Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Evren oto çekici


Evren Oto Çekici, Araç Kurtarma Hizmeti Dakikalar İçinde Yanınızda!

Evren, Ankara iline bağlı ve il merkezine 178 km uzaklığıyla Ankara'nın en uzak ilçesidir. Çekici (Chekici); çekici hizmeti ile ne kadar uzakta olsanız da kullanıcılarına hizmet veren bir çekici firmasıdır. Uzaklıkları yakın eden çekici hizmet noktalarımız ile yanınızdayız! İlçenin karayolları üzerinde; aracınız ile yaşadığınız sıkıntı sonucu doğabilecek Evren Oto Çekici, Araç kurtarma ihtiyaçlarınız için hemen 0552 880 35 05 numaralı 7/24 canlı destek hattımızı arayabilirsiniz. En hızlı oto çekici hizmeti almanın yolu Çekici sayesinde mümkün!


Çekici, ulaşımın aktığı her noktada çekici hizmeti vermektedir. Türkiye'nin İzmir, Antalya, İstanbul, Adana, Gaziantep, Bursa, Trabzon, Bitlis, Diyarbakır, Çorum ve diğer illerini ve ilçelerini ayırmadan çekici hizmeti veren firmamız, 30.000'den fazla aracın şehir içi ve şehir dışı araç taşıma işini başarı ile gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye de devam ediyor. Aracınız mı arızalandı? Çekici mi bulamıyorsunuz? Prestijli, itibarlı ve güven dolu bir firmadan çekici hizmeti alabilirsiniz. Tercihiniz Çekici ise Çekici bulma sorunu asla yaşamaz ve dakikalar içinde en yakınınızdaki çekici hizmetini alabilirsiniz. Evren ilçesinde hizmet veren çekicileri sizler için tek bir platform üzerinde bir araya getirdik! Bulunduğunuz konumu hesaba katarak, en yakın oto kurtarıcı ekibimizin çözüm planını, web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ÇekiciApp ve 7/24 hizmetinizde olan müşteri temsilcimize bağlanarak talep edebilirsiniz. 


Chekici'de, Evren Oto Çekici Hizmeti Almak...

Chekici, hızlı yapısı ve talep usulü sistemi ile müşteri- çekici buluşmasını kısa sürede gerçekleştiriyor. Acil olarak çekici arayan sürücülerden, şehirler arası araç taşıma için çekici firmalarını tek tek arayan galeri sahiplerine kadar ulaşıyor, Türkiye'de oluşturduğumuz hizmet noktalarımız ile erişilebilir oluşumuzu kanıtlıyoruz. 7/24 oto çekici hizmeti vererek; iş makinesi, tarım makinesi, motosiklet, otomobil, karavan, kamyonet ve diğer karayolu vasıta araçlarının taşımacılığını yapıyoruz. Üstelik; hurda ya da kazalı araçları da taşıyoruz! Farkımız büyük! Tek yapmanız gereken Çekici platformu üzerinden giriş yapıp, talebinizi bize iletmek olacaktır. Çekici kullanıcıları, çekici ihtiyaçlarına zaman kaybetmeden gerçekleştiriyor. 

Chekici kullanıcıları; Evren Oto Çekici taleplerini "Acil Çekici" ve "Çekici Talep Et" butonlarımız ile gerçekleştiriyor. Butonlarımız:


  • Evren Acil Çekici Butonu: Kullanıcılarımız, Çekici ile tanışmadan önce "anında çekici bulamamaktan ve çekici hizmeti" alamamaktan muzdaripti. Evren Acil Oto Çekici butonumuz ile bölgedeki hatta Türkiye'deki tüm acil çekici ihtiyaçlarınızı gidermeye geldik. Acil çekici hizmetimiz; paylaşımcı hizmet anlayışımızı ön plana çıkarmaktadır. Araç çekme, taşıma işinde uzmanlaşmış çekici ekiplerimizin numaralarını en ihtiyacınız olduğu durumda kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. En yakınınızdaki hizmeti vermeyi kendine görev edinmiş ekipler, Türkiye'nin çekici hizmet noktalarında imdat çağrınızı bekliyor! Web sitemiz üzerinden "Ankara Acil Çekici" talebi oluşturarak Evren Oto Çekici hizmetine ulaşabilirsiniz. ÇekiciApp, telefonunuza ya da tabletinize yüklü ise talebinizi, uygulamamız üzerinden de oluşturabilirsiniz.


  • Evren Çekici Talep Et Butonu: 100 km uzaklıktaki Evren-Aksaray, 80 km uzaklıktaki Evren-Kırşehir, 178 km uzaklıktaki Evren-Ankara ya da km uzaklığı seçtiğiniz noktaya göre belirlenen Evren-X noktası için şehir içi/şehir dışı araç taşıtma, tekli araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, şehirden şehre araç taşıma işlemlerinizi Çekici ile gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Talep butonumuz ile Evren Oto Çekici talepleriniz anında gerçekleşiyor. "Çekici Talep Et" butonumu üzerinden form sayfasına yönlendirilirsiniz. Gerekli alanları doldurduktan sonra; Türkiye'nin bir ucundaki noktaya aracınızı gönderebilir, bir ucundaki noktadan aracınızı getirtebilirsiniz. Üstelik taşıma tarihinizi belirlemekte de özgürsünüz! Talep butonlarımız ÇekiciApp ve web sitemiz chekici.com üzerinde hizmetinizde! Çekici hakkında detaylı bilgi almak için hakkımızda yazımızı okumaya ne dersiniz?


Evren Çekici Hizmet Noktalarımız

Evren Çekici hizmet noktalarımız: Altınbaşak, Cebirli, Çatalpınar, Demirayak, Esentepe, Eskitorunobası, İbrahimbeyli, İnebeyli, Modern, Solakuşağı, Şerafettin, Yeni ve Yusufuşağı mahalleleridir. 7/24 oto çekici hizmeti alabilirsiniz.


Evren Oto çekici Fiyatları ve Taşıma Süreci

Çekici'de, talep süreçleri ve oto çekici fiyatları da çekici! Çekici talebinizi oluşturduktan 5 dakika sonra gelen çekici tekliflerimizi, inovatif algoritmamıza borçluyuz! Rakiplerimizin önünde olan çekici hizmetimiz ile müşteri taleplerine, çekici teklifleri yağıyor! Rekabetin ihlali söz konusu dahi olamaz! 100'lerce çekicinin arasından 10'larca çekici teklifi talep sayfanıza düşüyor! Kullanıcılarımız çekici profilleri arasında seçimini, uygun oto çekici fiyatları ile yapıyor! Evren Oto Çekici bütçe dostu teklifleri ile Çekici'de hız kesmeden hizmet veriyor! Bilmenizi isteriz ki; talebinizi oluşturduktan sonra sadece mobil uygulamamız "ÇekiciApp" üzerinden işlem takibi yapabilirsiniz. Tedarikçimizi; aracınızı taşıması için çözüm ortağınız olarak belirlediğinizde, mobil uygulama menümüzde yer alan "Taşıma İşlemleri" kısmında taşıma sürecinizi kontrol edebilirsiniz. Taşıma adımlarınızdan, SMS ve mobil uygulama bildirimleri ile de haberdar olmanızı sağlıyoruz! Ankara'dan araç taşımanın en zahmetsiz yolu, Çekici'den geçiyor.


İletişim Kanallarımız

Chekici'ye iletişim kanallarımız üzerinden istediğiniz her an ulaşmak mümkündür. Sosyal mecralar üzerinden bizi takibe almak ister misiniz? Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube Chekici hesaplarımızdan güncel içerik paylaşımları yapıyoruz. Çekici hizmetimizden her an haberdar olabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!