En Yakın Çekiciyi Bul

Kahramanmaraş Oto Çekici

Hangi ilçede olduğunuzu seçiniz..

Kahramanmaraş Oto Çekici Ekiplerine Ulaşmakta Gecikmeyin!

Kahramanmaraş, Akdeniz bölgesinde ve Türkiye'nin kalabalık nüfuslu illeri arasında yer almaktadır. Kent içi ve kent dışı ulaşımın karayolları ile kusursuz bir şekilde sağlandığı il; meşhur dondurması, poyrazı, gezilecek görülecek görülecek yerleri ile birçok sürücünün destinasyon noktaları arasında yer almaktadır. Tekstil ve iplik sanayinin gelişmesi, Sütçü İmam Üniversitesi'nin, Kahramanmaraş Havalimanı'nın bölgeye yakın olması ve diğer etkenleri de düşündüğümüzde, trafik yoğunluğu kaçınılmazdır. Şehir dışından gelenlerin ve şehir içinde aktif olarak araç kullanan sürücülerin günün herhangi bir saat diliminde oto çekici, araç kurtarma, yol yardım hizmetine ihtiyaç duyduğunda ne yapması gerekeceğini düşünen müşterilerimize bir haber vermek isteriz! "Çekici aradığınız günlere elveda deme zamanı!" diyor, hizmet verme amacı sadece çekici olan bir platformda "Çözüm ortağınızı seçme zamanı!" diyoruz! Sabah hazırlandınız ve evinizde hızla çıkış yaparak hususi aracınız ile işe mi yetişmeye çalışırken, aracınız mı arızalandı? Yoksa bölgede hizmet veren bir minibüs şoförüsünüz ve yoğun yağış nedeniyle yolcusu olmayan aracınız ile kaza mı yaptınız? Çekici aradığınız tüm anlarda yanınızda olan Chekici sayesinde, Kahramanmaraş Oto Çekici ekiplerimize anında ulaşabilir, çekici çözüm planınızı uzman bir ekipten destek alarak, çekici işlem süreçlerinizi nihayete kavuşturabilirsiniz. Çağrı danışmanlarımız 0544 535 50 04 numaralı hattın diğer ucunda aramanızı beklemektedir.

Çekici (Chekici); Kahramanmaraş'ta dahil geriye kalan 80 ilinde çekici ekiplerini bünyesinde bir araya getirerek, tek seferde binlerce çekici ekibinden hizmet almanızı sağlayan bir firmadır. Sektörde hizmet veren tedarikçileri çatısı altına alan ve 2012+ tedarikçi firma ve yaklaşık 10.000+ araç taşıma aracıyla gece gündüz çalışan kadromuz, her geçen gün siz değerli kullanıcılarımız ile artarak büyümektedir. Türkiye'nin İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Muğla, Diyarbakır, Tunceli, İstanbul, Diyarbakır gibi tüm coğrafi bölgelerine verdiğimiz çekici hizmeti ile zamanında çektiğiniz zorlukları ekarte ediyoruz. Yola çıktığımız ilk günden itibaren güçlü firmalara da hizmet eden firmamız, güçlü referanslara da sahiptir. En büyük referansımız ise; her noktada siz değerli kullanıcılarımızın gözünde oluşturduğumuz prestijimizdir. Adımızı "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" ile duyuran tedarikçilerimiz ve kadromuz ile garantili, güvenilir, kaliteli çekici hizmet noktası olduk! Günümüz teknolojisine uyarlanan çekici hizmet altyapısı güçlü olan mobil sürümlü web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile dakikalar içinde hizmet almak artık sizin de hakkınız! Aklınızda tek bir soru işaretine bile yer vermeden, gözler önünde gerçekleşen araç nakliyesi işlemlerinizin altında Chekici imzasıyla hizmet almak için parmaklarınızın ucunda olduğumuzu belirtmek isteriz. Yeni neslin en çekici platformuna; aracınızı/araçlarınızı taşıtmak, çektirmek istediğinizde giriş yaparak, yüksek standarttaki çekici gücümüzden faydalanabilirsiniz. Bölgede bulunan Kahramanmaraş Oto Çekici ekiplerimiz ile var gücümüz ile çalışıyor, çekici ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı oluyoruz. Chekici, Kahramanmaraş'ta iken, Çekici her daim yanı başınızda!


Kahramanmaraş Oto Çekici Fiyatları Nedir?

Çekici hizmeti almak isteğinizde, hizmet için ödeyeceğiniz fiyat miktarı oldukça hassas bir konu olarak gündeminizde yer tutmaktadır. Sistematik bir şekilde tüm çekici işlem süreçlerinizin yönetimini platformumuz üzerinden ele almak istediğimiz noktada ise; hem fahiş fiyatlandırmaya tabi tutulan çekici fiyatlarını hem de çekici firmalarına erişim konusunda yaşadığınız sıkıntıları bertaraf etmekteyiz. Kahramanmaraş'ta aktif olarak hizmet veren çekici firmalarını rekabet ortamına dahil ederek, iş hacimlerini genişletmekte olduğumuzdan; pazardaki fahiş fiyatlandırmayı dengeleyebilmek için rekabet ortamını oluşturduk. Tek bir firmanın fiyatlandırmasına bağlı değil, onlarca çekici firmasının fiyatları arasından seçim yapabilir, firma seçiminde bulunabilirsiniz. Diğer çekici firmalarından fiyat olarak da üstün gelmeye çalışan firmaların ekonomik fiyatlandırma ile kullanıcı kazandığı ve Chekici bünyesi adı altında hizmet verdikleri günden beri, kısa sürede 30.000'den fazla araç taşıma hizmetine imzamızı atmış bulunmaktayız. Kâr marjı gütmeyen sistemimize giriş yaparak, 100 TL ile 500 TL arası Kahramanamaraş şehir içi araç taşıma talebinizi oluşturabilir, Kahramanmaraş şehir dışı araç taşıma talebinizi oluşturabilirsiniz. Kahramanmaraş Oto Çekici ekiplerimiz, cep yakmayan Kahramanmaraş oto çekici fiyatları ile Chekici'de!

 

Kahramanmaraş'ta En Yakın Oto Çekici Numaralarını Müşterilerimizle Paylaşıyoruz!

Aracınız D-825 üzerinde yolda kaldı ve ne yapacağınızı mı şaşırdınız? Hemen Kahramanmaraş Acil Çekici hizmetimizden faydalanarak, konumunuza en yakın 3 çekici iletişim numaralarına erişebileceğiniz "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuza basarak, çekici çağırabilirsiniz. Butonumuz mobil uygulamamızın ve web sitemizin ana sayfasının "Menü" kısmında bulunmaktadır. Acil durumlarınızda; sistemimiz üzerinden aktif hizmet veren çekici irtibat numaralarını müşterilerimizle paylaşarak, en yakın oto kurtarıcı ekipleri ile iletişime geçmenizi  sağlıyoruz. Aracınızın başında beklemenizi, daha da strese girmenizi istemeyiz. Konum bilgilerinizin ışığında, bölgedeki tedarikçilere ulaşım yapmak için "İl (Kahramanmaraş)-İlçe(Kahramanmaraş'ın X bir ilçesi)" olarak belirlemenizle, sistemimiz analizde bulunur. Tedarikçi zincirimizi acil durumlarınızda da devreye sokan platformumuz, kolektif bir yapıda muazzam bir şekilde işleyişini sürdürmektedir. Değerli müşterimiz; size, aracınızı dakikalar içinde kurtarmanın ve çekici ekibimizle anlaşma sağlamanın bu kadar kısa sürede gerçekleşmesinin şaşkınlığını yaşatalım ister misiniz? Çekici ailemize katılmak için yolda kalmayı beklememenizi, yolculuklarınızı garanti altına almanızı dileriz. Kahramanmaraş oto çekici ekiplerimiz ile acil yol yardım hizmeti vermekten geri kalmıyoruz! En güvenli oto çekicinin adresi Chekici ile yolculuğunuza kaldığınız yerden devam etmek için adres belli! Paylaşımcı ruhumuz ile hizmet vermeye son sürat devam ediyor, aracınıza en yakın oto kurtarıcı ekibini bulabilmek için yanınızda oluyoruz. Kahramanmaraş'ın hangi noktasında iseniz, araç taşıma aracımız yola çıkmaya hazır! Örneğin; Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Yedikuyular Kayak Merkezi'ne doğru Kahramanmaraş şehir merkezinden yola çıktığınızı varsayalım. 16 km'lik mesafe gözünüze kısa görünse de, gösterge panelinde yanan motor arızası işareti ile dakikalar birbirini kovalayabilir ve zaman kaybedebilirsiniz. Oysaki Chekici hayatınızda ise; zaman kaybetmeden çekici bulabilir, en yakın çekici ekibimiz ile durumu kurtarabilirsiniz. Büğlek Caddesi üzerinde miydiniz? Hemen o noktaya en yakın çekicimiz ile yola çıkmamızı istiyorsanız, WhatsApp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti Veren Aktif Tedarikçilere Ulaşın!

Türkiye'nin 81 ilinde de şehir içi ve şehir dışı araç çekici, oto çekme hizmeti vererek; otomobilden motosiklete, iş makinalarından tarım makinalarına kadar her türlü aracın, tipini ve modelini ayırmadan taşımacılığını yapıyoruz. Çekici firması olarak çok kısa sürede adımızı tüm Türkiye'de duyurmanın gururu ile yola devam etmek gerçekten bir başka! 30.000'den fazla aracı adresine sağ salim teslim eden ve müşteri memnuniyetine ilk sırada yer veren sistemimize dahil olan her kullanıcı, çekici çözüm ortağını elleri ile seçmektedir. Yolculuklarınızda, tatilinizde, iş seyahatlerinizde kısacası aracınıza taşıma-kurtarma-çekme hizmeti aradığınız an da tek bir talep ile yanınızda bitiveriyoruz! Kahramanmaraş oto çekici yol yardım desteğimizi kullanıcılarımızdan bir an olsun ile esirgemedik, esirgemiyoruz! Kahramanmaraş ilimizde de oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile hangi ilçede, mahallede olursanız olun aracınızı kurtaracak bir ekibi tarafınıza hızlı bir şekilde yönlendirdiğimiz gibi Kahramanmaraş araç nakliyesi işlemlerinizi de "Çekici Talep Et" butonumuz ile talep edebilirsiniz. Binlerce tedarikçiden teklif alarak, 5 dakika içinde çekici teklifleri alabilirsiniz. Firmamız, garanti şartlarını müşterilerimizle paylaşmayı kabul eden çekicilerimiz ile iş birliği içerisine girerek çekici ve müşteriyi tek bir platformda bir araya getirdi! Rekabetin, ekonomik fiyatların, çekici tekliflerin ve garantili yol yardımın olduğu bu platformda talep oluşturmak çok çekici bir hal aldı! Yapmanız gereken şey ise çok basit! Çekici talep formunuzu, işlem akış ekranlarımız sayesinde hızlı bir şekilde dijital ortam üzerinden oluşturmak ve teklif beklemek! Talebinizi; cihazınıza "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanız üzerinden indireceğiniz mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) sayesinde kısa sürede oluşturabilir veyahut chekici.com üzerinden ön talepte bulunabilirsiniz.


Kahramanmaraş Şehir İçi Araç Taşıma/Kahramanmaraş Şehir Dışı Araç Taşıma hizmeti veren ekiplerimizden araç nakliyesi randevusu almaya ne dersiniz? İster aktarmalı ister expres çekici hizmet talebinde bulunarak, en uygun çekici fiyatları veren ve en güvenli araç taşımacılık hizmeti veren firmalar arasından seçim yapabilirsiniz. Hurda, kazalı, pert ya da sıfır aracınızı "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçemiz" sayesinde güvenilir bir şekilde taşıyor, çoklu çekici/tekli araç taşıma araçlarımıza ihtiyaç duyduğunuz an talepte bulunma özgürlüğünü sunuyoruz. Araç Nakliyesi işlemleriniz özen gerektirir. Uzman eller tarafından gerçekleşmezse, taşıma işleminiz istemediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Güven suiistimaline yer vermeden aracınızı uzman ellerde taşıtmak istediğinizde tek bir talep ile Kahramanmaraş-X bir konuma araç transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekici hizmet skalasında yok, yok! Kahramanmaraş ilçesinden sıfır araç mı satın aldınız? Sistemimiz üzerinden 275 km uzaklıktaki Kahramanmaraş-Kayseri taşıma seferinizi oluşturarak, şehirden şehire araç taşıma, Sıfır araç taşıma hizmeti alabilirsiniz. Çoklu çekici çözümleri için ise tam destek veriyor, araçlarınızı ekonomik çekici fiyatları ile taşıyoruz! Mesafeler gözünüzde büyümesin çünkü artık Kahramanmaraş Oto Çekici var! Diğer hizmet seçeneklerimiz hakkında blog sayfamızı ziyaret edebilir, gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. 


Kahramanmaraş Oto Çekici Hizmet Noktaları

İlimizin 11 ilçesinde de Kahramanmaraş Acil Oto Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarıyla, yol yardım ihtiyaçlarınıza yetişiyoruz! Tüm platformlarda yerini alan mobil uygulamamızı telefonlarınıza indirerek sizde çekici yol yardım desteği alabilirsiniz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!