Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Kahramanmaraş - Elbistan Oto Çekici

Elbistan Oto Çekici Talepleriniz için Chekici Kapılarını Ardına Kadar Açtı!

Elbistan; ekonomik ve coğrafi bakımdan Kahramanmaraş'ın en büyük ilçesi olup, il merkezine 161 km uzaklıkta bulunmaktadır. Son yıllarda büyük değişim ve dönüşüme sahne olan bu bölge; lavanta vadisi, tarihi camileri, höyükleri, çarşıları ile pek çok yerli yabacı turistin dikkatini çekmektedir. Yoksa siz de destinasyon noktanızı Elbistan olarak belirlediniz ve aracınıza atlayıp yola mı çıktınız? Türkiye'nin en büyük ilçeleri arasında yer alan ve ara-ana arterler üzerinden kolaylıkla ulaşmak umuduyla çıkılan bu seyahat, aracınızda oluşan herhangi bir arıza sonucu yarıda kaldıysa, tık tık! Hemen kapımızı çalın! Elbistan ilçesindeki çekici mi çekici, dinamik mi dinamik, çalışkan mı çalışkan tedarikçileri sizler için bir araya getirip, hızlı ve güvenilir hizmet almanızın önünü açtık. Yoksa hala düşünüyor musunuz? Haydi, hemen 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızın ucundaki çağrı danışmanızı arayarak, yol kenarında daha fazla beklemeden Elbistan oto çekici hizmeti alabilirsiniz. En yakın çekici ekiplerimiz ile buluşmaya hazır olun! Tatilde, yolculukta, işte, trafikte kim bilebilir belki de kapınızın önünde duran aracınız için bile kapımızı çalmanız gerekebilir. Bilmenizi isteriz ki; bu kapı ardına kadar siz değerli müşterimize açık!


Chekici (Çekici); çekici işlem süreçlerinizin her adımını online platform üzerinden halletmenizi sağlayan, çekici-müşteri buluşması için sistematik bir şekilde çalışan, çekici sistem otomasyonu ile müşterilerimizin taleplerini, tedarikçilerimizin ise tekliflerini yöneten, çekici piyasasındaki tüm dengeleri değiştirerek müşterilerinin bütçesini zorlamadan hizmet almanızı sağlayan, daha saymakla bitmeyen "Çekici Topluluk Avantajları" ile 2019 yılından bu yana dijital teknolojinin meyveleri web sitesi chekici.com ve mobil uygulaması ÇekiciApp (ChekiciApp) ile yoluna devam eden lider bir firmadır. Yaz, kış demeden hizmet veren dev kadrosu, altyapı ekibi, çağrı danışmanları, tedarikçileri, müşterileri ile geniş bir aileden söz ediyoruz! Güven ve kalite, yüksek standarttaki çekici hizmet gücümüz ile birleşerek Elbistan'da birleşerek; Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar aracınızı/araçlarınızı istediğiniz noktaya ulaşıyoruz! İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Manisa, Samsun, Hatay, Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Manisa, Bursa, Bolu, Kahramanmaraş ve diğer tüm illerden, ilçelerden hatta ve hatta mahallelerden gelen çekici taleplerinize yetişiyor, her süreçte yanınızda oluyoruz! En işlek bir caddede ya da ıssız bir konumda yolda kalmak artık sizi ürkütmesin! Tüm aksamaların önüne konumunuza en yakın tedarikçimiz ile geçmeye hazırız! Herhangi bir kaza ya da arıza durumunda Çekici firmamıza her an ihtiyaç duyabilirsiniz diye hazırda bekliyoruz. Peki, trafik sirkülasyonunda aktif rol üstelenen araç sahipleri, aracını A noktasından B noktasına çekici ile göndermek isteyen kişiler veyahut konum bazlı çekici araması yaparak en yakın çekici hizmet talebini karşılamak isteyen sürücüler aracının arızalanması ya da talihsiz bir kazaya karışması sonucu ihtiyaç duyduğu Elbistan oto çekici hizmetini bu saatten sonra nereden alır dersiniz? Nasıl da kolay bir soru değil mi? Tabii ki Türkiye'nin en fazla çekici rotasına sahip firmasından! Bulunduğunuz bölgenin tedarikçileri ile aranızda köprü görevi görüyor, çekici iş etik ahlakına uymayan hiçbir tedarikçi ile yolumuza devam etmediğimizden güvenilir hizmet almanızı sağlıyoruz. En yakın yol yardım arkadaşınız Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde de görevde!


Elbistan Acil Oto Çekici ile Konum Bazlı Çekici Analizi!

Ev-iş, ev-okul, iş-alışveriş merkezi ya da destinasyon yeri olarak belirlediğimiz bir noktaya gitmek için kurtarıcınız olan aracınıza atlayarak yola mı çıktınız? Aracınızın arızalanmasıyla soluğu yol kenarında aldıysanız ve yapılacak işlerinizi de ertelemek durumunda kalarak çekici firmalarına ulaşmaya çalışırken acil çekici hizmetimize denk geldiyseniz, çekici arayışınıza son verme zamanı geldi demektir! Binlerce araç taşıma firmalarının kayıtlı olduğu bir sistemde, tedarik zincirimizi tek bir talep ile hizmetinize açıyoruz. Çünkü sizi acil durumlarda en yakın tedarikçilerimiz ile buluşturmak istiyoruz. Yol kenarında bekleme yapmadan şu kısacık sürede bile web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonuna tıklayarak, konumunuza en yakın 3 çekici ekibinin profillerini görüntüleyebilirsiniz. Konumunuza yakın çekicilerin profil bilgilerini inceledikten sonra aklınıza yatan araç taşıma firmaları ile görüşebilir, Elbistan Acil Oto Çekici hizmeti alabilirisiniz. Değerli müşterimiz bir de senaryoyu farklı bir şekillerde ele almak isteriz. "Aracınıza atlayıp yola çıkmadan önce bugün hava nasıl acaba? Üzerime ona göre bir şey giyeyim ve yola çıkayım." dediğiniz yağmurlu ve soğuk bir günde; az sonra Chekici firmamıza ihtiyacınız olacağını bilseydiniz, kim bilir belki de mobil uygulamamızı telefonunuza yükleyerek güne başlayabilirdiniz. Ama endişelenmeyin! Siz tedbirinizi almasınız da, Chekici ile yeni tanışıyor bile olsanız, çekici planınız hazır! Kötü hava koşulu nedeniyle görüş alanınızın kısıtlanması sebebiyle, talihsiz bir kaza mı geçirdiniz? Aracınızın başında güvenilir ve hızlı hizmet veren çekici firması mı arıyorsunuz? Ya da iş seyahatinizi yarıda bırakarak, yol kenarında arızalanan ticari aracınızı çektirmek için en yakın arkadaşınızı mı arıyordunuz? Aracınıza oto-çekme, araç taşıma, araç nakliyesi, binek araç taşıma hizmeti almak istediğinizde en acilinden hizmet veren ekiplere "Elbistan Acil Çekici" butonumuzdan ulaşabilirsiniz. "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Elbistan)" konum bilgilerinizi sistemimiz üzerinden girmeniz yeterli! Konum bazlı aramalar ile en yakın Elbistan Oto Çekici hizmeti veren ekiplerimiz, firmamız farkıyla müşterilerimiz ile buluşuyor! Güven suiistimaline yer vermeden, konum bazlı çekici analizinde bulunmaya var mısınız? 


Elbistan Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Taleplerinizde, Sıra Dışı Yenilik!

İş tasarımının kusursuz planladığı bir mobil uygulama üzerinden, Elbistan şehir içi araç taşıma ya da Elbistan şehir dışı araç taşıma talebi oluşturup, Elbistan'dan 1021 km uzaklıktaki İstanbul'a, 573 km uzaklıktaki Ankara'ya, 222 km uzaklıktaki Elazığ'a, 27,5 km uzaklıktaki Afşin'e ya da X bir il/ilçeye güzergâhına araç gönderebileceğinizi biliyor muydunuz? 3 gün öncesinden çekici taleplerinizi kabul eden kompakt rezervasyon sistemimiz; otomobil, motosiklet, karavan, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, tarım makineleri gibi motorlu-motorsuz aracınızın taşıma işlemi için için kusursuz bir operasyon oluşturmaktadır. Yıllardır ekstrem koşullarda sahip oldukları iş deneyimi ile hizmet veren tedarikçilerimiz, maksimum hizmeti ile müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarını doğru araç ve ekipman ile gerçekleştirmektedir. Örnek vermek gerekirse; bir kaza sonucu yuvarlanan, yol dışına çıkan ya da çamura saplanan bir aracı imece usulü ile çekmek yerine hidrolik sistemli makaraya sahip çekici aracı ile çekiyoruz. Veyahut yürür durumda olmayan ticari, hafif ticari ya da hususi aracınızı, kapısının dahi açılmasına gerek kalmadan ahtapot çekici aracımız ile araç nakliyesi aracımıza yüklüyor, yetkili servis noktasına götürülmek üzere en kısa sürede yola çıkıyoruz. Araç taşıma talebinizi oluştururken vereceğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması, çekici operasyon sürecini de kusursuzlaştırmaktadır. Otomotiv sektöründe hizmet veren firmaların, sigorta şirketlerinin, galericilerin kısacası kurumsal firmaların ve bireysel kullanıcılarımızın, iş yükünü hafifletmeye geldik! Dilerseniz mobil uygulamamıza giriş yaparak, aşağıdaki adımlar üzerinden Elbistan Oto Çekici talebinizi oluşturabilirsiniz. Akabinde çekici teklifleri alarak, hizmet alacağınızın firmaya karar verebilirsiniz. 


  • Mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden yükledikten hemen sonra sistemimize ister üye olarak isterseniz de üye olmadan giriş yapınız.
  • Açılan ekranda karşınıza çıkan "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurarak; tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma talebinizi oluşturunuz.
  • Talebinizi sistemimize kayıt ediniz.
  • Binlerce tedarikçinin yer aldığı bu platformda, talebinizi oluşturduğunuz an teklif sistemimiz devreye girmekte olup, 5 dakika içinde çekici-müşteri buluşmasını sağlamaktadır. Lütfen bekleyiniz.
  • Çekici rekabeti sizin talebinize teklif vermek adına sürerken; SMS, e-posta ve mobil bildirimlerimizi aldığınız dakika tekliflerimizi Menü>Talepler ekranı üzerinden görüntüleyiniz.
  • Çekici fiyatları hakkında bilgi edinip, çekici profillerini inceledikten sonra seçiminizi yapıp, aynı ekran üzerinden "Anlaşma Sağlandı" butonumuza basmanız ile taşıma işleminize gününde start verilir. Tüm süreci Menü> Taşıma İşlemleri ekranımız üzerinden takip edebilirsiniz.
  • İşleminiz sona erdiğinde yorum ve puanlama sistemimize katılmayı unutmayınız.


Elbistan Oto Çekici, Çoklu Çekici Seferlerine Ulaşmaya Ne Dersiniz?

Elbistan Oto Çekici ekiplerimizin araç taşıma, oto çekici, oto kurtarma seferlerine ulaşmak için lütfen mobil uygulamamıza giriş yapınız. Burada altını çizerek  belirtmek istediğimiz bir husus var ki o da şudur: Çekici seferlerimizi görüntülemek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. "Çekici seferlerini görüntülemek ne işime yarayabilir?" diye sorarsanız ise, size bir örnek ile cevap vermek isteriz. Örneğin; Elbistan-Bolu arası 2'li araç taşıma yani çoklu araç taşıma talebinde bulunmak istiyorsunuz ve öncesinde Menü>Seferler ekranımız üzerinden talebinizi karşılayacak bir sefer var mı diye kontrol ederek bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Diyelim ki; araç taşıma firmalarından biri Elbistan-İstanbul arası, 5'li araç taşıma aracı ile sefer düzenlemekte ve çekici seferini sistemimiz üzerinden kullanıcılarımız ile paylaşmaktadır. Sizde, Pınarbaşı-Kayseri-Ankara-Bolu-Sakarya-Gebze teslimat noktalarından geçecek olan çoklu çekici aracının boş kalan parkuruna araçlarınızı yükleyerek, daha da uygun çekici fiyatlarıyla taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Elbistan Çoklu Çekici ekipleri, çekici programlarını sistemimiz üzerinden paylaştığı günden beridir, kullanıcılarımız bütçe tasarrufu sağlamakta olduğundan, seferler listemize bir göz atın deriz. Hakkımızda detaylı bilgi almak ister misiniz?


Kahramanmaraş Elbistan Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Elbistan Oto Çekici, Kahramanmaraş Elbistan Oto Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarımız; Ağlıca, Akarca, Akbayır, Akören, Aksakal, Alembey, Alkayaoğlu, Armutalan, Atmalıkaşanlı, Bahçelievler, Bakış, Balıkçıl, Battalgazi, Beştepe, Beyyurdu, Büyükyapalak, Ceyhan, Cumhuriyet, Çalış, Çatova, Çıtlık, Çiçek, Demircilik, Dervişçimli, Doğan, Eldelek, Elmalı, Esentepe, Evcihüyük, Fakıoğlu, Geçit, Gökçek, Güblüce, Gücük, Gümüşdöven, Günaltı, Gündere, Güneşli, Güvercinlik, Hacıhasanlı, Hasanalili, Hasankendi, Horhor, Izgın, İğde, İkizpınar, İncecik, Kalaycık, Kalealtı, Kangal, Kantarma, Karaelbistan, Karahasanuşağı, Karahüyük, Karamağara, Kavaktepe, Kayageçit, Keçemağara, Kışla, Kızılcaoba, Köprübaşı, Körücek, Köseyahya, Köşk, Küçükyapalak, Kümbet, Orhangazi, Ovacık, Özbek, Özcanlı, Pınarbaşı, Sarıyatak, Sevdilli, Söğütlü, Sünnet, Tapkıran, Takırankale, Taşburun, Tepebaşı, Tepebaşı (Gücük), Topallı, Toprakhisar, Türkören, Uncular, Uzunpınar, Yalak, Yalıntaş, Yapılı, Yapılıpınar, Yapraklı, Yeşilyurt, Yoğunsöğüt, Yunus Emre   mahallerinde bulunmaktadır. Çekici hizmeti almak için beklemeye lüzum yok! Göksun Oto Çekici/Nurhak Oto Çekici ekiplerimiz en yakınınızdaki çekiciler olabilir mi?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal ağlarda akıllı telefonlarınızın diğer ucunda! Güncel faaliyetlerimizden, taşıma planlarımızdan bahsettiğimiz “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı takip ederek; 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca iletişim kanallarımız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. Kurulduğumuz ilk günden beri yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar, Elbistan Oto Çekici ekibi olarak mutlu yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!