Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Kahramanmaraş - Onikişubat Oto Çekici

Onikişubat Oto Çekici Talebiz Mi Vardı? Chekici'ye Davetlisiniz!

Onikişubat, Kahramanmaraş'a bağlı metropol bir ilçedir. Güçlü yol bağlantılarına sahip olan bu ilçe, merkezi konumu ile trafik sirkülasyonunun yoğun yaşandığı ve oto çekici taleplerinin fazla olduğu noktalardan biridir. Ulaşımın ana ve ara akslar üzerinden kolaylıkla sürdüğü tam da bu bölgede, çekici firmalarına ulaşmak ise oldukça kolaydır. Aracınız hiç beklenmeyen bir anda size bir sürpriz yaparak çekilmeyi bekliyorsa, endişelenemeyin! Binlerce oto çekici ile çekici ihtiyaçlarınızı gidermek için varız! Her gün 100'lerce araç firmamız bünyesinde taşınmaktadır. Çekici işlem süreçlerinizi sistematik bir şekilde gerçekleştirerek, tüm çekme-taşıma operasyon sürecini titizlik ile yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz. Onikişubat ilçesinde, aralıksız yağan kar yağışına hazırlıksız mı yakalandınız ve kış lastiği olmayan aracınız kullanıma uygun mu değil? Elektriksel donanımında arıza olan lüks aracınız ile yola devam etmeyi riskli mi buluyorsunuz? Kurumsal bir firma sahibi olarak çoklu araç taşıma işlemi yapmanın yollarını mı arıyordunuz? Çekici çözüm ortağınızı bulmaya geldik! Hemen Onikişubat Oto Çekici ekiplerimize 0544 535 50 04 hizmet numaramızdan ulaşabilir, çağrı danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


Çekici (Chekici); 2019 yılından itibaren çekici piyasasındaki düzensizliklere son vermeyi hedefleyerek, kullanıcılarına çekici hizmet kolaylığı sağlamayı başarmış lider bir firmadır. Sektördeki dengeleri güçlü ve çekici bir sistem ile pozitif yönde değiştirerek, Onikişubat ilçesini de çekici hizmet alanı içerisine almış bulunmaktayız. İlçede bulunan araç taşıma firmalarına ulaşmakta zorlandığınız, çekici fiyat konusunda endişe yaşadığınız, saatlerce yol kenarında beklediğiniz, ekstra ücretlere tabi tutulduğunuz günleri ardınızda bırakarak, güvenilir bir adres üzerinden hizmet alma zamanı artık sizin içinde mümkün! Talebinizi oluşturacak, firma seçiminizi yapacak, tedarikçi profillerini inceleyebilecek, dengede tutulan fiyatlar arasından bütçenize en uygun olan çekici teklifini seçebileceksiniz. Dev bir kadro ile karşınızdayız! Çekici pazarını ele geçiren firmamız, 2500+ araç taşıması ile iş ortağı olduğundan, çekici hizmeti alabileceğiniz en doğru adrestir. Türkiye'nin İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya, Manisa, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Samsun ,Trabzon, Sinop, Gaziantep gibi illerinde ve her coğrafi bölgesinde çekici bayraklarını diktiğimiz günden beri, kullanıcılarımızın acil çekici, araç nakliyesi, oto çekici ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Alanında uzman ekiplerimizin ekstrem koşullarda edindikleri tecrübelerini avantaja çeviriyor, kusursuz bir çekici hizmet deneyimi sunuyoruz. Yapmanız gereken çok basit! Yolda mı kaldınız? Yol güvenliğinizi aldıktan hemen sonra telefonunuzu elinize alıp; web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden talebinizi oluşturmak ve çözüm ortağınızı seçmek! Onikişubat Oto Çekici ekiplerinin müşterilerimiz ile buluşma noktası, Chekici!


Onikişubat Oto Çekici Fiyatları

Onikişubat Oto Çekici ekiplerinizden çekici talebinde bulunacağım ama bu kadar kusursuz bir sistemin, çekici fiyatları da bir o kadar yüksektir diye düşünüyor olabilirsiniz. Oysaki; çekici hizmeti almak istediğinizde ele aldığımız konulardan biri de çekici fiyatları olduğundan düşüncelerinizi asılsız çıkarmaktayız. Talep-teklif usulü sistemimiz ile bütçenizi sarsan çekici fiyatlarının önüne geçiyoruz. Maksimum maliyetlendirmeyi ekarte ettiğimiz bir gerçek! Piyasada fahiş fiyatlandırma ile hizmet veren birçok firmaya rastlama riskiniz mümkünken ve bu firmaların şartlarına mecbur kalarak hizmet alan birçok kişi var iken, sistemimizin varlığı bu zorlukları yaşayıp bilen kullanıcılarımıza ilaç gibi gelmektedir. Daha önceden hiç çekici hizmet deneyimi yaşamamış müşteri adaylarımız ise; Onikişubat ilçesinde güvenilir hizmet veren yüzlerce çekici arasından uygun fiyat garantisi ile çekici hizmeti alabilmekte ve bütçesini sarsmadan araç nakliyesi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Firma olarak, çekici alanımızı 81 noktada belirleyerek, fiyat politikamızı çekici pazarında olması gerektiği gibi dengelenmesi adına, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız tek bir talep ile çekici rekabeti egemen kıldık. Sistemimize kayıtlı her tedarikçi, talebini talep havuzumuzdan görüntülemekle kalmayıp, çekici fiyat karşılaşması da yapabilir. Çekici ile müşteri arasındaki köprüyü oluşturarak, taleplerinizi "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile gerçekleştiriyoruz. Daha açık anlatmak gerekirse; Onikişubat ilçesinden Kahramanmaraş'ın Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık ya da Türkoğlu ilçesine araç göndermek için harekete geçtiğinizde, araç taşıma firmalarından 100 TL ile 500 TL arası avantajlı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Onikişubat oto çekici fiyatları ile avantajlı taraf her daim müşterilerimizin olacak. Bütçe yönetiminizi elden kaptırmak yok! Seçiyi siz, fiyatları da yine siz seçin!


Size En Yakın Onikişubat Acil Oto Çekici Ekibi Nerede Mi?

Çekici işlemleriniz için öyle bir sistematik yapı oluşturduk ki, yolda çekici beklemeniz mümkün değil! Bir ilin, bir ilçenin gelişmişliğinin sembolü olan ara ve ana ulaşım arterleri üzerinde, aracınızın arızalanması ile başlayan bu süreci kontrol altına alabilir, talihsiz bir kaza sonucu zaman kaybetmeden çekici ekipleri ile iletişime geçerek aracınızı çektirebilir, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda en yakın konumdaki ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Çekici aradığınız dakikalarda, strese değil Chekici'ye girerek aracınızı bulunduğunuz yerden çektirmeye ne dersiniz? Çekici formu doldurmak yok! Zaman kaybetmek yok! Güven suiistimali yaşamak yok! Tıkır tıkır işleyen çekici sistem otomasyonumuz sayesinde, çekici analizi yapmak var! "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Onikişubat)" konum bazlı arama yapmanızı sağlayan "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuz, mevcut konumunuza yakın müsait tedarikçilerimizi listelemektedir. Size en yakın 1 değil, 2 değil, tam 3 çekici var! Acil durumlarda en yakın 3 çekici ekibimizin profil bilgisini hiçbir kâr marjı beklentisi içerisine girmeden siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız! Yeter ki çekici ihtiyacınız güvenilir ellerde giderilsin! En kısa sürede aksiliklerin peşiniz, bırakmasını, aracınızı derhal çektirmenizi ve tamiri/onarımı gerçekleştikten sonra yolunuza devam edebilmeniz adına aracınızın çekme-taşıma işlemini Onikişubat acil oto çekici ekibimize emanet etmenizi isteriz. "Bu çekici firması güvenilir mi? Şu çekici firması aracımı profesyonel bir şekilde çeker mi? O çekici firmasının çekici fiyatları pahalı mı?" diye düşünmenize gerek yok! İster webden isterseniz de cepten platformumuza giriş yaparak, "Onikişubat Acil Çekici" butonumuz üzerinden en yakın oto kurtarıcı ekibiniz ile iletişime geçebilir, tedarikçi profil incelemesinde bulunabilirsiniz. Örneğin; Onikişubat Oto Çekici ekipleri "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışı ile Chekici'de!


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Talebi Mi Oluşturmak İstiyorsunuz? Tedarik Zincirimiz Cebinizde! 

Kurumsal firma ya da bireysel müşterilerimize sunduğumuz avantajlarımızdan bir diğeri ise; şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma taleplerini dakikalar içinde karşılıyor olmamızdır. Piyasada hizmet veren tedarikçileri tek tek aramaya kalkmak mı yoksa tek seferde onlarca çekici arasından seçim yapmak mı size cazip gelir? Tabii ki tek seferde tedarik  zincirimizi ekranlarda listeliyor olmak tercihiniz olacaktır. O vakit; akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazasından yükleyeceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) ile cepte çekici keyfini yaşayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden planlı taşıma sefer talebinde bulunabilir, araç taşıma firmaları ile iletişime geçebilir hatta ve hatta çekici teklifleri alabilirsiniz. Rotanızı oluşturmaya ve Onikişubat'tan Türkiye'nin X bir noktasına aracınızı/araçlarınızı Onikişubat şehir içi araç taşıma/Onikişubat Şehir dışı araç taşıma ekibimize emanet etmeye hazır mısınız? O halde tüm süreci sizler için listeledik:


  • Onikişubat oto çekici talebinizi oluşturmak için lütfen mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Web sitemiz üzerinden oluşturulan talepler, ön talep olarak kabul edilmektedir.)
  • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız. Ardından açılan ekranda, çekici formunu görüntülemektesiniz. Lütfen her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurunuz. (Çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, motosiklet taşıma, karavan taşıma, ağır vasıta araç taşımacılığı gibi çekici talepleriniz bu aşamada belirtilmekte olup, aracınızın kazalı, hurda, pert durumunu form sayfasında yer alan "Açıklama" kısmında belirtebilirsiniz. Çekme operasyonunuzun, doğru ekipman ve araç ile gerçekleşmesi adına vereceğiniz her bilgi değer taşımaktadır.)
  • Talebinizi kayıt ettikten sonra talep-teklif usulü sitemimiz devreye girerek, 5 dakika içinde çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirecektir. Lütfen bekleyiniz.
  • SMS, e-posta ve mobil bildirimler üzerinden sürece hakim olmanızı sağlamakta olduğumuzdan, gelen bildirimleri takip ediniz. 
  • Menü>Talepler ekranı üzerinden Onikişubat Çekici tekliflerimizi görüntüleyebilir, çekici fiyat karşılaştırması yapabilir, tedarikçi profil bilgilerini inceleyip yasal evrak talebinde bulunabilirsiniz.
  • Bu süreci, seçeceğiniz çekici firmamız ile yapacağınız görüşmeler ile de tamamlamak mümkündür. Aynı ekran üzerinde bulunan "Anlaşma Sağlandı" butonumuza tıkayarak araç nakliyesi işlemine start veriniz. 
  • Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden tüm süreci kontrol edebilirsiniz.


Yukarıda madde madde belirtmiş olduğumuz tüm işlem adımlarını tamamladıysanız, araç taşıma işleminizin gerçekleşeceği günü bekliyorsunuz demektir. Taleplerinizi karşılamak için gece-gündüz çalışan ekiplerimiz, sözünde duran, güvenilir, profesyonel ekiplerden oluştuğundan, aracınızı/araçlarınızı teslim almak ve belirttiğiniz adrese taşımak adına gününde kapınızda olur. Ayrıca tüm süreci mobil uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. Onikişubat Oto Çekici ekibimize bir ve ya birden fazla aracınızı/araçlarınızı teslim ettikten sonra süreç nasıl işliyor derseniz, bu sorumuzun cevabı size firmamızın ne kadar şeffaf bir politika izleyerek hizmet verdiğini tanımlayacak. Taşıma işleminizi sadece ve sadece mobil uygulamamızın sunduğu ayrıcalıklarla gözetiminizde tutabilir, aracınızın canlı konumundan çekici aracımızın hızına kadar görüntüleyebilirsiniz. Tüm çekici araçlarına takmış olduğumuz araç takip sistemi ile taşıma işleminiz göz hapsinde olacak! Chekici, Onikişubat ilçesinde de çekici! Hakkımızda hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.


Onikişubat Çekici Hizmet Noktalarımız

Galeri sahiplerinin, tatilcilerin, iş gezisine çıkan sürücülerin, aracını günler öncesinden tedarikçimize emanet ederek farklı bir ulaşım türü ile memlekete dönüş planları yapan kişilerin, Türkiye'nin karış karış her noktasında aracı ile seyir halinde olan vatandaşımızın, kurumsal firma sahibi olarak tekli/çoklu araç taşıma işlemini tek bir talep ile karşılamak isteyenlerin, en yakın noktadan çekici analizi yaparak vaktinin kıymetini bilenlerin kısacası çekici hizmet almak isteyenlerin adresi neresi mi? Tabii ki oklar Chekici'yi gösterir! Çekici sistem otomasyonu ile dikkatleri üzerine çekerek, koordineli bir şekilde çekici işlem süreçlerini yöneten Onikişubat Çekici, Onikişubat oto çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici, Kahramanmaraş Onikişubat oto çekici ekiplerimiz, Türkiye'nin her noktasına çekici imzasını bırakıyor. Mutlu müşteriler ile yolumuza devam etmek firmamızın en büyük gururlarından biridir.

Parmaklarının ucuna kadar getirdiğimiz Çekici, Onikişubat ilçesinin hangi noktalarına kadar hizmet veriyor dersiniz? Tabii ki; 5 Nisan, Abdülhamid, Ağcalı, Akçakoyunlu, Akif İnan, Altınova, Avcılar, Avgasır, Avşar, Ayşepınarı, Barbaros, Beşbağlar, Beşen, Bin Evler, Boğaziçi, Bulutoğlu, Büyüksır, Ceyhan, Cumhuriyet, Cüceli, Çağırkan, Çağlayan, Çakırdere, Çakırlar, Çamlıbel, Çamlıca, Çamlık, Çevrepınar, Çokran, Çukurhisar, Dadağlı, Demrek, Dereboğazı, Döngel, Döngele, Dönüklü, Dumlupınar, Ertuğrul Gazi, Fatih, Fatmalı, Gayberli, Gedemen, Gölpınar, Hacı Bayram Veli, Hacıağlar, Hacıbudak, Hacıibrahimuşağı, Hacılar, Hacımustafa, Hacınınoğlu, Hartlap, Hasancıklı, Haydar Bey, Hayrullah, Hürriyet, Ilıca, İsmailli, İstiklal, Kalakaya, Kale, Kapıkaya, Karacaoğlan, Karadere, Karamanlı, Kavlaklı, Kaynar, Kazım Karabekir, Kerimli, Kertmen, Kılavuzlu, Kısıklı, Kızıldamlar, Kızılseki, Kozcağız, Köseli, Köşürge, Kumarlı, Kumaşır, Kurtlar, Kurucaova, Küçüksır, Kümperli, Kürtül, Maarif, Mağralı, Maksutlu, Malik Ejder, Mercimektepe, Mevlana, Mimar Sinan, Molla Gürani, Muratlı, Necip Fazıl, Orhan Gazi, Önsen, Öşlü, Öztürk, Payamlı, Piri Reis, Rahmacılar, Reyhanlı, Saçaklızade, Sadıklı, Sarıçukur, Sarıgüzel, Sarımollalı, Saygılı, Selçuklu, Selimiye, Serintepe, Suçatı, Suluyayla, Süleymanlı, Süleymanşah, Şahinkayası, Şazi Bey, Şehit Abdullah Çavuş, Şehit Evliya, Tavşan Tepe, Tekerek, Tekir, Topçalı, Üngüt, Vadi, Yamaçtepe, Yenicekale, Yenidemir, Yeniyapan, Yeşilyurt, Yirmiikigün, Yolyanı, Yunus Emre, Yusuflar, Yürükselim ve Zeytindere mahallesi de dahil olmak üzere, tüm ilçe sınırları içerisinde hizmetinizde! Kahramanmaraş'ın Pazarcık ya da Türkoğlu ilçesinde iken bu yazımıza denk geldiyseniz, o bölgelerden sorumlu olan Pazarcık Oto Çekici/Türkoğlu Oto Çekici ekiplerimiz ile anında görüşebilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

"Chekici'ye Ulaşmak İstiyorum" dediğiniz noktada, iletişim kanallarımızı arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sesiniz 7/24 kulak veriyoruz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden "Chekici" adımızla bizi bulabilir, çekici gündemimizi takip edebilirsiniz. Onikişubat Oto Çekici ekibi olarak kazasız belasız yolculuklar dileriz.

 Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!