Kahramanmaraş - Çağlayancerit Oto Çekici

Çağlayancerit Oto Çekici Hizmeti | Chekici

Çağlayancerit; Kahramanmaraş iline bağlı bir ilçedir ve merkez ile uzaklığı 64 km'dir. Doğal güzellikleri, su kaynakları, bölgede yetişen cevizi ile adından söz ettiren ilçede; ticari, hafif ticari ya da hususi aracınız mı bozuldu? Dört tarafı dağlarla kaplı, mahallelerin dağlık arazilerde kurulu olduğu ilçede çekici bulamayacağınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Adından oldukça söz ettiren ilçede, çekici hizmetlerimiz ile ses getiriyor olduğumuzdan firmamız Chekici'den hizmet almaya ne dersiniz? Yakın bir akraba ziyaretine geldiniz ama aracınız mı arızalandı? Tarlanıza gitmek üzere yola çıktığınız traktörünüz, teklemeye başladı ve servis noktasına nasıl çektireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Yoksa hava muhalefeti nedeniyle kara saplanan minibüsünüze kurtarıcı mı arıyorsunuz? Çekici ihtiyaç nedeniniz ile beraber kapımızı çalıp, "Çekici çözüm ortağımı bulmak istiyorum!" dediğiniz anda, çekici ekipleri ile aranızdaki iletişimi sağlamaktayız. Çağlayancerit oto çekici hizmet numaramız olan 0544 535 50 04 numaralı iletişim hattımızı aramanız yeter!


Çağlayancerit Oto Çekici

Chekici (Çekici); Türkiye'nin 81 il ve ilçesinde aktif olarak araç taşıma hizmeti veren, tekli araç taşıma/çoklu araç taşıma çekici ağı ile yolculukta, tatilde, işinizde ya da herhangi bir noktada aracınıza/araçlarınıza çekici randevusu oluşturmak istediğinizde çekici işleyişi ile çekici hizmet kolaylığı sağlayan bir platformdur. İzmir, Ankara, Diyarbakır, Samsun, Kayseri, Adana, Antalya, Mersin, Muğla, Manisa, Çanakkale, Kahramanmaraş ya da herhangi coğrafi bölgenin il ya da ilçesinde iseniz, 365 gün kesintisiz araç taşıma hizmeti veren firmamız üzerinden çekici talebinde bulunabilirsiniz. Kurucu ortaklarımız ile "İl ve ilçelerde aracı arızalanıp yolda kalan, sıfır aracını taşıtmak isteyen, klasik aracını güvenilir çekiciye emanet ederek işini garantiye almayı arzulayan, iş gereği araç teslimatı sözü verip de fellik fellik çekici arayan, bu ve buna benzer diğer çekici bulma sorunlarınız için çekici çözüm ortağınızı bulmanız konusunda kolaylık sağlamayı hedef alarak, teknolojik ve inovatif yaklaşımlarımız ile Çekici'yi inşa ettik. Çekici-müşteri buluşmasını platformumuz üzerinden karşılamayı amaçlayarak, aktif araç taşıma hizmeti veren tedarikçiler ile çekici ihtiyacı olan tedarikçiyi tek bir çatı altında bir araya getirdik! Çekici piyasasında hizmet veren ve çekici pazarını ele geçiren sistemimiz, hızlı büyüyen internet girişimlerinden biri olduğundan, 81 noktadaki güvenilir tedarikçilerin sistemine kayıt olması ile gündemde çekici etkisi yaratmayı başardı! Şimdi siz Kahramanmaraş'ta, Çağlayancerit'te aracınızı çektirmek için çekici firması mı arıyorsunuz? Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) parmaklarınızın ucunda! Çağlayancerit Oto Çekici ekipleri ile iletişime geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Biliyoruz.

 

Çağlayancerit Acil Oto Çekici Hizmeti

Çağlayan Oto Çekici ekiplerimiz ile büyük bir sinerji içerisinde çalışıyorken, hızlı ve acil olarak çekici hizmeti almak istediğinizde nasıl bir yol izliyor olabiliriz? Merak ediyorsunuz değil mi? Soğuk bir kış günü aracınıza atlayıp yola çıktınız ve Kahramanmaraş-Çağlayancerit karayolu üzerinde ön kaputtan çıkan duman yüzünden yolda mı kaldınız? Alelacele araçtan inip, kaputu açtınız ve ne olur olmaz diye de aracınızın bagajında bulunan yangın söndürme cihazını da yanınıza alarak herhangi bir yangın ihtimaline karşı tedbir aldıktan hemen sonra itfaiyeyi mi aradınız? Çok şükür ki; aracınız kül olmadan sorunu çözdünüz ama bunca can sıkıntısının üzerine bir de çekici aramak ile vakit kaybetmeye tahammülünüz mü yok? İşte tam da bu noktada Çağlayan Acil Oto Çekici ekiplerimiz ile devreye giriyoruz. Motorlu-motorsuz aracını ne zaman çektirmeniz gerektiğini bilmediğiniz anlarda bile çekici çözüm planınız hazır! Üstelik çekici talep formu doldurmadan! Şok, şok, şok! İnternet üzerinden saatlerce çekici aramak tarihe karıştı! Web sitemiz chekici.com ya da mobil teknolojilerle donatılmış mobil uygulamamız üzerindeki "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonu ile çekici analizi yaparak, en yakın 3 çekici ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcılarımız; acil çekici hizmeti almak istediği her noktada butonumuza tıklayıp, filtreleme opsiyonumuz üzerinden "İl-İlçe" seçimini girerek Çağlayan Acil Çekici ekiplerimize ulaşabilir, tedarikçi profil bilgilerini görüntüleyebilmektedir. Peki ya siz? Siz de çekici avantajlarımızdan faydalanmak istemez misiniz? "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Çağlayancerit)" konumuna en yakın "Çağlayan Acil Oto Çekici" ekipleri Chekici'de! 


Çağlayancerit Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti

Lojistik sektöre hareket getiren firmamız rakip tanımadan çekici hizmetine devam ediyor! Acil durum anlarında en yakın konumdan harekete geçen tedarikçilerimiz, şehirden şehre araç taşıma-şehir içi araç taşıma işlemleriniz söz konusu olduğunda Çağlayancerit şehir içi araç taşıma/Çağlayancerit şehir dışı araç taşıma hizmeti alabilmeniz adına kompakt çekici rezervasyon sistemimiz üzerinden çekici sefer taleplerinizi beklemektedir. Önceden olsa; otomobil, motosiklet, minibüs, midibüs, motosiklet, traktör, tarım makinesi, kamyon, kamyonet ya da herhangi bir aracı, A noktasından B noktasına transfer etmek istediğinizde, bulunduğunuz bölgedeki tedarikçilere nasıl ulaşırdınız? Aslında gelecek olan cevapları biliyoruz ama yine de bu soruyu sormak ve aradaki çekici hizmet farkını görmenizi istiyoruz! Bu yola çıkmadan önce çekici piyasasında yapmış olduğumuz iç ve dış çevre analizlerimiz sonucu; ya eşten, dosttan referans isteyerek ya da internet üzerinden tek tek çekici hizmet numarası arayarak işlem yapmaya çalışır, bu süreçte bir de zaman kaybederdiniz. Peki ya şimdi ne değişti? Çok şey! Çekici; "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet anlayışı ile güven suiistimaline sebebiyet veren tedarikçileri eleyerek güvenilir hizmetin kapılarını kullanıcılarımıza ardına kadar açıp; tedarikçilerimizden yasal evrak beyanında bulunmanızdan, taşıma sırasında aracınızın güvence altına alınmasına kadar her işlem detayını tek tek ele alarak aksamayan bir işleyiş yakalamıştır. Bir kere araç taşıma firmaları parmaklarınızın ucundayken, internet üzerinden tek tek Çağlayancerit oto çekici aramayacak, talebinizi tek seferde oluşturup, teklif alabileceksiniz! Başlangıç konumu Çağlayancerit, bitiş konumu ise X il/ilçe olan seferinizi mobil uygulamamız üzerinden adım adım oluşturmaya, hazır mısınız? Cevabınız; evet ise, işte Çağlayancerit araç nakliyesi, oto çekici işlem adımlarınız:


 • Mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden sistemimize giriş yapınız.
 • Çekici seferlerini görüntülemek için lütfen Chekici'ye üye olunuz. 
 • Sistemimize giriş yaptıktan hemen sonra, "Çekici Talep Et" butonumuza basarak, Çağlayancerit Çekici ekiplerimizden teklif alabilmek adına çekici formunu doldurunuz. 
 • Çoklu araç taşıma/tekli araç taşıma seferini sizin belirttiğiniz tarihte gerçekleştirecek tedarikçiler, talebinize teklif gönderebilmek adına çekişmeli bir çekici ortamında kendilerini bulmaktadır. Çekici-müşteri buluşmasının gerçekleşmesi adına sadece 5 dakika süremiz bulunmaktadır. Talep formunu sistemimize kaydettikten sonra, lütfen bekleyiniz.
 • SMS, e-posta ve mobil bildirimler üzerinden gelen teklif bildirimleri sayesinde, Menü>Talepler işlem ekranından mevcut talebinize giriş yaparak, tedarikçi seçiminizi yapınız. Bu aşamada, tedarikçilerimizin çekici fiyatları tarafınıza beyan edilmektedir.
 • Tedarikçimiz ile karşılıklı uzlaştık sonra, araç taşıma işleminize start verilir. Menü>Taşıma İşlemlerim ekranı üzerinden tüm çekici işlem sürecinizi takip edebilir, işleminiz sona erdiğinde yorum ve puanlama yapabilirsiniz.


ÇekiciApp (ChekiciApp)'in Sağladığı Çağlayancerit Çekici Avantajları Nelerdir?

Çağlayancerit ilçesinden oto çekici hizmeti almak istediğinizde, web sitemiz üzerinden acil çekici ve çekici sefer talepleriniz için ön talebinizi oluşturabilirsiniz. Çekici çağrı danışmanlarımız kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak, ön talebinizi talebe dönüştürür ve çekici çözüm ortağınız ile iletişime geçmenizi sağlar. Mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'i akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirdiyseniz, talebinizin her adımını kendiniz oluşturabilir, çekici avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Daha kolay ve doğru yoldan çekici ekiplerine erişim sağlamanızı sağlayan mobil uygulamamızın kullanıcılarımıza sağladığı avantajları ise sizler için listeledik:


 • Şehirler arası ve şehir içi araç taşıma hizmetini akıllı telefon ve tabletinize getirdiğimizden, dilediğiniz an çekici talebinde bulunabilirsiniz.
 • Çağlayancerit Çekici hizmeti alabilmek için mevcut olan bütün işlemleri mobil uygulamamız üzerinden yürütebilir, takibini sürdürebilirsiniz.
 • Çekici taleplerinizi acil çekici durumları ve planlı sefer taleplerinize göre ele aldığımızdan, aksamayan bir çekici işleyişi yakalayabilirsiniz.
 • Çağlayancerit Oto Çekici firmalarından gelen teklifleri inceleyebilir, hangi firma ne kadar fiyat teklifinde bulunmuş görüntüleyebilirsiniz.
 • Planladığınız tarihte Çekici rezervasyonu yapabilirsiniz.
 • Talebinize, tedarikçilerimizden teklif gelmedi ise, iptal edebilirsiniz.
 • Gelen teklifleri reddedebilirsiniz.
 • Gelecek ve geçmiş seferlerinizi listeleyebilirsiniz.
 • Konumunuza en yakın 3 çekici ekibimizi günde 1 kez görüntüleyebilirsiniz.
 • Çağlayancerit ilçesinde hizmet veren programı uygun güvenilir tedarikçilere tek bir talep ile ulaşabilirsiniz.
 • Çekici sefer listesini görüntüleyebilirsiniz.
 • Taşınan aracınızın/araçlarınızın durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Tamamlanan hizmetler sonucu puan yaparak yorum yapabilirsiniz.


Kahramanmaraş Çağlayancerit Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Çağlayancerit Oto Çekici, Kahramanmaraş Çağlayancerit Oto Çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici hizmet noktalarımız; Akdere, Aksu, Bayırlı, Boylu, Bozlu, Bölükdamlar, Emiruşağı, Engizek, Fatih, Helete, İstiklal, Kale, Küçükcerit, Küçüküngüt, Oruçpınar, Soğukpınar, Zeynepuşağı mahallerinde! Çekici çözüm ortağınızı bulmakta geç kalmanızı istemeyiz! Elbistan, Adıyaman, Gölbaşı, Dulkadiroğlu ile çevrili ilçede Chekici ile her daim aracınızın kurtarıcısını bulabilirsiniz. Dulkadiroğlu Oto Çekici/Ekinözü Oto Çekici ekiplerimizde kendi bölgelerinde oldukça ustadır. Her noktada tedarikçimiz bulunduğundan, çekici hizmet kolaylığı sunuyoruz! Hakkımızda daha geniş bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? Aslında bakarsanız, Türkiye'nin 81 il ve ilçesinde araç taşıma hizmeti veren firmamızın çekici faaliyetlerini blog sayfamız üzerinden de okuyabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici; iletişim kanallarımız üzerinden günün her saat diliminde bize ulaşabilirsiniz. Mutlu müşteriler ile yolumuza devam etmek bizi her daim gururlandırıyor. Çekici gündemimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, çekici ihtiyaçlarınızda ise Çağlayancerit Oto Çekici ekibimizin yanınızda olduğunu unutmayınız. Kazasız belasız yolculuklar dileriz.


Diğer Çekici Hizmet Noktalarımız

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!