Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Gaziantep - Karkamış Oto Çekici

Karkamış Oto Çekici Talebiniz İçin Chekici Çözüm Merkezimiz Parmaklarınızın Ucunda!

Karkamış, Gaziantep iline bağlıdır. Fırat Nehri'nin kenarında kurulmuş olan ilçe birçok sürücünün destinasyon noktası arasında yer almaktadır. Dört bir yanı tarihi zenginliklerle ile çevrili bu ilden 75 km uzaklıkta bulunan ve Suriye'ye açılan kapısı ile dikkatleri üzerine çeken Karkamış'ı seyahat rotanız arasına mı aldınız? Rota boyunca; radyoda en sevdiğiniz şarkı eşliğinde araç kullanırken, aklınıza hiç çekici aramak gelir miydi? Merak etmeyin! Aracınızın bir arıza ya da kaza sonucu ansızın yolda kalması sonucu en yakın çekiciniz cepte, webde, parmaklarınızın ucunda! İhtiyaç duyduğunuz çekici hizmetini almanız konusunda Gaziantep Oto Çekici ekiplerimize anında ulaşmanızı sağlamamızı ister misiniz? Cevabınız evet ise; 0544 535 50 04 numaralı Chekici iletişim hattımızı arayarak, çağrı danışmanlarımızdan çekici planınızı öğrenebilirsiniz.


Chekici (Çekici); Türkiye'nin aktif olarak hizmet veren tedarikçileri ile çekici arayan kullanıcılarını 2019 yılından beri çatısı altında bir araya getirerek, çekici-müşteri ortak platformu olarak rolünü yerine getirmektedir. Çekici piyasasındaki çalkantılı süreçleri dev bir ekip ile ele alarak, iç ve dış çevre analizlerimiz sonucu iyileştirmelerde ve yeniliklerde bulunduğumuzu bilmenizi isteriz. Güven suiistimaline müsait olan bu ortamı çekici rekabetine hazır olan tedarikçiler ile kontrol altına alarak, bütçe tasarrufu yapmanızı mümkün kılmaktayız. Türkiye'nin en çekici, en hızlı, en ekonomik çekicilerine sahip olduğumuzu "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" mottomuzdan anlayabilirsiniz. İnovatif ve teknolojik yaklaşımların meyvesi olan online platformumuz, sistematik yapısı ile çekici etkisini tüm Türkiye'de sürdürmektedir. Sadece Gaziantep'te, Karkamış'ta değil, 81 ilin tamamında çekici rüzgârları estirmekteyiz. Üstelik binlerce tedarikçiye ulaşmak istediğinizde web sitemiz chekici.com'u ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'i tercih ederek, çözüm ortağınızı seçebilirsiniz. Aracınız, Karkamış Yolu üzerinde mi yolda kaldı? Sistemimiz üzerinden hemen konum bazlı acil çekici talebinde bulunabilirsiniz. Yok, hayır! Karkamış'tan farklı bir lokasyona araç taşıtmak istiyorum mu diyorsunuz? Çekici çözüm merkezinde olduğunuza göre, tabii ki araç nakliyesi işleminize 5 dakika içinde çekici teklifleri yağacağının haberini vermek isteriz. Zoru başardık! Olmaz denileni oldurduk! Türkiye'nin, Karkamış'ın güvenilir tedarikçilerine dakikalar içinde ulaşmak artık mümkün!


Karkamış Acil Çekici Ekipleri, 7/24 Çekici-Yol Yardım Hizmeti Veriyor!

"Karkamış oto çekici ekiplerinize ulaşma zamanı!" mı diyorsunuz? Hem de en acilinden! Karkamış'a 1 km uzaklıktaki Karkamış Antik Kenti'ne ulaşmaya çalışırken Hitit Bulvarı üzerinde yolda kaldınız ve trafiğin akışına mı engel oluyorsunuz? Ya da ev-iş, ev-okul, ev-alışveriş merkezi gibi ki lokasyon arasında seyir halindeyken aracınızın gösterge panelinde yanan motor arıza sebebiyle, Chekici üzerinden ekiplerimize ulaşmaya mı çalışıyorsunuz? O halde "Gaziantep Acil Çekici" butonumuza tıklamanız ile Karkamış Acil Çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. "Acil çekici hizmeti de nedir yahu?" dediğinizi duyar gibiyiz. Bölgede hızlı ve güvenli çekici hizmeti almanız adına, en yakın konumdaki çekici ekiplerimize ulaşmanızı sağlayan sistemimiz, çekici gündemine damgasını vurdu farkındayız! Saatlerce çekici hizmeti almak için beklemek yok! Üstelik ekstra ücret talebinde bulunmak hiç yok! Web sitemizin Menü kısmında bulunan butonumuz ile en yakın 3 çekici profiline erişim sağlatarak, 7/24 çekici-yol yardım arkadaşınızı bulabilirsiniz. "İl (Gaziantep)-İlçe (Karkamış)" konum bazlı talebiniz ile "Karkamış Acil Çekici" ekiplerinin profillerini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Tedarikçilerimizin yasal belgelerine ve iletişim numaralarına ulaşmanızı, en hızlı reaksiyon gösterilmesi gerektiği anlarda erişiminize açarak, şeffaf bir politika izlediğimizi bilmenizi isteriz. Hey, Chekici'den ilk defa hizmet alacaksınız endişeye kapılmak yok! Chekici hizmet numaralarımız üzerinden çağrı danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Her süreçte proaktif yaklaşım sergileyen danışmanlarımız, aracınızın oto çekici-taşıma işlemlerini üstün seviyede çekici hizmet gücümüz gölgesinde yürüterek işleminizi gerçekleştirir. Çekicinizi bulduğunuza göre, en yakın noktadan hizmet almak artık elinizde! Chekici, Karkamış'ta kesintisiz hizmetinizde!


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebinize, Hızlı ve Doğru Çekici Teklifleri!

Yeni neslin en çekici mobil uygulamasına ve web sitene sahip olan firmamız; araç nakliyesi işlemleriniz içinde tercihiniz olacak! Kurumsal firmaların ve bireysel kullanıcılarımızın; tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, şehirden şehre araç taşıma, ilden ile araç taşıma gibi ihtiyaç duyduğu çekici hizmet taleplerini nasıl mı karşılıyoruz? Tabii ki çekici sistem otomasyonumuz ile! Tıkır tıkır işleyen sistemimiz; çekici hizmet butonları ile bulunduğunuz Karkamış ilçesinde de çekici hizmeti vermektedir. Planlı çekici sefer talebiniz mi? Programı müsait binlerce tedarikçimizden çekici teklifi almaya ne dersiniz? Akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store, AppGallery" mağazanız üzerinden indireceğiniz ChekiciApp (ÇekiciApp) uygulamamız sayesinde, hemen çekici formunda yer alan her işlem detayını doldurarak, talep-teklif usulü sistemimize dahil olabilirsiniz. Gaziantep (Karkamış)-İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Muğla, Diyarbakır, Tunceli, Samsun, Adıyaman, Trabzon, Muş, Manisa, Çanakkale, Konya, Gaziantep (X bir ilçesi) ya da Türkiye'nin herhangi bir ili arası Karkamış şehir dışı araç taşıma/Karkamış şehir içi araç taşıma talebinde bulunmanızı tek çekici hizmet butonu ile mümkün kılıyoruz. Haydi, gelin sistemimiz üzerinden nasıl çekici talebinde bulunacağınıza adım adım bakalım:


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • A noktasında B noktasına göndermek istediğiniz aracınızın/araçlarınızın bilgilerini, taşıma tarihini, başlangıç-bitiş konumunu eksiksiz bir şekilde girdikten hemen sonra, "Kaydet" butonuna tıklayınız.
  • Fiyat teklifi vermek adına kıyasıya rekabet içine giren tedarikçilerimizin tekliflerini 5 dakika içinde alacağınızı söylemek isteriz. Lütfen bu süreçte SMS, e-posta ve mobil bildirimlerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
  • Menü>Taleplerim ekranından gelen teklifleri görüntüleyebilir ve onaylayabilirsiniz. Bu aşamada istediğiniz kadar teklif onaylayıp, tedarikçimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Teklifte karar kılmanız sonucu aynı işlem ekranından "Anlaşma Onaylandı" butonuna basarak, Karkamış Araç Nakliyesi işleminize start veriniz.
  • Karkamış Oto Çekici işleminizi Menü>Taşıma İşlemleri kısmından takip edebilirsiniz. 


Sistemimize Kayıt Olan Karkamış Çekicileri Güvenilir Mi?

Karkamış'ta araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma hizmeti almak istediğinizde akıllara takılan sorulardan biri güven problemi olmalı değil mi? Chekici; sisteminde yer alan 2012+ firma ile garanti şartlarından emin olacağınız şekilde çekici hizmeti vermektedir. Teklif veren her firmanın; taşıma sigortasını, taşıma kaskosunu ve vergi levhasını talep edebilir ve Türkiye'nin en güvenilir araç taşımacılık ağı sayesinde Karkamış Garantili Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz. Çekici topluluk avantajlarımızda yok, yok! Aktarmasız anında ya da istediğiniz gün ve saatte çekici talebinde bulundunuz ama aracınızı tedarikçimize önceden mi teslim etmek istiyorsunuz? Güven sorununu aştığımıza göre aracınızıda 81 ilin tamamında bulunan herhangi bir otoparkta bekleterek günü geldiğinde taşıma işleminin gerçekleşmesini talep etmenizde mümkün demektir. Yanlış okumuyorsunuz. Karkamış Expres Oto Çekici ekiplerimiz, hizmette sınır tanımıyor. Taşıma işleminiz sürerken bir de üzerine Karkamış Oto Çekici aracımızın canlı konum bilgisine ulaşmakta Chekici hizmetimize dahil! Karkamış'ta da çok çekiciyiz çok! Hakkımızda ve çekici fiyatları hakkında bilgi almanın tam sırası!


Gaziantep Karkamış Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Nerededir?

Gaziantep Karkamış Oto Çekici, Karkamış Oto Çekici, Gaziantep Oto Çekici ekiplerimiz; kar, yağmur, çamur demiyor! Hal böyle olunca; Akçaköy, Alaçalı, Alagöz, Arıkdere, Ayyıldız, Balaban, Beşkılıç, Çarşı, Çiftlik, Eceler, Elifoğu, Erenyolu, Etiler, Gürçay, Karacurun, Karanfil, Karşıyaka, Kelekli, Kepirler, Kıvırcık, Korkmazlar, Kuruyazı, Lojmanlar, Öncüler, Örmetaş, Savaş, Soylu, Subağı, Şenlik, Teketaşı, Tosunlu, Türkyurdu, Yarımca, Yaşar, Yazır, Yeşerti, Yolağzı, Yurtbağı, Zührecik mahallerinde bulunan hizmet noktalarımız üzerinde 7/24 tetikteyiz! Ya Chekici ekiplerimize ihtiyacınız olursa? Yarı yolda kalmanızı asla istemeyiz. En yakın hizmet noktamızdan; otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, ATV, UTV, tarım makinesi ya da herhangi motorlu-motorsuz aracınızı çekmek-taşımak için beklemekteyiz! Talep edin gelelim! Gaziantep'in diğer 8 ilçesinden birinde misiniz? Platformumuz üzerinden Şehitkamil Oto Çekici/Yavuzeli Oto Çekici ya da ihtiyacınız oto çekici talebinde bulunabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Değerli kullanıcılarımız; sizler için güncel olarak paylaştığımız içeriklerimizi merak ediyorsanız, “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı Chekici adımızla takip ederek tüm oto kurtarma faaliyetlerimizden sosyal medya farkı ile haberdar olabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak istediğinizde ise, iletişim kanallarımızı tercih ediniz. Sektöre adım attığımız ilk günden beri bizi tercih ederek farkımızı ortaya koymamızda yardımcı olduğunuz için teşekkür ve minnetlerimizi sunar, Karkamış Oto Çekici olarak kazasız belasız yolculuklar dileriz.Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!