Gaziantep - Yavuzeli Oto Çekici

Yavuzeli Oto Çekici Ekipleri Chekici'de!

Yavuzeli, Gaziantep iline bağlı bir ilçedir. Merkeze 38 km mesafede bulunan bu ilçeye, D-850 (Gaziantep-Adıyaman Yolu) üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi aracınızda meydana gelen herhangi bir aksilikte hangi ara-ana yol aksı üzerinde olursanız olun, çekici ekiplerimize de sistemimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Platformumuzda olma sebebinizi tahmini olarak düşündüğümüzde, Yavuzeli Oto Çekici ekiplerimiz ile aranızdaki iletişimi sağlamamız ve aracınızı/araçlarınızı güvenilir bir firma ile çektirmek olmalı! Doğru adrestesiniz! Tarihi, doğası ve nice özellikleriyle Gaziantep'e bu kadar yakın olup da bu ilçeye uğramadan dönmek istemediniz ilçede güvenilir çekiciler ile buluşmanızı, bütçenize uygun teklifi seçerek çekici çözüm ortağınızı bulmanızı sağlıyoruz. Keyifli giden bir yolculukta, işlerinizi halletmek için çıktığınız kent içi ulaşım aksı üzerinde, sağanak yağmurun etkili olduğu bir günde kayganlaşan yol zemininin sebebiyet verdiği bir kazada ya da herhangi bir durumda aracınız çekilmeyi bekliyor ise; oto çekici, araç taşıma hizmeti veren tedarikçilerimiz ile buluşma noktası olarak platformumuzu tercih edebilir, çekici-müşteri buluşmasına Yavuzeli'nde de şahit olabilirsiniz. Hacılar Caddesi, İnönü Caddesi ya da herhangi yol şebekesi üzerinden Çekici mi arıyorsunuz? Hemen 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımız üzerinden aradığınız o çekici ekibini bulabilirsiniz.


Yavuzeli Oto Çekici

Chekici (Çekici), motorlu-motorsuz aracınızın çekme, taşıma, araç nakliyesi işlemlerini kolaylıkla yürütebileceğiniz online bir platformdur. Şöyle ki; hizmet aldığınız bölgeyi esas alarak sistematik bir yapıda işleyişini sürdüren sistemimiz üzerinden giriş yaparak, bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerine acil durumlarda ulaşabilir ya da planlı sefer talebinde bulunarak çekici rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Çekici piyasasındaki tedarikçilere tek tek ulaşmaya çalışmaktansa, Chekici güvencemiz adı altında hizmet almaya ne dersiniz? 2019 yılından beridir müşterilerimizin çekici taleplerine inovatif ve teknolojik yaklaşımlarımız ile çekici çözüm planları sunuyor, tedarikçilerimizin iş hacmini katlıyor, müşterilerimizin ise çekici ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşteri portföyünün giderek arttığı, tedarikçilerimizin ise yasal evrakları ile sistemimize kayıt olarak müşterilerimize güven verdiği tek adreste, müşteri  memnuniyeti tabii ki en üst seviyede tutulmaktadır. Güven suiistimaline geçit vermeyerek, aramızdaki değer zincirini daha da güçlendiriyoruz. Değerli kullanıcımız, çekici hizmeti almak istediğinizde Türkiye'nin 81 ilinde çekici rüzgârları estiren web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden talep oluşturarak, en yakın yol yardım arkadaşınızdan Yavuzeli Oto Çekici desteği alabilirsiniz.


Yavuzeli Acil Çekici Ekibi ile Yol Kenarında Bekleme Sürenizi Kısaltıyoruz!

Yavuzeli Oto Çekici ekiplerine sistemimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğinizi biliyor ama söz konusu acil olarak çekici hizmeti ise; hızla çekici hizmeti alabileceğinizden haberiniz var mıydı? Kullanıcılarımızın yolculuklarını garanti altına alan Chekici, herhangi bir kaza, arıza sonucu yolda kalan aracınızın anında çekilmesi adını operasyon sürecini Yavuzeli Acil Çekici ekiplerine bırakmaktadır. Alanında uzman olan tedarikçilerimiz; K1, yetki, SRC, psikoteknik belgelerine sahip olduğundan doğru ekipman ve araç ile müdahale edilmesi adına çekici planlaması yapmaktadır. Acil çekici sistemimiz, çekici hizmeti almanızın en hızlı yoludur. Bu sisteme kayıtlı olan binlerce tedarikçi ile "Gaziantep Acil Çekici" butonumuz üzerinden hizmet vermekte olduğumuzdan, Yavuzeli ilçesindeki kurtarıcınıza gece-gündüz fark etmeksizin ulaşabilirsiniz.  "İl (Gaziantep)-İlçe (Yavuzeli)" konum bilgilerinizin değer kazandığı bu süreçte, en yakın konumdaki çekicilere erişebilecek, dakikalara hesapladığınız anda bile tedarikçi profillerine göz atmadan hizmet almayacaksınız! Çekici işlem süreçleriniz; tecrübeli ve iyi bir çalışma düzenine sahip tedarikçilerimiz tarafından yürütüleceğinden emin olabilirsiniz. Örneğin; mistik manzarası ile görülmeye değer yerlerden olan Rumkale'ye doğru rotasyon oluşturdunuz ve Yavuzeli'nin Kasaba Köyü Yolu üzerinden varış hedefine doğru ilerlerken o da ne! Aracınızın gösterge panelinde yanan motor arıza uyarısı sebebiyle yolculuğunuza devam etmeme kararı mı aldınız? Derhal güvenilir ve uzman bir çekici tarafından aracımı yetkili servise çektirmem gerek dediğiniz noktada, "Yavuzeli Acil Çekici" butonumuz üzerinden konumunuza en yakın 3 çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Tedarikçilerimizin profil bilgilerini değerli kullanıcılarımız ile paylaşarak yol kenarında bekleme sürenizi kısaltıyor, aracınızın mevcut durumuna göre çekici planınızı öğrenmenizi sağlıyoruz. "Acil çekici ihtiyacı olur mu?" demeyin! Öyle anlar geliyor ki; yolda kalmaz dediğiniz aracınız birden yolda kalıyor üzerine bir de çekici aramakla geçen sancılı süreç başlıyor. Merak etmeyin! Chekici varken çekici aramakla geçen sancılı süreci yaşamayacak, en yakın oto kurtarıcımız aracınızın taşıma işlemini üstelenecek! Yavuzeli Acil Oto Çekici, Chekici platformunda!


Yavuzeli Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Yavuzeli Oto Çekici ekiplerimiz; Araban, Nizip, Şehitkamil ilçeleri, Şanlıurfa, Kahramanmaraş illeri ile çevrili Yavuzeli'nde dur durak bilmeksizin çekici hizmeti vermektedir. Türkiye'nin her noktasında oluşturduğumuz geniş çekici hizmet ağımızı tercih eden kurumsal firmaların ve bireysel müşterilerimizin güvendiği tek online platform olan Chekici, A noktasından B noktasına motosiklet, otomobil, tarım makineleri, deniz araçları, karavan, minibüs, midibüs, ATV, UTV gibi motorlu-motorsuz vasıtalarınıza çekici bulmak adına da işlevini sürdürmektedir. Yavuzeli ilçesinde galerici misiniz? Müşteriniz araç satın aldı ve sizde teslimat sözü mü verdiniz? Yoksa kurumsal bir firma sahibisiniz ve filo araçlarınızı tek seferde X bir noktaya göndermenin yollarını mı arıyorsunuz? Örnekleri daha da çoğaltmaya devam edersek; Yavuzeli ilçesinde tatilcisiniz ve aracınızı çekicimize emanet ederek havayolu seyahatini tercih etmek adına çekici firması mı arıyordunuz? Tekli/çoklu araç taşıma çözümlerini tek bir çatı altında bulma vaktiniz gelmiş demektir! Gaziantep (Yavuzeli)-İzmir, Adana, İstanbul, Antalya, Manisa, Trabzon, Sinop, Samsun, Ankara, Konya, Tunceli, Gaziantep (herhangi bir ilçesi) ya da sizin belirteceğiniz bir konuma Yavuzeli Şehir Dışı Araç Taşıma/Yavuzeli Şehir Dışı Araç Taşıma talebi oluşturmak istediğinizde, mobil uygulamamız ÇekiciApp'i hemen akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazanız üzerinden indirerek, çekici çözümünüzü "Cepte Çekici" keyfi ile yaşayabilirsiniz. Tatilinizde, yolculuklarınızda ya da herhangi bir durumda firmamıza ihtiyaç duyduğunuzda, Yavuzeli Araç Nakliyesi işleminizi layığı ile yürüteceğimize emin olabilirsiniz. Talep-teklif usulü sistemi ile aksamayan bir akış yakalıyor, çekici rekabetini başlatıyoruz. Birbirinden çekici tekliflerimizin bildirimlerini SMS, mobil bildirim ya da e-posta üzerinden aldıkça ne demek istediğimizi anlayacağınızı biliyoruz. Haydi, gelin! Şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, şehir içi araç taşıma, sıfır araç taşıma, klasik araç taşıma, tarım makineleri taşımacılığı, deniz araç taşımacılığı, motosiklet taşıma gibi talebinizi mobil uygulamamız üzerinden nasıl oluşturabileceğinizi ve 5 dakika içinde nasıl araç taşıma firmaları ile bulaşacağınıza adım adım bakalım. Yavuzeli'nde de elinizin hep Chekici'ye gideceğiniz söylememiş miydik?  İşte ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden çekici işlem adımlarınız:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Ana sayfamızda yer alan iki hizmet butonundan biri olan "Çekici Talep Et", planlı çekici seferi oluşturmanızı sağlar. Yavuzeli Oto Çekici talebi oluşturabilmek adına, butonumuza tıklayınız.
  • Butonumuza tıklamanız ile dijital ortam üzerinden sunulan kompakt rezervasyon sistemimiz aktifleşir ve sizi çekici form sayfamıza yönlendirir. Bu aşamada, çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmanızı rica ederiz. SMS doğrulaması sonucu talep havuzuna kayıt edilen talebinize, teklif sistemimiz sayesinde 5 dakika içinde teklif alacağınızı bilmenizi isteriz.
  • Araç taşıma firmaları talebinize teklif göndermek adına rekabete girer, Lütfen gelen teklifleri Menü>Taleplerim ekranından değerlendiriniz. (Teklifi kabul etmeniz, taşıma işleminizin başlayacağı anlamına gelmemektedir. Bu sebeple, teklifleri kabul edebilir, tedarikçilerimiz ile birebir görüşme sağlayabilir ve tabii ki öncesinde tedarikçilerimizin profillerini inceleyebilirsiniz.)
  • Çekici-müşteri karşılıklı olarak talep işlem ekranından teklife giriş yaparak, "Anlaşma Sağlandı" butonuna basarsa araç taşıma işleminiz onaylanır. Lütfen "Anlaşma Sağlandı" butonuna basınız.
  • Araç taşıma işleminizi artık Menü>Taşıma İşlemleri ekranından takip edebilirsiniz. (Aracınızın durumu, canlı konumu bu ekran üzerinden takip edilir.)
  • İşleminiz sona erdiğinde yorum ve değerlendirme sistemimize katılmayı unutmayınız.


Yavuzeli Araç Nakliyesi-Çekici Fiyatları Bütçe Dostu!

Çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirirken önem verdiğimiz hususlardan bir diğeri ise; bütçenize uygun Yavuzeli araç nakliyesi fiyatları/çekici fiyatları ile işlem yapmanızı ve kullanıcımızın seçeceği tedarikçi ile çekici sürecinizi başlatmaktı. Ve başardık! Talep-teklif usulü sistemi ile çekici rekabetini başlattığımız günden beri, 30.000'den fazla araç transfer işlemini bütçe dostu fiyatlarla gerçekleştirdiğimizi ve kâr marjı gütmeden hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Chekici, çekici dünyasının kapılarını fiyat konusunda da sonuna kadar açıyor ve kullanıcısına hem bütçe hem zaman tasarrufu sağlıyor! Yanlış okumuyorsunuz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun! Araç taşıma işleminizi içinize sinmeden gerçekleştirmenizi istemeyiz. Üstelik taşıma sırasında aracınızda oluşabilecek herhangi bir rizikonun gerçekleşmesi ihtimalindeki yasal sorumlulukları, çekicimizden taşıma öncesi talep edeceğiniz "Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası" ile çekici sorumluluğuna bırakabilirsiniz. Tüm çekici araçlarının "çekici sorumluluk sigortaları" olduğunu da belirtmek isteriz. Chekici topluluk avantajlarımız saymakla bitmez! Cazip Yavuzeli Çekici fiyatları ile Yavuzeli Oto Çekici talebinde bulunmadan önce Hakkımızda detaylı bilgi almaya ne dersiniz?


Gaziantep Yavuzeli Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Yavuzeli Oto Çekici, Yavuzeli Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici hizmet noktalarımız mı? Tabii ki Yavuzeli'nin; Akbayır, Aşağıhöçüklü, Aşağıkayabaşı, Aşağıkekliktepe, Bağtepe, Bakırca, Ballık, Beğendik, Bülbül, Büyükkarakuyu, Cingife, Cumhuriyet, Çiltoprak, Çimenli, Değirmitaş, Düzce, Fevzi Çakmak, Göçmez, Gülpınar, Hacımallı, Havuz, Hürriyet, Ilıcak, Karabey, Karahan, Karahüseyinli, Kasaba, Keşrobası, Kuzuyatağı, Küçükkarakuyu, Örenli, Saraymağara, Sarıbuğday, Sarılar, Sultan Selim, Süleymanobası, Şenlikçe, Tokaçlı, Üçgöl, Yarımca, Yeniyurt, Yöreli, Yukarıkekliktepe, Yukarıyeniköy mahallelerinde! Hemen çekici talebinizi oluşturun, bulunduğunuz mahalleye belirttiğiniz tarihte gelelim! Yavuzeli'ne gelmeden önce Araban, Nizip ya da Şehitkamil'e uğramak istediniz ve o konumda arızalanan aracınıza çekici mi arıyorsunuz? En yakın konumdaki Araban Oto Çekici/Nizip Oto Çekici/Şehitkamil Oto Çekici ekiplerimiz yardımcı olsun ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal ağlarda akıllı telefonlarınızın diğer ucunda! İletişim kanallarımız üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi iletmek ister misiniz? Ayrıca güncel faaliyetlerimizden, taşıma planlarımızdan bahsettiğimiz “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı takip ederek ve 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Kurulduğumuz ilk günden beri yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar, Yavuzeli Oto Çekici ekipleri olarak mutlu yolculuklar dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!