En Yakın Çekiciyi Bul

Adana Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Adana Oto Çekici Hizmeti, Chekici Güvencesiyle!

Adana, D-400 karayolu ve Tem otoyolu ile ulaşımını sağlayan ve nüfus sıralamasında 6. sırada yer alan bir ildir. 15 ilçesi ve bu ilçelerin 831 mahallesi ile ulaşımın yoğun yaşandığı bir bölge olma özelliğindedir. Hususi aracınıza atlayıp, şehrin simgesi olan Taşköprü'yü ziyaret etmek ve oradan da meşhur Adana kebabı yemek için plan yaptınız ve radyoda çalan en sevdiğiniz şarkı eşliğinde yola mı çıktınız? Her şey tamda planladığınız gibi giderken, aksilik bu ya Adana il sınırları içerisinde çekici bekleyen bir sürücüyseniz, doğru adrestesiniz. Aracınızın arızalanması ile tüm plan altüst oldu ve kendinizi Çekici dünyamızda bulduğunuza göre, çekici ekiplerimize ulaşmanızda an meselesidir. Bilmenizi isteriz ki; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan ya da Adana’nın herhangi bir ilçesinde araç ikaz ışığınız yandı veya aracınızın herhangi bir sorunundan dolayı yolculuğunuza devam edemiyorsanız, çekici çözüm planınızın hazır! Çekici ihtiyacınızı karşılamak için kolları sıvadık bile!  Aracınız ile ilgili acil yol yardım çağrılarınıza yetişmek için varız! Ekibimiz Adana’nın her bölgesinden gelen çağrılarınıza ve taleplerinize hızlı bir şekilde geri dönüş yapmakta olduğundan, yol kenarında bekleme sürenizi minimuma çekmektedir. Profesyonel bir çekiciden yardım almak istiyorsanız 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımız üzerinden, bulunduğunuz konumu ekip arkadaşlarımız ile paylaşarak oto çekiciaraç taşıyıcıaraç kurtarıcı desteği alabilirsiniz. Doğru çekiciden hizmet almak çok önemli! Bu işi en iyi şekilde yapan ekibimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak çalışıyoruz! Sadece binek aracınızı değil, ticari araçlarınızı, tarım makinelerinizi, deniz araçlarınızı, ATV, UTV gibi tüm motorlu-motorsuz araçların taşımacılığını üstelenmekteyiz. Araç tipi ve modeliniz ne olursa olsun, geniş parkurlu Adana Oto Çekici ile yol yardım dostuyuz! Artık doğru çekiciden hizmet almak için araştırma yapmak zorunda kalmayacaksınız! Chekici olarak Adanalıyık! 


Çekici (Chekici); umulmadık anlarda aracınızın çekme-taşıma işlemlerinde hayatınızda girmekten geri kalmıyor! Tabii ki sadece yolda kaldığınızda, anahtarınızı kaybettiğinizde, kaza sonucu çekici aradığınızda yanınızda değil, A noktasından B noktasına araç transfer edilmesi gerektiği anlarda da, geniş bir yelpazede sunduğumuz çekici hizmetlerimiz ile de kullanıcılarımız tam destek oluyoruz. Türkiye'de aracınızı/araçlarınızı bizim kadar düşünen, çeken, kurtaran başka bir firma bulabileceğinizi hiç sanmıyoruz! Ezberleri bozan, çekici işlem süreçlerinizde şeffaf bir politika izleyen, bütçe yönetimini kullanıcısına bırakan bir platformdasınız! Garantili çekicilerimiz ve güvenilir hizmetimiz ile çıktığımız bu yolda çok kısa bir sürede 30.000’den fazla aracı adresine kadar götürdüğümü belirtmeden geçmek istemedik! Üstelik geri dönüşlerinin pozitif olduğu, Türkiye’nin her ili, ilçesi üzerinde Chekici ailemize katılan mutlu müşterilerimiz bulunmakta olduğundan gönül rahatlığıyla platformumuz üzerinden hizmet alabilirsiniz. "Adana ilinde güvenilir Çekici bulmak çok kolay!" diyen kullanıcımızdan biri olmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Hemen mobil sürümlü web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. 


Adana Acil Oto Çekici Hizmeti

Acil durumlarınızda ilk adres Adana Acil Çekici olmalı! Talep formu doldurmak yok! Zaman kaybetmek yok! İl, ilçe, telefon numarası bilgileri ile hızlı ve yakın çekicilerin telefon numaralarını anında görüntüleyebilirsiniz! Acil durum anında çekici talepleriniz için sadece Adana ilinde değil tüm Türkiye için alarm verdik! Hizmetimize zaman kısıtlaması getirmeden aracınızı en acilinden kurtarmaya geliyoruz! Acil araç çekmetekli araç taşıma, çoklu araç taşıma ihtiyaçlarınızda sistemimize giriş yaparak, Çekici talebi ediniz! Nasıl mı? Acil durumunuz bizim için önem arz etmekte olduğundan, talep formu doldurmadan işlem yapmanızı mümkün kılıyoruz. "Çekici ile en erken nasıl iletişime geçerim?" diye sorduğunuz noktada, mobil uygulamamız veyahut web sitemiz chekici.com ana sayfamız üzerinden "Adana Acil Çekici" butonuna basmalı ve size en yakın 3 çekici ekibimizin iletişim numaralarına kısa bir sürede ulaşarak, çekici çözüm planınıza çekici seçmelisiniz. Sizde konumunuza en yakın oto çekici hizmeti ile iletişime geçmek istiyorsanız hemen web sitemiz üzerinden talep oluşturun ya da mobil uygulamamızı vakit kaybetmeden telefonunuza ya da tabletinize indirerek, çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. Adana Oto Çekici ekiplerimiz ile güvenilir ve kaliteli çekici hizmet deneyimine ulaşmanızı sağlıyor, acil durumlarınızı da garanti altına alıyoruz! Güven suiistimali mi? Söz konusu dahi olamaz! Adana Havalimanı'na ulaşmaya çalışırken, Mersin-Adana Yolu üzerinde yolda mı kaldınız? En yakın oto çekici ekibimiz kurtarıcınız olmak için sizi bekliyor. Acil durumlarınızı kontrol altına alarak, yaşadığınız paniği bizim ile çözüm ortağı olarak atlatabilirsiniz!


Adana Garantili Oto Çekici Hizmeti

Adana ilinde ve civarında fellik fellik oto çekici mi arıyorsunuz? Aracımı emanet edecek ve taşıma işleminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirecek bir tane bile firma bulsam bu iş tamamdır mı diyorsunuz? Oysaki siz hala çekici ararken, kurumsal ve bireysel kullanıcılarımız tıkır tıkır işleyen mobil uygulamamız üzerinden taleplerini oluşturuyor, oturduğu yerden çekici keyfini yaşıyor. Hizmet vermek için üyelik şartı gözetmeyen Chekici, ek maliyette sunmamaktadır. Adana'da bulunan tedarikçileri kontrolümüz altına alarak, tek bir talep ile binlerce oto çekici ekibine ulaşmanızı sağlamaktayız. Çekici sistem otomasyonunda aktif olarak görev alan, müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarına anında çekici teklifleri sunan tedarikçilerimiz çekici süzgecimizden geçtiğinden, yasal evrakları ile tastamamdır. K1, yetki, SRC, psikoteknik belgeleri olan ger tedarikçimiz, aracınızın mevcut durumuna göre yola çıkmakta ve Adana Garantili Oto Çekici hizmeti vermektedir. En güvenilir ve en hızlı çekici çözüm merkezi, Chekici! Adana Oto Çekici ekiplerimizden yana şüpheniz olmasın! Araç taşıma firmaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Adana Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Adana; bulunduğu konum açısından ve nüfus bakımından bakıldığında trafik sirkülasyonunun en yoğun olduğu illerden biridir. Güçlü ana yol bağlantılarına sahip olan ve ara akslarla da desteklenen ilçede ulaşımda ufacık bir aksama olmamasına özen gösteren Adana Oto Çekici ekiplerimiz ile bölgede 7/24 oto çekici hizmeti vermekte olduğumuzdan, bölgenin en bilinin ve tercih edilen firmasıyız. Çatımız; çekici ihtiyacı olan her kesime, rekabet ortamında çekici hizmeti sunmaktadır. Aracınızı/araçlarınızı gerek işinizden ötürü gerekse herhangi bir durum neticesinde şehir içi veyahut şehir dışı bir noktaya; Adana Şehir içi Araç Taşıma/Adana Şehir Dışı Araç Taşıma hizmeti altında göndermek isteyebilirsiniz. Chekici bu konuda, bilirkişi olarak devreye girerek, çekici işlem süreçlerinizi dijital ortamda gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Adana Araç Taşıma talebiniz için gerekli olan çekici formunu mobil uygulamamız ile doldurmanızı ve çekici teklifleri arasından seçim yapmanızı mümkün kıldık! Hemen ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamızı cihazınıza, "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirerek talepte bulunmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise; akabinde "Çekici Talep Et" butonumuz parmaklarınızın ucunda!


Çoklu Çekici/Tekli araç taşıma araçları ile hizmet veren tedarikçilerimiz; birbirinden çekici tekliflerini tam 5 dakika içinde talebinize göndermeye hazır! Pamuk, turunçgil tarlanıza tarım makinenizin mi gelmesi gerek? Yoksa Adana-Ankara, İstanbul, İstanbul, Diyarbakır, Antalya, Muğla, Konya, Bursa, Çanakkale, Tunceli, Van, Muş, Sinop, Adana (X bir ilçe) gibi başlangıç-bitiş konumlu sefer oluşturarak; sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, tarım makinesi taşımacılığı, ağır vasıta araç taşımacılığı, klasik araç taşıma gibi hizmetlerle aracınızı/araçlarınızı mı taşıtmak istiyorsunuz. Mesafeler mühim değil! İş yükünüzü sırtlanmaya, aracınızı çekmeye, müşterimizi memnun etmeye hazırız! Çekici sefer talebinde bulunmakta geç kalmayın! Mobil uygulamamız üzerinden talep oluşturarak, aracınızın canlı konumuna, durumuna kadar takip edebilir, web sitemiz üzerinden ise ön talep oluşturabilirsiniz. Hizmet butonlarımız, aradığınız çekici ihtiyacını karşılamakta ustadır. Adana Oto Çekici ekiplerimiz ile yola kaldığınız yerden devam edebilmeniz için varız!


Adana Expres Oto Çekici mi? Adana Aktarmalı Çekici mi?

Türkiye'nin Adana ilçesi de dahil en fazla rotaya sahip çekici platformundasınız. Aktarmasız anında veya istediğiniz gün ve saatte kadar otoparkta bekletilen aracınızı göndermek sizinde hakkınız diye düşünerek; Adana Expres Oto Çekici ekibimiz ile işe koyulduk! Aracınızı/araçlarınızı taşıtmak için firma arayışına siz değil, çekiciler çıkacak! Sistemimiz üzerinden oluşturan çekici talebinize, kıyasıya çekici rekabeti başlayarak, aktarmasız hizmet veren tüm tedarikçilerimiz ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulamamıza giriş yaparak, daha uygun çekici fiyatları ile aracınızı aktarmalı olarak da taşıtabilirsiniz. Menü> Seferler ekranından, tedarikçilerimizin taşıma seferlerine kadar ulaşmanızı sağlamakta ve daha ekonomik fiyatlandırmayla araç taşıma işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Örneğin; Adana-İstanbul arası istediğiniz tarihte şehirden şehire araç taşıma seferi oluşturdunuz ve gelen teklifler arasından seçiminizi yaparak, Adana Expres Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Ya da Adana-İstanbul arasında bulunan Bolu-Ankara-Aksaray (Pozantı) noktalarından geçecek olan tedarikçimizin seferine ulaşarak; Adana-Bolu/Adana-Aksaray/Adana Ankara aktarmalı sefer talebinde bulunabilir ve asgari maliyetlendirme ile taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.(Mobil uygulamamıza giriş yapıp, "Seferlerim" ekranından mevcut seferlere ulaşınız.) Adana Oto Çekici ekiplerimiz bölgede 7/24 çekici hizmeti vermekte olduğundan, gece-gündüz Chekici sistemi üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Araç nakliyesi firması olarak bir numarayız! Aracınızı/araçlarını başka bir şehirden taşıtmak ya da olduğunuz konumdan göndermek istiyorsanız sistemimiz üzerinden talep oluşturarak istediğiniz tarihte taşımanakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma sürecini sadece mobil uygulamamız üzerinden “Araç Takip Sistemi” ile kontrol edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için canlı destek hattımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz! 


Adana Oto Çekici Hizmet Noktalarımız 

Tüm Adana ve çevresinde ihtiyacınız olan çekici hizmetini, Adana Çekici, Adana Acil Çekici, Adana Oto Çekici, Adana Çekici ekiplerimizden anında alabilirsiniz! Sizin için her noktada bekleyen çekicilerimiz mevcut! Hemen bize ulaşın ki acil durumlarınızı en iyi şekilde yönetelim! 


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!