliyor! Ayrıca Çankırı Çekici, bölgede hız kesmeden 7/24 çekici hizmetini hem Çekici web sitesi hem de mobil uygulama üzerinden; şehirden şehre araç taşıma, şehir içi oto kurtarma, şehirler arası araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma hizmet adıyla ve firmamız bünyesindeki daha birçok nakliyat hizmetiyle vermektedir. "Çekici talep et" butonu ile ihtiyacınız olan çekici hizmetini almak dakikalar içinde mümkün! Çekici platformu üzerinden tüm çekici işlemlerinize sadece 5 dakika içinde gelen tekliflerle hizmet alarak tüm Çankırı araç nakliyesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çankırı ilindeki, ilçesindeki ya da herhangi bir mahallesindeki kullanıcılarımız, çekici ihtiyaçlarını oto çekici fiyatları uygun olan Çekici firması ile gerçekleştiriyor. "Chekici ile araç taşıma ücretleri nelerdir?" yazımızı okuyarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.


Çankırı Acil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Çankırı Acil Oto Çekici hizmet noktalarımızı kullanıcılarımız için listeledik! Mobil aplikasyonumuz ve web sitemiz sayesinde dakikalar içinde şehir içi/şehir dışı çekici hizmeti talebinizi oluşturabilirsiniz. Çekici ile nasıl talep oluşturabileceğinizi, ana sayfamızda ve "Youtube" üzerinden yayınladığımız Chekici ile tanışma videomuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

 • Atkaracalar Oto Çekici merkeze 105 km uzaklıktaki Çankırı ilimize sefer yapıyor. Mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, kullanıcılarımıza özel çekicilerimizin düzenlediği seferlere göz atabilirsiniz.
 • Bayramören Oto Çekici ile yaptığınız araç nakliyatınızın anbean durumunu mobil uygulamamızın menü kısmında yer alan taşıma işlemleri kısmından kontrol edebilirsiniz.
 • Çerkeş Oto Çekici ile 343 km uzaklıktaki Samsun iline araç göndermek ister misiniz? Üstelik sadece Samsun ilimize değil İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve diğer illerimize şehirler arası araç nakliyatı yapabilirsiniz.
 • Eldivan Oto Çekici hava şartları ne olursa olsun hizmetinizde!
 • Ilgaz Oto Çekici gübre karıştırıcı, gübre parçalama, gübre kurutma makinesi, gübre seperatörü ve daha pek çok gübreleme makineleriniz taşımacılığını yapıyor!
 • Kızılırmak Oto Çekici ekibi 5 dakika içinde talebinize geri dönüş yapıyor.
 • Korgun Oto Çekici yorgunluk nedir bilmez! Anında hizmet!
 • Kurşunlu Oto Çekici ile mecburi aradığınız, hizmet kalitesini bilmediğiniz çekiciler ile çalışmaktan kurtulacaksınız!
 • Merkez Oto Çekici Çankırı il merkezinde verdiği hizmet ile ilin en popüler çekicisi!
 • Orta Oto Çekici "acil çekici hattı" üzerinden en yakın oto kurtarıcılarının telefon numaralarını, kullanıcılarının acil durumlarında paylaşıyor. "En yakın çekici nerede?" sorusunun cevabı Çekici üzerinde!
 • Şabanözü Oto Çekici işini bilen çekici ekibiyle hizmetinizde! İşin özü Çekici!
 • Yapraklı Oto Çekici ile tüm beldelere çekici hizmeti!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!