Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - Şahinbey Oto Çekici

Şahinbey Oto Çekici Ekipleri Dijital Hayattaki Yerini Chekici'de Aldı!

Şahinbey, Gaziantep'in 9 ilçesinden biridir. Merkezi konumda olan ve adını tarihte oldukça söz ettiren bu ilçeye karayolu ulaşımı üzerinden rahatlıkla ulaşan sürücüler, araçlarının yolda kalması ile başlayan çekici bulma serüveninde firmamızdan hizmet almaktadır. Türkiye'nin en kalabalık, Gaziantep'in ise en büyük ilçe statüsündeki noktada yoksa sizde mi çekici hizmeti veren güvenilir bir firma arıyordunuz? Siz değerli kurumsal ya da bireysel müşterilerimiz; oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç nakliyesi hizmeti almak istediğinizde, çekici işlemlerinizi tek bir çatı altında yürüttüğümüzü ve bölgenin tedarikçilerine tek seferde ulaşabileceğinizin müjdesini vermek isteriz. Online platformumuzun çekici gücünden faydalanmak için ne duruyorsunuz? Geç ya da erken bir saatte, hiç ummadığınız bir anda aracınıza çekici aradığınız dakikaların kurtarıcısıyız. Şahinbey ve çevresinde herhangi bir ana ya da ara aks üzerinde aracınız mı arızalandı? Yoksa yağmurlu bir havada kaygan yol zemini kaza yapmanıza sebebiyet verdi ve aracınız yürür durumda mı değil? Bu ve buna benzer durumlarda "Nasıl çekici hizmeti alabilirim?" diye, elinizde telefon ile bir sağa bir sola giderken Chekici'yi bulduysanız, çekici çözümlerine hazır olun! Merak etmeyin! Bu metropol ilçede hizmet veren profesyonel Şahinbey Oto Çekici ekiplerine anında erişebilmenizi sağlıyoruz. Çekici çağrı danışmanlarımıza 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızdan ulaşarak, çözüm ortağınızı anında bulabilirsiniz.


Çekici (Chekici); donanımlı altyapısı, aksamayan işleyişi ile çekici hizmeti almanızı sağlayan online bir platformdur. Çekici-müşteri buluşmasını dijital ortama uyarladığımız günden beri, Türkiye'nin her noktasına kadar uzanıyor ve bulunduğunuz bölgenin tedarikçini parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Günümüzün vazgeçilmezi olana araçlarımız; ev-iş, ev-okul, ev-alışveriş merkezi ya da herhangi iki konum arası ulaşımı kolaylaştırırken, öyle anlar geliyor ki işler sarpada sarabiliyor. Aracınızın bakımını ihmal etmeniz, gösterge panelinde yanan arıza uyarısını görmezden geldiğiniz, hiç hesapta yokken karıştığınız talihsiz bir kaza, dikkatinizin dağılması sonucu meydana gelen trafik kazası gibi talihsiz durumların sonucunda aradığınız çekici ekipleri, çekici sistem otomasyonumuzda! Geçmiş olsun dileklerimizi ilettikten hemen sonra kolları sıvayarak, aracınız ile yolda kaldığınız konuma en yakın çekici ekibimizi göndermemizi ister misiniz? Yoksa şehir içi şehir dışı bir noktaya Şahinbey ilçesinden araç/araçlar mı taşıtmak için Chekici'desiniz? İster araç nakliyesi işlemlerinizi isterseniz de oto çekici, oto kurtarma, acil çekici taleplerinizi yerine getirmek, binlerce oto çekici ekibinden ekonomik fiyat teklifi almak için platformumuzda olun! Söz konucu çekici ile aranızdaki iletişimi en hızlı şekilde kurmak ise bu işte bir numara olduğumuzu bilmenizi isteriz. Faaliyet gösterdiğimiz 2019 yılından beridir, dijital teknolojinin meyveleri olan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) talep-teklif usulü sistemi ile tedarikçilerimizin iç hacmini genişlettiği, kullanıcılarımızın ise güvenilir bir adresten çekici ekiplerinden teklif aldığı çözüm merkezidir. Dijital iş yenilikleriyle donatılmış sistemimiz üzerinden çekici bulma kolaylığını Şahinbey'de yaşayacak, Şahinbey Oto Çekici ekibimizi siz seçeceksiniz! Haydi, gelin sistemimizi yakından tanıyalım!


Şahinbey Acil Çekici ile Çekiciniz ve Kurtarıcı Planınız Çok Yakınınızda! 

Şahinbey; Şehitkamil, Oğuzeli, Nurdağı, Kilis ilçeleri ile çevrili ve bu güzergâhlardan gelen sürücülerinde tercih ettiği noktalardan biridir. Gaziantep merkez ilçeye de 18 km uzaklıkta olan ilçe, kültür turizmi ile de öne çıkmakta ve yerli-yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Artan nüfus sayısına bağlı olarak yükselen bir ivme gösteren araç sayısı da gözümüzden kaçmadığından, Şahinbey Oto Çekici ekipleri olarak; bölgede 7/24 çekici hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Yolda mı kaldınız? Aracınız mı arızalandı? Sebep ne olursa olsun çekiciniz ve kurtarıcı planınız en yakınınızda! Önem verdiğimiz konulardan bir diğeri ise; çekici hizmetine ulaşılabilirliktir. Hizmet almak istediğinizde saatlerce yol kenarında tedarikçi beklemenize son veriyor, güvenilir ve profesyonel çekiciler ile anında iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Daha detaylı anlatmak gerekirse; web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp, çekici hizmeti almanız konusunda tarafınıza iki hizmet butonu sunmaktadır. Bu hizmet butonlarından biri: "Gaziantep Acil Çekici"! Butonumuza tıklayarak; en yakın 3 oto çekici ekibinin hizmet numaralarına ulaşabilir, birebir görüşme sağlayabilir ve sistemimiz üzerinden ihtiyacınız olan Şahinbey Acil Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. En yakın oto kurtarıcınızı Chekici üzerinden seçme vaktiniz geldiyse, "İl (Gaziantep)-İlçe (Şahinbey)" konum bilgilerinizi sistemimiz üzerinden girerek "Şahinbey Acil Çekici" talebinizi oluşturmak en doğru hamle olacaktır. Vaktinizi önemsiyor, memnuniyetinizi üst seviyede tutuyor, Çekici etkisini Şahinbey'in her mahallesine yayıyoruz! Yolda kalmak yok! Üstelik çekici hizmeti alırken komisyon, kaparo, üyelik ücreti gibi ek ücret ödemekte yok! Bir çekici platformundan çok daha fazlası olduğumuzu bilmenizi, motorlu-motorsuz aracınızın çekilmesi-taşınması gereken durumlarda Şahinbey Oto Çekici ekiplerimizin, Chekici'de olduğunu unutmamanızı temenni ederiz. Çünkü; yolcularınızda, trafiğin ortasında, tatilinizde, tarihi gezi sıranızda ya da herhangi bir durumda kısacası aracınız için çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, jet hızı ile yetişecek ve zaman tasarrufu sağlayacak ekipler bu platformda! Örneğin; Dünya'nın ikinci büyük Zeugma Müzesi'ni görmek için yağmurlu bir günde yolu üzerinde ilerlerken, Sani Konukoğlu Bulvarı (D-400) üzerinde aracınız mı teklemeye başladı? Arızanın sebebini bilmiyor ve aracınızı yol kenarına çekip, gerekli önlemleri aldıktan hemen sonrasında sistemimiz üzerinden acil çekici talebinde mi bulundunuz? Konum bilgilerinize göre çekici analizi avantajı yakalayan kullanıcımız olduğundan çekici çözüm ortağınızı bulmanız an meselesi! 


Şahinbey Araç Taşıma Talebinize, Çekici Tekliflerimiz Olduğundan Haberiniz Var Mıydı?

Şahinbey ilçesindeki şehir içi ve şehirler arası araç taşımacılığı hizmeti veren firmaları ve müşterileri bir araya getiren Chekici; tek bir çatıda eşsiz çekici hizmet deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Piyasada hizmet veren ama güven konusunda sınıfta kalan çekicileri eleyen sistemimiz, güvenilir firmalar ile buluşmanızı sağlayarak, çekici hizmeti almadan önce tedarikçi analizi yapabileceğiniz ve en iyi fiyatı bulabileceğiniz araç taşıma hizmet pazarını gözler önüne seriyor. Şahinbey Oto Çekici ekiplerimiz; ister uzun mesafe ister kısa mesafe üzerindeki araç taşıma taleplerinizi gerçekleştirerek, çekici hizmeti alırken yaşadığınız mesafe konusundaki tereddütlerinize de son vermektedir. "Gaziantep (Şahinbey)-İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Muğla, Diyarbakır, Samsun, Tekirdağ, Manisa, Konya, Adana, Muş, Iğdır, Gaziantep (Herhangi bir ilçesi) ya da X bitiş konumlu Şahinbey şehir içi araç taşıma/Şahinbey şehir dışı araç taşıma talebinize, 5 dakika içinde çekici tekliflerimiz olduğundan haberiniz var mıydı?" desek? Evet, yanlış okumuyorsunuz! Sıfır bir araç mı satın aldınız? Verimli topraklarda yetişen mahsulünüz için tarım makinenizi tarlanıza mı taşıtmak istiyorsunuz? Aracınızı günler öncesinden tedarikçimize teslim edip, uçak seyahatiyle memleketinize mi dönmeyi düşünüyorsunuz? O halde yazımızın devamını büyük bir dikkatle okumanızı öneririz. Otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, tarım makineleri, deniz araçları, ATV, UTV, pickup, karavan gibi sayamadığımız ve eksik kalan diğer motorlu-motorsuz araçların taşıma işlemini üstlendiğimizden sıfır araç taşıma, tarım makineleri taşımacılığı, Şahinbey Expres Araç Taşıma hizmetine kadar çekici ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Flaş! Flaş! Flaş! Mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) taleplerinizi oluşturmanız konusunda en büyük destekçiniz olacak! Akıllı telefon ya da tabletinizin "Google Play Store, App Store, AppGallery" marketinden indirdiğiniz yeni neslin en çekici uygulaması sayesinde, kriterlerinize uygun olan talebinizi oluşturup, Şahinbey Araç Taşıma ekiplerimizden çekici teklifleri almaya başlayabilirsiniz. Talep-teklif usulü sistemi ile işleyişini sürdüren çekici sistem otomasyonumuz; şehirden şehire araç taşıma, tekli araç taşıma, çoklu araç taşıma, araç nakliyesi işlemlerinizde de parmaklarınızın ucunda! Araç taşıma firmaları Chekici'de toplanmışken teklif alma sırası diyorsanız, mobil uygulamamız üzerinden aşağıdaki çekici işlem adımlarını takip ediniz:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Şahinbey Oto Çekici seferlerimize ulaşabilmek adına lütfen sistemimize üye olunuz.)
  • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayıp, çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Talebinizi sistemimize kayıt ediniz. Talep havuzumuzda yer alan çekici seferiniz için teklif sistemimiz aktifleşmekte olduğundan 5 dakika içinde gelen teklifleri lütfen SMS, e-posta ve mobil bildirimlerimiz üzerinden takip ediniz. (Çekici firmaları talebinize teklif verebilmek adına rekabet halindedir. Teklifleriniz kısa süre sonra cebinizde olacak!)
  • Menü>Talepler ekranından talebinize gelen teklifleri görüntüleyiniz. Tedarikçilerimizin profillerini inceledikten sonra, teklifleri kabul edebilirsiniz. 
  • Çekicilerimiz ile iletişim sağladıktan sonra seçiminizi yapınız. Aynı ekran üzerinden "Anlaşma Sağlandı" butonuna basmanız dahilinde, araç taşıma aracımız belirttiğiniz tarihte aracınızı/araçlarınızı almak için kapınızda olur.
  • Menü>Taşıma İşlemleri ekranından taşıma aracımızın canlı konumunu, taşıma işleminizin durumunu takip edebilir, işleminiz sonlandığında yorum ve puanlama yaparak tedarikçi profil yüzdesine katkıda bulunabilirsiniz.


Çekici Hizmeti Almadan Önce Şahinbey Çekici Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Tabii ki alabilirsiniz. Şahinbey Oto Çekici ekiplerimiz, teklif sistemimize tabi tutulmaktadır. Bu platformda çekici rekabeti kaçılmaz olduğundan, talebinize çekici teklifi verebilmek adına arka planda kıyasıya bir yarış vardır. Kullanıcılarımız, talep ekranlarına düşen teklifler arasından değerlendirme yaparak sadece yasal evrak kontrolü değil, aynı zamanda çekici fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmaktadır. Bütçenize en uygun teklifi seçmek tamamen sizin elinizde! Dilerseniz Şahinbey Çekici Fiyatları hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bütçe tasarrufu teklifler sadece ve sadece Chekici'de! Kalabalık ilçede hem çekici bulup hem de uygun fiyatlısını bulmak mı? Artık mümkün!


Gaziantep Şahinbey Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Şahinbey Oto Çekici, Şahinbey Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici hizmet noktalarımız; 23 Nisan, 25 Aralık, 60. Yıl, 75. Yıl, Abdülhamid Han, Akbayır, Akbulut, Akdere, Akkent, Akpınar, Akyazı, Akyol, Alaybey, Alibaba, Alleben, Almalı, Aydınbaba, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Barak, Barış, Bayramlı, Bekirbey, Bekişli, Belenköy, Beşkuyu, Beştepe, Bey, Beyazlar, Beybahçe, Beydilli, Binevler, Bostancı, Bostancık, Boyacı, Bozca, Bozoklar, Burç Esentepe, Burç Karakuyu, Bülbülzade, Cabi, Cebeler, Cemal Gürsel, Cengiz Topel, Cevizli, Cumhuriyet, Çağdaş, Çamlıca, Çamtepe, Çapalı, Çevreli, Çimenli, Çöreklik, Çubukdiken, Damlacık, Deniz, Deredüzü, Doğanca, Dokur, Dumlupınar, Durantaş, Düztepe, Ekinli, Ertuğrulgazi, Esentepe, Etiler, Eyüpoğlu, Fırat, Fidanlık, Gazitepe, Geneyik, Gerciğin, Geylani, Güllüce, Gülpınar, Gümüştekin, Güneş, Güneykent, Güzelvadi, Hacıarslan, Hacıköprü, Hacıköy, Hoşgör, İbn-i Sina, İnönü, İstiklal, Kabarcık, Kahvelipınar, Kale, Kaleboynu, Kanalıcı, Kapçağız, Karaçomak, Karagöz, Karatarla, Karataş, Karayılan, Kavaklık, Kavşak, Kayakent, Kazıklı, Kepenek, Kerer, Kıbrıs, Kılınçoğlu, Killik, Kolejtepe, Konak, Kozanlı, Kozluca, Kumruhamurkesen, Kurbanbaba, Kuşçu, Küçükkızılhisar, Külecik, Kürüm, Malazgirt, Mavikent, Mimar Sinan, Morcalı, Muhacirosman, Narlıca, Narlıtepe, Nuripazarbaşı, Ocaklar, Onur, Ortaklar, Osmanlı, Ozanlı, Öğretmenevleri, Pancarlı, Perilikaya, Saçaklı, Sakarya, Sarıbaşak, Sarıkaya, Sarısalkım, Sarıt, Savcılı, Seferpaşa, Serince, Serinevler, Sırasöğüt, Sultan Selim, Suyabatmaz, Şahinbey Mülk, Şahintepe, Şahveli, Şekeroğlu, Şenyurt, Tekstilkent, Tışlaki, Tiyekli, Töreli, Turan Emeksiz, Türkmenler, Türközü, Türktepe, Ufacık, Uğurtepe, Ulaş, Üçoklar, Ünaldı, Vatan, Yağdöver, Yamaçtepe, Yavuzlar, Yaycı, Yaylacık, Yazıbağı, Yazıcık, Yeditepe, Yeniköy, Yeşilevler, Yeşilkent, Yeşilköy, Yeşilpınar, Yığmatepe, Yoğuntaş, Yukarıbayır, Zeytinli mahallerinde bulunmakta olduğundan, Şahinbey ilçesinin tamamına en yakın noktadan hizmet vermekteyiz. Şahinbey araç taşıma ekibimiz; sistemimiz üzerinden start verdiğiniz araç nakliyesi işleminizi söz verdiğiniz tarihte adresine ulaştırır! Güvenilir ve kaliteli bir adresten hizmet almak istediğinizde, buradayız! Şahinbey'deyiz! Değerli kullanıcımız; eğer ki Gaziantep'in Araban, Nizip, Nurdağı ya da X bir ilçesindeyseniz; o bölgenin çekicileri olan Araban Oto Çekici/Nizip Oto Çekici/Nurdağı Oto Çekici ekipleri ile iletişime geçiniz. Bilmenizi isteriz ki; platformumuz Chekici gizlilik ve güvenlik protokolleri ile korunmaktadır. Mobil uygulamamız üzerinden sistemimize kayıt olabilir, çekici seferlerine göz atabilir, sefer talebinde bulunabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Aklınıza takılan en ufak bir soruda Chekici iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşmakta geç kalmayın! Çekici ailemizin bir parçası olarak sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilir, çekici gündemimizden anbean haberdar olabilirsiniz. Şahinbey Oto Çekici ekiplerimiz en yakın yol yardım arkadaşınız ve tüm çekici işlemlerinizde her daim yanınızda! Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!