Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Haymana oto çekici


Ankara Haymana Oto Çekici, Araç Kurtarma Ekiplerine Chekici'den Ulaşın!

Haymana, Ankara ilçesine bağlı ve il merkezinden 74 km uzaklıktadır. İlçe, yararlı kaplıca suları ile tedavi olmak isteyenlerin, tatile ihtiyacı olanların destinasyon noktaları arasında bulunmaktadır. Aileniz ile beraber Haymana ilçesine doğru bir rota oluşturdunuz ve akabinde aracınız ile yola koyuldunuz ama hesaba katmadığınız bir aksilik aracınızı mı buldu? Yol kenarında daha fazla bekleme yapmak istemezsiniz diye düşünüyor, Haymana oto çekici ihtiyacınızı Çekici ile gerçekleştirebileceğinizi bildirmek istiyoruz. Anında çekici çağırmak için 7/24 canlı destek hattımız: 0552 880 35 05.


İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Diyarbakır, Van, Trabzon, Siirt, Çorum, Tekirdağ, Sinop, Ankara ve diğer illerde oluşturduğumuz çekici hizmet ağımızla, Çekici ekibi Türkiye'nin her noktasında! Çekici (Chekici), müşteriyi ve tedarikçiyi bir araya getirmek için geliştirdiği web sitesi ve mobil uygulaması ÇekiciApp ile basit ve inovatif bir sistemdir. İnovatif bir düşüncenin parçası olan hizmetimiz ile acil durumlarınızda çözüm ortağınızı hızlı bir şekilde bulabilir, şehirden şehre araç taşıtabilir, hurda aracınızı servis noktasına çektirebilir ve daha nice işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara iline bağlı Haymana ilçesinde ya da civarındaki araç nakliyat işlemleriniz için Ankara Haymana Oto Çekici, Araç Kurtarma ekiplerine Chekici'den ulaşabileceğinizi unutmayın! Civara görev yapan her farklı çekicinin kendi içinde hazırlamış olduğu iletişim kanalları bulunmaktadır. Çekici arayan sürücü için bu iletişim kanallarına internet üzerinden tek tek ulaşmak ve uygunluğunu ölçmek zor bir süreçti! Çekici; yasal belgeleri sistemine kayıtlı olan tedarikçileri bir araya getirdi ve geniş çekici hizmet pazarını kullanıcıları ile buluşturdu! Platformumuz hem rekabet dolu hem de kullanıcı deneyimine sahip arayüzü ile oldukça basit ve kullanışlıdır. İster web sitemiz chekici.com isterseniz ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Çekici, Ankara'da, Haymana'da, tüm Türkiye'de! 


Haymana Oto Çekici, Talep Butonlarımız Chekici'de!

Çekici, kullanıcısına yol yardım hizmetinin yanında olduğunu hissettirir. Karayolu ulaşım aracınız; otomobil, kamyonet, karavan, minibüs, motosiklet, klasik araç ya da farklı bir vasıta olsa dahi uygun oto çekici aracı ile hizmet noktasından yola çıkar ve aracınızı çeker. 7/24 Haymana Oto Çekici hizmeti alabileceğinizin altına çizen firmamız ile gece gündüz hiçbir bahane gözetmeksizin çekici hizmeti alabilirsiniz.


Çekici hizmetimiz, talep butonları ile hızlı teklif veren, Çekici'de! Acil durumunuz için geliştirilen, en yakın 3 çekici numara listesini tarafınıza sunan ve Türkiye'nin her noktasında aktif olan butonumuz: "Acil Çekici" ile tanışın! Tarayıcınız şu an chekici.com'u gösterdiğine göre hemen "Ankara Acil Çekici" butonumuza basıp, Haymana Acil Oto Çekici talebi oluşturabilirsiniz. Yoksa siz acil olarak araç çektirmek isteyen bir kullanıcı değil de istediği tarihte aracını/araçlarını Haymana ilçesinden şehir içi ya da şehir dışı X bir noktaya araç göndermek isteyen bir kullanıcı mısınız? Çekici'de, tekli veya çoklu oto çekici hizmetini ve ekibini aracınıza tahsis etmenin yolu ise: "Çekici Talep Et" butonudur. Hemen web sitemiz üzerinden "Talep Oluştur" çekici hizmet sürecini müşteri temsilcimiz ile beraber tamamla! Belirtmek isteriz ki, ÇekiciApp mobil uygulamamız, işlem takip kolaylığı sağladığı için çekici taleplerinizin takibi açısından daha kullanışlıdır. 


Haymana Çekici Ekinin Seferlerine, ÇekiciApp Uygulamamızdan Göz Attınız mı?

ÇekiciApp, Çekici hizmetimizin mobil uygulamasıdır. Uygulamamız, kullanıcıya pek çok kolaylık sunmaktadır. Çekici tedarikçileri, çoklu taşıma aracındaki eksik olan yere bir araç daha arayabilir ya da aracınızı göndermek istediğiniz yere siz talep etmeden gidiyor olabilir. Çoklu araç taşıma seferinde aracınıza yer bularak, bütçe tasarrufu edebilir, sefer güzergâhlarınız için oluşturulmuş talepte, yerinizi alabilirsiniz. Haymana ilçesinden 55 km uzaklıktaki Ankara Gölbaşı, 42 km uzaklıktaki Ankara Polatlı ilçesine ya da 521 km uzaklıktaki İstanbul, 430 km uzaklıktaki Antalya, 1068 km uzaklıktaki Muş iline araç göndermek için ya talep oluşturabilir ya da hazır seferlere göz atabilirsiniz. Haymana Oto Çekici ekipleri seferlerini görüntülemek ister misiniz? O halde ÇekiciApp akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirilmelisiniz! ÇekiciApp; Google Play Store, App Store ya da AppGallery uygulama marketinizde "Çekici" adı ile hizmet vermektedir. Sistemimize telefon numara doğrulaması ile kayıt olup talep oluşturabilirsiniz. Üyelik ücreti gibi ek ücret talebimiz bulunmamaktadır. Uygulamamızın Menü> Seferler kısmına basarak filtreleme opsiyonundan sefer güzergâhınızı ve tarih aralığınızı seçerek, şartlarınıza uygun seferi bulabilirsiniz. Saat fark etmeksizin Haymana çekici talebinde bulunmak, Çekici kullanıcılarının hakkı! 


Haymana Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Haymana Oto Çekici, araç kurtarma hizmet noktalarımız; Ahırlıkuyu, Alaçık, Alahacılı, Altıpınar, Ataköy, Bahçecik, Balçıkhisar, Baltalin, Boğazkaya, Bostanhüyük, Bumsuz, Büyükkonak, Büyükyağcı, Cihanşah, Cingirli, Culuk, Çaldağ, Çalış, Çatak, Çayraz, Çeltikli, Demirözü, Dereköy, Deveci, Devecipınarı, Durupınar, Durutlar, Emirler, Esen, Eskikışla, Evci, Evliyafakı, Gedik, Gültepe, Güzelcekale, İncirli, Kadıköy, Karahoca, Karaömerli, Karapınar, Karasüleymanlı, Katrancı, Kavak, Kayabaşı, Kerpiç, Kesikkavak, Kızılkoyunlu, Kirazoğlu, Kutluhan, Küçükkonak, Küçükyağcı, Medrese, Saatli, Sarıdeğirmen, Sarıgöl, Sazağası, Serinyayla, Seyran, Sırçasaray, Sinanlı, Sindiren, Soğulca, Söğüttepe, Şerefligökgöz, Tabaklı, Tepeköy, Toyçayırı, Türkhüyük, Türkşerefli, Yamak, Yaprakbayırı, Yaylabeyi, Yeni, Yeniköy, Yergömü, Yeşilköy, Yukarısebil ve Yurtbeyli mahalleleridir. "Chekici ile İlk Kez Oto Çekici Hizmeti Alacaklara Müjde!" blog yazımızla ilk kez hizmet alacak kullanıcılarımıza yardımcı oluyoruz. 
HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!