Gaziantep - Nizip Oto Çekici

Nizip Oto Çekici Hizmeti Çözüm Ortağı Chekici!

Nizip, Gaziantep'in 9 ilçesinden biridir. Dünyaca ünlü baklası, leziz kebapları, tarihi yerleri, gezilecek görülecek yerleri ile yerli-yabancı turistlerin de rotasında olan Nizip'e karayolu bağlantıları üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tam da dediğimiz gibi radyoda en sevdiğiniz şarkı eşliğinde aracınız ile keyifli bir yolculuğa mı çıktınız? Rotanız Nizip'i mi gösteriyor ama aracınızın gösterge panelinde yanan motor arızası işareti ile rota dışı bir sürece mi maruz kalmak zorundasınız? İlçeden geçen Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu ya da E-90 karayolu üzerinde aracınızın arızalanması ile başlayan gergin süreçte, çekici etkisi yaratmak için hazırız. Yolda kalan aracınızı güvenilir bir firma ile çektirmek için saatlerce firma aramak zorunda kalmayacaksınız! Dev kadromuz ile beraber çekici işlem süreçlerinizi sistematik işleyişimiz sayesinde kolaylıkla çözeceğimizi bilmenizi isteriz. Nizip ilçesindeki güvenilir çekiciler, şimdi çatımız altında. Hemen 0544 535 50 04 numaralı Çekici canlı destek hattımızı arayarak, "Alo Chekici, en yakın Nizip Oto Çekici ekibinizden çekici hizmeti almak istiyorum." demenizle, aracınızı kaldığı yerden kolaylıkla çektirebilirsiniz.


Nizip Oto Çekici

Chekici (Çekici); 2019 yılından itibaren geçmişten süregelen çekici problemlerin üstüne bir çizik atarak, yeni neslin en çekici platformu olmaya başarmış kurumsal bir firmadır. Yanlış okumuyorsunuz. Türkiye'nin 81 ilinde, ilçesinde aktif araç taşıma hizmeti veren firmaları ve müşterilerini bir araya getiren çekici sistem otomasyonumuz sayesinde, dakikalar içinde çekici-müşteri buluşmasına şahit olacak, aracınızın/araçlarınızın kurtarıcısını bulacaksınız! Nizip ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı bir noktaya araç taşıtmak istediğinizde ya da aracınız ile yolda kaldığınızda artık Nizip yol yardım arkadaşınız yanında! Faaliyet göstermeye başladığımız günden beridir katlanarak büyüyen çekici kadromuz; Nizip ilçesi sınırları içinde çekici hizmeti vermek için hazır! 7/24 oto çekici hizmeti verdiğimizden ötürüdür ki; geç ya da erken bir saatte çekici bulabileceğiniz tek adres olduğumuzu bilmenizi isteriz. Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) parmaklarınızın ucunda olduğuna göre; konum bazlı Nizip oto çekici planınız ile en yakın çekicinizi bulabilir ya da planlı tarihte oluşturabileceğiniz çekici seferi ile çekici rekabetini başlatabilirsiniz. 


Nizip Acil Çekici Ekiplerimizin Hızına İnanamayacaksınız!

Nizip Oto Çekici; acil çekici aradığınız durumda da hızlı reaksiyon gösteren ekiplerden oluşmaktadır. Yaşamınızın vazgeçilmez parçası haline gelen aracınız trafiğin en işlek olduğu cadde üzerinde, geç ya da erken bir saatte arızalanırsa ne yaparsınız? Bizimki de soru mu? Tabii ki can güvenliğinizi garanti altına aldıktan hemen sonra aracınızı çekecek çekici firmasını bulabilmek adına arayış içerisine girersiniz. Önceden olsa; Nizip'te dahil olmak üzere Türkiye'nin neresinde olursanız olun çekici piyasasında hem güven veren hem de çekici fiyatları ile bütçe tasarrufu sağlayan tedarikçilere erişim sağlamanız şans işiydi. Peki ya şimdi? Tabii ki işinizi şansa bırakmadık. Chekici bu günler için var! Firmamıza ihtiyaç duyduğunuz dakikada devreye girerek; çözüm ortağınız olacak çekici ekibini güvenilir bir merciden seçmenizi, işinizi garanti altına almanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız üzerinden sistemimize giriş yapmanız ve sonrasında "Gaziantep Acil Çekici" butonumuz üzerinden Nizip Acil Oto Çekici talebi oluşturmanız aracılığıyla! Konum bazlı çekici analizimiz sayesinde anında tedarikçi profillerini görüntüleyebilir, yakınınızdaki çekicilerden destek alabilirsiniz. "Civarımdaki en yakın çekici ile irtibata geçmem gerek." diyorsanız; her aramaya hızlı yanıt veren sistemimiz "İl (Gaziantep)-İlçe (Nizip)" seçiminiz ile analizini sürdürerek, Nizip Acil Çekici ekiplerine ulaşmanızı en kısa sürede sağlar. Aracınızın mevcut durumuna göre doğru araç ile yola çıkacak en yakın 3 çekici ekibimizin profil bilgilerini görüntüledikten ve iletişime geçtikten hemen sonra, çözüm ortağınızı bulmak dakikalarınızı almayacak. Örneğin; Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi'ne ulaşmak üzere yola çıktınız ve önünüzde seyir eden aracın aniden durması sonucu kaza mı yaptınız? Dürümcü Emmi Caddesi üzerinde kalan aracınızı çektirebilmek adına hummalı bir çalışma içerisine girmenize gerek yok! Chekici'ye girerek, "Nizip Acil Çekicitalebi oluşturarak, tek bir tık ile en yakın oto çekici seçiminizi yapabilirsiniz. 


Nizip Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Otomotiv sektöründe hizmet veren kurumsal firma sahibi ya da bireysel bir müşteri olarak; Nizip ilçesinde araç taşıma, oto kurtarma, oto çekici, araç nakliyesi hizmeti veren ve çoklu araç taşıma/tekli araç taşıma araçlarına sahip olan tedarikçilerimizin mevcut çekici seferlerini görüntülemenizi, uygun sefer bulamadığınızda ise kendi seferinizi oluşturmanızı sağlayan Chekici, aracınızı/araçlarınızı emanet edebileceğiniz en güvenilir firmadır. Binlerce çekici ile olan iş ortaklığımızı Nizip ilçesini de dahil ederek, çekici gücümüzü bu ilçede de etkin kıldığımızı bilmelisiniz. A noktasından B noktasına araç taşıtmak istediğinizde, akıllı telefon ya da tabletinize indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız sayesinde, şehirden şehire araç taşıma/şehir içi araç taşıma avantajlarımızı yakalayabilirsiniz. Sistematik bir şekilde işleyişini sürdüren ve yeni neslin en çekici mobil uygulaması olan ÇekiciApp, yüksek kullanıcı deneyimine sahip olduğundan, çekici işlemlerinizde kolaylık sağlamaktadır. Araç taşıma talebi oluşturmak isteyen kurumsal firma sahipleri ya da bireysel müşterilerimiz, teklif usulü sistemimiz sayesinde dengelenen çekici fiyatları arasından seçimini yapmakta olduğundan çekici hizmeti alma konusunda yaşadığı problemleri ekarte etmektedir. Araç taşıma firmaları kıyasıya rekabetini sürdürürken, siz de Nizip ilçesinden aracınızı taşıtmak için talep mi oluşturmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz! Aracınızı/araçlarınızı taşıtmak istediğinizde de bütçenizi siz yönetebilir, çekicinizi siz seçebilirsiniz. Planlarınızın aksamasına müsaade etmeyen ekiplerimiz, ister günler öncesinden ister gününde aracınızı adresinden teslim almak için yola çıkar. Örneğin; Nizip-Birecik (17 km)Nizip-Karkamış (33 km) gibi Nizip Şehir İçi Araç Taşıma talebi oluşturmak istediğiniz de ya da Nizip-Ankara (724 km)Nizip-İzmir (1152)Nizip-İstanbul (1176) gibi Nizip Şehir Dışı Araç Taşıma talebiniz için teklif almak için sistemimize giriş yaptığınızda; kullanıcılarımızı kompakt rezervasyon sistemimize davet etmekteyiz. Dijital ortam üzerinden oluşturacağınız çekici formu sayesinde, çekici işlerinizi tıkır tıkır işleyen sistemimizden halledebilirsiniz. Başlangıç-bitiş konumunuza, taşıma tarihinize göre Nizip Oto Çekici ekiplerinden Nizip Araç Nakliyesi teklifleri almak artık çok kolay! Tarım makineniz mi taşınacak? Sıfır otomobilinizi X bir şehre mi göndermek istiyorsunuz? Ticari araçlarınıza çoklu çekici çözümleri mi arıyorsunuz? Nizip Sanayi Sitesi'ndeki tamir onarım ve yedek parça servisinde bulunan otomobilinizi farklı bir servise götürmenin yollarını mı arıyorsunuz? Motorlu-motorsuz aracınızın transfer işlemi için gelin Çekici'de buluşalım! "Mobil uygulamamız üzerinden nasıl talep oluşturabilirim?" diye düşünmenize ise hiç gerek yok. Çekici talep etme sürecini sizler için listeledik. İşte çekici işlem adımlarımız: 


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Sistemimize üyelik ücreti ödemeden üye olabilir ya da üye olmadan da çekici talebinizi oluşturabilirsiniz.)
  • Nizip Araç Taşıma seferinizi gerçekleştirebilmek adına ana sayfada bulunan "Çekici Talep Et" butonuna tıklayınız. 
  • Talep butonumuza tıklamanız sonucu, çekici butonumuz ekranda yer alır. Her çekici işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurarak nihayetinde; çekici randevunuzu oluşturabilirsiniz. Talep havuzumuzda yer alan çekici ihtiyacınıza birbirinden çekici teklifler vermeyi bekleyen tedarikçilerimiz ile buluşmak için geri sayımınız bu aşamada başlar. Bu platformda Çekici-müşteri buluşması 5 dakika içerisinde gerçekleştiğinden, teklif sistemimizin çoktan devreye girdiğini bilmenizi isteriz.
  • Talebinizi Menü>Taleplerim ekranından görüntüleyebilir, henüz çekici teklifi gelmediyse düzenleyebilirsiniz. Eğer ki; çekici tekliflerimiz rekabet ortamında birbiri ardına sıralandıysa, tedarikçilerimizin profillerine erişim sağlayabilir, şartlarınıza uygun olanı seçebilir, birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki; gelen çekici tekliflerimizden SMS, e-posta, mobil bildirim üzerinden haberdar olursunuz.
  • Tedarikçi seçiminizi yaptıktan bir sonraki evrede de ise; "Anlaşma Sağlandı" butonuna basınız. 
  • Nizip ilçesinde araç taşıma talebinize teklif yağdıran sistemimiz üzerinden taşıma talebinde bulunduğunuzda işleminiz sona erecek sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Menü> Taşıma İşlemleri ekranından aracınızın/araçlarınızın konumunu canlı olarak takip edebilir, durumunu öğrenebilir, taşıma esnasındaki görsellerini (tedarikçimiz sistemimize yüklerse) görüntüleyebilirsiniz.


Çekici işlemlerinizi yürütmeniz için tasarlanan ve çekici hizmeti almak istediğinizde yaşadığınız tüm sorunları ekarte eden Chekici, aracınızın/araçlarınızın kurtarıcısı olacak! Yolculuklarınızda, tatil/iş planlarınızda, ansızın ihtiyaç duyulan çekici firması arayışlarınızda hayatınıza hızlı bir giriş yapmış olabiliriz. Endişelenmeyin! Artık tek bir talep ile çekicilerimiz parmaklarınızın ucunda ve çözüm ortağınız olmaya hazırız! Mobil uygulamamızı; cihazınızın "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazasından indirerek, cepte çekici keyfini 7/24 yaşayabilir, yolculuklarınızı Nizip Oto Çekici ekiplerimiz ile garanti altına alabilirsiniz. 


Nizip Oto Kurtarma Hizmeti Almak İstediğinizde Neden Chekici?

Türkiye'de aktif olarak araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma, ilden ile araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, şehir içi araç taşıma, sıfır araç taşıma, tarım makineleri taşımacılığı, çoklu çekici, tekli araç taşıma gibi çekici hizmetleriyle kurumsal firma sahiplerine ve bireysel müşterilerimize sağladığımız çekici avantalarına inanamayacaksınız. 2019 yılından beri çekici piyasasındaki dengeleri pozitif yönde değiştirerek, basit ve yenilikçi sistemimiz ile hizmetinizdeyiz. Tedarikçi firmaların görünürlüğünü, erişimini genişletip, çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarımız ile buluşturarak dijital ortamda da varlığımızdan oldukça söz ettirdiğimiz aşikâr. Araç sahipleri, araç taşıtmak isteyen, geç ya da erken bir saatte yolda kalan kullanıcılarımız ya da kullanıcı adaylarımız, firmamız sayesinde artık yolda kalmayacak! Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olarak, Nizip Oto Çekici hizmeti almak istediğinizde aksamayan bir işleyiş sizleri bekliyor. Platformumuza giriş yaptığınız dakikadan itibaren çekici sistem otomasyonumuzun çekici etkisi, çekici çözüm ortağınızı bulmanız konusunda size yol gösterecek! İddialıyız! Hem en yakınınızdaki çekici hem planlı tarihlerde çekici taleplerinizi karşılayacak güçteyiz! Müşterilerimizi tek bir tedarikçinin şartlarına tabi tutmuyor, en iyi fiyatı bulabilecekleri geniş araç taşıma hizmet pazarını gözler önüne seriyoruz. Yola çıktığımız ilk andan itibaren farkımızı koyduğumuzdan, benzersiz bir deneyim yaşamaya hazır olmalısınız. Tedarikçilerimizin yasal evraklarına ulaşmadan, hizmet numaralarını aramadan, birebir görüşme sağlamadan, çekici fiyatları için analizde bulunmadan, teklif almadan aracınızı/araçlarınızı nasıl kurtarmayı ya da çektirmeyi düşünüyorsunuz? İşlem akış ekranlarımız sayesinde dakikasında talebinizi oluşturup, çekicinizi seçebilirsiniz. Acil durumlarınızda en yakın çekicilere, planlı sefer taleplerinizde ise çekici tekliflerimiz ile avantaj doluyuz. Çekici topluluk avantajlarımız bunlarla da sınırlı değil! Aracınızı/araçlarınızı "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" düzenleterek güvence altına alabilir, tedarikçimize otoparkta bekletilmek üzere günler öncesinden aracınızı teslim edebilirsiniz. Chekici ile yarı yolda kalmak yok! Nizip Oto Kurtarma hizmeti aradığınız anda da yanınızdayız! Hakkımızda ya da çekici fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz? Dilerseniz WhatsApp canlı destek hattımız üzerinden Çekici çağrı danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.


Nizip Araç Nakliyesi İşlemimin Takibini Yapabilir Miyim?

Mobil uygulamamız üzerinden Nizip Araç Nakliyesi işleminizi başlattınız ama aklınız aracınız da mı? Bir dakika! Yoksa siz aklınızı aracınızda bırakmayacağımızı bilmiyor muydunuz? Hemen mobil uygulamamızın Menü>Taşıma İşlemleri ekranına tıklayarak; Nizip Oto Çekici aracımızın durumunu, canlı konumuna erişebilirsiniz. Yanlış okumuyorsunuz! Türkiye'nin en geniş en güvenilir araç taşımacılık ağına sahip Chekici ile taşıma işlemi devam eden aracınızın durumunu dakikası dakikasına öğrenebilirsiniz. Üyemiz olan tedarikçiler arasından çekicinizi seçip, zaman kaybetmeden hizmet almak sizin de hakkınız! Kısa sürede 30.000'den fazla araç taşıma işlemi gerçekleştirmiş olan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetine değer vermektedir. Araç taşıma firmaları hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?


Gaziantep Nizip Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Nizip Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici, Nizip Oto Çekici ekiplerimiz Nizip'e bağlı; Adaklı, Akçakent, Akkuyu, Alahacı, Altındağ, Aşağıbayındır, Aşağıçardak, Atatürk, Bağlıca, Bahçeli, Ballı, Belkıs, Belkıs (Merkez), Boyluca, Bozalioğlu, Cumhuriyet, Çakmaktepe, Çanakçı, Çatalca, Dayıdağı, Dazhüyük, Dernek, Doğrular, Duraklı, Dutlu, Düzbayır, Ekinci, Erenköy, Eskikonak, Eyüp Sultan, Fatih Sultan, Fevkani, Fevzi Paşa, Fırat, Gaziler, Gevence, Gökçeli, Güder, Gülkaya, Gümüşgün, Günaltı, Gürbaşak, Güzelköy, Hafızpaşa, Hancağız, Hazımoğlu, İkizce, İntepe, İstasyon, İstiklal, Kaleköy, Kamışlı, Karaburç, Karşıyaka, Kayalar, Keklik, Kesiktaş, Kıbrıs, Kıraçgülü, Kıratlı, Kızılcakent, Kızılin, Kocatepe, Korucak, Köseler, Kumla, Kurucahüyük, Mağaracık, Mehmetobası, Menderes, Mercanlı, Mevlana, Mihrap, Mimar Sinan, Nahırtepe, Namık Kemal, Özyurt, Pazar Camii, Saha, Salkım, Samandöken, Samanlı, Saray, Sarıkoç, Sekili, Söğütlü, Suboyu, Sultan Abdülhamit, Şahinbey, Şıhlar, Tantani, Tanır, Tatlıcak, Tosunlu, Toydemir, Tuluktaş, Turlu, Turnalı, Uluyatır, Yağcılar, Yağmuralan, Yarımtepe, Yeniyapan, Yeniyazı, Yeşilevler, Yolçatı, Yukarıbayındır, Yukarıçardak, Yunus Emre, Zeytinlik mahallelerinde hizmet vermektedir. Tüm Nizip Chekici etkisindeyken, ister şehir dışından gelmiş olun ister ilçede ikametgah ediyor olun çekici bulma sorunu yaşamayacağınızı temin ederiz. Gaziantep'in diğer bir ilçesi olan Araban'da mı yolda kaldınız? Araban Oto Çekici talebinde bulunabilirsiniz. Yoksa İslahiye ilçesinde misiniz? İslahiye Oto Çekici ekibimizden de çekici hizmeti alabilirsiniz. Sadece Nizip'te değil, Gaziantep'te de tüm Türkiye'de de o bölgenin çekici ekipleri ile iş ortağıyız ve hizmetinizdeyiz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, çekici işlemlerinizi nizam içerisinde yürütürken aklınıza takılan bir soruda, görüşte ya da öneride iletişim kanallarımız üzerinden geri dönüşünüzü beklemektedir. Çekici işlemlerinizi yürütmek adına dev bir kadro ile yolumuza devam ediyor, katlanan müşteri sayımız ile de ailemizi genişletiyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı gündelik hayatınıza dahil edebilir, çekici topluluk avantajlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Nizip'te karşılaşmış olabiliriz. Bu değildir ki; Türkiye'nin diğer noktalarında da yollarımız kesişmeyecek! İhtiyaç duyduğunuz her noktadan aracınızı çekmek/taşımak için yola çıkmaya hazırız! Nizip Oto Çekici ekipleri olarak, kazasız belasız yolculuklar dileriz. 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!