Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - Şehitkamil Oto Çekici

Şehitkamil Oto Çekici ile Çekici Talebiniz Sekteye Uğramadan Gerçekleşir!

Şehitkamil; Gaziantep'in 9 ilçesinden biri olmakla beraber aynı zamanda merkez ilçe statüsündeki konumuyla trafik sirkülasyonunun en yoğun yaşandığı noktalardan biridir. Ticaretin, üretimin merkezi olan Gaziantep'te ve çevresinde, Şehitkamil ilçesi de dahil olmak üzere oto çekici, oto kurtarma, araç taşıma, araç nakliyesi hizmeti almak isteyen kullanıcılarımız, aracını/araçlarını güvenilir çekici firmaları ile taşıtmak için Chekici'yi tercih etmektedir. Peki ya siz? İş/tatil/gezi ya da günlük rutin işlerinizi halletmek için çıktığınız ve mola vermeye bile vaktinizin olmadığı yolculuğunuzun aracınızın arızalanması sonucu sekteye uğramasıyla, nasıl bir yol izliyorsunuz? Tahmin etmek hiçte zor değil! İnternet üzerinden tek tek çekici hizmet numaralarını arayarak ya da eşten dosttan yardım isteyerek olmalı. Tüm bildiklerinizi unutun! Çetrefilli yollara son vermeye, çekici işleminizin çözüm merkezi olmaya adayız! Çekici aramakla kâbusa dönen dakikalarınızı, binlerce oto çekici ile parmaklarınızın ucundayız! Şehitkamil'e bağlı ara ya da ana yol şebekesi üzerinde aracınız mı arızalandı? Veyahut talihsiz bir kaza yaptınız ve aracınızda ağır hasar mı var? Çekici hizmeti almak için hemen 0544 535 50 04 numaralı çekici canlı destek hattımızı arayarak, konumunuza en yakın Şehitkamil Oto Çekici ekiplerinden destek alabilirsiniz.


Chekici (Çekici); 2019 yılından itibaren her ilin her ilçenin tedarikçisini siz değerli kullanıcıları için tek bir çatı altında alarak, çekici işlem süreçlerinizi dijital ortamda gerçekleştirmenizi sağlayan online bir platformdur. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottosuyla yola çıktığımız ilk günden itibaren, güvenilir, uzman, etik odaklı hizmet anlayışına sahip tedarikçiler ile iş ortağı olduğumuzu, çekici hizmeti almak istediğiniz her konuma en yakın noktadan ulaşmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. Aracınız bir yerden başka bir yere giderken kurtarıcınız olmuşken, firmamızda aracınızın herhangi bir durumdaki çekici ihtiyacı için kurtarıcısı olacak! Hazır olun! Web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden oluşturduğunuz tek bir talep ile çekici teklifleri yağdırmaya geldik! Dijital teknolojinin meyveleri olan web sitemiz ve mobil uygulamamızın kullanıcı dostu olduğunu belirtmek isteriz. Basit ve kullanışlı arayüzümüz, çekici işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz adına tasarlanmıştır. İşlem akış ekranlarımız ile kullanıcılarımıza kolaylık sağlayarak aynı zamanda kusursuz bir çekici hizmet deneyimi yaşatıyoruz. Çekici fiyatları ve araç taşıma firmaları hakkında değerlendirme yapmadan hizmet almak olur mu? Olmaz! Rakiplerimizin çok önünde olduğumuzun farkındayız! Türkiye'nin her noktasında çekici çözüm ortağınızı tek bir çatıdan bulabilirsiniz! Şehitkamil ilçesinde misiniz? Şehitkamil oto çekici ekiplerimize platformumuz üzerinden ulaşmak artık mümkün!


Şehitkamil Acil Çekici Ekibimizin Hızına İnanamayacaksınız!

Doğası, tarihi, zengin mutfağı ile yerli-yabancı turistlerin opsiyonları arasında yer alan, Gaziantep/Sanko Üniversitesi'ni bünyesinde barından Şehitkamil, Gaziantep'in merkez ilçe statüsündeki konumu ile trafik sirkülasyonunun en yoğun olduğu yerleşkelerden biridir. Karayolu bağlantıları üzerinden ilçeye kolaylıkla ulaşan ama aracında meydana gelen bir arıza sonucu Şehitkamil Oto Çekici ekipleri ile iletişim haline geçmeye çalışan o sürücü yoksa siz misiniz? Chekici firması olarak devreye girdiğimiz dakikadan itibaren, konumunuzu esas alarak hizmet alacağınızı ve civarınızdaki en yakın 3 çekici ekibini, talebiniz nezdinde siz kullanıcımıza özel tahsis edeceğimizi söylemek isteriz. Nasıl mı? Tabii ki "Gaziantep Acil Çekici" butonumuza sayesinde! Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden butonumuza tıkladıktan hemen sonra "İl (Gaziantep)-İlçe (Şehitkamil)" konum bilgilerinizi girmelisiniz. Sistematik bir şekilde süren ve sizi çözüme götürecek bu buton sizi büyüleyecek! Acil durumlarda, en yakın oto çekicilerin yasal belgelerini anında inceleyeme ve profil bilgilerini görüntülemekte geç kalmayın deriz! Şehitkamil Acil Çekici ekibimiz, ekstrem koşullarda sahip olduğu iş deneyimi ile hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anları kusursuz bir şekilde yöneteceğinden, aracınızın başında strese giren o kişi siz olmayacaksınız! "Chekici! Aracım en yakın oto kurtarıcınız ile kurtarılmayı bekliyor!" mu diyorsunuz? WhatsApp canlı destek hattımız üzerinden hemen konumunuzu göndermek ile işe başlayabilirsiniz. İster yerli ister yabancı olun! Bulunduğunuz bölgenin tedarikçilerine kolaylıkla ulaşmak istediğinizde Chekici, Şehitkamil'de de var! "Şehitkamil Acil Çekici" butonumuza tıklayarak, çözüm ortağınızı bulmaya var mısınız?


Şehitkamil Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Teklifleri Cebinize Geldi!

Şehitkamil ilçesinde; şehirden şehire araç taşıma, ilden ile araç taşıma, kent içi araç taşıma hizmeti veren firmalara ulaşmak istediğinizde, Chekici-Şehitkamil Oto Çekici kolumuz en yakın arkadaşınız olacak! Yanlış okumuyorsunuz! A noktasından B noktasına araç taşıtmak isteyen kurumsal firma sahiplerine ve bireysel müşterilerimize, Chekici platformumuz üzerinden çekici hizmet kolaylığı sağlamaktayız. Aktif araç taşıma hizmeti veren firmalardan teklif alabilmeniz adına tıkır tıkır işleyen çekici sistem otomasyonumuz, talep-teklif usulü sistemiyle kullanıcılarımızı çekici etkisi altına almaktadır. Çekici piyasasındaki tedarikçileri tek bir çatı altında birleştiren sistemimiz pek çok yeniliği de beraberinde getirmekte olduğundan, lojistik ve ticari alanda gözle görülür farklılıklara sebebiyet vermektedir. Çekici işlem süreçlerinizi anbean takip edebileceğiniz, planlı sefer talebinde bulunarak tedarikçilerimizden rezervasyon talebinde bulunabileceğiniz, tedarikçilerimizin çekici programlarına erişebileceğiniz, çekici teklifleri arasından seçim yaparak bütçe yönetiminizi çekici işlemleri içinde ele alabileceğiniz tek yer, Chekici! Şehitkamil-İzmir, İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Hatay, Manisa, Samsun, Sinop, Diyarbakır, Konya, Tekirdağ, Iğdır, Gaziantep (X bir ilçesi) gibi Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna Şehitkamil Şehir İçi Araç Taşıma/Şehitkamil Şehir Dışı Araç Taşıma hizmeti almak istediğinizde mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden talebinizi oluşturabilir veyahut web sitemiz chekici.com üzerinden çekici ön talep formu doldurabilirsiniz. Çoklu araç taşıma/tekli araç taşıma taleplerinizi istediğiniz tarihte oluşturabilir, araç taşıma işleminiz sonlanana kadar süreci takip edebilirsiniz. 


Mobil uygulamamız adeta çekici işlemleriniz için biçilmiş kaftan! Teknolojik gelişmelerin hızlandığı çağa ayak uyduran Chekici, mobil uygulaması ile de çok çekici! ÇekiciApp (ChekiciApp) basit ve kullanışlı yapısı ile yolculuklarınızda, tatilinizde ya da herhangi bir konumda acil çekici, araç nakliyesi, Şehitkamil Araç Taşıma hizmeti almak istediğinizde devreye giriyor, güvenilir çekiciler ile yollarınızı kesiştiriyor. Coğrafya sınırları içerisindeki çekici işlemlerinizi geniş çekici hizmet ağımız sayesinde gerçekleştirecek, çekici-müşteri buluşmasına 5 dakika içinde şahit olacaksınız! Çözüme giden bu yolda çekici partnerlerimizle, Şehitkamil ilçesinde çekici işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinizin "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" mağazasından indirerek, talebinizi oluşturabilir ve araç taşıma firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Şehitkamil Oto Çekici teklifi almak için talep mi oluşturmak istiyordunuz? Çekici işlem adımlarımızı sizler için listeledik:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • Planlı çekici seferinde bulunmak için lütfen "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Hata payına geçit vermemek adına dijital ortam üzerinden sunulan çekici formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Teklif sistemimiz talebinizi sistemimize kaydetmeniz sonucu devreye girerek, çekici rekabetine start vermektedir. Çekici-müşteri buluşması kısa sürede gerçekleşeceğinden lütfen SMS, e-posta ve mobil bildirimler aracılığıyla gelen çekici tekliflerini kontrol ediniz.
  • Menü>Talepler ekranından çekici talep ekranına giriş yaparak, tedarikçilerimizden gelen teklifleri görüntüleyiniz. Teklifi kabul ederek, çekicilerimiz ile iletişime geçiniz. Dilerseniz direkt olarak "anlaşma sağlandı" butonuna basabilirsiniz.
  • Menü>Taşıma İşlemleri üzerinden işleminiz sona erene dek süreci takip altına alabilirsiniz.


Şehitkamil Oto Kurtarma Ekipleri Kâr Marjı Gütmeyen Bir Platformda!

Şehitkamil oto çekici ekipleri daimî görevlerini yerine getirirken, kullanıcılarımız kâr marjı gütmeyen bir platform üzerinden iş ortaklarımız ile anında iletişime geçebiliyor. Sistemimiz, bulunduğunuz bölgedeki tedarikçiler ile kolektif bir çalışma yürüterek; çekici ihtiyaçlarınız için aksamayan bir işlem süreci oluşturmaktadır. Her tedarikçi Chekici güvenlik süzgecinden geçmekte olduğundan, güven suiistimaline katiyen yer vermiyor üstelik kaparo, üyelik ücreti, hizmet bedeli, komisyon gibi ek ücret talebinde de bulunmuyoruz. Aracınızı olduğu gibi bütçenizi de koruma altına alıyoruz. Daha bitmedi! Şehitkamil Oto Kurtarma araçlarımıza takılı olan araç takip sistemi ile taşıma işlemi devam eden aracınızın hangi konumda olduğundan, varış mesafesine ne kadar kaldığına kadar takip edebilirsiniz. Aracınızın güvenliği de gözler önünde olduğuna göre, tercihinizi Chekici'den yana kullanmamak için hiçbir sebebiniz olamaz. Gelin, tek bir çatıda çekici çözüm ortağınızı bulalım!


Gaziantep Şehitkamil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Gaziantep Şehitkamil Oto Çekici, Şehitkamil Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici hizmet noktalarımız; 15 Temmuz, 29 Ekim, 8 Şubat, Acaroba, Ağaçlıboyno, Akçaburç, Akçagöze, Aktoprak, Alpaslan, Aşağı Arıl, Atabek, Atakent, Atalar, Atatürk, Aydınlar, Aydıntepe, Bağbaşı, Başpınar (Organize) OSB, Batıkent, Battal, Bayatlı, Bedirköy, Belkız, Beykent, Beylerbeyi, Beyreli, Bilek, Boyno, Bozobası, Burak, Büyükpınar, Cerityeniyapan, Çağkuyu, Çağlayan, Çakmak, Çamlıtepe, Çıksorut, Değirmiçem, Dımışkılı, Durnalık, Dülük, Dülükbaba, Dündarlı, Emek, Erikli, Eskişarkaya, Eydibaba, Eyüpsultan, Fatih, Fıstıklık, Gazi, Gazikent, Gaziler, Girne, Göksüncük, Göktürk, Göllüce, Göztepe, Günbulur, Güngürge, Güvenevler, Güzelyurt, Hacıbaba, Hasırcıoğlu, Humanız, Hürriyet, Işıklı, İbrahimli, İbrahimşehir, İncesu, İncili Pınar, İncilikaya, İskenderli, Kabasakız, Karacaahmet, Karacaburç, Karacaoğlan, Karacaören, Karadede, Karahüyük, Karakesek, Karaoğlan, Karayusuflu, Karpuzkaya, Karşıyaka, Kayaönü, Kızık Karasakal, Kızıkhamurkesen, Kocatepe, Koçlu, Kozluyazı, Köksalan, Küllü, Medegöz, Merveşehir, Mevlana, Mithatpaşa, Mücahitler, Münüfpaşa, Nesimi, Nurtepe, Onat Kutlar, Osmangazi, Öğümsöğüt, Övündük, Özgürlük, Pancarlı, Pirsultan, Sacır, Sam, Sanayi, Sancaktepe, Sarıgüllük, Sarılar, Sefaşehir, Selahattin Eyyubi, Selimiye, Serintepe, Seymenli, Seyrantepe, Sinan, Sofalıcı, Suboğaz, Sülüklü, Şehirgösteren, Şirinevler, Taşlıca, Tekirsin, Tokdemir, Tuğlu, Türkyurdu, Uğruca, Umut, Üçgöze, Ülkerli, Yalankoz, Yamaçoba, Yaprak, Yayıktaş, Yeni, Yenişarkaya, Yeşilce, Yığınlı, Yukarı Arıl, Yunus Emre, Zeytinli, Zülfikar mahallerinde iken çekici hizmeti almak sizin için hiçte zor olmayacak! İş yerinizden mi çekici talebinde bulundunuz? Hop, oradayız! İş için mi Şehitkamil'desiniz? Aracınızı çekici ekibimize teslim ederek Gaziantep Havalimanı üzerinden gideceğiniz noktaya kolaylıkla varmak, aracınızı da belirttiğiniz konuma mı çektirmek istiyorsunuz? Hop, oradayız! Bölgenin bereketli topraklarında mahsul yetiştirmek aldığınız tarım makineniz bozuldu ve Gaziantep merkezdeki yetkili servise kadar taşıyacak güvenilir bir çekici mi arıyordunuz? Tek bir talep ile hop, ordayız! Otomobil, kamyon, kamyonet, tarım makinesi, motosiklet, ATV, UTV, minibüs, midibüs, karavan gibi motorlu-motorsuz aracınızı/araçlarınızı taşımak adına 7/24 hizmetteyiz. Geniş parkurlu araçlarımız ile aracınızın mevcut durumunu baz alarak yola çıkıyoruz. Yoksa siz yoğun ve kalabalık olan bu ilçe civarındaki Şahinbey, Oğuzeli, Yavuzeli, Nizip, Araban ya da Nurdağı ilçesinde mi Chekici'ye ihtiyacınız var? Şahinbey Oto Çekici/Oğuzeli Oto Çekici/Yavuzeli Oto Çekici/Nizip Oto Çekici/Araban Oto Çekici/Nurdağı Oto Çekici ekiplerimizden destek alma zamanı gelmiş demektir! İddiamız büyük! Her an her dakika her konumda çekiciniz biziz! Hemen hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici; kurulduğu günden beri iş hacmini ve müşteri portföyünü katlayarak büyüten kompakt bir yapılanmadır. Ulaşılabilirliğin iletişim kanallarımız üzerinden de en temel ilkemiz olduğu yapılanmamız bünyesinden hizmet aldıysanız, artık siz de ailemizin bir parçası olmuş sayılırsınız. Hizmetinize sunmuş olduğumuz iletişim kanalları haricinde “Facebook, Twitter, Instagram, Youtube” hesaplarımızdan da Chekici adımızla bizi takip edebilir, 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi buradan da iletebilirsiniz. Şehitkamil Oto Çekici ekiplerimizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, mutlu yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!