Size En Yakın 1. Çekici
Size En Yakın 2. Çekici
Size En Yakın 3. Çekici

Kahramanmaraş - Nurhak Oto Çekici

Nurhak Oto Çekici Firması mı aramıştınız? 100'lerce Çekici, Chekici'de!

Nurhak, adını aldığı Nurhak Dağları yamacına kurulu, Kahramanmaraş'a bağlı bir ilçedir. Akdeniz bölgesinin en küçük ilçesi olduğuna bakmayın! Karayolu ağının geçiş noktalar üzerinde yer alması, Türkiye'nin her noktasından yola çıkarak, Nurhak ilçesine kolaylıkla ulaşmaya çalışan sürücüler ile doludur. Bu sürücülerden bir tanesi de siz misiniz? Sabahın erken saatinde yük taşımak için kamyonetinizi çalıştırıp yola mı çıktınız ve Nurhak ilçesinden daha çıkmaya kalmadan motor arıza uyarısı mı aldınız? Yola devam edemeyeceğinizi anladığınız tam da o dakika işlerin sarpa saracağını mı sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz! Bölgede bulunan güvenilir ve hızlı hizmet veren çekici ekiplerimiz, tüm ilçeyi kuşatmışken böyle bir durum söz konusu dahi olamaz! Otomobil, kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, traktör, karavan, motosiklet ve diğer motorlu-motorsuz vasıtaların çekme işlemi için kusursuz bir işleyiş yakaladığımızı, çekici ekiplerine bekleme yapmadan ulaşarak, hizmet alma kolaylığını da beraberinde sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Çekici mi lazım? Nurhak Oto Çekici hizmet numaramız: 0544 535 50 04.

Chekici (Çekici); çekici hizmet ihtiyaçlarınızı karşılayan online bir platformdur. Aracınızın ne zaman yolda kalacağını bilmediğiniz durumlarda "Chekici yanımda!" demeniz adına Kahramanmaraş'ın Nurhak'ta dahil tüm ilçelerine hizmet verdiğimiz 2019 yılından beridir, çekici-müşteri buluşmasını çatımız altında gerçekleştirmekteyiz. Çekici piyasasındaki tedarikçileri tek bir sistemde bir araya getirmeyi başararak, 2500+ araç taşıma firması ve 10.000+ fazla araç taşıma aracı ile çekme-taşıma, araç nakliyesi işlemlerinizi koordineli bir şekilde yürütmekteyiz. Kullanıcılarımız, çekici hizmeti alırken zorluk yaşamayacak, bütçesini sarsan fiyatlarla daha da mağdur olmayacak! İç ve dış çevre analizlerimiz sonucu tüm çekici sorunlarını ekarte etmiş bulunmaktayız.

Nurhak ilçesinde arızalanan aracınızı en yakın noktadan kurtarmak için acil çekici planınızı, Nurhak'tan İzmir, Adana, Trabzon, Antalya, Ankara, Diyarbakır, Muğla, Konya, İstanbul, Manisa, Tunceli, Gaziantep gibi herhangi bir bitiş konumuna araç/araçlar transfer etmek istediğinizde ise planlı çekici seferinizi kolaylıkla oluşturmak için web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ÇekiciApp)'i tercih edebilirsiniz. Platformumuz kullanıcılarımız için çekici hizmet merkezidir. Kullanıcılarımız; Nurhak ilçesinin herhangi ara-ana yol aksı üzerinde bulunan çekici firmalarına kolaylıkla ulaşabilir, çekici çözüm ortağını 100'lerce çekicinin yer aldığı sistemimiz üzerinden kolaylıkla seçebilir, istedikleri zaman diliminde Nurhak Oto Çekici hizmeti alabilmektedir. Hey, Nurhak'ta da çekiciyiz!


Konum Bazlı Çekici Analizi ile En Yakın Nurhak Acil Çekici Ekiplerimizi Listeleyiniz!

Nurhak'ta çekici mi arıyordunuz? Bir anda işlerin yoluna girmesi o halde sizi şaşırtmasın çünkü Nurhak Acil Çekici ekibimiz ile olaya müdahale ediyoruz! Çekici ihtiyaçlarınız, titizlik ile yürütülmesi gereken operasyonlardır ve her çekici talebinizin kendine has bir operasyon süreci vardır. Bulunduğunuz mevcut konuma gelecek olan ekibimizin hem doğru araç ve ekipman ile yola çıkması hem de en yakın konumdan çıkması şans değil, çekici gücüdür. Acil durumlarda çekici hizmetimiz ile olduğu kadar hızımız ile de adımızdan söz ettirerek; bir değil, iki değil tam üç çekici profiline erişimi mümkün kılıyoruz. Konum bazlı çekici analizi yapan sistemimiz, en yakın 3 çekici ile irtibata geçmenizi sağlayarak, kısa sürede kurtarıcınız oluyor ve aracınızı yetkili servis ya da belirttiğiniz konuma ulaştırmak üzere yola çıkıyor!

Web sitemiz chekici.com üzerinde misiniz? Sağanak yağışın etkili olduğu bir günde aşırı hız sebebiyle kaza yaptıysanız, Atatürk Bulvarı'na en yakın çekicilere "Kahramanmaraş Oto Çekici" butonumuza basarak ulaşabilirsiniz. "İl (Kahramanmaraş)-İlçe (Nurhak)" seçiminiz ile en yakın oto kurtarıcı ekiplerini listeleyen sistemimiz, mobil uygulamamız üzerinden de aynı performansı göstermektedir. Yoksa aracınızın periyodik bakımlarını ihmal etmeniz ve bir arıza sonucu şak diye yolda mı kaldınız? "Nurhak Acil Çekici" hizmeti veren en yakın oto çekici ekiplerimiz artık parmaklarınız ucunda! İster webde, ister cepte! Nurhak'ta çekici aradığınızda güvenilir bir adresten hizmet almak sizin de hakkınız! Nurhak Oto Çekici ekiplerimiz acil durumlarda da yanınızda boy gösteriyor, çekici hizmeti ile çözüm ortağınız oluyor! Çekici ihtiyacınızı aracınızın mevcut durumuna göre çözelim isterseniz, buradayız!


Nurhak'ın Güvenilir ve Garantili Çekici Ekiplerini Nasıl Bir Araya Getirdik?

Kurucu ortaklarımız ile yola çıktığımız ilk günden itibaren, 81 ilin ve bu illere bağlı ilçelerin her birinde aktif olarak araç taşıma hizmeti veren firmaları çekici süzgecimizden geçirerek, sistemimize dahil etmiş bulunmaktayız. Firmalarda tıp ki siz değerli kullanıcılarımız gibi sistemimize üyelik ücreti ödemeden kayıt olmaktadır. Çekici işlemlerinizi; güvenilir ve garantili bir şekilde Chekici çatısında gerçekleştirmeniz için her çekici firmasının yasal evraklarını sistemimize kayıt etmesi zorunlu kılınmıştır. Belgelerini eklememiş olan firmaların sistemimiz üzerinden iş alma hakkı bulunmadığından, güven sorgusuna düşmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Amacı; firmalar ile müşterileri buluşturmak olan bu platform, yapılan taşıma işlemleri ve anlaşmalar sonucu müşterilerimizin memnun edilmesi adına sistematik bir şekilde işleyişini sürdürmektedir. Çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutulmakta olduğunu, güvenilirlik konusunda ise tedarikçimizden evrak talebinde bulunmanızı rica etmekteyiz.

Her şey iyi hoş! Kullanıcımız olarak, "Mobil uygulamanız üzerinden çekici talebi oluşurdum, peki ya aracımı nasıl garanti altına alabilirim?" diye sorarsanız ise; "Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi" ile demek isteriz. Müşterilerimizin çekici ihtiyaçlarını karşılarken, çözüm odaklı bir yol izliyor; profesyonel hizmet veren tedarikçilerimizden taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir rizikoyu, poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde güvence altına alıyoruz. Üstelik tüm bu anlattıklarımız ile de sınırlı kalmıyor, sadece ve sadece mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak, taşıma işleminizi gerçekleştiren Nurhak Garantili Oto Çekici, Nurhak Oto Çekici ekibimizin canlı konumunu takip etmenize de müsaade etmekteyiz. Bünyemize kayıtlı her taşıma firmasının aracı, araç takip sistemimiz ile kontrol altında olduğundan, kullanıcılarımızın aklının araçlarında kalmalarına müsaade etmemekteyiz. Hakkımızda çok şey konuşuyor biliyoruz! Bizim de bilmenizi istediğimiz bir şey var ki, Kahramanmaraş'ta, Nurhak'ta ya da farklı bir coğrafi bölgede çekicinin adresi, Chekici!


Nurhak Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti 

Kısa sürede kendini ispat etmiş firmamız, araç nakliyesi işlemlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde de yanınızda! Nurhak Oto Çekici ekiplerinden teklif alabilmeniz adına kompakt rezervasyon sistemimiz üzerinden oluşturacağınız Nurhak-X bir il/ilçe arası çekici talebiniz, çekici sistem otomasyonumuz sayesinde tıkır tıkır gerçekleşecek! Talep-teklif usulü sistemimizin çekici işleyişine inanamayacaksınız! Nurhak şehir içi araç taşıma ya da Nurhak şehir dışı araç taşıma işleminizi adım adım yürüterek satın aldığınız sıfır aracı, tarım makinenizi, motosikletinizi, kamyonunuzu, kamyonetinizi veyahut herhangi motorlu-motorsuz aracınızı planladığını tarihte farklı bir lokasyona gönderebilirsiniz. Tüm çekici işlem sürecinizi akıllı telefon ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indireceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız üzerinden yürütmeye hazır mısınız? O halde size bir örnekle anlatmak isteriz. Örneğin; 1.018 km uzaklıktaki Nurhak-İstanbul arası çoklu araç taşıma sefer talebinde bulunmak istiyorsunuz ve tekli/çoklu çekici aracına sahip araç taşıma firmaları ile nasıl iletişime geçip, teklif alacağınızı merak ediyorsanız, ekiplerimize nasıl ulaşacağınızı aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.


  • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Sistemimiz üzerinden üye olmadan çekici talebinde bulunabilirsiniz.)
  • "Çekici Talep Et" butonumuza tıklayarak, çekici form sayfasında yer alan her işlem detayını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Nurhak Oto Çekici talebinizi sistemimize kayıt ettikten sonra, teklif sistemimiz üzerinden gelen teklifleri bekleyiniz. Çekici tekliflerimiz 5 dakika içinde SMS, e-posta ve mobil bildirimler ile tarafınıza bildirilir.
  • Kullanıcımız olarak, Menü>Talepler ekranı üzerinden gelen çekici tekliflerini değerlendirebilir, tedarikçi profillerini inceleyebilir, yasal evrak talebinde bulunabilirisiniz.
  • Çekici-müşteri uzlaşması ilk önce kendi aranızda sonrasında ise talep ekranımızda bulunan "Anlaşma Sağlandı" butonumuz ile sağlandıktan sonra işleminizi Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden takip ediniz.
  • Şehirden şehire araç taşıma/şehir dışı araç taşıma işleminizin canlı konumuna kadar Menü>Taşıma İşlemleri ekranı üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Sonlanan taşıma işleminiz hakkında yorum yapabilir, tedarikçimize puan vererek diğer müşterilerimize referans olabilirsiniz. Kim bilir belki sizde (talep aşamasında) tedarikçi referansı ile çekici seçiminizi yaparak işleminize start vermiş olabilirsiniz. 


Nurhak Oto Çekici Fiyatları Nedir?

Nurhan Oto Çekici ekiplerimizden, hem bütçe dostu teklifler hem de yüksek kalitede çekici hizmeti almanızı mümkün kıldığımız bir gerçek! Nurhan oto çekici fiyatları talep-teklif usulü sistemimiz sayesinde dengede tutulmakta olup, kullanıcılarımıza cep yakmayan fiyatlarla işlem yapma özgürlüğü sunmaktayız. Nurhak'tan Kahramanmaraş'ın Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Onikişubat, Pazarcık ya da Türkoğlu ilçesine tekli/çoklu araç taşıma talebinde bulunmak mı istiyorsunuz? 100 TL ile 500 TL arası alabileceğiniz en iyi teklifler, Chekici'de! Şehir içi araç taşıma işlemleriniz içinse; başlangıç-bitiş konumunuz, aracınızın mevcut durumu, araç sayınız baz alınarak fiyatlandırmaya tabi tutulup, bütçe yönetiminizi yine sizin belirleyeceğiniz şekilde işlem yapılmaktadır. Hemen chekici.com web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden talebinizi oluşturup, Nurhak çekici ekiplerimizden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Platformumuz kullanıcılarımıza işlem akış ekranları ile kolaylık sunmaktadır. Gizlilik ve güvenlik iş politikalarımız ile bireysel ve kurumsal kimliğimizi koruduğumuzu, teknolojik altyapımızdan tam verim almanız için aksamayan bir işleyiş yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Nurhak Çekici Hizmet Noktalarımız

Nurhak Oto Çekici, Nurhak Çekici, Kahramanmaraş Nurhak Oto Çekici hizmet noktalarımız; Ağcaşar, Alçiçek Değirmenkaya, Barış, Biçin, Eskiköy, Hüyük, Karaçar, Karşıyaka, Kıyılar, Kullar, Pınarbaşı, Seyitaliler, Tatlar, Umutlu, Yeni mahallerinde bulunuyorken, kurumsal firma sahiplerinin ya da bireysel müşterilerimizin işi oldukça kolay! Adresten adrese araç taşıma işlemi yapan ekiplerimiz, kapınıza kadar geliyor, aracınızı teslim alıyor ve güvenilir teslimat sözü ile yola çıkıyor!


Böylesi görülmedi! Hem çekici hem Chekici! Aracınızın kurtarıcısını bulduğunuza göre ister Onikişubat Oto Çekici ekiplerimizden ister Pazarcık Oto Çekici isterseniz de herhangi bir noktadan çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Blog sayfamızı ziyarette bulunarak, Hızlı ve Güvenilir Oto Kurtarıcı Adresi, Chekici" yazımızı okumaya ne dersiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Müşteri memnuniyetine önem veriyor, bu yola artan sayımız ile devam ediyoruz. "Chekici'ye Ulaş" dediğiniz noktada ise, iletişim kanallarımız üzerinden tüm soru, görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Proaktif yaklaşımımız ile tüm süreci ele alıp, çözemeyeceğimiz hiçbir çekici sorununun olmayacağını bilmenizi isteriz. Nurhak Oto Çekici, gece-gündüz görevdeyken, bize ihtiyaç duyduğunuz her ana ya da ara aks üzerinde hizmetinizdeyiz! Sesinizi duymaya tek bir talep yeter! Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.


      Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!