En Yakın Çekiciyi Bul

Eskişehir Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Eskişehir En Yakın Acil Çekici Aranılan En Çekici Hizmete Sahip!

Eskişehir ilinde, kazalı ya da kazasız, yürür durumda olmayan aracınızı en yakın servis/onarım noktasına taşıyacak, kullanıcılarına değer veren, sonuç odaklı, müşteri memnuniyetinin üst safhada tutulduğu bir ekipten destek almaya hazır olun! Çekici, kullanıcı dostu uygulamasıyla ve cazip fırsatlarıyla müşterilerini büyülüyor! Artık yolda kaldığınızda, tüm platformlarda yerini alan mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, durumunuzun aciliyetine göre talep oluşturacaksınız! Çaresiz durumunuza çare olan çekici, favori uygulamalarınız arasında yerini alacak! İl sınırları içerisinde, firmamız bünyesindeki çekici servisine ihtiyaç duyduğunuz en acil zamanda, Eskişehir acil çekici ekibimiz bölgeye hızlı bir şekilde ulaşır! Aracınızın, araç çekme deneyimine sahip olan ekibimiz tarafından çekilmesi için canlı destek hattımızdan yardım alabileceğiniz gibi menü kısmımızda bulunan acil çekici talep butonuna basarak oluşturacağınız talep sonucu, bulunduğunuz konuma en yakın 3 çekici için numara listelerine ulaşabilirsiniz.  Aracınızı taşıtmanız için izlemeniz gereken yol çok basit! İster talep oluşturun isterseniz en yakınınızdaki çekici arayın! Çekici hizmetimiz sayesinde zamanınızı iyi değerlendirerek, aracınızı hızlı bir şekilde kurtarın! Çözüm ortağınız Çekici, Türkiye'nin her yerinde 7/24 aktif bir şekilde şehirden şehre araç taşıma, en yakın oto kurtarıcı hizmeti veriyor! Telefon numaramızı rehberinize, mobil uygulamamızı telefonunuza indirmek için aracınızın yolda kalmasını beklemeyin! Chekici, sadece Eskişehir'de değil tüm Türkiye'de aranılan en çekici hizmete sahip! 


Eskişehir Acil Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Eskişehir'in 14 ilçesinde Eskişehir acil oto çekici hizmetini alabilirsiniz. Hizmet noktalarımız ile ilimizde araç taşıma, çekme ağı oluşturarak, sektördeki açığı kapattık!

 • Alpu Oto Çekici profesyonel ekibinin aracınızı çekmesi bir ayrıcalıktır!
 • Beylikova Oto Çekici ihtiyaçlarınızda destek hattımızı arayarak müşteri temsilcimizden gerekli desteği alabilirsiniz. 7/24 destek hattımız: 0544 535 50 04.
 • Çifteler Oto Çekici 67 km uzaklıkta bulunan il merkezinden aracınızı getirir! Şehir içinde araç çekici desteği almak isterseniz taleplerinizi mobil uygulamamızdan oluşturabilirsiniz!
 • Günyüzü Oto Çekici "acil çekici hattı" sayesinde, acil durumlarınızda talep formu doldurarak zaman kaybetmenizin önüne geçiyor!
 • Han Oto Çekici hizmetinin, müşterilerinin gözünde yarattığı prestij ile her zaman tercih edilen çekici firmasıdır.
 • İnönü Oto Çekici ile Bozüyük-Kütahya yol güzergahındaki ilçemizin acil araç çekme, yol yardım hizmeti bizden sorulur!
 • Mahmudiye Oto Çekici acil anlardaki zor durumunuza yetişir!
 • Mihalgazi Oto Çekici ile çekicimize yüklenen aracınızı takip ettiğiniz ve çekici araçlarımıza taktığımız "Araç Takip Sistemi" ile güvenli taşımacılık ön planda tutuluyor.
 • Mihalıççık Oto Çekici "gecenin bir saati" dediğiniz anlarda en yakın çekiciniz olabilir. Acil çekici talebi oluşturarak en yakın 3 çekicinin iletişim numaralarına ulaşın!
 • Odunpazarı Oto Çekici ile sıfır aracınız için taşıma formunu doldururken açıklama kısmına "sıfır araç" olduğunu belirtebilirsiniz.
 • Sarıcakaya Oto Çekici güvenli bir şekilde karavan, tarım makinaları ve daha birçok aracın taşımacılığını parmaklarınızın ucuna getiriyor!
 • Seyitgazi Oto Çekici ekonomik teklif fiyatları ile araç nakliyatınızı gerçekleştirin! Ek ücretler ödemeyerek paranız cebinizde kalsın, aracınız adresinize gelsin!
 • Sivrihisar Oto Çekici ilçenin birçok yolla bağlantı halinde olması sebebiyle oto kurtarma ekiplerimiz sahada aktif bir şekilde taleplerinizi bekliyor!
 • Tepebaşı Oto Çekici için oluşturduğunuz talebinizin takibini detaylı olarak takip mi etmek istiyorsunuz? Mobil uygulamamız üzerinden gelen bildirimler ile bu süreci kontrol altına alabilirsiniz!

 


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!