Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - Araban Oto Çekici

Araban mı Yolda Kaldı? Araban Oto Çekici Kurtarır!

Araban; Gaziantep'in 9 ilçesinden biridir. Merkez ilçeye 67 km uzaklıktaki konumu ile hem merkezden hem de civar illerden bu ilçeye gelen sürücülerin oto çekici aradığı noktada Chekici firmamız olarak devreye girmekteyiz. Tatil planınız arasına Gaziantep'i mi aldınız? Kaleleri, harabeleri, tarihi pek çok yapıtı ve diğer gezilmeye görülmeye değer yerlerin dikkatinizi çekmesiyle rotayı Araban'a çevirdiyseniz, yolculuğunuzun aksamasına sebep olacak herhangi bir arıza ya da kaza durumunda, çekicinizin bu ilçede de hazır olduğunu bilmenizi isteriz. Yolculuklarınızı garanti altına almak artık elinizde! Tıkır tıkır işleyen çekici sistem otomasyonumuzun sayesinde Araban oto çekici ekiplerimizi parmaklarınızın ucuna kadar getirdik. D-850 (Gaziantep-Adıyaman Yolu) üzerinde yolda kaldığınızda ya da ilçenin herhangi ara-ana aksı üzerinde aracınız için çekici aradığınızda, 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımızı arayarak, çekici çözüm ortağınızı dakikalar içinde bulabilirsiniz. "En yakınınızdaki ekibinizden çekici hizmeti almanın tam sırası!" deme vakti! Haydi, o zaman! Türkiye'nin en çekici platformundan, çekici ekiplerine ulaşmakta geç kalmayın.


Çekici (Chekici); radyoda çalan en sevdiğiniz şarkı eşliğinde araba kullanırken, araç taşıtmak için şehirden şehire araç taşıma ya da şehir içi araç taşıma firması ararken ya da herhangi çekici ihtiyacınız için hayatınıza hızlı bir giriş mi yaptı? Şanlısınız! Talep-teklif usulü sistemimiz, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız tek bir talep ile devreye girerek, binlerce tedarikçi arasından programı müsait olan çekicilerden teklif almanızı sağlayacak! Aksamayan işleyişimiz ile çekici ihtiyaçlarınızı online bir platform üzerinden gerçekleştirerek, çekici çözüm ortağınızı bulmanız konusunda 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. 2019 yılından beri sadece Araban ilçesinin değil, Türkiye'nin 81 ilinde, ilçesinde oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, oto çekici, araç nakliyesi hizmeti vermekteyiz. Üstelik memleketinizin çekicileri ile iş ortağı olarak! Yanlış okumuyorsunuz! Her noktada oluşturduğumuz çekici ağımız sayesinde; çekicilerimize erişimi kolaylaştırmış bulunmaktayız. Çekici-müşteri buluşmasını, çekici sistem otomasyonumuzun gücü ile dakikalar içinde gerçekleştiriyoruz. "Araban'da nasıl çekici bulacağım?" diye aracınızın başında düşünüyorsanız, cevabı; web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'te bulabilirsiniz.


"Araban'da Acil Çekici Hizmeti Olur Mu?" Demeyin!

Otomobilinizin, traktörünüzün, kamyonunuzun, kamyonetinizin, traktörünüzün, motosikletinizin ya da farklı bir aracınızın arızalanmasıyla, hızla Araban Oto Çekici ekiplerine ulaşmanın yolunu mu arıyorsunuz? O halde müjdemizi isteriz. Araban Acil Çekici ekiplerimizden ilçe ve civarında geçerli olmak üzere 7/24 oto çekici, oto kurtarma, Araban Acil Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Aracınızın arızalanması ya da talihsiz bir kaza sonucu tahribat olması sonucu, endişeye mi girdiniz? Hem canınız sıkılıyor hem de internet üzerinden fellik fellik çekici mi arıyorsunuz? Geçmiş olsun diyerek size çözüm ortağınız ile tek bir çatıda buluşturmak isteriz. Acil durumlarınızı kontrol altına almak için harekete geçmeye, aracınıza en yakın çekici ekiplerimiz ile müdahale etmeye hazırız! Kaymakamlığa, bankaya, markete, spora, belediyeye, alışverişe ya da herhangi bir konuma ulaşmak için aracınıza atladınız ve Gaziantep Caddesi üzerinde dörtlülerinizi yaktığınız o dakika, web sitemiz ile karşılaştıysanız, hemen Menü>"Gaziantep Acil Çekici" butonumuza basarak, en yakın 3 çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Açıkçası hangi caddeden, sokaktan mahalleden oto çekici hizmeti almak isterseniz, en yakın konumdan harekete geçeceğimizi bilmenizi isteriz. Sistemimiz "İl (Gaziantep)-İlçe (Araban)" konum bazlı talebiniz üzerine analizini sürdürerek, Araban ilçesinde sistemimize kayıtlı olan güvenilir ve profesyonel tedarikçileri listeler. Çekici hizmeti almak istediğiniz tam da o dakikada, tedarikçilerimizin yasal evraklarını inceleyebilir ve istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlamak ve güven suiistimaline maruz kalmadan çekici hizmeti almak istediğinizde; seçeceğiniz çekici ekibi aracınızı kurtaracak! Oto çekici hizmeti almak için aracınızın başında beklediğiniz o stresli zamanda doğru ekipman ve araç ile yola çıkarak, kurtarıcınız olmak için geliyoruz! Yoksa sizde mi "Araban Acil Çekici" talebinde bulunmak istiyorsunuz? Tabii ki mobil uygulamamız üzerinden de tedarikçi ekiplerimize üyelik şartsız ulaşabilirsiniz. Hem de ek ücret ödemeden! Araban'da motorlu-motorsuz vasıtanızı çekecek çekici, Chekici'de! "Böyle hizmet olur mu?" demeyin! Türkiye Chekici etkisindeyken Araban'ı es mi geçtik sandınız? Araban'da da çekicinin adresiyiz!


Araban Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebinizin Çözüm Ortağıyız!

Doğu'nun Paris'i olarak bilinen bu diyarın ilçesinde aracınızı/araçlarınızı taşıtmak için firma mı arıyordunuz? Hop, buradayız! Cepte, webde, elinizin altında binlerce çekici ekibi varken çekici teklifi alma fikri kulağa hoş gelmiyor mu? Yanlış okumuyorsunuz! Galeri sahibi misiniz? Çiftçi misiniz? Sigorta şirketi misiniz? Hususi aracınızı taşıtmak isteyen bireysel bir müşteri misiniz? Fark etmez! Gaziantep (Araban)- Gaziantep (İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli) ya da Gaziantep (Araban)-İzmir, İstanbul, Ankara, Muğla, Antalya, Mersin, Samsun, Çanakkale, Konya, X il gibi herhangi başlangıç-bitiş konumlu şehirden şehire araç taşıma talebinizle, Araban Şehir İçi Araç Taşıma/Araban Şehir Dışı Araç Taşıma ekipleri 7/24 platformumuz üzerinde online! Çekici çözüm ortağınızı bulmanız konusunda çığır aştık! Örneğin; Araban-İstanbul arası araç taşıtmak istiyor ve 12 saat süren 1.187 km'lik yolu siz değil, Chekici mi gerçekleştirsin istiyorsunuz? Ya da aralarında 85 km mesafe bulunan Araban-Oğuzeli taşıma talebiniz için araç taşıma firmaları ile iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Kısa mesafe-uzun mesafe ayırt etmeksizin hizmet veren tedarikçilere ulaşabilmeniz için gelişmiş işlevselliği ile dikkatleri çeken mobil uygulamamıza giriş yaparak, kompakt rezervasyon sistemimizi tercih edebilirsiniz. Tercihiniz sonucu, onlarca çekici teklifini artık cebinizde bilin! Akıllı telefon ya da tabletinize indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız sayesinde, A noktasından B noktasına planladığınız tarihte çekici seferinizi oluşturabilir, tedarikçilerimizden teklif alabilirsiniz! Bitmedi! Dilerseniz sistemimize anında üye olarak, tedarikçilerimizin çekici seferlerini de görüntüleyebilir, talepte bulunabilirsiniz.


"Araban'ın nesi meşhur dersiniz?" Nişe helvası, urmu dut şerbeti, peynirli irmik helvası, etli yemekleri ve bir de Chekici firması deriz! Sıfır aracınızı Araban sıfır araç taşıma, birden fazla araçlarınızı Araban çoklu araç taşıma, tarım makinenizi Araban tarım makineleri taşımacılığı gibi ihtiyacınız olan çekici hizmeti ile taşıtmak istediğinizde, WhatsApp Çekici canlı destek hattımızdan çağrı danışmanlarımıza ulaşmalı ya da mobil uygulamamız üzerinden talep oluşturmalısınız. Ayrıca web sitemiz chekici.com üzerinden de ön talepte bulunabilirsiniz. Talep-teklif usulü sistemimizin aracılığıyla çekici rekabetini başlatabilir, bütçenize uygun çekici teklifi ile aracınızı/araçlarınızı taşıtabilirsiniz. Araç nakliyesi işlemlerinin aranan firmasıyız! "Mobil uygulamamız üzerinden nasıl çekici talebinde bulunabilirim?" dediğiniz noktada ise, yapmanız gereken işlem adımlarını aşağıdaki listede anlatmaktayız. 


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Kriterlerinize uygun Araban Oto Çekici talebinizi oluşturabilmek adına "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Dakikalar içerisinde çekici bünyesindeki firmalardan teklif alabilmek ve güvenilir çekiciler arasından çözüm ortağınızı bulabilmek adına, talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. 
  • Dijital ortam üzerinden doldurulan çekici formunu sistemimize kaydetmeniz ile teklif sistemimiz aktifleşir. Tedarikçilerimiz bu aşamada sistemimiz üzerinden teklifinizi görüntülemektedir.
  • Talebinizi 5 dakika içinde gelen çekici tekliflerini Menü>Taleplerim ekranından görüntüleyebilirsiniz. Eğer talebiniz teklif gelmediyse, talep iptalinizi de bu ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Tedarikçilerimizden gelen teklifler arasından seçim yapma özgürlüğü elinizde! Profil incelemelerinde bulunabilir ve fiyat karşılaştırmalarını yaptıktan sonra seçeceğiniz çekici ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Uzlaşma sağladığınız çekici ve siz değerli kullanıcımızın "Anlaşma Sağlandı" butonuna Taleplerim ekranından basmanız sonucu, taşıma işleminize start verebilirsiniz.
  • Menü>Taşıma İşlemleri ekranından aracınızın/araçlarınızın canlı konum bilgisine, durumuna, taşıma esnasındaki görsellerine ulaşabilirsiniz. 
  • Taşıma işleminiz sona erdiğinde tedarikçimize yorum ve değerlendirme yapabilir, hizmet almak isteyen müşterilerimize çekici tavsiyesinde bulunabilirsiniz. 


Araban Çekici Fiyatları Chekici'nin, Aracınız İse Sizin Gözetiminizde Olacak!

Çekici hizmeti almak için uğraş vermek zorunda değilsiniz! İnternet üzerinden saatlerce çekici arama maratonunuz sona erdi! Tek seferde Araban Oto Çekici ekiplerine ulaşım kolaylığı sağlayan sistematik işleyişimize, çekici aradığınız bu dakikalarda hayran olacaksınız! Bir de üstüne çekici piyasasındaki fahiş çekici ücretlerini ekarte ettiğimizi bilmenizi isteriz! Talep-teklif sistemi ile dengede tutulan çekici fiyatları sayesinde sistemimiz, ekonomik fiyat teklifi veren tedarikçiler ile karşılaşmanızı sağlamaktadır. Çekici-müşteri buluşmasının dakikalar içerisinde gerçekleştiği bu platformda çekici işlemlerinizi yürütmek istediğinizde, bütçe tasarrufu elde edeceksiniz! Çekici ihtiyaçlarınızda; dengeli ve etkili fiyatlandırma politikası izliyoruz. "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" için en doğru ve güvenilir çekici adresi Chekici; yolculuklarınızda, tatil planlarınız arasında, işinizde kurtarıcınız olmaya hevesli! Hal böyle olunca da tabii ki ilk tercihiniz olmamız her zaman söz konusu oluyor. İddialıyız! Hem çekici fiyatlarımız hem dev kadromuz ile! Çekici fiyatlarını sistematik yapımız sayesinde ele aldığımız 2019 yılından itibaren, 30.000'den fazla araç taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Kullanıcılarımız aracını/araçlarını yüksek standarttaki hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlı çekici tekliflerimiz sayesinde Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinde de kolaylıkla taşıtıyorken neden tercihiniz firmamızdan yana olmasın? Artık zamandan ve bütçeden kâr elde etme vakti çekici işlemleriniz içinde geçerli ve tabii ki sizin içinde! Rakipsiz çekici fiyatlarımıza hazır olun! Konum bazlı acil çekici, şehir içi ya da şehir dışı araç taşıma talebiniz sonucu, aradığınız çekiciyi bulduktan sonraki devam eden süreçte, taşıma işleminiz sonlanana kadar tam destek veriyoruz. Araban Çekici Fiyatları Çekici ile kontrol altında! Siz de taşıma işlemi süren aracınızın mobil uygulamamız üzerinden canlı konum bilgilerine ulaşarak gözetiminiz altında alarak, araç nakliyesi işleminizi kontrol altına alabilirsiniz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hangi firma mı? Cevap belli! 


Gaziantep Araban Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Nerededir?

Gaziantep Oto Çekici, Gaziantep Araban Oto Çekici, Araban oto çekici hizmet noktalarımızı bulmanız hiçte güç değil! Araban'ın; Akbudak, Akkoç, Altınpınar, Aşağıkaravaiz, Aşağıyufkalı, Bağlıca, Başpınar, Beydili, Çiftekoz, Dağdancık, Doğan, Dumlupınar, Elif, Emirhaydar, Erenbağ, Esentepe, Eskialtıntaş, Fakılı, Fevzi Çakmak, Fıstıklıdağ, Gelinbuğday, Gökçepayam, Güllüce, Gümüşpınar, Güzey, Hasanoğlu, Hisar, Kale, Karababa, Karacaören, Köklüce, Körhacıobası, Küçüklü, Mehmet Gökçek, Muratlı, Nurettin, Sarıkaya, Sarıtepe, Şerif Peri, Tarlabaşı, Taşdeğirmen, Turgut Özal, Yaylacık, Yeni Altıntaş, Yeşilova, Yolveren, Yukarıkaravaiz, Yukarıyufkalı, Ziyaret mahallerindeyiz! Yani ilçenin tüm mahallelerinde Chekici etkisi söz konusu! Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en hızlı, en güvenilir, en uzman ekiplerine çatımız altından ulaşmak istediğinizde, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinde yer alan çekici butonlarımızı kullanabilirsiniz. Acil çekici talebiniz ile konumunuza en yakın ekibimiz ile yetişiyor, planlı sefer talebinize ise teklif yağdırıyoruz! Çekici çözüm planınız hazır! Oğuzeli Oto Çekici/Yavuzeli Oto Çekici/Nizip Oto Çekici talebinde bulunmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm iletişim kanalları üzerinden olduğu gibi sosyal medya hesaplarınızda da hayatınıza dokunmaya devam ediyor! “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek güncel paylaşımlarımızdan ilk siz haberdar olabilir, beğeni ve yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz. Ulaşılabilir bir çekici firmasıyız! Dev kadromuz ile Türkiye'nin 81 ilçesindeyiz! Araban Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!