Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Kahramanmaraş - Dulkadiroğlu Oto Çekici

Dulkadiroğlu Oto Çekici ile Çekici Hizmetine Dair Tüm Çözümler, Chekici'de!

Dulkadiroğlu; Kahramanmaraş'ın merkez ilçelerinden biridir. Dondurma ve biberin diyarı olan bu ilçeye doğru aracınıza atlayıp yola mı çıktınız? Belki defalarca belki de ilk kez geçtiğiniz bir ana ya da ana arter üzerinde aracınız arızalanmış ve bunun sonucunda çekici firması arayışına mı düştünüz? "Şimdi ben nereden çekici hizmeti alacağım?" diye düşünürken, birde bu kalabalık ilçede, aksama yaşamadan çekici hizmet almanın pekte mümkün olmadığı ile ilgili düşüncelerde beyninizi kemiriyorsanız, kendinizi boş yere bunaltıyorsunuz demektir. Endişelenmeyin! Çekici hizmet ihtiyacınız olduğu vakit kurtarıcınız olacak, tek adrestesiniz! Kahramanmaraş'ın her ilçesinde olduğu gibi Dulkadiroğlu'nda 7/24 oto çekici hizmeti verdiğimizi, gelişmişliğin simgesi olan yol şebekelerimiz üzerinde arızalanan, kaza sonucu tahribat olan araçlarınızın çekme-taşıma işlemini, Dulkadiroğlu Oto Çekici ekiplerimizce üstlendiğimizi bilmenizi isteriz. Şehir merkezinde ve kırsal mahallelerde ulaşımın aksamadan devam etmesi adına her mahallede oluşturduğumuz çekici hizmet noktalarından tek bir talep ile konumunuza geliyoruz! Benim başıma gelmez dediğiniz sürpriz anlarda, çekici yönetiminizi ele alabilir, kurtarıcı planınızı 0544 535 50 04 numaralı çekici canlı destek hattımızı arayarak, hemen öğrenebilirsiniz. Hey! Çekici çözüm ortağınız Dulkadiroğlu ilçesinde de parmaklarınızın ucunda! 


Chekici (Çekici); araçlarınızın çekilmesi ve A noktasından B noktasına taşınması gerektiği anlarda eşsiz bir çekici hizmet deneyimi ile müşterilerimizi çekici etkisine alan online bir platformdur. Araç çekme-taşıma işi özen isteyen bir iştir. Alelade firmalarla uzlaşmaya çalışmaktan çok uzak olmak gerekir. Ama öyle anlar geliyor ki; bulduğunuz tek bir tedarikçinin hizmet kurallarına uyum sağlamak durumunda kalıyor, bütçenizin yönetimini de elden kaptırıyorsunuz. Yaşanılan bu durum sonucu mutsuz ve kaygılı müşteri portföyü oluşmakta ve çekici hizmeti almak istediğinizde hep önyargılı davranmanızı anlayabiliyoruz. Eşten, dosttan çekici referansı almak yerine, çekici merkezinden çekici seçmeye ne dersiniz? Kendine en yakın yol yardım arkadaşı olarak Chekici'yi seçen müşterilerimiz, bu durumun tam aksini yaşamaktadır. Kurucu ortaklarımız ile beraber 2019 yılında hizmete sunduğumuz ve Türkiye'nin İzmir, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Bursa, Adana, Antalya, Manisa, Muğla, Konya, Samsun, Tunceli, Mersin, Malatya, Iğdır, Van, Muş, Bolu, Tekirdağ, Kütahya, Çorum, Gaziantep gibi tüm il, ilçe, mahallerinde ses getiren firmamız, kusursuz bir çekici hizmet deneyimi yaşatmakta oldukça iddialıdır! Çekici hizmeti almak istediğinizde yaşadığınız zorluklar son bulacak, işlerinizi zorlaştıran durumları çekici sistem otomasyonumuz sayesinde bertaraf edeceksiniz! Dulkadiroğlu ilçesinde çekici çözümleri için güvencemiz adı altında hizmet almaya hazır mısınız? Cevabınız "evet" ise; mobil sürümlü web sitemiz chekici.com ya da mobil teknolojilerle donatılmış ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız üzerinden Dulkadiroğlu oto çekici hizmeti alabilirsiniz.


Dulkadiroğlu Çekici Ekiplerine Ulaşmaya Çalışırken Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Çağımız teknoloji çağı ve firmamızda dijital dünyanın getirilerine ayak uyduruyor! Çekici işlem süreçlerini dijital dönüşüm sürecimize entegre ederek; cepte, webde çekici keyfini kullanıcılarımıza sunuyor ve "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışımız ile Türkiye'nin en çok tercih edilen çekici firması olarak sıramızı koruyoruz. Yola çıktığımız ilk günden beri dijital teknolojinin meyveleri olan web sitemiz ve mobil uygulamamız ile çekici çözüm ortağınızı buluyor, kullanıcı dostu hizmet anlayışımız ile kolaylık sağlıyoruz. Dulkadiroğlu'da dahil olmak üzere Türkiye'nin istediğiniz noktasından çekici hizmeti almak istediğinizde artık zorluk yaşamayacağınızı temin ederiz. Çekici iş gücü yüksek altyapımız üzerinden Dulkadiroğlu Acil Çekici ekiplerime ulaşabilir ya da Dulkadiroğlu Şehir içi araç taşıma/Dulkadiroğlu şehir dışı araç taşıma randevusu oluşturabilirsiniz. Bu aşamada bilmenizi istediğimiz husus ise; web sitemiz chekici.com üzerinden oluşturulan talepler ön talep olarak kabul edilmekte, çağrı danışmanlarımızın desteği ile talebe çevrilmekte olduğundan çekici talebinizin her adımını mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla oluşturabilirsiniz. "Dulkadiroğlu Oto Çekici ekiplerine ulaşmaya çalışırken nasıl bir yol izlemeliyim?" diye merak uyandıran bir soru sorduğunuzda ise butonlarımız, sistemimiz üzerinden sizi karşılamaktadır. 


 • Dulkadiroğlu "Acil Çekici" Butonu: Bölge her ne kadar modern ve standardı yüksek yollara sahip olsa da bu yolculuğunuzun yarıda kalmayacağı anlamına gelmiyor! Öyle değil mi? Kötü hava koşulları nedeniyle aracınız yolda çekilmeyi bekleyebilir, arızalanan aracınızı tamirciye çektirmek isteyebilir, kim bilir belki de aracınızın yakıtının tükenmesi ile en yakın benzin istasyonuna aracınızı taşıtacak ekip ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Peki; aracınızın yürür durumda olmadığı bu gibi durumlarda çekici hizmeti almak için harekete geçmişken, en yakın konumdaki Dulkadiroğlu Acil Oto Çekici ekipleri ile iletişime geçmenizi mümkün kıldığımızı bilseniz? "İyi bari en azından saatlerce çekici hizmeti almak için yol kenarında beklemeyeceğim!" dediğinizi duyar gibiyiz. Geniş çekici ağımızı Kahramanmaraş'ın tüm ilçelerini kapsadığından, konum bazlı çekici aramalarınızı karşılayacak güçteyiz! Size çekici sorunlarının her birini tek tek ele alarak çekici çözümleri ürettiğimizi, sorunları ekarte ettiğimizi söylemiştik! Gücümüzden faydalanma sırası siz Çekici kullanıcısında mı? Konumunuza en yakın 3 çekici ekibine ulaşabilmek adına herhangi bir ek ücret talebinde bulunmadığımızdan, "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuz üzerinden "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Dulkadiroğlu)" konum bilgilerinizi girerek en yakın konumdan "Dulkadiroğlu Acil Çekici" ekiplerine ulaşabilirsiniz. Tedarikçi profillerimizi bu aşamada tarafınıza sunuyor, yasal belge kontrolü ve çekici iletişim numaralarına erişimi mümkün kılıyoruz! Güvenilir, kaliteli, uzman bir ekipten destek almak sizin de hakkınız! Beklemek yok! Güven sorunu yaşamak yok! Çekiciniz; Kahramanmaraş'ta, Dulkadiroğlu ilçesinde de Chekici!


 • Dulkadiroğlu "Çekici Talep Et" Butonu: Chekici, bulunduğunuz her bölgede aktif araç taşıma hizmeti veren firmalar ile müşterilerimizin buluşmasına adına işleyişini sürdürmekte, talep-teklif usulü sistemi ile çekici fiyatlarını dengelemektedir. Dulkadiroğlu Oto Çekici ekibimiz ile de kolektif çalışma yürüterek; şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma, tarım makinesi taşımacılığı, motosiklet taşıma, karavan taşıma gibi çekici sefer taleplerinizi Dulkadiroğlu'ndan talep ettiğiniz bir konuma zamanında ulaştırıyor, araç nakliyesi işlemlerinizin her adımını gözler önünde gerçekleştiriyoruz. Akdeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında kalan bu ilçede, ister çoklu araç taşıma/ister tekli araç taşıma talepleriniz karşılıksız kalmayacak! Kurumsal bir firma sahibi ya da bireysel bir müşteri olarak, mobil uygulamamız üzerinden "Çekici Talep Et" butonumuza basarak dolduracağınız çekici formu ile bölgenizde aktif olarak hizmet veren araç taşıma firmaları talebinize ne fiyat verebiliyor görebilirsiniz. Kompakt rezervasyon sistemimiz, Kahramanmaraş-X bir il/ilçe arası taşıtmak istediğiniz aracınızın/araçlarınızın güvenliğini üstün tutan ekipler ile sizi buluşturmakta oldukça iddialıyken, şehirden şehire araç taşıma/şehir içi araç taşıma hizmeti veren başka bir firma arayışına girmenize lüzum var mı?


ÇekiciApp (ChekiciApp) Üzerinden Dulkadiroğlu Araç Taşıma Aracını Takibe Alın!

Güvenilir ve garantili çekici hizmeti vererek, tedarikçilerimizin yasal evraklarını gözler önüne seren sistemimiz, şimdi de mevcut araç taşıma işleminizi gerçekleştiren tedarikçimizin konumunu sizler ile paylaşıyor. Evet, evet! Yanlış okumuyorsunuz. Akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden yüklediğiniz ChekiciApp (ÇekiciApp) mobil uygulamamızın, Menü>Taşıma İşlemleri ekranından Dulkadiroğlu araç taşıma aracımızın konum bilgisine ulaşabilir; tedarikçimizin hızını, nerede mola verdiğini, herhangi bir kaza durumunu, ortalama kaç km ile gittiğini görüntüleyebilirsiniz. Aklınızın aracınızda kalmasını asla istemeyiz. Dulkadiroğlu Oto Çekici ekibimiz ile benzersiz bir çekici hizmet deneyimine hazır olun! Hakkımızda detaylı bilgi edinebilir ve mobil uygulamamızın çekici avantajlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. 


 • Türkiye'nin her noktasında çekicilerimiz ile anında buluşabilirsiniz.
 • Kriterlerinizi karşılayan çekici sefer talebinizi oluşturabilir, programı uygun Dulkadiroğlu çekici firmalarından 5 dakika içinde çekici teklifleri alabilirsiniz.
 • Çekici firmalarının göndermiş olduğu teklifleri inceleyebilir, rezervasyon yapabilir ya da reddedebilirsiniz.
 • Hizmet alacağınız tedarikçiye karar verebilir, ekonomik çekici fiyatları arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Daha önceden oluşturmuş olduğunuz seferleri listeleyebilirsiniz.
 • En yakın 3 çekiciye ulaşmak adına acil çekici butonumuza tıklayabilir, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda çekici güvencesi altında hizmet alabilirsiniz.
 • Tedarikçilerimizin profillerini tek bir talep ile  görünür kıldığımızdan 7/24 güvenilir çekicilere ulaşabilirsiniz.
 • Taşınan aracın durumunu anlık olarak uygulama içerisinden takip edebilirsiniz.
 • Uygulamamızdan gelen bildirimler ile çekici süreç yönetimi elinizin altında olur.
 • Tamamlanan hizmetler sonucu puan ve yorum girerek, hizmet kalitemizi değerlendirebilir diğer kullanıcılarımıza yol gösterici olabilirsiniz.
 • Menü>Seferler ekranından mevcut olan tedarikçilerimizin çekici seferlerini görüntüleyebilir, talepte bulunabilirsiniz. 
 • En önemlisi Chekici ailemize mobil uygulamamızdan katılabilirsiniz. Yani sistemimize kolaylıkla üye olabilirsiniz.


Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Dulkadiroğlu Oto Çekici, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Oto Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarımızı; Abbaslar, Ağabeyli, Aksu, Akyar, Alibeyuşağı, Arslanbey Çiftliği, Aslan Bey, Ayaklıcaoluk, Bağlarbaşı, Bahçeli, Bahçeli Evler, Ballıca, Başdevrişli, Bayazıtlı, Baydemirli, Beşenli, Boyalı, Budaklı, Bulanık, Çatmayayla, Çınarlı, Çiğli, Çobanlı, Çokyaşar, Demirciler, Denizli, Dereköy, Dereli, Divanlı, Doğanlıkarahasan, Doğu Kent, Dulkadiroğlu, Duraklı, Egemenlik, Ekberoğlu, Ekmekçi, Elmalar, Erkenez, Eskinarlı, Eyüp Sultan, Fevzi Paşa, Gaffarlı, Gazi Paşa, Genç Osman, Göllü, Güneşevler, Güzelyurt, Hacıeyüplü, Halkaçayırı, İsa Divanlı, İsmet Paşa, İstasyon, Kabasakal, Kanuni, Kapıçam, Karacasu Ferhuş, Karacasu Karaziyaret, Karacasu Karşıyaka, Karacasu Kırım, Karacasu Mamaraş, Karamanlı, Karataş, Kartal, Kayabaşı, Kazanlıpınar, Kemallı, Kılağlı, Kocolar, Kozludere, Kurtuluş, Kuzucak, Küçüknacar, Küpelikız, Maksutuşağı, Mehmet Akif, Menderes, Namık Kemal, Navruzlu, Osmanbey, Öksüzlü, Peynirdere, Pınarbaşı, Sakarya, Sarıkaya, Senem Ayşe, Seyrantepe, Sivricehüyük, Söğütlü, Sümer, Sütçü İmam, Şerefoğlu, Şeyh Adil, Şeyh Şamil, Tevekkelli, Turan, Ulutaş, Yahya Kemal, Yavuz Selim, Yeni Şehir, Yenipınar, Yeniyurt, Yeşiltepe, Yusufhacılı mahallerinde oluşturarak, çekici ağımızı Kahramanmaraş ilinde de oluşturduk! Aracınızı/araçlarınızı sizin oluşturacağınız bir talep ve akabinde sizin seçeceğiniz çekici ile adresinden teslim alıyor, teslimat noktasına ulaştırıyoruz! Çekici planınızı gittiğiniz her yerden talep edebilirsiniz. Ekinözü'nde misiniz? Elbistan'da mısınız? Ekinözü Oto Çekici/Elbistan Oto Çekici ekiplerimiz ile anında iletişime geçiniz. 


Chekici İletişim Kanallarımız

İletişim kanallarımız ile tam destek veriyor, çözemeyeceğimiz hiçbir çekici sorununun, karşılamayacağımız hiçbir çekici talebinin olmadığını bilmenizi istiyoruz. Chekici topluluk avantajlarımızı gündeminize almaya, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek hiçbir çekici avantajlarını kaçırmamaya ne dersiniz? Dulkadiroğlu Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu yolculuklar dileriz. Biz tam kadro, gece-gündüz yol yardım arkadaşınız olarak tetikteyiz! 

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!