En Yakın Çekiciyi Bul

Gaziantep Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Gaziantep Oto Çekici İşlem Süreçlerinizi Chekici ile Yeniledik!

Gaziantep, Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında yer almakta ve Doğu'nun Paris'i olarak öne çıkmaktadır. Akdeniz Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kesişim noktasında bulunan ve sürücülerin destinasyon noktalarında olan il; tarihi, kültürü ve doğu mutfağı ile yerli-yabancı demeden herkesi büyülemektedir. Hususi, hafif ticari ya da ticari aracınıza atlayarak bu bölgeye doğru yolculuğa çıkan sürücüler, en yakın yol yardım arkadaşları ile yolculuklarını da güvence altına alarak seyir etmekten de geri kalmamaktadır. Nereden rota oluşturduğunuzun önemi yok! Karayolu ulaşım aksları üzerinde 7/24 oto çekici hizmeti veren ekiplerimiz ile yola çıktığınız an, ters giden bir durumda yanınızda oluyor, aracınızı en yakın servis & onarım noktasına ulaştırıyoruz. Gaziantep-Şanlıurfa Yolu (E-24/D-100) karayolu üzerinde mi yolda kaldınız? Gaziantep Oto Çekici çözüm planınız hazır! Yolda kalma sebebiniz ile çağrı danışmanlarımıza ulaştığınız an, yanınıza gelecek en hızlı ekibiz. Konumunuza en yakın oto çekici ekipleri arasından kısa sürede seçiminizi yapmak için hemen 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımızı arayınız. 


Çekici (Chekici); geçmişten bugüne kadar tarihi bozulmamış Bey Mahallesi'ne uğrayacağınız ya da şehrin manzarasını izlemek ve asırlara meydan okuyan Gaziantep Kalesi'ni ziyaret edeceğiniz gibi bir planınız varken, aracınızın bir arıza sonucu yol kenarında kalmasıyla mı hayatınıza girdi? Sorun değil. Sistemimiz üzerinden ilk kez hizmet almak için kolları sıvadıysanız, çekici ihtiyacınız için birbirinden uzman çekiciler ile görüşme sağlayacağınızı temin ederiz. Çekici hizmet konusunda, Türkiye için önemli bir gelişmeye imza atan, bu zamana kadar piyasada hizmet veren güvenilir tedarikçileri çatısı altına almayı başaran lider bir firmadır. Yola web sitesi chekici.com ve mobil uygulaması ChekiciApp (ÇekiciApp) ile devam eden ve müşterilerine gece-gündüz demeden hizmet veren firmamız üzerinden anında çekici bulmak artık sizin de hakkınız! Gaziantep ilinin Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli ilçelerinden, Türkiye'nin Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, Denizli, Erzincan, Hatay, İstanbul, İzmir, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sivas, Trabzon gibi illerine kadar ulaşan çekici ağımız ile dur durak bilmeden hizmet veren ekiplerimize günün istediğiniz saati ulaşabilirsiniz. Üyelik şartı ve herhangi bir ek ücret talebinde bulunmayarak yine bir ilke imza atmaktayız. Çekici gücümüz, yeniliklerimiz ve iyileştirmelerimiz ile sektöre damga vurarak, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Gaziantep ilinde de çekici rüzgarları estiriyoruz. Tedarikçilerimizin çekici rekabetine şahit olmanın sırası geldi diyorsanız, ihtiyacınız olan Gaziantep oto çekici ekiplerine ulaşmak için çekici hizmet butonlarımızı kullanınız. Butonlarımız hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.


Doğu'nun En Güvenilir Çekici-Kurtarma Firmasıyız!

Gaziantep Oto Çekici, Gaziantep oto kurtarma az buz yol gelmediğiniz dakikalarda stresinizi hafifletiyor! Gaziantep il sınırları içerisine giriş yaptığınız sırada çekici aramak ile geçen dakikalarınızı, aracınızı taşıtarak harcamanın zamanı geldi! Yolda kalma hikayenizin baş kahramanı belki bir otomobil belki bir motosiklet belki de kamyonet olabilir! Fark etmez! "Alo Chekici" dediğiniz an tüm süreci titizlik ile ele alarak, doğru araç ve teçhizat ile yola çıkıyoruz. Yol kenarında bekleme sürenizi minimuma indiren, ekonomik fiyatlandırma ile hizmet almanızı sağlayan, kullanıcısının ihtiyacını zamanında karşılayan, tedarikçisinin iş hacmini genişletmekten geri kalmayan platformumuz, işleyişi ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Aracına/araçlarına çekici arayan kurumsal firma sahiplerinin ve bireysel müşterilerimizin sayısı, giderek artmaya devam etmektedir. İhtiyaç bu kadar fazlayken, Gaziantep'in tüm ilçelerine nasıl yetişeceksiniz diye merak ediyorsunuz? Sadece Gaziantep'in değil, Türkiye'nin her noktasına uzanan kollarımız ile araç nakliyesi, oto taşıma, oto kurtarma, oto çekici, şehirden şehre araç taşıma, ilden ile araç taşıma ve pek çok çekici hizmeti tek bir çatıda gerçekleştirerek, çekici hizmet ihtiyacı olan her kullanıcımıza yetişmekteyiz. Doğu'nun en güvenilir ve uzman tedarikçileri, artık parmaklarınızın ucunda! "Çekici avantaj dünyamıza giriş yaptığınızda sizi ne mi bekliyor?" işte bu sorunun cevabı ile karşınızdayız:

 

 • Talep Havuzu

Kullanıcılarımız, Gaziantep ilinde güvenilir firma arayışlarını Çekici ile sonlandırdı! Evet, yanlış okumuyorsunuz. Gaziantep'ten X bir konuma araç taşıtmak, çektirmek istediğinizde saatlerce firma arayışı ile zaman kaybeden siz değil miydiniz? Üstelik güven vermeyen çekici ekipleri iş ortağı olmaya çalışarak risk alanda sizdiniz! "Ne yapalım yani? Chekici mi vardı bu zamana kadar!" dediğinizi duyar gibiyiz. İç ve dış çevre analizlerimizi yaparak, eksiği gediği kapattık ve inovatif, teknolojik yaklaşımlar sonucu çekici işlemlerinizi dijital dünyaya uyarladığımız günden beri çekici taleplerinizi kabul ediyor, talep havuzumuzda kayıt altında tutuyoruz. Hata payına yer olmayan sistemimizde oluşturduğunuz tek bir talep ile binlerce oto çekici ekiplerinden teklif almaya ne dersiniz?

 

 • Teklif Sistemi

Dijital ortam üzerinden çekici talebi oluşturduktan sonraki süreçte çekici teklifi almanızı sağlayan sistemimiz, cep yakmayan fiyatlandırma sistemini çekici rekabetine borçludur. Tedarikçilerimiz, talebinize teklif göndermek için adeta yarış haline girer. Teklif sistemimi bu aşamada aktif olarak, dengeli ve tutarlı fiyatlara sahip olan çekici tekliflerini SMS ve mobil bildirim ile almanızı sağlamaktadır. Çekici teklifleri sayesinde, tedarikçi profillerine erişip, tedarikçilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 • Acil Yol Yardım Sistemi

Gaziantep-Adana-Tarsus Otoyolu ya da Gaziantep ilinin herhangi ara-ana ulaşım aksı üzerinde yolda mı kaldınız? Konumunuza göre çekici bulmaya ne dersiniz? Çekici talep formu doldurmadan en yakın oto kurtarma ekipleri ile görüşme zamanı! Hemen web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden "Acil Çekici" talebinizi oluşturabilirsiniz.

 

 • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform

Müşteri-tedarikçi için ortak bir platform fikrimizi reele taşıdık ve Chekici'yi inşa ettik! Kurtarıcıyız! Çekiciyiz! Farkındayız! Çekici işlemleriniz için, en yakın bir dosta ya en yakın bir arkadaşın yerini almakta kararlıyız! Dakikalar içinde çekici değil çekiciler bulan başka bir platform olduğunuz hiç sanmıyoruz! 2012 ve artmaya devam eden araç taşıma firma sayısı ile Çekici pazarının neredeyse tamamına egemen olan Chekici, çekici-müşteri buluşmasının 5 dakikada gerçekleştiği en doğru adrestir.

 

 • İşlem Akışı Ekranları

Sistemimiz hizmeti ile olduğu kadar hızıyla da gündemdedir. Kullanıcı deneyimine sahip olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız, çekici işleminizi gerçekleştirebilmeniz için etkileşimi güçlü kılar. Çekici talep formunu işlem akış ekranlarımız sayesinde kolaylıkla doldurabilir, acil durumlarınızda sistemimiz üzerinden yer tespitinde bulunarak en yakın oto çekici ekibinden destek alabilirsiniz.


Gaziantep Acil Oto Çekici Talebi Oluşturun! En Yakın Çekicileri Bulun!

Gaziantep Oto Çekici ihtiyacınız için firmamızın fırsatlarına göz attınız mı? Aradığınız hizmet uzakta değil! Türkiye'nin tüm illerinde, ilçelerinde Çekici firması bünyesinde hizmet veren oto kurtarma, oto çekici, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma araçlarımız bulunmaktadır. Sektördeki dinamik pazarı, platformumuz üzerinden kullanımınıza açıyoruz! Dilerseniz bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşıp, talep formu doldurma talebinde bulunabilir ya da sitemizin ana sayfasından taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. "Her adımı takip etmek istiyorum." diyorsanız o halde mobil uygulamamızı indirmelisiniz! Değerli müşterilerimiz gönlünüz rahat bir şekilde firmamıza kayıtlı çekicilerden hizmet alabilirsiniz! Üstelik açık pazardaki fiyatlandırmaya kısıtlama getiren platformumuzla ses getirerek, bütçe dostu hizmet anlayışımızı da koruyoruz! Hem hesaplı çekici bulabileceğiniz hem de güvenilir hizmet alabileceğiniz bir firma ile çalışmak tüm yükünüzü hafifletecek! Yolda kaldığınız anda acil çekici çağırmak için telefonunuza sarıldığınızda, arayacağınız ilk numara olmanın gururunu yaşıyoruz. Artık çekici sorununuzu çözebilen bir firma ile yol alacaksınız! Aracınız yol kenarında kaldıysa ve öncesinde gerekli önemleri aldıysanız geriye, ekibimizin sizin için yola çıkması kalmış demektir. Tek yapmanız gereken sistemimiz üzerinden ekip arkadaşlarımızın telefon numaralarına erişmek olacaktır!

Acil durumlarınızda; web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden ulaşabileceğiniz "Gaziantep Acil Çekici" butonu üzerinden "İl (Gaziantep)-İlçe (X bir ilçe) seçiminizi yaptıktan hemen sonra talebinizi oluşturup, çekici numaralarına ulaşabilirsiniz. En yakın 3 çekici ile iletişime geçmek bu kadar basit! Örneğin; UNESCO tarafından gastronomi şehri olarak koruma altına alınan ilde güzel bir akşam yemeği yemek için harikulade bir mekana gittiniz ve dönüş yolunda D-850 üzerinde aracınızda arıza mı meydana geldi? Konum bilgilerinize göre en yakın Gaziantep Acil Oto Çekici ekiplerine ulaşmak için hizmet butonumuzu kullanmanız, kurtarıcınız olmaya yetecektir.


Gaziantep Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebinize Çekici Teklifler!

Chekici'den müşterilerimize kurtarıcı bir hizmet daha! Aktif olarak hizmet veren ve bu işte uzman olan ekiplere ulaşmanız için köprü görevinde olan sistemimiz, araç nakliyesi firma profillerini hizmet aldığınız noktada kullanımınıza açıyor! Gaziantep Araç Taşıma hizmeti adı altında başlangıç-bitiş konumunuzu Gaziantep-X bir il/ilçe arası veyahut Gaziantep'in herhangi bir ilçesi arası belirleyerek; aracınızın mevcut durumu, adeti, yürür durumu gibi bilgilerinin nezdinde programı müsait çekici firmalarından teklifler almanızı, mobil uygulamamız üzerinden dolduracağınız çekici talep formu ile mümkün kılmaktayız. Sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, ağır vasıta araç taşıma, oto kurtarma, motosiklet taşıma, şehirden şehire araç taşıma, karavan taşıma ya da ihtiyacınız olan çekici hizmeti ile aracınızı/araçlarınızı "Çekici Talep Et" butonumuz sayesinde taşıtabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde, yolculuklarınızda, tatilinizde çekici hizmet kolaylığı sunmaya devam eden ve araç nakliyesi fiyatları ile müşteri yanlısı politika izleyen firmamız, 5 dakika içinde Gaziantep Oto Çekici ekipleri ile müşterisini buluşturuyor.


Araç taşıtmak isteyen müşterimiz siz misiniz? Firma profilleri arasında değerlendirme yapmadan, çekici fiyatları hakkında bilgi sahibi olmadan hizmet almak yok! Komisyon, kaparo, hizmet bedeli, üyelik ücreti gibi ekstra ödemelere tabi tutulmadan hizmet alabilmek artık mümkün! Web sitemiz üzerinden ön taleplerinizi kabul ettiğimizi bilmenizi isteriz. Çekici talebinizi oluşturmak ve her adımını takip etmek istiyor iseniz; cihazınızın "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazası üzerinden ÇekiciApp (ChekiciApp)'i indirmelisiniz. Talebinizi oluşturup, ardından 5 dakika içinde çekici teklifleri almaya, tedarikçi değerlendirmeniz sonucu çekici seçmeye hazır mısınız? Örneğin; Gaziantep-İstanbul (1152 km), Gaziantep-Ankara (673 km) ya da kriterlerinize uyan bir konuma aracınızı/araçlarınızı göndermek istediğiniz noktada, Gaziantep Şehir Dışı Araç Taşıma hizmeti veren firmalara erişebilir ya da Oğuzeli-Karkamış, Araban-Yavuzeli gibi kent içi noktalar arası araç gönderimi sağlayan firmalardan teklif alabilmek adına Gaziantep Şehir İçi Araç Taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Bu platformda tek bir talep ile tedarikçilerimizden teklif almanızı sağlayan hiçbir engel bulunmamaktadır! Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) ile sanayi ve ticarette en gelişmiş ili olan Gaziantep'te tarım makineniz mi taşınacak? Otomobiliniz mi kurtarılacak? Araç nakliyesi işleminizi mi gerçekleştireceksiniz? Yanınızdayız! Bilgilendirmemiz sonucu, cepte Çekici keyfi araç taşıtmak isteyen müşterilerimize gelsin! Gaziantep Oto Çekici ekibi farkını Güney Doğu'nun çekicisi, Chekici ile ortaya koyuyor! Sadece Doğu'nun mu? Yanılıyorsunuz! Tüm Türkiye'nin çekicisiyiz!


Gaziantep Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Oto Çekici hizmet noktalarımızda bulunan ekip arkadaşlarımız, 9 ilçemizde dahil olmak üzere tüm Gaziantep'te hizmetinizde! 

 • Araban Oto Çekici ile 67 km uzaklıktaki Gaziantep iline araç mı taşıtmak istiyorsunuz? Hemen mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturun!
 • İslahiye Oto Çekici araçlarımıza da firma sahibimiz ve kurucu ortaklarıyla beraber geliştirilen "Araç Takip Sistemi" takıldı! Gözünüzün önünde oto taşıma!
 • Karkamış Oto Çekici piknik yapmaya giderken aracınız mı bozuldu? İlçemiz civarındaki yol yardım çağrılarınıza yetişiriz!
 • Nizip Oto Çekici çoklu araç gönderimlerinizi "çoklu oto taşıma" hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nurdağı Oto Çekici Gaziantep-Adana karayolu üzerinde yolda kaldığınızda endişelenmeyin! Profesyonel ekibimiz aracınızı kurtarır!
 • Oğuzeli Oto Çekici hesaplı çekici hizmeti veriyor!
 • Şahinbey Oto Çekici yol yardım taleplerinizde 0544 535 50 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 • Şehitkamil Oto Çekici şehir içi veya şehir dışı araç nakliyatlarınız için en doğru adreslerden biri!
 • Yavuzeli Oto Çekici 7/24 kesintisiz yol yardım hizmeti veriyor!
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!