Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Kahramanmaraş - Pazarcık Oto Çekici

Pazarcık Oto Çekici Hizmet Noktası: Chekici!

Pazarcık, Kahramanmaraş'ın yerleşkelerinden biri olup, il merkezinden 46 km uzaklıktadır. Coğrafi konumu ile Kahramanmaraş ile Gaziantep arasında geçiş noktası olup, D-360 yolu ilçeden geçmektedir. Türkiye'nin herhangi bir noktasından çıkıp, Pazarcık ilçesine ana ve ara yol şebekesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tam da öyle yaptınız ve aracınıza atlayıp yola mı çıktınız? İlçenin sembolü olan Kartalkaya Barajını simgeleyen kartal heykeli ve geçmişten günümüze hayvancılığın yaygın olmasından dolayı deve heykelleri şehrin girişinde sizi karşıladığı sırada o da ne! Kavşaktan çıkan dikkatsiz bir sürücü aracınıza mı çarptı? Tüm prosedürleri atlatıp, çekici firması aradığınız o dakika da firmamıza ihtiyacınız var demektir. Size her noktadan ulaşabilmek için Pazarcık ilçesinden de sistemimize dahil olan çekici tedarik filomuz, tek bir talep ile emrinizde!

Aracınızın herhangi bir arıza sonucu yolda kalması ya da kaza sonucu çektirmeyi beklediğiniz dakikalarda 0544 535 50 04 numaralı çekici hizmet hattımızı arayarak, çekici çözüm ortağınızı bulabilirsiniz. İnternet üzerinden tek tek çekici aradığınız dakikaların üstünü çiziyor, güvenilir çekici ekiplerinden hizmet alma kolaylığını sunuyoruz. Kahramanmaraş-Gaziantep-Malatya kavşağında bulunan şirin mi şirin bu ilçede, bir başınıza olmadığınızı bilmenizi isteriz. En yakın çekici yol yardım arkadaşınızı seçmeye, iletişime geçmeye ne dersiniz? Hadi o zaman! Pazarcık Oto Çekici ekipleri ile aranızdaki bağlantıyı kuracak olan çağrı danışmanızı aramakta geç kalmayınız.

Çekici (Chekici); aksamayan işleyişi, binlerce tedarikçisi, sistematik yapısı ile online platform üzerinde yerini aldığı 2019 yılından beridir, çekici rüzgârları estirmektedir. Kurumsal kimliğinin altında hizmet alan kullanıcıları ile Türkiye'nin her noktasında kendini kanıtlamış olan firmamız, çekici piyasasındaki pazarı ele geçirmiş bulunmaktadır. 2500+ araç taşıma firması ve 10.000'den fazla araç taşıma aracı ile gece-gündüz çekici ihtiyaçlarınızı karşılıyor, çekici işlem zorluklarını ekarte ediyoruz. Nerede çekici hizmeti alacağınızın belli olmadığı gerçek! Ama çekici ekiplerini nereden bulabileceğiniz konusu ise belli! İç ve dış çevre analizlerimiz sonucu sizi yoran işlem süreçlerini, bütçenizi sarsan çekici fiyatlarını, güven sorgusu yaşadığınız tedarikçileri ve hizmet almak için katlanmak zorunda olduğunuz tüm çekici işlem süreçlerini tek tek ele aldığımızı bilmenizi isteriz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin aracını/araçlarını taşıtmak istediklerinde, güvenebileceği bir adres üzerinden hizmet almasını mümkün kılarak, çekme-taşıma işlemlerinizi Pazarcık Oto Çekici ekiplerimiz ile üstleniyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun! İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Mersin, Malatya, Rize, Ordu, Konya, Samsun, Çanakkale, Manisa, Muğla ya da herhangi bir şehir fark etmez! Hemen web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden giriş yaparak, çekici ihtiyacınızı giderebilir, uzman oto çekici ekipleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.


Pazarcık Oto Çekici Fiyatları

Pazarcık Oto Çekici ekiplerine, web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden ulaşmadan önce, hemencecik de bir çekici fiyat bilgisine de erişeyim mi diyenlerdensiniz? O halde sizi çekici fiyatlarımız hakkında bilgilendirmek isteriz. Sistemimiz; çekici rekabetine öncü olarak, çekici fiyatlarını dengede tutmayı esas almıştır. Çekici hizmeti almak istediğinizde, bütçenizi siz yöneteceksiniz! Dememiz o ki; çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirirken, araç taşıma firmaları talebinize teklif gönderebilmek adına rekabete girecek, her çekici firmasından gelen fiyatları görüntüleyebileceksiniz! Fiyat karşılaştırması yapmanız sonucu teklif dalgalanmalarının önüne geçiyor, "Maksimum Hizmet, Minimum Maliyet" ile yanınızda oluyoruz. Çekici piyasasındaki işleyişi kökünden değiştirerek, sizi üzen çekici fiyatlarının önüne geçiyor, ekonomik fiyat politikamız ile müşteri yanlısı bir profil oluşturuyoruz. Şehir içi araç taşıma taleplerinizi 100 TL ile 500 TL arasında fiyatlandırırken, şehir dışı araç taşıma taleplerinizi kıstaslarımıza göre en asgari düzeyde hesaplamaktayız. Pazarcık oto çekici fiyatları ile pazarlık yapmışçasına hizmet alabilirsiniz. Çekici fiyatları hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almaya ne dersiniz?


Pazarcık Acil Oto Çekici Butonu ile Bekleme Yapmadan Hizmet Alın!

Muhteşem doğası, tarihi, tarımı, lezzetli mutfağı, meşhur fıstığı ve tarhanası yaz-kış pek çok yerli-yabancı turisti bu bölgeye çekerken, ilçede oluşan yoğun nüfus artışı oto çekici, araç taşıma, araç nakliyesi firmalarına ihtiyacı da bir o kadar arttırmaktadır. Bölgeden gelen talepleri, çekici sistem otomasyonumuz sayesinde aksamayan bir işleyiş içerisinde yürüttüğümüz günden beri, ne yerli halk ne de kent dışından giriş yapmış vatandaşımız çekici hizmeti almak için saatlerce yol kenarında bekliyor! İnönü Caddesi, Uğur Göksu Caddesi Ahmet Bozdağ Caddesi ya da herhangi bir ulaşım aksı üzerinden gitmek istediğiniz konuma doğru araç kullanırken, birden kendinizi çekici firması ararken mi buldunuz? Yoksa dolu yağışının sonrasında buz pistine dönen yol zemini aracınızın maddi hasarlı bir kaza yapmasına sebep oldu ve aracınıza daha fazla zarar vermeden taşıyacak çekici firması mı arıyordunuz? Mobil sürümlü web sitemiz veyahut mobil uygulamamız üzerinden "Kahramanmaraş Acil Çekici" butonumuza tıklayarak, civarınızdaki Pazarcık Acil Oto Çekici ekiplerimiz ile iletişime geçmeye ne dersiniz? "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Pazarcık)" seçimi ile oluşturduğunuz çekici talebiniz sonucu, konum bazlı çekici analizimizi anında gerçekleştiriyor, en yakın 3 çekici ekibimizin profil bilgilerini paylaşıyoruz. Bekleme yapmadan hizmet almak istediğinizde, "Pazarcık Acil Oto Çekici" butonumuz kurtarıcınız olacak!

Pazarcık Oto Çekici ekiplerimiz, acil çekici taleplerinizde mevcut konumuza en yakın hizmet noktamızdan harekete geçerek; aracınızın durumuna göre operasyon sürecini yönetmektedir. Hızlı ve güvenilir hizmetin söz konusu olduğu tam da bu noktada, ekiplerimizin alanında uzman ve yasal evraklarıyla hizmet vermesine ayrıca ihtimam göstermekteyiz. Kayıt aşamasında sistemimize evraklarını yükleyen tedarikçilerimizin iş hacmini arttırarak, taleplerinizin çözüm ortağı olmasını sağlamakta, profil yüzdeleri ile tedarikçi değerlendirmelerini gözler önüne sermekteyiz. En ufak bir hata payına izin vermeden aksamayan bir çekici işlem süreci yaşamanızı mümkün kılıyoruz! Pazarcık'ta çekici mi arıyorsunuz? Parmaklarınızın ucundayız!


Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Tekliflerinizi Değerlendirme Zamanı!

Pazarcık Oto Çekici ekiplerine ulaşmakta güçlük yaşamanızın mümkün değil! Hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda sistemimiz üzerinden konum bazlı arama yaparak, dakikasında civarınızdaki tedarikçilere erişim sağlıyorken, Pazarcık Şehir içi araç taşıma/Pazarcık şehir dışı araç taşıma talebinde bulunarak, aracınızı/araçlarınızı A noktasından B noktasına taşımak için programı müsait tedarikçilere niye ulaşamayacaksınız ki? İnovatif ve teknolojik yaklaşımları birleştiren Chekici, kompakt rezervasyon sistemi ile araç taşıma firmaları ile aranızdaki en büyük köprü oluyor. Mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletine "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indiren her kullanıcımız, çekici sefer talebini en ince ayrıntısına kadar kendi oluşturmaktadır.


Taşıma tarihini, başlangıç-bitiş konumunu ve araç bilgilerini çekici formunda belirterek sistemimize kayıt etmeniz sonucu, teklif sistemimizin çekici gücüne şahit olacaksınız! Pazarcık-İstanbul, Pazarcık-Ankara, Pazarcık-Afşin, Pazarcık-Onikişubat ya da Pazarcık-X bir nokta arası oluşturacağınız tek bir çekici talebi ile onlarca araç taşıma firmasından teklif almak ve seçeceğiniz çekici ile araç nakliyesi işleminize start vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise; aşağıdaki adımları takip ederek mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz.


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız.
  • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayınız.
  • Çekici formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurup, Pazarcık Oto Çekici sefer talebinizi sistemimize kayıt ediniz. (Çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, karavan taşıma, motosiklet taşıma gibi çekici hizmet talepleriniz bu aşamada belirtilmektedir.)
  • Çekici-müşteri buluşması 5 dakika içinde gerçekleşecektir. Lütfen tedarikçilerimizden gelecek olan teklifleri bekleyiniz. (SMS, e-posta ve mobil bildirimler üzerinden gelen tekliflerden haberdar olabilirsiniz.)
  • Menü>Talepler ekranına giriş yaparak, çekici seçiminde bulunabilirsiniz. Seçiminizi yapıp, Pazarcık araç nakliyesi, şehirden şehire araç taşıma, şehir içi araç taşıma, şehir dışı araç taşıma işleminize start veriniz.
  • Menü>Taşıma İşlemleri ekranımız üzerinden süreci takip ediniz.


Pazarcık Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Pazarcık Oto Çekici, Pazarcık çekici, Kahramanmaraş Oto Çekici, Kahramanmaraş Pazarcık Oto Çekici ekiplerimiz; 15 Temmuz, Ahmet Bozdağ, Akcakoyunlu, Akçalar, Akdemir, Armutlu, Aşağımülk, Bağdınısağır, Beşçeşme, Bölükçam, Büyüknacar Fatih, Büyüknacar Kocadere, Büyüknacar Merkez, Cengiz Topel, Cimikanlı, Çamlıca, Çamlıtepe, Çiçek, Çiçekalanı, Çiğdemtepe, Çöçelli, Damlataş, Dedepaşa, Eğlen, Eğrice, Emiroğlu, Evri Pınarbaşı, Evri Taşbiçme, Fatih, Ganidağıketiler, Göçer, Göynük, Hanobası, Harmancık, Hasankoca, Hürriyet, İncirli, Kadıncık, Karaağaç, Karabıyıklı, Karaçay, Karagöl, Karahüyük, Keleş, Kızkapanlı, Kizirli, Kuzeykent, Mehmet Emin Arıkoğlu, Memiş Özdal, Memişkahya, Menderes, Mezere, Musolar, Narlı Bahçelievler, Narlı Cumhuriyet, Narlı İsmetpaşa, Nefsidoğanlı, Osmandede, Ördekdede, Sadakalar, Sakarkaya, Sallıuşağı, Salmanıpak, Salmanlı, Sarıerik, Sarıl, Soku, Sultanlar, Şahintepe, Şehit Nurettin Ademoğlu, Taşdemir, Tetirlik, Tilkiler, Turunçlu, Ufacıklı, Ulubahçe, Yarbaşı, Yeşilkent, Yiğitler, Yolboyu, Yukarıhöcüklü, Yukarımülk, Yumaklıcerit Bağlar, Yumaklıcerit Cumhuriyet mahallelerinde! Bulunduğunuz konumdan çekici talebinde bulunabilirsiniz. Türkoğlu ilçesinde misiniz? Türkoğlu Oto Çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Afşin ilçesinde misiniz? Afşin Oto Çekici ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Çekici hizmeti almak istediğiniz her noktada, Chekici yer almaktadır. Hakkımızda detaylı bilgi almaya ne dersiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal ağlarda akıllı telefonlarınızın diğer ucunda! Güncel faaliyetlerimizden, taşıma planlarımızdan bahsettiğimiz “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı takip ederek ve 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Aklınıza bir soru mu takıldı? İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Kurulduğumuz ilk günden beri yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimizi sunar, Pazarcık Oto Çekici olarak mutlu yolculuklar dileriz.


Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!