Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - İslahiye Oto Çekici

İslahiye Oto Çekici; Parmaklarınızın Ucunda, Chekici'de!

İslahiye; Gaziantep iline bağlı ve merkez ilçeye 88 km uzaklıktadır. Çevre il ve ilçelerden ya da Türkiye'nin uzak diyarlarından aracınıza atlayıp, yol şebekesi üzerinden rahatlıkla bu ilçeye ulaşabilirsiniz. Karayolları üzerinden yola çıktığınız ve hedeflediğiniz noktaya ulaşmaya çalıştığınız sırada ya aracınızda bir aksilik olurda yolda kalırsanız? İşte tam da aracınızı taşıtmak-çektirmek istediğiniz durumda, kurtarıcınız olmak için var olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kar, yağmur, çamur demeden, hiç bir problemi bahane etmeden aracınızı en yakın servis& onarım noktasına götürecek çekici, Chekici! Adana-Gaziantep Yolu (D-400) üzerinden saparak, Nurdağı'nı geçtikten 15 km sonra İslahiye sınırları içerisinde aracınız mı arızalandı? D-825 yoluna en yakın çekici ekiplerimize, 0544 535 50 04 numaralı çekici irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz. 7/24 oto çekici hizmeti veren İslahiye Oto Çekici ekipleri, tek bir telefon ile emrinizde!


Chekici (Çekici); 2019 yılından beri faaliyet gösteren online platformu ile çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Acil durumlarınızda konum bazlı acil çekici hizmetimizden, şehir içi ve şehir dışı araç nakliyesi taleplerinize kadar sistematik bir yapıda hizmet vermeyi hedef alarak, Türkiye'nin 81 ilinde bulunan kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çekici piyasasındaki tedarikçilere erişimi kolaylaştıran, çekici rekabetine öncü olan, talep-teklif usulü sistemi ile çekici fiyatlarını dengeleyen sistemimiz tek bir çatı altında bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerini toplamaktadır. Firmamız; her ilin, ilçenin güvenilir ve uzman tedarikçileri ile iş ortağıdır. İnovatif ve teknolojik gücümüz sayesinde, toplamda 2012+ firmayı bu sürece dahil edip; web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz. İslahiye de dahil olmak üzere, çekici aradığınız her noktada gelin Chekici'de buluşalım. Çekici çözüm ortağınızı bulmanız konusunda en güvenilir mercii olarak, parmaklarınızın ucundayız! Tüm çekici işlem süreçlerinizde güvencemiz altında hizmet almak artık mümkün! Chekici Gaziantep'te! İslahiye'de! Tüm Türkiye'de!


İslahiye Çekici Ekiplerimiz, Acil Durumlarda Endişeye Son Veriyor!

Gaziantep'in en eski yerleşim yerlerinden olan İslahiye'de, sabahtan beri yağmur hiç durmadı ve kayganlaşan yol zemini yüzünden aracınızın kontrolünü mü kaybettiniz? Ya da İslahiye Devlet Hastanesi'ne gitmek üzere yola çıktınız ama Gaziantep-Antakya Yolu üzerinde kaza mı yaptınız? Aracınızın çekilmeyi beklediği anlarda ne yapacağınızı bilmiyor ve endişe içerisinde çekici ararken Chekici ile karşılaştıysanız, çekicinizi buldunuz demektir. Hem de en yakın noktadan! İnternet üzerinden tek tek çekici numaralarını aramadan, yol kenarında saatlerce çekici beklemeden en yakın çekici ekiplerine ulaşmanız için harekete geçtik! Butonumuz "Gaziantep Acil Çekici", konum bazlı çekici analizi yaparak, tedarikçilerimizin profillerini kullanıcılarımız ile paylaşmaktadır. İslahiye'deki en yakın 3 çekici ekip arkadaşlarımıza acil olarak ulaşmaya çalıştığınız noktada "İl (Gaziantep)-İlçe (İslahiye)" konumlu "İslahiye Acil Çekici" butonumuzu tercih ederek, İslahiye Acil Çekici analizi yapabilirsiniz. Çekici aradığınız ve saniyeleri bile hesapladığınız dakikada, en yakın oto çekici ekiplerimizin profillerini kısa sürede inceleyerek, iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Kullanıcılarımıza sağladığımız çekici işlem kolaylığı sayesinde, Türkiye'nin hangi noktasında olursanız olun, çekici bulma problemi yaşamayacağınızı temin ederiz. İslahiye Oto Çekici ekiplerimiz, ekstrem koşullarda sahip olduğu çekici hizmet deneyimi ile doğru araç ve ekipman ile yola çıkarak, tek bir talep ile imdadınıza yetişmeye hazır! Çekici mi arıyorsunuz? En yakın çekici ekiplerinden destek almanız gerektiğini bilirseniz, anında yanınızdayız!


İslahiye Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebi Oluşturmanın Aşamaları Nelerdir?

İslahiye Oto Çekici ekiplerimiz; Gaziantep (İslahiye)-İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Manisa, Samsun, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep (X ilçesi) ya da herhangi bitiş konumlu İslahiye araç nakliyesi seferinizi gerçekleştirebilmeniz adına taleplerinizi Chekici sisteminde beklemektedir. Binlerce tedarikçinin yer aldığı platformumuz üzerinden İslahiye şehir dışı araç taşıma/İslahiye şehir içi araç taşıma sefer talebinde bulunmanız adına, çekici formu doldurmanız gerekmektedir. Kompakt rezervasyon sistemimiz ise; hem mobil uygulamamız hem de web sitemiz üzerinden kullanıcılarımıza işlem kolaylığı sağlamaktadır. Sıfır araç taşıma, tarım makineleri taşımacılığı, karavan taşıma, motosiklet taşıma, ağır vasıta araç taşıma gibi çekici hizmet tercihinizi, araç bilgilerinizi, başlangıç-bitiş konumunuzu, taşıma tarihinizi, tercihen araç görsellerinizi, taşıma işleminiz için ihtiyaç duyulan tekli/çoklu araç taşıma araç seçiminizi formda belirterek talebinizi sistemimize kayıt ettikten sonra, 5 dakika içinde onlarca çekici teklifi alabilirsiniz. İslahiye-Ankara (650 km), İslahiye-Hatay (79 km), İslahiye-Nurdağı (22 km) ya da belirlediğiniz bir konuma "Kriterlerinize uygun çekici talebi oluşturmanın ve oluşturduğunuz talebe çekici teklifi almanın sırası geldi mi?" diyorsunuz? O halde; dengeli fiyatlandırma politikamız sayesinde bütçe tasarrufu yapabilir, tüm çekici tekliflerinizi tek bir uygulamada kontrol altına alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise oldukça basit! Çekici taleplerinizin olmazsa olmazı mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'i akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ve AppGallery" mağazanızdan indirmek ve aksamayan işleyişimize teslim olmak! Tabii ki web sitemiz chekici.com üzerinden de şehirden şehire araç taşıma ön talebinde de bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin kısa sürede tarafınıza geri dönüş yaparak, araç taşıma firmaları ile aranızdaki kontağı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin mobil uygulamamız üzerinden nasıl çekici talebinde bulunduğunu merak ediyorsanız, işte cevabı:


  • Mobil uygulamamıza giriş yaparak; hızla çekici talebi oluşturabileceğiniz ya da acil çekici hizmetine yönlendirebileceğiniz sayfayı görüntüleyiniz.
  • Kriterlerinize uygun İslahiye Oto Çekici sefer talebinde bulunabilmek adına, "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız. 
  • Taşıma işlem ayrıntılarını doldurarak, talebinizi sistemimize kayıt ediniz. (Müşterilerimiz bu aşamada araçlarının durumu hakkında çekiciye bilgi verebilir ve araç görsellerini ekleyebilir.)
  • 5 dakika içinde gelen çekici tekliflerimizin takibini SMS, e-posta ve mobil bildirimler üzerinden takip edebilir, Menü> Taleplerim ekranından tedarikçilerimizin profillerini ve belgelerini inceledikten sonra uygun bulduğunuz teklifi kabul edebilirsiniz.
  • Çekici-müşteri buluşması gerçekleştikten sonraki aşamada, tarafların taşıma işlemi için karşılıklı olarak uzlaşması gerekmektedir. Taleplerim işlem sayfasından hizmet almak istediğiniz tedarikçinin teklifine giriş yaparak, "Anlaşma Sağlandı" butonuna basmanız gerekmektedir.
  • Startını verdiğiniz araç taşıma işleminizi; Menü>Taşıma İşlemleri ekranından takip edebilirsiniz.
  • Taşıma işleminiz sona erdiğinde yorum ve değerlendirme yaparak diğer müşterilerimize destek olabilirsiniz.


İslahiye Tarım Makineleri Taşımacılığı Hizmeti Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?

Sadece otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, ATV, UTV gibi araçları taşımadığımızı, bulunduğunuz bölgede de İslahiye tarım makineleri taşımacılığı hizmeti verdiğimizi de bilmenizi isteriz. Geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlayan çiftçimiz de besicimiz de çekici hizmeti almak isteğinde Chekici'yi tercih ederek; toprak işleme, bitki bakım, gübreleme, ekim& dikim, sulama, hayvancılık, taşıma, hasat& harman, traktör gibi motorlu-motorsuz aracınızı kolaylıkla taşıtmaktadır. Örneğin; Gaziantep'in merkez ilçesinden gıcır gıcır bir traktör aldınız ve İslahiye ilçesine getirtmek için araç taşıma aracı mı arıyorsunuz? Traktör taşıma römorkuna sahip tedarikçilerimizden teklif almak için, "Hemen çekici sisteminden talebinizi oluşturun ve teklif alın." demek istiyoruz. Tarım makineleri taşımacılığı hizmeti veren güvenilir firma arayışınız Chekici ile son bulacak! Hususi, ticari, hafif ticari araçlarınızı taşıtmanın kolaylığını yaşamaya hazır mısınız? Tarlanıza kadar, evinize kadar aracınızı almaya ve taşımaya geliyoruz! İslahiye Oto Çekici ekiplerimiz 7/24 hizmetinizde! Hakkımızda detaylı bilgi edinebilir ya da blog sayfamızda yer alan "Tarım Makineleri Taşımacılığı için En Hızlı Araç Çekici Hizmeti, Chekici'de!" yazımızı okuyabilirsiniz. 


Gaziantep İslahiye Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Oto Çekici, Gaziantep İslahiye Oto Çekici, İslahiye Oto Çekici hizmet noktalarımız; Ağabey, Ağalarobası, Akınyolu, Alaca, Altınüzüm, Arpalı, Atatürk, Aydınlık, Bahçelievler, Bayraktepe, Beyler, Boğaziçi, Burhaniye, Burunsuzlar, Cevdetpaşa, Cumhuriyet, Çamlıca, Çerçili, Çınarlı, Çolaklar, Çubuk, Değirmencik, Dervişpaşa, Elbistanhüyüğü, Erenler, Esenler, Fevzi Çakmak, Fevzipaşa, Göltepe, Güllühüyük, Güngören, Güngören, Haci Ali Öztürk, Hanağzı, Hasanlök, Hürriyet, İdilli, Kabaklar, Kalaycık, Kale, Karacaören, Karakaya, Karapınar, Karapolat, Kayabaşı, Kazıklı, Kırıkçalı, Koçcağız, Kozdere, Köklü, Kuşçumustafa, Ortaklı, Örtülü, Pınarbaşı, Serinevler, Sulumağara, Şahmaran, Şerikanlı, Tandır, Telli, Türkbahçe, Yağızlar, Yelliburun, Yeni, Yeniceli, Yeniköy, Yesemek, Yeşilova, Yeşilyurt, Yolbaşı, Yukarıbilenler, Zincirli mahallerindeki ekiplerimizle oluşturduk! Geniş çekici ağımız sayesinde, çekici hizmeti almak için ne gecenin geç bir saati yolda bekleyecek ne de erken bir saatte çekici bulma endişesi yaşayacaksınız! Kilis, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Gaziantep merkez ilçe ile çevirili bölgenin çekicisine Chekici'den ulaşarak, taşıma işlemlerinizi garanti altına alabilirsiniz. İslahiye ilçesine ulaşmaya çalışırken, Nurdağı üzerinde mi yolda kaldınız? Oğuzeli Oto ÇekiciNurdağı Oto Çekici ekiplerimize ulaşınız.


Çekici Fiyatları Mı?

Çekici fiyatları hakkında emin olmadan hizmet almam diyenlerden misiniz? Endişenizin yersiz olduğunu, dengeli fiyat politikamız ile de müşteri yanlısı olduğumuzu bilmenizi isteriz. İslahiye ilçesinde hizmet veren en yakın tedarikçilerden çekici teklifleri alırken, 100 TL ile 500 TL arası şehir içi araç taşıma fiyatlarımız ile kolaylık sağlayacak, fahiş fiyatlandırmadan çok çok uzak olacaksınız! Ekiplerimizi çekici rekabet koşulu ile uyumlaştırarak, çekici sistem otomasyonumuza dahil ettiğimizden bütçenizi koruyoruz. Dijital ortam üzerinden oluşturacağınız tek bir talep ile çekici teklifleri alabilecek, firmaların çekici fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz. "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile hizmet veren sistemimizde yerinizi alma sırası şimdi sizde ise, cep yakmayan İslahiye Oto Çekici teklifleri arasından firma seçim sırası da sizde!


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, iletişim kanalları üzerinden 7/24 bize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her soruda, proaktif yaklaşımı ile hizmet veren Çekici çağrı danışmanlarımıza dilediğiniz kanaldan gece-gündüz fark etmeksizin ulaşabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen dev ailemiz, sosyal medya hesaplarımız üzerinde firmamıza takibe alarak, Chekici gündemini hayatlarına katmaktadır? Ne dersiniz? Sizde Chekici kullanıcımız olarak; "Twitter, Facebook, Instagram ya da Youtube" Chekici hesaplarımızdan, çekici dünyamızı takip etmek ister misiniz? Aracınız için ne zaman çekici arayacağınızın belli olmadığı anlarda en yakın yol yardım arkadaşınız olduğumuzu aklınızın bir köşesinde tutmanızı isteriz. İslahiye Oto Çekici ekiplerimizi tercih ettiğimiz için teşekkürler!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!