Kahramanmaraş - Türkoğlu Oto Çekici

Türkoğlu Oto Çekici Ekipleri, Piyasanın En Çekici Adresi Chekici'de!

Türkoğlu; Kahramanmaraş'ın 11 ilçesinden biri olup, il merkezine 23 km uzaklıktadır. Kahramanmaraş'a olan yakınlığı sayesinde geçiş güzergahlarına sahip olan bu ilçede; oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç taşıma hizmeti veren firmalara da kolaylıkla ulaşabilmeniz için harika bir çekici sistemi ile karşınızdayız. Geniş çekici hizmet ağımızı, Türkoğlu ilçesinde oluşturduğumuz günden beridir, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin çekme-taşıma işlemlerini üstlenmekte, Türkoğlu Oto Çekici ekiplerimizce çekici operasyon süreçlerinizi sistematik bir şekilde yönetmekteyiz. İlçe merkezindeki işinizi halletmek için yolculuğunuza devam ederken, İstiklal Caddesi üzerinde aracınız mı arızalandı? (D-825) Kahramanmaraş-Osmaniye yolu üzerinden Atatürk Caddesine bağlanacağız sırada, sağa dönüş sinyali vermemeniz sonucu kaza mı yaptınız? Veyahut aracınızda meydana gelen herhangi bir sorun neticesinden Türkoğlu ilçesinde hizmet veren araç taşıma firmalarına mı ulaşmaya çalışıyorsunuz? Hakikaten yönetimi zor olan bu süreci kolaylaştırarak, sizi binlerce çekicinin üye olduğu platformumuzun işleyişine davet ediyoruz. Çekici işlemleriniz sandığınızdan çok daha seri bir şekilde ilerleyeceğinden, aracınızı en asgari sürede servis& onarım noktasına çektirebilirsiniz. Dilerseniz zaman kaybetmeden 0544 535 50 04 numaralı çekici destek hattımızı arayarak, Çekici çağrı danışmanımızdan destek alabilirsiniz.


Türkoğlu Oto Çekici

Çekici (Chekici); her ilde/ilçede iş ortağı olduğu çekici ekipleri ile kusursuz bir çekme operasyonuna imza atmaktadır. Araç taşıma-çekme işlemlerinizi dijital ortam üzerinden büyük bir titizlikte yürüterek, çekici sistem otomasyonumuzun gücünü sadece Kahramanmaraş'ta, Türkoğlu'nda değil; İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Muğla, Konya, Kayseri, Manisa, Trabzon, Samsun, Bursa, Bolu gibi Türkiye'nin tamamında egemen kılıyoruz. Süreç yönetiminin, çekici fiyatlarının, hizmet kalitesinin aksamayan bir işleyiş içerisinde gerçekleştiğine şahit olmaya hazır olun! Çekici hizmet standartlarının üstünde iyileştirmelerde ve yeniliklerde bulunan firmamız, inovatif ve teknolojik yaklaşımları ile ülkemizde aktif olarak hizmet veren güvenilir araç taşıma firmaları ile potansiyel müşterileri talep-teklif usulü sistemi ile bir araya getirmektedir. Piyasada hizmet veren çekici firmalarını, yasal belgeleri ile sistemimize dahil ederek, kullanıcılarımızın güven sorgusunu karşılıyor, çekici çözüm ortağını seçmesini kolaylaştırıyoruz. Türkoğlu Oto Çekici ekiplerine ulaşmak istediğinizde artık ne yapacağınızı bilecek, yol kenarında çekici arayan o kişi siz olmayacaksınız! Çekici-müşteri buluşmasını web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden gerçekleştirdiğimizi, çağrı danışmanlarımızdan ise 7/24 destek alarak çekici talebinde bulunabileceğinizi bilmenizi isteriz. Piyasada hizmet veren çekici firmalarına erişmek, denetiminizden geçirmek, çekici fiyatlarını karşılaştırmak zaman kaybetmenize, işinizi ise risk altında gerçekleştireceğinizi sebep olacağından, güvencemiz altında anında hizmet alabilirsiniz.


Türkoğlu Oto Çekici Fiyatları

Türkoğlu Oto Çekici işlemlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde, firmamızın kâr marjı güdeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Evet, yanlış okumuyorsunuz. Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden üyelik ücreti ödemeksizin sistemimize giriş yaparak; acil durumlarınızda en yakınınızdaki çekici ekiplerimize ulaşabilecek, planlı çekici sefer taleplerinizde tedarikçilerimizden teklifler alabileceksiniz. Komisyon, kaparo, hizmet bedeli gibi hiçbir ek ücret ödemeden çekici hizmeti almak artık mümkün! "Her şey iyi hoş, Türkoğlu ilçesinde çekici hizmeti almak istediğimde nasıl bir fiyatlandırma ile karşılaşacağım?" dediğiniz de ise; "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" hizmet anlayışı ile işleyişini sürdüren çekici sistem otomasyonumuza güvenmenizi rica ederiz. Talep usulü sistemi sayesinde her daim rekabetçi ve hesaplı fiyatlar kullanıcılarımızı bekliyor olacak! Çekici hizmeti almak istediğinizde tek bir çekiciden değil, programı müsait onlarca çekici ekibinden teklif alacaksınız! Talebinizi karşılamak için harekete geçen her tedarikçi, teklifi ile çözüm ortağınız olmak için sabırsızlanmaktadır. Türkoğlu ilçesinden Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat ya da Pazarcık ilçesine araç mı göndermek istiyorsunuz? 100 TL ile 500 TL arasında değişen teklifler sizi bekliyor! Şehirden şehire araç taşıma işlemleriniz için çekici fiyatları yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.  Çekici teklifleri bizden, çekici seçimi sizden! Türkoğlu'ndayız!


Türkoğlu Çekici Hizmet Butonları

Yeni neslin en çekici, en modern çekici sistemini yakından tanımaya ne dersiniz? A noktasından B noktasına araç transfer etmek istediğinizde, herhangi bir arızada/kazada aracınıza çekici aradığınızda, uzun yolculukların şoförü değilim dediğinizde, yolculukta, tatilde, işte çekici hizmeti almak istediğiniz her yerde bilin ki Chekici, kurtarıcınız olacak! Çekici piyasasındaki dengeleri bozduğumuz 2019 yılından beridir, süregelen bir işleyiş yakaladığımızı 2500+ araç taşıma firması ve 10.000'den fazla araç taşıma aracı ile çekici taleplerinizi karşılamaktayız. Oto çekici işlemlerinizin, ihtimam gösteren profesyonel ekiplerce gerçekleştirilmesi, siz değerli kullanıcılarımız için değişmez bir şarttır. Ama söz konusu çekici firması araştırmaya geldiğinde ise, bu sorunda dahil uzayıp gider liste. Güvenilir ve garantili çekici hizmeti alacağınız, çekici fiyatları konusunda sorun yaşamayacağınız, tedarikçilerin yasal belge denetleyebileceğiniz ve daha nice çekici avantajları ile gönlünüz rahat bir şekilde hizmet alacağınız tek adrestesiniz. Gerek web sitemiz chekici.com gerekse mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden sistemimize giriş yaptığınızda, sizi karşılayan iki çekici hizmet butonu ekranlarda yer alacaktır. Çekici ihtiyaçlarınızı doğru adımlar ile kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayan butonlarımızı sizler için aşağıda anlattığımızı ve Türkoğlu oto çekici çözüm merkeziniz olarak 7/24 hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.


Türkoğlu Acil Çekici Hizmeti

En hızlı şekilde çekici hizmeti almak için hizmetinizde bulunan acil çekici butonumuz; firma araştırması yapmak ile geçen dakikalarınızdan, Türkoğlu Çekici ekiplerinden çekici fiyat teklif alma aşamasına kadar tüm süreci yönetmektedir. Türkoğlu ilçesinde aracı arızalanan ya da kaza sebebiyle çekici arayan kullanıcılarımız, çekici planını "Türkoğlu Acil Oto Çekici" butonumuz üzerinden öğrenmektedir. Mevcut konumuna en yakın 3 çekici ekibimizin, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda profil bilgilerini tarafınıza sunarak, güvenilir ve kaliteli hizmet veren çekiciler ile buluşmanızı sağlıyoruz. Yol kenarında çekici ekibini beklemenin stresini yaşamak yok! Strese değil, Chekici'ye giren ve "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuza tıklayarak, "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Türkoğlu)" seçimini yapan her kullanıcımız, en yakın noktadaki Türkoğlu Acil Çekici ekiplerimize ulaşabiliyorken, siz hala internet üzerinden tek tek çekici mi arıyorsunuz?


Türkoğlu Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

A noktasından B noktasına araç taşıtmak isteyen kullanıcılarımızın tercih ettiği "Çekici Talep Et" butonu, tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma hizmet taleplerinizi karşılıyor. Evet, yanlış okumuyorsunuz. Türkiye'nin 81 ilinde aktif olarak hizmet veren araç taşıma firmalarını ve potansiyel müşterilerini bir araya getiren Chekici, kompakt rezervasyon sistemi ile transit ya da aktarmalı çekici sefer taleplerinizi karşılıyor. Sistemimize kayıtlı binlerce çekici arasından, programı müsait tedarikçilere ulaşabilir, bütçe yönetimini ve çekici seçiminizi yapabilirsiniz. Galerici misiniz? Dükkanınızı Türkoğlu'nun başka bir mahallesine mi taşımaya karar verdiniz? Onca aracı tekerleği bile dönmeden nasıl taşıyacağınızı düşünüyorsanız, çoklu araç taşıma hizmeti tam da aradığınız hizmet! Yoksa Türkoğlu ilçesindeki hususi aracınızı, Türkoğlu-İzmir, Türkoğlu-İstanbul ya da Türkoğlu-X il/ilçe arası göndermek istiyorsunuz ve araç taşıma firması bulmakta mı güçlük yaşıyorsunuz? Hemen mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirerek, Türkoğlu şehir içi araç taşama/Türkoğlu şehir dışı araç taşıma talebinde bulunabilirsiniz.


Türkoğlu Oto Kurtarma-Çekici Talebi Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal firma sahibi ya da bireysel müşterilerimizin çekici taleplerini karşılamak için mesai saatlerimize sınırlama getirmeyerek, Türkiye'nin en çekici Chekici (Çekici) firması olarak yerimizi koruyor, çekici sistem otomasyonumuzun gücünü Türkoğlu ilçesinde de bir kez daha gösteriyoruz. Gündüz saatlerinde oto çekici hizmeti almanın oldukça kolay olduğu, geç ya da erken saatler söz konusu olduğunda ise; araç taşıma firmalarına erişimin oldukça güç olduğu aşikardır! Oysaki Çekici; aracınızın çekilmesi için hızlı müdahale edilmesi gereken durumda acil çekici hizmeti ile çekici ile müşteri buluşturmasını anında platformu üzerinden gerçekleştirirken, planlı seferlerinizde ise programı müsait tedarikçilere ulaşarak çözüm ortağınızı seçmeniz ve bulmanız konusunda en yakın yol yardım arkadaşınız olarak görev alıyor. Otomobil, kamyon, kamyonet, motosiklet, minibüs, midibüs, tarım makineniz ya da motorlu-motorsuz aracınızın tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma işlemini mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilir, kıyasıya rekabetin seyir ettiği platformumuz üzerinden Türkoğlu Oto Kurtarma, Türkoğlu Oto Çekici hizmeti veren tüm firmalara erişim sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile aracınızın mevcut durumunu baz alarak hizmet veriyor, aracınızı/araçlarınızı gününde adrese ulaştırdığımızdan, çekici formu doldurmakta geç kalmamanızı tavsiye ederiz. 


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Sistemimize üye olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.)
  • Türkoğlu ilçesinden herhangi bir il/ilçeye bir ya da birden fazla araç göndermek için lütfen "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Çekici formunda yer alan tüm işlem detaylarını doldurduktan ve kaydettikten sonra Türkoğlu sıfır araç taşıma, Türkoğlu çoklu araç taşıma, Türkoğlu Karavan taşıma, Türkoğlu motosiklet taşıma gibi talebiniz, talep-teklif usulü sistemimizdeki yerini alır.
  • 5 dakika içinde SMS, e-posta ve mobil uygulamamız üzerinden gelen çekici tekliflerini almaya başlayacağınızı bilmenizi isteriz. Menü>Talepler ekranı üzerinden giriş yaparak, çekici seçiminde bulununuz.
  • Tedarikçi ile karşılıklı uzlaşma aşamasını geçtikten sonra, aynı ekran üzerinden "Anlaşma Sağlandı" butonuna basınız.
  • Taşıma işleminizi Menü>Taşıma İşlemleri ekranından yöneterek, kusursuz bir çekici deneyimi yaşayabilirsiniz. Araç Nakliyesi işleminiz sona erdiğinde tedarikçimizden aldığınız hizmeti değerlendirmeyi unutmayınız.


Kahramanmaraş Türkoğlu Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Türkoğlu Oto Çekici, Türkoğlu Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarımız; Akçalı, Avşarlı, Aydınkavak, Bayramgazi, Beyoğlu, Ceceli, Cennetpınarı, Cumhuriyet, Çakallıçullu, Çakallıhasanağa, Çakıroğlu, Çobantepe, Dedeler, Doluca, Fatih, Gaziler, Gaziosmanpaşa, Güllühüyük, Hacıbebek, Hopurlu, İmalı, İstasyon, Kadıoğluçiftliği, Kaledibi, Kelibişler, Kılılı, Kırmakaya, Kızıleniş, Kumçatı, Kuyumcular, Küçükimalı, Minehüyük, Önsenhopuru, Özbek, Pınarhüyük, Şekeroba, Tahtalıdedeler, Uzunsöğüt, Yavuzlar, Yeniköy, Yenipınar, Yeşilyöre, Yeşiltyurt, Yolderesi mahallerindeki yerini aldı! Dilediğiniz mahalleden çekici talebinde bulunabilirsiniz. Ekinözü Oto Çekici/Elbistan Oto Çekici en yakınınızdaki çekici olabilir mi?


Chekici İletişim Kanallarımız

Karayolu ulaşımında başınıza gelen veya gelebilecek tüm talihsizliklerin kurtarıcısı, çoklu araç nakliye işlemlerinin öncüsü Chekici; sosyal medya hesaplarında da siz değerli kullanıcılarını bekliyor. Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek güncel paylaşımlarımızdan ilk siz haberdar olabilir, gönderilerimize yaptığınız yorum ve beğenilerle destekçimiz olabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruda iletişim kanallarımız üzerinden anından bize ulaşabilirsiniz. Türkoğlu Oto Çekici ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ve minnetlerimizi sunar; kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!