Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - Nurdağı Oto Çekici

Nurdağı Oto Çekici Ekipleri Chekici'de Güven Dolu!

Nurdağı; Gaziantep-Osmaniye-Kahramanmaraş illerinin kesişme noktasında yer alan ve Gaziantep-Adana karayolu üzerinde bulunan bir ilçedir. Geçmişten günümüze dek ulaşım açısından önemini koruyan ilçe, ticaret ve göç yollarının duraklarından biri olmuştur. Her geçen gün nüfus artışı ve gelişimin devam etmesi, ara ve ana yol şebekesi üzerinde yoğunluğun artmasına sebebiyet verse de, aracınıza çekici aradığınız anda zorluk yaşamayacağınızı bildirmek isteriz. Aracınıza atlayıp kilometrelerce yolu kat ederken TAG otoyolu olarak bilinen O-52 arterinden, Türkiye'nin en uzun Avrupa'nın ise en büyük viyadüğü olan Atatük Viyadüğü'ne geldiyseniz, Nurdağı sınırlarındasınız demektir. Bu durumda, aracınızın herhangi bir sebepten ötürü arızalanması ya da Allah korusun bir kaza sonucu tahribat olması sonucu aradığınız oto çekici, araç kurtarma, oto taşıma hizmetlerini üstleniyor olacağız. Gecemiz de gündüzümüz de bir! "Alo Chekici! Nurdağı ilçesindeyim. En yakın Nurdağı Oto Çekici ekibinizin aracımı çekmesini sağlayabilir misiniz?" demeniz için 0544 535 50 04 numaralı Chekici canlı destek hattımızın ucunda, proaktif çağrı danışmanlarımızın beklediğinizi bilmenizi isteriz.


Chekici (Çekici); çekici piyasasındaki yıllardır süregelen işleyişi 2019 yılında değiştirmeyi başarmış lider bir firmadır. İnovatif ve teknolojik yaklaşımlarımız ile çekici hizmeti almak istediğiniz sürece yenilik getirdiğimiz günden beri çekici sistem otomasyonumuz, online platformumuz üzerinden tıkır tıkır işlemektedir. "Nedir bu Chekici?" dediğinizi duyar gibiyiz. Kısaca özetlemek gerekirse; Türkiye'de aktif olarak araç taşıma hizmeti veren tedarikçiler ile çekici arayan müşterilerimizi tek bir çatı altında buluşturarak, hem tedarikçilere iş hacmi sağlıyor hem de müşterilerimize geniş çekici hizmet dünyamızın kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Artık çekici hizmeti almak istediğinizde ne yapmanız gerektiğini bildiğinizden, en yakın yol yardım arkadaşınızı Nurdağı ilçesinde de kolaylıkla bulabilirsiniz. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz 30.000'den fazla araç taşıma işlemi ile Türkiye'nin her noktasında bireysel ve kurumsal müşteri referanslarına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Kullanıcılarımıza güvenilir ve kaliteli çekici hizmet deneyimi sunarak, bulundukları bölgenin tedarikçilerine ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Nurdağı ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı araç/araçlar gönderecek çekici firması arayışında mısınız? Yoksa trafiğin harıl harıl aktığı bir noktada internet üzerinden tek tek çekici hizmet numaralarına mı erişim sağlamaya çalışıyorsunuz? Bundan böyle çekici ararken girdiğiniz zahmetten sizi Chekici kurtaracak. Nurdağı Oto Çekici talepleriniz için web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'e giriş yapmaya ve binlerce tedarikçi arasından çözüm ortağınızı bulmaya var mısınız? Cevabınız evet ise; çekici hizmet butonlarımız parmaklarınızın ucunda!


Nurdağı Acil Oto Çekici Hizmeti Hangi Durumda Devreye Girer?

Nurdağı Oto Çekici ekiplerimiz, dijital ortama uyum sağladığı günden beri, görünürlüklerini ve erişimlerini genişleterek sistemimiz üzerinden kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Chekici yenilikçi algoritmasıyla karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araç taşıma işlemleri yapan firmaların ve çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarının buluşması merkezi olmuşken, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda nasıl bir yol izliyor dersiniz? Merak ettiğinizin farkındayız! Yolculuğunuz yarıda kalmış ve aracınızın başında telaşlı bir şekilde kurtarıcınızı ararken kendinizi Chekici'de bulduysanız, sizi Nurdağı Acil Oto Çekici ekiplerimiz ile buluşturmak isteriz. Hem mobil uygulamamızın hem de mobil sürümlü web sitemizin ana sayfasında yer alan "Gaziantep Acil Çekici" butonu sayesinde, kullanıcılarımız tek bir dokunuşla bulunduğu konuma en yakın 3 çekici firmasının telefon numarasına hızla ulaşabilmektedir. Acil durumlarda talep-teklif senaryosu yerine, daha hızlı sonuç veren bu altyapıyı kullanarak zor durumdaki müşterilerimize daha kısa sürede ulaşmaktayız.

Hey, yoksa sizde mi şu an çekici hizmeti almak için Chekici'desiniz? Nurdağı Kapalı Pazar Alanı'na varmak üzeriyken, Fevzi Çakmak Caddesi'nden hızla çıkan dikkatsiz bir sürücü, Kaymakam Sokak güzergâhında seyir halinde olan aracınıza mı çarptı? Hangi caddede, sokakta, ara ya da ana aks üzerinde iseniz, hemen sistemimiz üzerinden, en yakın oto çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Acil çekici butonumuza tıklayıp, "İl (Gaziantep)-İlçe (Nurdağı)" konum bilgilerinizi girmeniz ve "Nurdağı Acil Çekici" talebinizi oluşturmanızla! Kısacası, aracınızın arızasını kestiremediğiniz, talihsiz bir kaza sonucu tahribat olan aracınızı hızla çektirmek istediğiniz durumlarda ya da acil çekici hizmetimize erişmek durumunda kalacağınız herhangi bir senaryoda devreye jet hızıyla girmekteyiz. Ekiplerimiz, ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile acil durumlarda da yanınızda! Unutulsun istemeyiz! Konum bilgilerinize göre Nurdağı acil çekici analizi, sadece Chekici'de!


Nurdağı Araç Taşıma Talebinde Bulunmak İsteyen Kullanıcılarımızın Dikkatine!

Nurdağı'nda otomotiv sektöründe hizmet veren firma sahibi ya da hususi aracınızı taşıtmak isteyen bireysel bir müşteri misiniz? Bir ya da birden fazla aracınızı/araçlarınızı farklı bir lokasyona göndermek istediğinizde tedarikçilerimizin çekici fiyatlarını karşılaştırmaya ne dersiniz? Dikkat! Dikkat! Chekici, araç taşıtmak isteyen kullanıcılarının da yanında! Talep-teklif usulü sistemimiz sayesinde; kullanıcılarımız kriterlerine uygun Nurdağı Oto Çekici seferini oluşturduktan hemen sonra, teklif sistemimizin öngördüğü şekilde tedarikçilerimizden çekici teklifleri almaya başlamaktadır. A noktasından B noktasına Nurdağı şehir içi araç taşıma/Nurdağı şehir dışı araç taşıma talebi oluşturmak istediğinizde; web sitemiz chekici.com üzerinden ön talepte bulunabilir ya da mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store, AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden akıllı telefon ya da tabletinize indirerek her işlem detayını kontrolünüz altına alabilirsiniz. ÇekiciApp (ChekiciApp); kullanıcılarımızın cebindeki çekicidir! Klasik araç taşıma, sıfır araç taşıma, çoklu çekici, şehirden şehire araç taşıma, oto kurtarma gibi çekici hizmeti veren araç taşıma firmaları ile aranızdaki iletişimde köprü görevini layığı ile yerini getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Otomobil, motosiklet, kamyon, kamyonet, traktör, diğer tarım makineleri, minibüs, midibüs gibi motorlu-motorsuz aracınızı Gaziantep (Nurdağı)-İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Muğla, Mersin, Trabzon, Hatay, Samsun, Gaziantep (X bir ilçesi) ya da Türkiye içi herhangi bir noktaya göndermek istediğinizde, çekici rezervasyon sistemimiz üzerinden talep oluşturmalısınız. Basit ve kullanışlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken yeni neslin en çekici uygulaması üzerindeki çekici seferinizi, aşağıdaki işlem akışına göre oluşturabilirsiniz.


  • Mobil uygulamamız üzerinden çekici sistemimize giriş yapınız.
  • Çekici seferinizi oluşturarak talep havuzumuza dahil olabilmek adına "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Çekici formunda yer alan işlem detaylarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz. (Çoklu araç taşıma talebinizi, aracınızın durumunu, taşıma tarihini, başlangıç-bitiş konumunu ve diğer ek bilgilerinizi bu aşamada girmeniz gerekmektedir.)
  • Kompakt rezervasyon sistemimiz sayesinde, teklif sistemimiz aktifleşir ve binlerce çekici talebinize teklif gönderebilmek adına yarış haline girer. Gelen çekici tekliflerimizi SMS, e-posta ve mobil bildirim üzerinden takip ediniz.
  • Menü>Talepler ekranından çekici sefer detayına girerek, çekici tekliflerini görüntüleyebilir, tedarikçi profillerine erişim sağlayarak hizmet almak istediğiniz çekici ekibi ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Teklifi kabul etmeniz, taşıma işleminizin gerçekleşeceği anlamına gelmemektedir. Lütfen Nurdağı araç nakliyesi işleminizi gerçekleştirebilmek adına tedarikçimiz ile iletişime geçiniz. Karşılıklı olarak uzlaşma sağladıktan sonra Nurdağı Oto Çekici işleminizi Menü>Taşıma İşlemleri ekranından takip edebilirsiniz.


Nurdağı Araç Nakliyesi İşleminizi Takip Etmenizin Bir Yolu Var!

Her şey tamam! Amanos dağları eteklerindeki ilçede Chekici sistemine girerek Nurdağı Araç Nakliyesi talebimi oluşturarak gelen teklifler aracılığıyla çekici çözüm ortağımı buldum, peki ya süreci nasıl takip edeceğim? diye düşünüyorsanız, kontrol sizde! Mobil uygulamamızın donanımlı altyapısı sayesinde; taşıma işleminizi gerçekleştiren aracın canlı konumunu, durumunu ve tedarikçimizin tercihine bağlı olarak anlık araç görsellerini sistemimiz üzerinden kullanıcılarımız ile paylaşmaktayız. Çekici ile araç taşıtmanın birçok avantajı olduğunu taşıma işleminiz devam ederken bile fark edeceksiniz. Bünyemize kayıtlı olan her çekici firması sizlere üstün kalitede çekici hizmeti verebilmek için denetim altında olduğundan, aracınızın canlı konumuna dakika dakika erişebilir, aklınıza takılan en ufak bir soruda Chekici çağrı danışmanlarımızdan iletişim kanallarımız üzerinden destek alabilirsiniz. Kullanıcılarımızın gönül rahatlığıyla aracını/araçlarını taşıtabilmeleri için tabii ki araç taşıma işleminiz devam ederken de taşıma aracımıza taktığımız "Araç Takip Sistemi" sayesinde iz sürmenizi sağlıyoruz. Güvenilir hizmet veren Nurdağı Oto Çekici ekiplerimiz Chekici'de iken, başka bir adresten çekici hizmeti alabilmek adına firma arayışına girmenize gerek var mı diye bir düşünün deriz. Blog sayfamızı ziyaret ederek, çekici gündemimizi takip edebilirsiniz.


Gaziantep Nurdağı Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Nerede Mi?

Gaziantep Nurdağı Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici, Nurdağı Oto Çekici hizmet noktalarımız; Alpaslan, Altınova, Aslanlı, Ataköy, Atatürk, Atmalı, Bademli, Bahçelievler, Balıkalan, Başpınar, Belpınar, Çakmak, Demirler, Durmuşlar, Emirler, Esenyurt, Fatih, Gedikli, Gökçedere, Gözlühüyük, Hamidiye, Hisar, İçerisu, İkizkuyu, İncegedik, İncirli, Karaburçlu, Kartal, Kırkpınar, Kömürler, Kurudere, Kuzoluk, Mehmet Akif Ersoy, Mesthüyük, Naimler, Nogaylar, Olucak, Sakçagözü, Sayburun, Şatırhüyük, Tandırlı, Terken, Torunlar, Tüllüce, Yavuzselim, Yaylacık, Yeni mahallerindedir. Aracınızın mevcut durumuna göre doğru araç ve ekipman ile yola çıkan ekibimiz, aksamayan çekici operasyonu ile gönlünüzü bir kez daha kazanacağından eminiz. Aracınızı/araçlarınızı bulunduğunuz bölgeden teslim alarak, belirttiğiniz konuma ulaştırmakta usta olan ekiplerimizin çekici fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İlçe civarındaki Şahinbey Oto Çekici/ Şehitkamil Oto Çekiciİslahiye Oto Çekici ekiplerimizin de görevinin başında olduğunu bilmenizi isteriz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, günden güne büyüyen hizmet ağı ve kullanıcı dostu mobil uygulaması ile son zamanların en prestijli oto çekici, araç taşıma firması haline geldi! İletişim kanalları üzerinden 7/24 ulaşım imkânı, Nurdağı’ndan 81 ile yayılan hizmet ağı, garantili taşımacılık ilkeleri, güçlü dijital alt yapısı ile tüm ulaşım problemlerinizi çözmeye geldik! Yolunuz bir şekilde bizimle kesiştiyse, ailemizde yerinizi almışsınız demektir. Sosyal medya hesaplarınızda da bulunmamızı isterseniz bizi Chekici adımızla “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımız üzerinden takibe alabilirsiniz. Nurdağı Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!