Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Mamak oto çekici


Ankara Mamak Oto Çekici Hizmeti, Chekici Adından Söz Ettiriyor!

Mamak, Ankara'nın en büyük metropol semtleri arasında yer alan ve il merkezine yakın bir ilçe olduğu için karayolu ulaşımının da yoğun olduğu bir ilçedir. Karayolu ulaşımının aktif bir şekilde sürdüğü, ilçeye bağlı bir anayol, stabilize yol ya da otoyol üzerinde aracınıza Ankara Mamak Oto Çekici hizmeti aradığınız durumlarda en yakın oto çekici, kurtarıcı hizmetini almak için başvuracağınız çekici bir platform ile karşınızdayız. Karayolu ulaşım aracınız; otomobil, kamyonet, traktör, iş makinesi, karavan, minibüs, motosiklet ya da hangi araç olursa olsun; taşıyacağımız ya da çekeceğimiz aracınızın, yüküne ve büyüklüğüne uygun kayar kasalı çekici, sabit kasalı çekici, kaldır götür vinçli çekici, ağır ticari çekici, 4X4 çekici gibi çeşitleri olan oto çekici araçlarımız ile iş başındayız! Ankara Mamak ilçesinde Çekici mi arıyorsunuz? Güvenilir ve kaliteli çekici hizmetini bölgenin hatta Tüm Türkiye'nin çekicisi, Çekici (Chekici) sayesinde alabilirsiniz. Hemen arayın: 0552 880 35 05.


Chekici (Çekici), kullanıcılarına çekici hizmeti konusunda bilinenden öte bir çekici hizmet portföyü sunmaktadır. Çekici ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılıyoruz. Kullanıcılarımızın; yolculukları sırasında ya da aracını/araçlarını belirledikleri noktaya göndermeleri için Türkiye'nin İzmir, Antalya, Muğla, Adana, Bitlis, Van, Hatay, Balıkesir, Çanakkale, Siirt, Kastamonu, Kırklareli, Diyarbakır, Bursa gibi farklı noktalarından oluşturdukları çekici taleplerini (Ankara Mamak ilçesindeki araç nakliyat işlemleri de dahil olmak üzere), hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden sağlıyoruz. Chekici, gittiğiniz yerin çekicisidir. Bulunduğunuz lokasyonda görev yapan tedarikçileri bir araya getiren ve talep usulü sistemi ile çekici-müşteri buluşmasını kısa sürede sağlayarak aradaki bağlantıyı gerçekleştiren bir firma ile Çekici bulmak sizi hiçte zorlamayacak! Hem zaman hem bütçe tasarrufu sağlamak ve güvenilir iş ortaklarımız olan çekici ekibimizden destek almak istiyor iseniz mobil uygulamamız ve şu an içinde bulunduğunuz mobil uyumlu web sitemiz üzerinden Çekici talebinde bulunmalısınız. Parmaklarınızın ucunda işleyen çekici sistemini, dijital ortama ve taşınabilir teknolojiye borçluyuz! Güçlü, sağlam altyapımız ve kullanıcı dostu arayüzümüzü kullanıcılarımız ile buluşturarak 30.000'den fazla aracın taşımacılığını gerçekleştirdik. Güvenilir araç taşımacılığı ile "Çekici" adımızdan söz ettiriyor ve prestijimizi koruyoruz. Çekici ailemize, mobil uygulamamız üzerinden üye olabilir, yol yardım aracınızı ihtiyacınızı ve ödeyeceğiniz ücreti kendiniz seçerek Mamak Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz.


Mamak Acil Oto Çekici Hizmeti Talep Etmenin Saati Olmaz!

Ankara'nın yoğun trafiğinde; aracınızın teknik ya da mekanik bir sorundan dolayı bozulması ya da kaza yapma gibi durumların önceden bilinmediği durumlarda çekici arıyorsanız saate bakmak zorunda değilsiniz! 7/24 Mamak Oto Çekici hizmeti, Chekici üzerinde hizmetinizde! Geçmiş olsun ve yardımcı olmak isteriz diyerek; gerekli tedbirleri aldıktan sonra can güvenliğinizden emin olup Çekici hizmet numaramızdan müşteri temsilcimize bağlanarak, mobil uygulamamız ya da şu an tarayıcınızın chekici.com'u gösterdiği web adresi üzerinden en yakın oto çekici, kurtarıcı talebinde bulunabilirsiniz. Sistemimiz üzerinde yer alan ve kullanıcılarımıza çekici hizmet kolaylığı sağlaması için sunulan iki talep butonu bulunmaktadır. Talep butonlarımız:


Mamak "Acil Çekici" Butonu: Acil Çekici butonumuza basıp en yakın çekici numaralarına erişmek istediğinize göre aracınıza bir çekici arıyorsunuz demektir. Siz bir çekici arıyor ama biz 3 oto çekici numarasını tarafınıza sunuyoruz. Çekici, kurumsal kimliği ve uzman kadrosuyla garantili hizmet veren bir çekici firmasıdır. Hangi anayolda, otoyolda, tali yolda, caddede ya da sapa yolda aracınız kaldıysa hemen konumunuz civarındaki çekici ekibimizle müdahale ederek aracınızı en yakın servis noktasına götürecek olan butonumuz "Acil Çekici" ile 7/24 Mamak Acil Oto Çekici hizmeti alabilirsiniz.

Mamak "Çekici Talep Et" Butonu: Mamak ilçesinden X bir şehre aracınızı göndermek istediğinizde, tatilinize havayolu ulaşımı ile start verip aracınızı da gittiğiniz yere getirtmek istediğinizde, henüz uzun yolculuk için kendiniz hazır hissetmeyen ama gideceğim yerde aracım olmadan da yapamam diyen ve daha pe çok nedenden dolayı çekici ihtiyacı duyan sürücülerimizin yardımına "Çekici Talep Et" butonumuz ile yetişiyoruz. Başlangıç ve bitiş noktalarınızı oluşturup, talep formumuzu detaylı bir şekilde web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden doldurun, gerisi bizde! Çekici taleplerinize 5 dakika geri dönüş yaparak, SMS ya da mobil uygulama bildirimlerimizden gelen çekici teklifleriyle baş döndürücü bir hizmet veriyoruz. ÇekiciApp üzerinden; aracınızı/araçlarınızı gece-gündüz takip edebileceğinizin müjdesini de vermek isteriz. Üstelik mobil uygulama üzerinden oluşturulan ilk talebinizde, firma onayı beklemeden hizmet alabilirsiniz.


Garantili Mamak Oto Çekici Seferlerine Göz Atmak İster Misiniz?

Chekici, Türkiye'nin dört bir ucundaki çekicileri bir araya getirerek çekiciler ile kolektif bir yapı oluşturan bir firmadır. Her tedarikçimiz, sistemimize kayıt olurken; vergi levhası, taşıma sigortası ve taşıma kaskosunu sistemimize yüklüyor ve Çekici bünyesi altında tek bir çatıda birleşerek talep usulü sistemi ile kullanıcıları ile 5 dakika içinde buluşuyor. Böylece garanti şartlarından emin olduğumuz Garantili Mamak Oto Çekici hizmetinin altına da imza atmış oluyoruz. Tecrübeli ve verimli bir çalışma ile memnuniyeti yüksek müşteri kitlesine sahip bir firmayız. Gizlilik ve Güvenlik politikamız ile girmiş olduğunuz bilgileriniz, işlemleriniz hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.


Çekici bünyesindeki çekicilerimizin oluşturdukları seferleri görüntüleme hakkınızın sadece ÇekiciApp üzerinden yapabileceğinizi bilmenizi isteriz. Örneğin; Ankara Mamak ilçesindeki bir çekici "çoklu araç taşıma" seferi düzenleyerek, güzergâh noktaları arasındaki bölgelere de transit seferler ile araç nakliyatı yapabilir. Çekicimizin seferinden haberdar olarak, taşıma aracımızda aracınıza yer bulabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Sıfır, hurda, arızalı ya da kazalı araçlarınızın taşımacılığı, Chekici'ye emanet! Taşıma kaskolu aracımız ile aracınızı Türkiye'nin istediğiniz noktasına gönderebilirsiniz.


Chekici'de, Mamak Oto Çekici Fiyatları Nedir?

Çekici işlemleriniz için Çekici'yi tercih ettiyseniz; oto çekici fiyatları için endişe yaşamanıza gerek yok! Hizmet vermeye, üyelik ücreti istemeden başlıyor ve ek ücret ödemeden talebinizi yerine getiriyoruz. Talep usulü sistemi ile oto çekici fiyatlarını dengede tutuyor ve kâr marjı gütmeden; oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Hiçbir ek ücret ödemeden, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken tekliflerimizden istediğinizi seçebilirsiniz! Ankara Çekici, Mamak Oto Çekici Fiyatları ve diğer bölgelerimizdeki çekici fiyatları da dahil olmak üzere ekonomik fiyat teklifleri ile yanınızdayız! Çekici pazarını ayağınıza, maksimum hizmet, düşük fiyat garanti ile getiriyoruz! Sitemizde ziyaretçi misiniz? Çekici sistemimizi mi anlamaya çalışıyorsunuz? Hemen sizi Youtube üzerinden yayınladığımız "Chekici ile tanışın!" videomuza yönlendirmek isteriz.


Mamak Çekici Hizmet Noktalarımız

Mamak Çekici hizmet noktalarımız ile bölgenin tüm mahallelerine erişiyoruz. En yakın oto kurtarıcı hizmetimiz ile kullanıcı memnuniyetini zirveye taşıyoruz! Yol kenarında uzun süre çekici beklemeden, belirsiz ve dengesiz çekici fiyatları ile karşılaşmadan kompakt bir sistem üzerinden hizmet almak kullanıcılarımız hakkı! Startup projesi olarak yürüttüğümüz ve ar-ge çalışmalarımız neticesinde kullanıcılarımız ile buluşturduğumuz Chekici ile Türkiye'nin en güvenilir ve kaliteli hizmet veren Çekici hizmetiyiz! Hizmet noktalarımız: Abidinpaşa, Akdere, Akşemsettin, Altıağaç, Altınevler, Araplar, Aşık Veysel, Bahçeleriçi, Bahçelerüstü, Balkiraz, Başak, Bayındır, Boğaziçi, Bostancık, Cengizhan, Çağlayan, Çiğiltepe, Demirlibahçe, Derbent, Diriliş, Dostlar, Durali Alıç, Dutluk, Ege, Ekin, Fahri Korutürk, General Zeki Doğan, Gökçeyurt, Gülveren, Harman, Hürel, Hüseyingazi, Karaağaç, Karşıyaka, Kartaltepe, Kayaş, Kazım Orbay, Kıbrısköy, Kızılca, Köstence, Kusunlar, Kutlu, Kutludüğün, Küçük Kayaş, Lalahan, Mehtap, Misket, Mutlu, Ortaköy, Peyami Safa, Saimekadın, Şafaktepe, Şehit Cengiz Topel, Şirintepe, Tepecik, Tuzluçayır, Türközü, Üreğil, Yeni Bayındır, Yeşilbayır, Yukarı İmrohor ve Zirvekent mahalleleridir.


ÇekiciApp'i Neden İndirmeliyim?

Çekici, sistemimize üye olup, araç nakliyat takibinizi yapabilmek için ÇekiciApp'i akıllı telefonunuza ya da tabletinize Google Play Store, App Store ya da AppGallery üzerinden indirebilirsiniz.

HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!