Kahramanmaraş - Göksun Oto Çekici

Göksun Oto Çekici Hizmeti İçin Chekici'ye Koşun!

Göksun; Kahramanmaraş'ın 11 ilçesinden biridir. İl merkezine 76 km uzaklıkta bulunan bu ilçede oto çekici hizmeti veren bir firma arayışındayken karşılaştıysak, endişe etmenize lüzum yok! Çekici çözüm ortağınız artık yanınızda! Ticari aracınız, yoğun kar yağışından nasibini aldı ve çekilmeyi mi bekliyor? Hususi aracınız arızalandı ve en yakın acil çekici nerede mi? Bir ya da birden fazla aracınızı tek seferde belirttiğiniz adrese göndermek için tedarikçilere nasıl mı erişim sağlamalısınız? Çekici hizmeti almadan önce çekici ekibinin güvenilirliğinden nasıl mı emin olabilirsiniz? Aklınıza takılan diğer sorularda dahil olmak üzere tüm çekici problemlerinize çözüm olmaya geldik! Aracının/araçlarınızın taşıma işlemi için binlerce Göksun Oto Çekici ekibinin yer aldığı platform üzerinden destek alarak çekici bulma endişenize son veriyoruz! Artık çekici avantajları sizden yana! Hemen 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı arayarak, çekici talebinizi oluşturmaya ne dersiniz?


Göksun Oto Çekici

Chekici (Çekici); Türkiye'nin dijital ortama uyarlanmış en yenilikçi çekici platformudur. Çekici-müşteri buluşmasını bulunduğunuz her ilden, ilçede ve mahalleden gerçekleştirerek, çekici hizmet saatine ve faaliyet alanına sınırlama getirmeyerek, kullanıcılarımızın mağdur olmasına izin vermiyoruz. Araç çekicileri ve potansiyel müşterileri bir arayan getiren online platformumuz, kullanıcılarımızın sadece çekici ihtiyaçlarını karşılamakla da kalmıyor, zamandan ve bütçeden tasarruf elde etmenizi de sağlamaktadır. Göksun ilçesinin herhangi ara ya da ana aksı üzerinden aracınız arızalandığında, aracınızı çektirmek için yol kenarında saatlerce bekleme yapmanıza da çekici fiyatlarını düşünmenize de gerek yok! Şehirler arası araç taşıma ve şehir içi araç taşıma işlemlerinizi tek noktada birleştiren, acil durumlarınız için de acil çekici hizmeti ile en yakın çekicilerimizi kullanıcılarımız ile buluşturan sistemimiz, çekici işlem süreçlerinizi itina ile yönetiyor! 81 ilin tamamında çekici firmaları ile iş ortağı olduk! Toplamda 2012+ firma ile kesintisiz ve kaliteli hizmeti kendimize hedef edinerek, çekici taleplerinizi hem web sitemiz chekici.com hem de mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile karşılamaktayız. Göksun Oto Çekici nerede mi? Ekiplerimiz, parmaklarınızın ucundayız!


Göksun Çekici Hizmet Süreci Nasıl İlerler?

Chekici, yenilikçi algoritması ile Göksun ilçesinde de çekici taleplerinizi karşılamaya devam ediyor! Çekici işlem süreçlerinizi başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde yöneten, çekici ihtiyacı olan her kesime arzını sağlayan bu sistem çok çekici! Aracınız arızalandı ve yolda mı kaldınız? Şehirden şehire araç taşıma talebinde bulunacaksınız ama uygun fiyat veren firma mı bulamadınız? Tek tek çekici arayarak bu işin içinden çıkılmaz dediğiniz durumlarda, webde, cepte yanınızdayız! Eskiden olsa; Türkiye'nin İzmir, Adana, Antalya, Ordu, Diyarbakır, Muğla, Ankara, İstanbul, Samsun, Kütahya, Kayseri, Çanakkale, Kahramanmaraş ya da herhangi bir ilinde, ilçesinde çekici hizmeti veren tedarikçilere ulaşmaya çalıştığınızda ya internet üzerinden tek tek çekici firması arayacaktınız ya da eşten, dosttan referans isteyerek hizmet almak durumunda kalacaktınız. Her iki durumda da aklınızda bir sürü soru olacak ve çekici piyasasındaki bu açıktan payınızı alacaktınız. Peki ya şimdi? İç ve dış çevre analizlerimiz sonucu bambaşka bir çekici deneyimi yaşamaya, Göksun ilçesinde de hazır olun! Karayolları üzerinde motorlu-motorsuz araç taşıma işlemi yapan firmaların hızlı ve ekonomik bir şekilde dolmasını sağlayan Chekici, bölgenizdeki tedarikçiler ile aranızdaki iletişimi sağlayarak programı müsait tedarikçiler buluşmanızı sağlıyor. Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, kullanıcımı deneyimi ile üstün performans gösteren sistemimizin akışına kendinizi bırakmaya ne dersiniz? Süreç nasıl mı ilerliyor? Hemen bahsedelim:


 • Talep Havuzu

Göksun'dan 81 noktaya yayılan hizmet ağımız sayesinde; kurumsal firma sahipleri ve bireysel müşterilerimiz kolaylıkla çekici talebinde bulunmaktadır. Oto çekici, araç taşıma, araç nakliyesi, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma gibi pek çok çekici hizmet seçeneği arasından ihtiyacınız olan hizmet için çekici sefer talebinde bulunabilirsiniz. Sistemimiz üzerinde oluşturulan talepler, talep havuzumuzda toplanarak, tedarikçilerimize sunulmaktadır. Süreci bu şekilde anlattığımıza bakmayın! Tüm bu işlem çekici sistem otomasyonumuz sayesinde saniyesinde gerçekleşmektedir. Kullanıcımız Göksun Oto Çekici talebini oluşturur, talebi sistemimize kayıt olur ve sonraki aşamada gelsin teklifler! Çekici firmalarının kıyasıya rekabetine Göksun'da da hazır olun!


 • Teklif Sistemi

Tedarikçilerimizin; müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılaması adına sistematik bir şekilde süreci ele alıyoruz. Programı müsait olan her tedarikçimiz, çekici sefer talebinize teklif verebilmek adına teklif sistemimiz sayesinde harekete geçer. Sistemimize kayıtlı olan tedarikçilerin rekabetini tam da bu aşamada başlatarak; çekici rezervasyon taleplerinize, firmalardan elen tekliflerin tek bir yerde toplanmasına olanak tanıyoruz. Araç taşıma firmalarından talebinize gelen tüm teklifleri mobil uygulamamız üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


 • Acil Yol Yardım Sistemi

Kar mı yağıyor? Yağıyor? Çok mu sıcak? Çok mu soğuk? Trafiğin ortasında birden bire kalan aracınız ile bir başınıza kaldınız ve ne yapacağınızı, nasıl çekici çağıracağınız da bilmiyorsunuz, düşünsenize? Ne yapmalı, ne yapmalı? Bu duruma nasıl bir çekici çözümü bulmalı derken, elinizde telefon fellik fellik çekici aramaya başladığınız o dakika var ya karşınıza ilk çıkan firma Göksun'da da Çekici! Kötü hava koşullarına rağmen imdadınıza yetişmeye bekleyen ekiplerimize, anında acil yol yardım sistemimiz üzerinden oluşabilmenizi sağlıyor, en yakın çekici ekiplerinden destek alabileceğinizi unutmamanız gerektiğini bildirmek istiyoruz. Mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden günde 1 kere, en yakın çekici analizi yapmaya ne dersiniz?


 • Müşteri-Tedarikçi Ortak Platform 

Müşteri-Tedariki ortak platformundasınız. Kaliteli ve güvenilir bir adresten çekicinizi bulma sırası sizde ise doğru adrestiniz! Göksun çekici ekiplerimiz ile tek bir platformda buluşarak, yüksek standartta hizmet alabilirsiniz.  


 • İşlem Akış Ekranları

Teknolojik ve inovatif yaklaşımlar ile çekici hizmet sürecini yeniden inşa ederek çıktığımız bu yolda, yeniliklerden uzak kalmıyoruz. Basit ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken bu platform, talebinizi oluşturmak istediğinizde işlem akış ekranlarıyla size kolaylık sağlayacak. 


Göksun Oto Çekici Talebiniz Acil Mi? 

Jet hızıyla Göksun Oto Çekici ekibimize mi ulaşmanız gerek? "Durum acil! Hemen bir çekici bulmalıyım!" mı diyorsunuz? O halde web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden acil çekici talebinde bulunarak, en yakın 3 çekici firması ile iletişime geçebilirsiniz. Böyle bir örnek vererek süreci anlatmak istedik çünkü öyle anlar geliyor ki; yolda kalmaz denilen bir araç yolda kalabiliyor, benzininiz bitip yolculuğunuz yarıda kesilebilir, bir kaza sonucu yolculuğunuza devam edemeyebiliyorsunuz. Ki bu durumlar uzayıp gider. Neyse ki profesyonel ekipler iş ortağı olduğumuzdan, bu gibi hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken durumların üstesinden "Kahramanaraş Acil Oto Çekici" butonu ile gelmekteyiz. Butonumuz, konum bazlı çekici araması yapmakta olup, bulunduğunuz "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Göksu)" konumuna en yakın tedarikçileri bulabilmeniz adına çekici analizinde bulunmanızı sağlar. Talepte bulunmanı ile tedarikçilerimizin profil bilgilerini ekranlarınızda görüntüleyebilir, iletişime geçebilirsiniz. Örneğin; Kayseri-Kahramanmaraş Yolu (D-825) üzerinde aracınıza arkadan çarpan bir araç yüzünden çekici arıyor ve tüm prosedürleri atlattınız ama çekici mi bulamadınız? Hemen en yakın oto çekici hizmeti alabilmek için "Göksun Acil Çekici" butonumuzu kullanınız. Sizi yarı yolda bırakmayan tek firmada hizmet veren Göksun Acil Oto Çekici ekiplerimiz, her daim en yakın oto kurtarıcınız olacak!


Göksun Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Rezervasyonu Oluşturun!

Göksun Oto Çekici ekiplerimiz, Göksun'dan 81 noktaya ulaşıyor. Evet, yanlış okumuyorsunuz! Galeri sahibi misiniz? Çoklu araç taşıma randevusu oluşturmak istediğinizde firma bulmakta zorlanmayacak, seçiminizi güvenilir firmalardan yana kullanabileceksiniz! Motosiklet tutkunu musunuz? Yolculuğunuza araçla ama motosikletinizi ise çekici ile mi göndermeyi düşünüyordunuz? O halde planlı sefer talebiniz için sistemimize giriş yaparak, çekicinizi seçebilecek, tatil planınızdaki araç taşıma sorununu bertaraf edebileceksiniz! Farklı bir şehirde yaşayan kızınıza ya da oğlunuza sıfır araç mı satın aldınız? Sıfır araç taşıma hizmeti veren onlarca firmaya ulaşarak, şehirden şehire araç taşıma talebinde bulunabileceksiniz. Kısacası araç taşıma firmaları artık bir tık uzağınızda olacak! Göksun Şehir içi araç taşıma ya da Göksun şehir dışı araç taşıma talebinizi oluşturmanız için mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturabilir veyahut web sitemiz chekici.com üzerinden ön talepte bulunabilirsiniz. Mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) çekici işlem kolaylığı sağlamak adına cihazınızın "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazasından indirilmeyi bekliyor. Aşağıda bulunan listeden Göksun-X bir il/ilçe arası araç taşıma adımlarını takip ederek, 5 dakika içinde çekici teklifleri alabilirsiniz. 


 • Mobil uygulamamızı giriş yapınız. (Üye olmadan çekici hizmeti alabilir, sadece çekicilerimizin seferlerini görüntüleyemezsiniz.)
 • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayarak, kompakt rezervasyon sistemimize giriş yapınız.
 • Çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz doldurarak, Göksun Oto Çekici talebinizi sistemimize kayıt ediniz. 
 • Talep-teklif usulü sistemimiz görevini yerine getirirken lütfen bekleyiniz.
 • Gelen çekici tekliflerini SMS, e-posta ve mobil bildirimler üzerinden takip ediniz. 
 • Menü>Talepler ekranına giderek, tedarikçilerimizden gelen teklifleri ve profilleri inceleyiniz. Çekici fiyatları bu aşamada görüntülenmektedir. 
 • Çekici-tedarikçi karşılıklı uzlaşma sağlayıp, talepler ekranımızdaki "Anlaşma Sağlandı" butonuna bastıktan sonra araç nakliyesi işleminiz Menü>Taşıma İşlemleri ekranına aktarılır.
 • Araç taşıma işleminizin durumunu, çekici aracımızın canlı konumunu, tedarikçilerimizin verdiği molaları bu ekran üzerinden takip edebilirsiniz. 
 • Taşıma işleminiz sona erdiğinde memnuniyet anketimize katılmayı unutmayınız.


Göksun Oto Çekici Kurtarma Hizmet Noktalarımız

Göksun Oto Çekici, Göksun Oto Kurtarma, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarımız mı nerede? Acıelma, Ahmetcik, Alıçlıbucak, Altınoba, Apıklar, Aslanbeyçiftliği, Bahçelievler, Bozhüyük, Büyükçamurlu, Büyükkızılcık, Cumhuriyet, Çağlayan, Çamdere, Çardak, Değirmendere, Doğankonak, Elmalı, Ericek, Esenköy, Fındık, Fındıklıkoyak, Gölpınar, Göynük, Gücüksu, Güldağı, Güller, Hacıkodal, Hacımirza, Hacıömer, Harbiye, Huğtaş, Kale, Kaleboynu, Kamışcık, Kanlıkavak, Karaahmet, Karaömer, Karatut, Kavşut, Kayabaşı, Kazandere, Keklikoluk, Kemalpaşa, Kınıkkoz, Kızılöz, Kireç, Korkmaz, Kömür, Köprübaşı, Kurtuluş, Küçükçamurlu, Mahmutbey, Mehmetbey, Mürsel, Ortatepe, Payamburnu, Pınarbaşı, Saraycık, Sırmalı, Soğukpınar, Tahirbey, Taşoluk, Temürağa, Tepebaşı, Tombak, Yağmurlu, Yantepe, Yeni, Yeniyapan, Yeşilköy, Yiricek, Yoğunoluk mahallerinde yani tüm Göksun'da! Yoksa siz Kahramanmaraş'ın Nurhak ya da Onikişubat ilçesinde misiniz? O halde, Nurhak Oto Çekici/Onikişubat Oto Çekici ekiplerimiz ile iletişime geçme zamanı! Hakkımızda bilgi sahibi olmadan hizmet almak olmaz diye düşündük! 


Chekici İletişim Kanallarımız

Değerli kullanıcılarımız; öncelikle sektöre adım attığımız ilk günden beri yoğun ilginizle bizlere olan güveninizi ve birliğinizi her zaman hissettirdiğiniz için teşekkür etmek isteriz. Tüm “iletişim” kanallarımızda olduğu gibi sosyal medya hesaplarımızda da 7/24 aktifiz! “Facebook, Twitter, Instagram, Youtube” hesaplarımızı takibe alarak güncel içeriklerimizden haberdar olabilir, yurdun dört bir yanına Göksun ilçesinden hizmet veren Göksun oto çekici ekiplerimize anında ulaşabilirsiniz. Chekici ailemizin bir parçası olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar, kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!