İstanbul - Büyükçekmece Oto Çekici

Büyükçekmece Oto Çekici Hizmeti, Chekici!

Büyükçekmece, Avrupa Yakasında bulunan, 25 km kıyı şeridi uzunluğuyla ve 24 mahallesiyle İstanbul'un ilçeleri arasında yer alır. Tarihi kalıntılarıyla, sahiliyle, alışveriş merkezleriyle, spor salonlarıyla, parklarıyla, 5 yıldızlı otelleriyle ve daha pek çok imkâna sahip olan bölge, nüfus ve trafik yoğunluğuyla da dikkat çekmektedir. İlçeye karayolu bağlantısı olan TEM ve D-100 karayolu üzerinden giriş yapmış ve arızalı aracının başında bekleyen bir sürücü iseniz yaşadığınız aksaklığı giderecek en doğru adrestesiniz! Hemen 0544 535 50 04 numaralı GSM numaramızı arayarak, Büyükçekmece Oto Çekici ekimizden yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ulaşımın ara ve ana hat yolları ile desteklendiği bir mevkii üzerinde aracınızın arıza vermesi ya da başka bir araca çarpmanız sonucu Çekici arıyorsanız; en yakınınızdaki Çekici olduğumuzu temin ederiz. 


Büyükçekmece Oto Çekici Chekici (Çekici), aracınızı/araçlarınızı planlı ya da plansız bir şekilde çektirmek istediğinizde başvuracağınız, erişilebilirliği ile Türkiye'nin İstanbul, İzmir, Ankara, Siirt, Bursa, Muğla, Adana, Şanlıurfa, Antalya, Konya, Kayseri, Diyarbakır ve diğer illerinde, ilçelerinde ve mahallelerinde 7/24 oto çekici hizmeti veren ve iş süreçlerini dijital ortam üzerinde yürüten bir firmadır. Kullanıcılarımıza; basit ve kullanışlı bir sistem üzerinden çekici hizmeti vermeyi amaçlayarak Chekici'yi sizlerle buluşturduk! Lojistik sektörüne ciddi bir hareketlendirme getirerek 30.000'den fazla aracı, kısa sürede adresine ulaştırdık! Güvenilir hizmet anlayışını en temel prensiplerimiz arasına alarak, araç nakliyatlarınızı güvence altına garantili oto çekiciler ile aldık! Chekici, Beylikdüzü ilçesindeki hatta Türkiye'nin her noktasındaki çekicileri, sistemi üzerinden listeliyor ve talep-teklif usulü sistemi ile kullanıcı ile buluşturuyor! Neredeyseniz oradayız! Aracınızın/araçlarınızın Çekicisiyiz! Sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızın devamını okumayı ihmal etmeyiniz. 


Büyükçekmece Çekici ile Garantili Hizmet!

Büyükçekmece Oto Çekici hizmetinin garantili Chekici hizmeti ile tanışın! Chekici (Çekici) firmamıza aracınızı teslim ederken, çekicilerimizin belirli aşamalar sonucu sistemimize kayıt olduğunu belirtmek isteriz. Çekicilerimize yasal belge zorunluluğu getirerek, güvenilir ve kaliteli araç taşıma, oto çekme işini layığı ile yerine getirmeyi hedefledik ve başardık! Profesyonel şoförler ile kaskolu ve sigortalı hizmet Çekici'de! Beylikdüzü ilçesindeki en güvenilir oto çekici hizmetini veriyoruz. chekici.com ve ÇekiciApp üzerinden hızlıca talep oluşturabilir, WhatsApp canlı destek hattımız üzerinden konum bilginizi göndererek en yakınınızdaki çekici hizmetini anında alabilirsiniz. Büyükçekmece Garantili Oto Çekici hizmetimiz ile bölgedeki diğer çekicilere fark atan hizmetimiz ile çekici deneyiminizin kalitesini en üst seviyeye çıkardık! Artık, arama motorunuz üzerinden çekici arayışına girmenize gerek yok! Hemen sistemimiz üzerinde yer alan butonlarımız aracılığıyla talep oluşturup; çekici profillerine ulaşabilir, sefer listelerini görüntüleyebilir hatta ve hatta çekiciler ile iletişime geçebilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinde Çekici arıyorsanız, Chekici tam da bu iş için biçilmiş kaftan!


Büyükçekmece Oto Çekici/ Acil Çekici Talebi Oluşturmak

Alanında uzman ekiplerimiz ile dört dörtlük bir sistem üzerinden karşınızdayız! Firma olarak, kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çekici hizmetini almasını butonlarımız aracılığıyla sağlıyoruz. chekici.com web sitemizde bulunduğunuza göre, talep butonlarımızın işleyişi ile ilgili bilgi sahibi edinip, doğru çekiciler arasından uygun gördüğünüz Büyükçekmece Oto Çekici ekiplerimiz arasından çözüm ortağınızı seçebilirsiniz. Mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden de aynı işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Butonlarımız:


 • Büyükçekmece "Acil Çekici" Butonu: Butonumuz; bulunduğunuz konuma en yakın 3 oto çekici ekibimizin numaralarını kullanıcılarına listeleyen, acil durumlarda kurtarıcı çekici hizmeti olarak işlevini yerine getiren ve bulunduğunuz konumun acil çekici butonudur. Örneğin; Türkiye'nin en büyük sergi salonu TÜYAP'a gitmek için yola çıktınız ve aracınız trafiğin ortasında arıza mı yaptı? Koskoca İstanbul'da en yakın acil çekici tarafından aracınızın derhal çekilmesi gerektiği noktada tabii ki konumunuza en yakın çekiciyiz! Hemen web sitemizin Menü hiyerarşisinde bulunan "İstanbul Acil Çekici" butonumuz üzerinden yol yardım talebinde bulunarak Büyükçekmece Acil Oto Çekici talebi oluşturabilirsiniz. Veyahut "İl (İstanbul)-İlçe (Büyükçekmece)" konum bilgilerinizi aynı şekilde mobil uygulamamız üzerinden de belirleyerek, "Büyükçekmece Acil Çekici" talebinizi oluşturabilirsiniz. En yakın oto kurtarıcı, artık parmaklarınızın ucunda!


 • Büyükçekmece "Çekici Talep Et" Butonu: Aracınız için planlı bir seyahat oluşturmaya ne dersiniz? Hava yolu şirketlerinden birinden tatil için Türkiye'nin herhangi bir noktasına bilet satın aldınız ama aracım olmadan asla mı diyenlerdensiniz? Hemen "Çekici Talep Et" butonumuza basarak, başlangıç konumuzun olan Büyükçekmece ilçesini ve bitiş konumuz olan bölgeyi seçerek, tatil planlarınızın arasına Chekici'nin Büyükçekmece Oto Çekici hizmetini de dahil edebilirsiniz. Mobil uyumlu web sitemiz üzerinden bir nevi ön talep oluşturmuş olursunuz. Müşteri temsilcimiz kısa sürede tarafınıza geri dönüş yaparak, talebinizin onaylanması konusunda gerekli adımları gerçekleştirecektir. 5 dakika içinde teklif almak istiyorsanız bu talep butonumuz tam size göre! Çekici; Büyükçekmece şehir içi araç taşıma veya Büyükçekmece şehir dışı araç taşıma işinde de usta! Sadece tatil planlarınızda değil aracı arızalanan ve yolda kalan sürücülerin bir telefon yakınındayız! Büyükçekmece ilçesinden X bir noktaya araç göndermek istediğinizde, tercihiniz Chekici ise asla pişman olmazsınız. 


Büyükçekmece Çekici Ekibi 7/24 ÇekiciApp Mobil Uygulamamızda!

Chekici (Çekici) ile yollarınız kesiştiyse, sistemimize kayıt olup, profil oluşturmanın yolu mobil uygulamamız üzerinden geçiyor. ÇekiciApp, iş süreçlerinin belirli bir hiyerarşi içinde tasarlanıp, Çekici hizmetimizin analog ortam dijital ortama geçişini sağlayan, kullanıcı deneyimiyle kullanıcına yüksek hizmet performansı sunan, işlem akış ekranlarıyla kullanım kolaylığı sağlayan kullanıcı arayüzümüz ile iddialı mı iddialı inovatif bir mobil uygulama ile karşınızdayız! Dijital işe geçiş aşamalarımızı sizler için kusursuz bir şekilde inşa ederek, müşteri-çekici buluşmanızın süresini minimuma çektik! Otomobil, kamyonet, motosiklet, deniz araçları, tarım makineleri, minibüs, midibüs gibi karayolu araçlarını ayırt etmeksizin oto çekici-araç taşıma araçlarımız ve doğru ekipmanlarımız ile 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz! Çekici, etik odaklı hizmet anlayışı ve ekonomik oto çekici fiyatları ile kullanıcı yanlısı! Büyükçekmece Oto Çekici hizmetini uzaklarda değil, Çekici'de arayın! TEL: 0544 535 50 04.


ÇekiciApp mobil uygulamamız akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde yer edindiyse pek çok avantaja sahipsiniz demektir. Tıkır tıkır işleyen uygulamamız üzerinden çekicilerimizin belirledikleri günde ve boş araçları için oluşturdukları seferleri görüntüleyebilir, taşınan aracınızın anlık olarak canlı konumunu sistem üzerinden izleyebilir, taleplerinize gelen çekici tekliflerini görüntüleyip tedarikçi profillerine erişebilir, anında çekici talebi ya da acil çekici talebi oluşturabilir, gelecek geçmiş seferleri listeleyebilir ve tamamlanan hizmetiniz sonucu puanlama ve yorum yapabilirsiniz. ÇekiciApp ile Çekici her an cebinizde! Mobil uygulamamızı "Google Play Store, App Store, AppGallery" üzerinden indirip, şehir içi veya şehir dışı araç taşıma işlemlerinizi tekli ya da çoklu araç taşıma araçlarımız ile anında gerçekleştirebilir ya da en yakın çekicinizi yolda kalmanız/kaza yapmanız durumunda 7/24 bulabilirsiniz.


Büyükçekmece Araç Nakliyesi Ekibi Görevde!

Büyükçekmece şehir dışı araç taşıma ya da Büyükçekmece şehir içi araç taşıma hizmeti veren Chekici, bünyesine ait diğer hizmetleri ile galeri sahipleri, filo firmaları, araç alım-satım işiyle uğraşan ve hurda-kazalı aracı olup istediği bölgeye göndermek isteyen kişiler, tatilciler, sıfır araç alım satım yapan firmaların tercihi! Türkiye'nin her yerine araç teslimatınızı uygun çekici fiyatları ile gerçekleştirmenin zamanı sizce de artık gelmedi mi? Büyükçekmece Oto Çekici, Büyükçekmece araç nakliyesi hizmetlerimiz için chekici.com ya da ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Çekici ekipleri aşağıdaki yer alan taleplerinize ve nicelerine yetişmeye 7/24 hazır! Araç Nakliyesi hizmeti veren güvenilir ekiplere 7/24 platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.


 • 7/24 Büyükçekmece Oto Çekici Hizmeti 
 • Kesintisiz Büyükçekmece Oto Kurtarma Hizmeti
 • Güvenilir Büyükçekmece Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Büyükçekmece Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
 • Garantili Büyükçekmece Karavan Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Büyükçekmece Tekne Taşıma Hizmeti
 • Bütçe Dostu Büyükçekmece Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
 • Güvenilir Büyükçekmece Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
 • Garantili Büyükçekmece Tarım Makineleri Taşımacılığı
 • En Güvenilir Büyükçekmece Motosiklet Taşıma Hizmeti


Büyükçekmece Çekici-Kurtarma Hizmetlerimiz

Talep usulü-teklif sistemi ile çalışan çekici otomasyonumuz sayesinde aradığınız Büyükçekmece Oto Çekici, Büyükçekmece Oto Kurtarma ekibinin listesini ihtiyaç durumunuza göre öğrenerek, çekici işlemlerinizi tek bir çatıda halledebilirsiniz. Çekici sektörünü dijital ortam üzerine uyarlamamız sonucu, Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna araç transfer edebilir, çekici fiyatları arasından seçim yapabilir, hazır olan çekici seferlerine göz atabilir, belirlediğiniz tarihlerde ya da ansızın oluşan çekici ihtiyacınıza çekici çözüm yolunu bulabilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerimiz ile 30.000'den fazla aracın çekme-taşıma işlemini yerine getirdik! Keza Büyükçekmece Çekici ekibimizin de bu pastada dilimi bulunmaktadır. Çekici piyasasında güven problemi yaratan tedarikçileri ekarte ettik ve problem oluşabileceğini düşündüğümüz durumlar için de tedbirimizi önceden aldık! Kusursuz bir şekilde çekici işlemlerinizi yürütmek ister misiniz? O halde platformumuz ve çekici hizmet butonları en doğru tercih olacaktır. Hakkımızda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çekici hizmetlerimizi ise sizler için listeledik:


 • Büyükçekmece Oto Kurtarma

İstanbul'un batısında yer alan Büyükçekmece ilçesinin en hızlı oto kurtarma hizmetiyiz. Aracınızı kurtarmak firmamızın görevidir. Aracınız çamura saplandı ve çıkaramıyor musunuz? Hemen bizimle iletişime geçip, oto kurtarıcı planınızı öğrenebilirsiniz.


 • Büyükçekmece Oto Çekici

Büyükçekmece Oto Çekici ekibini parmaklarınızın ucuna kadar işlevi harikulade olan bir platform üzerinden getirdik! İş ortağı olduğumuz her tedarikçi işinde uzmandır. Çekici firması ararken, binlerce Çekici ekibi ile anlaşmalı firmamıza mı denk geldiniz? Tedarik zincirimiz ile çekemeyeceğimiz araç yok! Hem tedarikçilerimize kolaylıkla erişebilir hem de ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Chekici ailemize katılarak, her an her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz oto çekici hizmeti için 7/24 talep oluşturabilirsiniz.


 • Büyükçekmece Çoklu Araç Taşıma

Büyükçekmece Çoklu Araç Taşıma hizmeti ile birden fazla aracınızı adresine teslim ediyoruz! Nasıl mı? Chekici sistemi üzerinden talep oluşturan kullanıcılarımızın, araçlarını adresten teslim alarak! Çoklu araç taşımanın en güvenilir yoluyuz! Günler öncesinden aracınızı güvenilir oto çekici ekibimize emanet ederek, günü geldiğinde aracınızı teslim etmek üzere otoparkımızdan yola çıkarabiliriz. Çekici çözümlerimize firmamız sayesinde anında kavuşmak mümkün!


 • Büyükçekmece Sıfır Araç Taşıma

Gıcır gıcır, tekerleği dönmemiş aracınızı çekiciye emanet ederken, aklınızda bir tane bile soru işareti kalmayacak! Taşıma araçlarımıza taktığımız araç takip sistemi ile aracınızın canlı konumu izleyebilir, tedarikçiden gerekirse fotoğraf talebinde bulunabilirsiniz. Mobil uygulamamıza cihazınızda yer vererek, her çekici işlem sürecinizi dakikası dakikasına kontrol edebilirsiniz.


Büyükçekmece Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Büyükçekmece Çekici hizmet noktalarımız; 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dizdariye, Ekinoba, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimaroba, Mimarsinan, Murat Çeşme, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Sinanoba, Türkoba, Ulus ve Yenimahalle Mahallesi'dir. Chekici, hangi ilde iseniz, ilçesinde ve mahallesinde hizmet vermektedir! Verdiğimiz kaliteli hizmet ile hakkımızda çok konuşulan bir firmayız! 


İletişim Kanallarımız

Değerli Chekici kullanıcısı, iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilir, sosyal mecralar üzerinden Chekici'yi takibe alabilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesaplarımızı "Chekici" adıyla ve güncel içerik paylaşımlarımız ile kullanıcılarımızın takibinde! Peki ya sizin?

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!