Kahramanmaraş - Ekinözü Oto Çekici

Ekinözü Oto Çekici İhtiyacınıza, Hızlı Chekici!

Ekinözü, Kahramanmaraş'a 173 km uzaklıkta bir ilçedir. Şar Dağı'nın güney yamacında saklı bu kentte aktif olarak araç mı kullanıyorsunuz? Kurumsal bir firma sahibisiniz ve bir ya da birden fazla araç taşıtmanın yollarını mı arıyorsunuz? Yoksa destinasyon noktanız arasına aldığınız Ekinözü ilçene doğru keyifli bir yolculuğa çıkan bir araç sahibi misiniz? Neden soruyoruz biliyor musunuz? Oto çekici, araç taşıma, güvenilir araç taşıma, araç nakliyesi gibi herhangi bir çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, bölgede hizmet veren tedarikçilere platformumuz üzerinden ulaşabilin diye. Çekici aradığınız dakikalarda, telaşınız size eşlik etmeden çekici gücümüz eşlik etsin ne dersiniz? Aracınız ile keyifle çıkılan yollar, en sevdiğiniz müzik eşliğinde varış noktasına ulaşma hedefiniz bir arıza ya da talihsiz bir kaza sonucu yarıda kaldıysa ve bundan sonra endişeye değil, Chekici'ye giriş yaparak, oto çekici ihtiyacınızı karşılayabilir, çekici firmalarına erişmek istediğiniz noktada ise binlerce oto çekici arasından Ekinözü Oto Çekici ekimizi seçebilirsiniz. Evet, evet yanlış okumuyorsunuz. 2019 yılından beridir sistemimize üye olan her kullanıcı, çekici çözüm ortağını güvenilir ve çekici hizmet ağımız sayesinde kolaylıkla buluyor! Hey! Tarihi, doğası, şifalı suları ile dikkatleri üzerine çeken ve yaz aylarının gelmesi ile trafik sirkülasyonunda beklenenin üstünde artış olan ilçede, hangi çekici firmasından hizmet almalıyım mı diyorsunuz? O halde hemen en yakın çekici ekibi ile iletişime geçmenizi sağlayabiliriz. Hemen 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımız üzerinden çağrı danışmanızı arayarak, çekici desteği alabilirsiniz.


Ekinözü Oto Çekici

Chekici (Çekici); aktif olarak araç taşıma hizmeti veren firmalara erişimi kolaylaştıran, hizmet öncesi fiyatlandırma konusunda şeffaf bir politika izleyerek çekici tekliflerini ilk önce rekabet ortamına sunup, sonra da çekici sistemi üzerinden kullanıcıları ile paylaşan yenilikçi bir online platformdur. Çekici-müşteri buluşmasının tıkır tıkır gerçekleştiği tek adreste olduğunuzdan, Ekinözü ilçesinde de çekici hizmeti almak istediğiniz dakikaları aksamayan işleyişimiz ile kontrol altına alacağınızı söylemek isteriz. Çekici piyasasındaki hizmet veren güvenilir araç taşıma firmaları, Türkiye'nin İzmir, Aydın, İstanbul, Ankara, Manisa, Adana, Antalya, Diyarbakır, Bursa, Bolu, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Sinop, Konya, Tekirdağ, Kilis, Van gibi diğer tüm illerinden ve bu illere bağlı ilçelerden sistemimize kayıt olarak, teklif sistemimiz üzerinden kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını gidermektedir. Keza kullanıcılarımız içinde aynı durum geçerli olmakla beraber, Ekinözü ilçesindeki en yakın oto kurtarıcı olmak statündeki firma olarak tüm süreci web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) üzerinden sistemimize adapte olan tedarikçilerimiz ile kolektif bir şekilde yürütüyoruz. Sadece tek bir talep ile çekici dünyamıza giriş yapabilirsiniz. Merak etmeyin! "Ekinözü oto çekici ekinizi nereden bulacağım?" derken Chekici hızır gibi yetiştişir! Çekici yol yardım talebinde bulunmanızla tüm çekici işlem süreci parmaklarınızın ucunda işleyecek! İddiamız büyük! En yakın konumdan hareket geçip aracınızı çekmeye, yol kenarında çekici beklemeden hizmet almanıza, şehirden şehre araç taşıma hizmeti alabileceğiniz firmaları listelemenize, şehir içi araç taşıma hizmetinizi güven ve kaliteli bir platformda gerçekleştirmenize ve en önemlisi tüm çekici işlemlerinizi yürütürken müşterilerimiz ile aramızdaki değerler zincirini her bir aşamada daha da sağlamlaştıracağımızı garanti ediyoruz. Kahramanmaraş'ta, Ekinözü Oto Çekici adresi; Chekici!


Ekinözü Oto Çekici Hizmet Butonları

Ekinözü Oto Çekici, Ekinözü Çekici ekiplerimiz, Doğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinin tipik özelliklerini taşıdığından, kış aylarında bölgenin ara ya da ana yol şebekesi üzerinde araç kullanan sürücülere zor anlar yaşatmaktadır. Aracı, motosikleti, kamyonu, kamyoneti, minibüsü, midibüsü, karavanı ya da herhangi motorlu-motorsuz aracı arızalanan, kaygan yol zemini sebebiyle kaza yapan, trafiğin ortasında bir umut belki en yakın çekiciden destek alırım umuduyla çekici arayan ya da herhangi bir sebepten ötürü aracını çektirmek isteyen kullanıcılarımız, mobil uyumlu web sitemiz chekici.com üzerinden en yakın çekici ekibimize ulaşabilmektedir. Bu demek değil ki sadece kış aylarında hizmet veriyoruz. Kazanın hangi mevsimde geleceği hiç belli olur mu? Olmaz! Kar, yağmur, çamur, mevsim dinlemeden 7/24 hizmet veren ekiplerimiz çekici hizmeti almak istediğiniz noktada, asla sizi bir başınıza bırakmaz! Üstelik sadece anında çekici hizmeti almak istediğinizde değil, Ekinözü ilçesinden X bir il/ilçeye araç/araç taşıtmak istediğinizde de mobil uygulamamıza giriş yaparak, kompakt rezervasyon sistemimiz üzerinden çekici talebinde bulunabilirsiniz. Sistemimiz, kullanıcılarımıza iki yol sunmaktadır. Mevcut durumunuza en yakın tedarikçilere mi erişeceğinize yoksa A noktasından B noktasına planlı çekici talebinde bulunarak programı müsait araç taşıma firmaları arasından seçimde mi bulunmanız gerektiğine siz karar veriniz! 


Ekinözü Acil Oto Çekici Hizmet Butonu

Aracınızı; yol durumuna göre kullanmamış, kışa hazırlamamış olabilir ve bunun sonucunda kaza yapmış olabilirsiniz ama çekicinizi bütçenize uygun fiyat garantisi ile mevcut konumunuza en yakın tedarikçiler arasından seçebilirsiniz. Trafikte kurallara uymak oldukça önemlidir. Hız sınırının dışına çıkmak, araç bakımınızı ihmal etmek, gösterge panelinizde yanan bir arızayı görmezden gelmek ve bunun gibi nice durum sonucu aracınızı acilen çektirmek durumunda kalabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Kenan Evren Caddesi üzerinden İbni Sina Caddesi'ne geçiş yapacağınız sırada hız kurallarına uymayan dikkatsiz bir sürücü aracınıza mı çarptı? Şükür ki canınızda bir şey yok ama aracınızın kullanılamayacak olduğu bu anda "Ekinözü Acil Çekici" talebinde bulunarak "İl (Kahramanamaraş)-İlçe (Ekinözü)" konum bilgilerinizi girip, en yakın 3 çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Altını çizerek belirtmek isteriz ki, önemli olan can sağlığınız. "Aracım hasar aldı!" diye düşünmeyin! Aracınızı yetkili servise çekmemiz ve bu durumdan Chekici ile kurtulmanız an meselesi! Biz Ekinözü Acil Oto Çekici ekiplerimize ulaşmanız için gece- gündüz hizmet verirken siz değerli kullanıcılarımız; en yakın çekicilerimiz ile iletişime geçmeden önce lütfen, can güvenliğinizi garanti altına aldıktan sonra işleminize "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuz üzerinden devam ediniz.


Ekinözü Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

 Kurumsal firma sahibi ya da bireysel bir kullanıcı olarak sistemimize ücretsiz bir şekilde üye oldunuz ve çekiciniz elinizin altında mı? Ne şanslınız! Peki ya siz? Şu an bu yazıyı okuyor ama "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganıyla hizmet veren ekiplerimizden biriyle ilk defa hizmet almak için ne yapmanız gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Aracınız kazalı mı? Hurda mı? Pert mi? Yoksa tam bir klasik mi? Hemen "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayarak; araç bilgilerinizi, taşıma tarihinizi, başlangıç-bitiş konumunuzu ve diğer işlem detaylarını eksik bir şekilde dolduracağınız form sayfamıza gidebilirsiniz. Tekli araç taşıma/Çoklu araç taşıma hizmet taleplerinizi sadece ve sadece tek bir uygulama ile yönetme zamanı! Aracınızı taşıtmak için onca yolu gitmek zorunda gitmek zorunda değilsiniz! Sistemimiz üzerinden talebinizi oluşturup, rekabet ortamında hizmet veren binlerce Ekinözü Oto Çekici ekimizde ulaşabilir, 5 dakika içinde çekici fiyatları bütçe dostu tekliflerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hizmette sınır tanımıyoruz! Araç nakliyesi işlem süreçlerinizi cebinize kadar getirmişken, yoksa siz hala şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma hizmeti veren firmamı arıyorsunuz? Gelin, gelin! Chekici'ye gelin. Güven suiistimali yok! Tek bir çekicinin kurallarına uymak hiç yok! Ekinözü'nde sözünde duran çekicilerden hizmet almak var! Türkiye'nin en güvenilir tedarikçileri, Chekici güvencesi ile hizmette! Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken çekici imdat durumlarınız, Ekinözü Şehir içi araç taşıma/Ekinözü şehir dışı araç taşıma hizmet talepleriniz ve daha fazlası aksamayan işleyişimize teslim! Üyelik ücreti, komisyon, kaparo, hizmet bedeli gibi ek ücret ödemeden çekici hizmeti almak için web sitemiz üzerinden ön talepte bulunabilir, mobil uygulamamız üzerinden de çekici formu doldurarak adım adım talebinizi oluşturabilirsiniz. İşte çekici kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş olduğumu hizmet butonlarımız:


Ekinözü Araç Taşıma Ekibini ÇekiciApp (ChekiciApp) Üzerinden Takip Etme Vakti!

Ekinözü oto çekici, Ekinözü araç taşıma ekipleri ile çekici ihtiyaçlarınızı sık eleyip sık dokuyan bir platformda gerçekleştirmeye devam ederken, taşıma sürecindeki aracınızın canlı konum bilgisine ulaşmanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Tabii ki; akıllı telefon ya da tabletinizin "Google Play Store, App Store ya da AppGallery " mağazasından indireceğiniz mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) sayesinde! Menü>"Taşıma İşlemleri" ekranından çekici aracımızın canlı konumunu görüntüleyerek, araç taşıma işleminizin her anından haberdar olabilirisiniz. "Vakit, çekici aracınızı takip etme vakti!" diyorsanız, büyük ihtimalle talebinizi oluşturmuş ve koltuğunuzda çayınızı yudumlarken aracımda neredeymiş? Çekici aracı kaç kilometre hızla gidiyormuş? Çekici aracı mola vermiş mi? gibi soruların cevabını yüksek performansla çalışan harita ekranımızdan üzerinden buluyorsunuz demektir. Aklınızın aracınızda kalmasını, içinizin ise huzursuz olmasını istemedik! Benzersiz bir çekici hizmet deneyimi sunmak için varız! Üstelik çekici avantalarımız bununla da sınırlı değil! Mobil uygulamamızın "Chekici Topluluk Avantajları" için aşağıdaki listeden bilgi alabilirisiniz.


 • Çekici-müşteri buluşmasını en kısa sürede gerçekleştiren sistemimizde, vaktinizi korumu altına alabilirsiniz.
 • Araç taşıma firmalarından gelen çekici teklifleriyle seçiminizi yapabilir, bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • İhtiyacınız dahilinde sefer talebinde bulunabilirsiniz.
 • Çekici firmalarından gelen teklifleri inceleyebilir, rezervasyon yapabilir ya da reddedebilirsiniz. İşlem özgürlüğüne sahip olduğunuz kısa sürede aksiyon alabilirsiniz.
 • Gelecek seferlerinizin listesini görüntülemek ile kalmayıp, geçmiş seferlere de erişim imkânına sahip olursunuz. 
 • Acil sefer talebi ile yakınınızdaki 3 çekici anında görüntüleyebilir, işin içinden çıkamadığınız anlarda Çekici güvencesi ile aracınızı taşıtabilirsiniz. Mevcut konumunuza en yakın çekici desteği ile her daim kurtarıcınızı bulabilirisiniz.
 • Tedarikçi profillerini görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir çekiciler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Taşınan aracın canlı konumunu takip edebilirsiniz.
 • Taşıma işlemi öncesi tedarikçimizden "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" talep ederek, araç nakliye işleminiz sırasında oluşabilecek herhangi bir rizikoyu garanti altına alabilirsiniz. 
 • Tedarikçilerimizin araç taşıma araçlarındaki boş yerleri Menü>Seferler ekranından görüntüleyebilir, sefer talebinde bulunabilirsiniz.
 • Tamamlanan hizmetler sonucu puan ve değerlendirme yapabilirsiniz.


Kahramanmaraş Ekinözü Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Ekinözü Oto Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici, Kahramanmaraş Ekinözü Oto Çekici hizmet noktalarımızı; Akpınar, Alişar, Altınyaprak, Anbar, Ataköy, Çiftlikkaya, Demirlik, Gaziler, Gözpınar, İçmeler, Kapaktepe, Kandilköy, Kürtül, Maarif, Ortaören, Öztürk, Soysallı, Türkeli, Türkmenler, Yeniköy mahallerinde oluşturduğumuzu, bekleme yapmadan acil çekici hizmeti alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Planlı çekici sefer taleplerinizde ise kapınıza kadar gelip aracınızı/araçlarınızı teslim alıyor, koordineli bir çekici işlem süreci sağlamaktayız. Örneğin; şifalı suları ile meşhur olan Ekinözü İçmeler ilçesine doğru yola çıktığınızı varsayalım. Geniş yollara sahip bu arter üzerinde aracınız bozulduysa, İçmeler Oto Çekici ekibimizde anında destek alabilirsiniz. WhatsApp canlı destek hattımız üzerinden hemen çağrı danışmanımız ile iletişime geçebilir, konum bilgilerinizi tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Nurhak, Göksun, Elbistan, Çağlayancerit ile çevirili bu ilçenin çekicisi, Chekici! Yoksa siz; Elbistan ya da Göksun ilçesinde mi yolda kaldınız? Elbistan Oto Çekici/Göksun Oto Çekici ekibimize ulaşmaya ne dersiniz? Çekici hizmeti almadan önce hakkımızda detaylı almak için tam sırası!


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, 7/24 sesinize, iletişim kanalları üzerinden kulak veren bir firmadır. Kurulduğumuz günden beri iş hacmini ve müşteri portföyünü katlayarak büyüten kompakt bir yapılanmada yerinizi almışken, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye ne dersiniz? Ekinözü oto çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, mutlu yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!