Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Yenimahalle oto çekici


Ankara Yenimahalle Oto Çekici, Yol Yardım Hizmeti Sayesinde Aracınız Yolda Kalmaz!

Yenimahalle, Ankara ilinin metropol ilçelerinden biridir. Merkezi konumda olan bölge; siyasi-politik yapısıyla, tarihiyle, yapıtlarıyla birçok sürücünün destinasyon noktaları arasındadır. Dolayısıyla Yenimahalle ilçesi, ara ve ana hat yol bağlantıları ile oto çekici hizmetimize ihtiyacın, epey fazla olduğu bir lokasyon üzerindedir. Kalabalık nüfusa sahip olan ilçenin, otoyol özellikli çevre yolu Otoyol-20 (O-20) üzerinde yolda mı kaldınız? Yoksa hiç hesapta olmayan bir kazaya karıştınız ve çekici bulmakta mı zorluk yaşıyorsunuz? Yoksa bölgede ikamet eden ama "Nereden Çekici Çağırabilirim?" diye endişeye düşen bir sürücü müsünüz? Merak etmeyin, Chekici (Çekici) bir telefon kadar yakınınızda! Hemen 0552 880 35 05 numaralı telefonumuzu arayarak Ankara Yenimahalle Oto Çekici, Yenimahalle Yol Yardım hizmeti alabilirsiniz.


Çekici kuruluş hikâyemizde, kullanıcılarımızın çekici bulmak istediklerinde yaşadıkları zorluklar yatmaktadır. Çekici, kullanıcısına sadece çekici hizmeti vermekle kalmayıp, bulunduğu bölge içerisindeki en yakın oto çekici, kurtarma hizmeti vererek zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyor. Yenimahalle ilçesinde de hizmet noktamızı oluşturarak, çekici ekiplerimiz ile müthiş bir sinerji yakaladık! Tek bir noktadan, hızlı ve doğru teklif veren çekici ekiplerine ulaşarak, çekici çağırmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz! Çekici, Yenimahalle'deki güvenilir çekicileri kullanıcıları için kompakt bir çekici sistemi üzerinde bir araya getirdi! Tabii ki sadece Ankara ili ve iline bağlı ilçelerle sınırlı kalmadık! Ankara'nın çevre illere komşuları; Kırıkkale, Çankırı, Bolu, Eskişehir, Konya, Kırşehir, Aksaray illerine hatta Tüm Türkiye'ye ulaşan hizmet ağımızla oto çekici, araç kurtarma hizmetinin en başında geliyoruz. Konumunuza en yakın hizmet noktalarından yola çıkarak zaman ve bütçe tasarrufu sağlayan bir firma ile aracınızı/araçlarınızı istediğiniz adrese teslim ediyoruz! Chekici ile tanıştıysanız, aracınız yolda kalmaz! Yenimahalle'nin en hızlı ve güvenilir çekicisi, Chekici!


Yenimahalle Oto Çekici iş faaliyetlerini Dijital Ortama Taşıdık!

Chekici (Çekici); yenilikçi hizmet anlayışı ile iş süreçlerini analog ortamdan dijital bir ortama taşımayı başararak, çekici hizmetine erişimi hızlı ve kolay bir hale getirdi. Kullanıcılarımız; tarayıcıları üzerinden tek tek çekici aramak yerine, web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden giriş yaparak anında çekici-müşteri ortak platformu üzerinde buluşuyor. Talebiniz, talep havuzumuzda yer aldıktan hemen sonra teklif sistemimiz sayesinde tedarikçilerimiz ile buluşur! Sizde; talebinize 5 dakika içerisinde çekici teklifleri gelsin istiyor iseniz Yenimahalle Oto Çekici talebi oluşturabilirsiniz! Çekme deneyimine sahip ekiplerimiz ile tam kadro hizmetinizdeyiz! 


Yenimahalle Acil Oto Çekici Hizmetinin Acil Durum Butonu!

Ankara'ya yakınlığı ve trafik yoğunluğu ile bilinen ilçe birçok ara ve ana yol hat bağlantılarına sahiptir. Arter bir yol üzerinde aracı bozulan, trafik sıkışıklığında aracı hareret yapan ve trafiğe engel olan ya da kaza sonucu aracı kullanılamayacak olan ve bunun beraberinde çekici arayan sürücülerin başvuracağı en acil çekici hizmeti Yenimahalle Acil Oto Çekici, Chekici'de! "Ankara Acil Çekici" butonumuz ile Ankara ilinde ve ilçelerinde kırmızı alarm verdik! Bundan böyle trafiğe engel olmadan, saatlerce yol kenarında bekleme yapmadan, fahiş çekici hizmet bedelleri ödemeden Chekici üzerinden çözüm ortağınız olan çekiciyi hemen bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise çok basit! Tıkır tıkır işleyen sistemimiz üzerinden giriş yaparak, parmaklarınızın ucuna kadar getirdiğimiz butonumuza basarak, İl- İlçe seçiminizi belirlemek! Durumum acil, hemen çekici bulmalıyım dediğiniz an, çekici hizmetimiz yanınızda biter! Üstelik Türkiye'nin her yerinde Çekici'yi bulabilirsiniz! Bizi bulmak ve iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçmek çok kolay! Ulaşılabilirliğimiz ve güvenilirliğimiz ile bu işte çok Chekiciyiz!


Yenimahalle Şehir içi/ Şehir Dışı Oto Çekici, Araç Taşıma Hizmeti 

İşinde usta bir oto çekiciden destek almayı şansa bırakmayı istemezsiniz diye düşündük. Chekici olarak, güvenilir ve garantili oto çekici ekipleri ile çalışarak, aracınızı teslim edeceğiniz çekicinin yasal belgelerinin, tastamam olmasına özen gösterdik. Araç kurtarıcı, oto çekici ekibiyle aranızdaki iletişimi sağlayarak, aracınızı/araçlarınızı şehir içi ya da şehir dışı istediğiniz bir lokasyona göndermenize vesile oluyoruz. Örneğin; filo araç satışı yapan bir firmasınız ve araçlarınızı, başlangıç güzergâhınız olan Yenimahalle ilçesinden, bitiş güzergâhınız olan İstanbul, Antalya, Bitlis, Adana, Gaziantep, Samsun ya da herhangi bir noktaya göndermek istediğinizde, Çekici sistemi üzerinden giriş yaparak, "Çekici Talep Et/Talep Oluştur" butonuna basmalısınız. Talep formunu eksiksiz doldurarak, Yenimahalle Şehir Dışı Oto Çekici, Araç Taşıma talebiniz için 5 dakika da gelecek olan tekliflerimizi mobil uygulama bildirimlerimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Ayrıyeten; Yenimahalle ilçesinden, Ankara iline bağlı diğer ilçelere aracınızı/araçlarınızı, çoklu araç taşıma ya da tekli araç taşıma aracımız ile göndermek istediğinizde aynı buton üzerinden Yenimahalle Şehir İçi Araç Taşıma, Oto Çekici talebi oluşturabilirsiniz. Mobil uyumlu web sitemiz chekici.com ve mobil teknolojilerle donatılmış çekici uygulamamız ÇekiciApp üzerinden Çekici talebinizi 7/24 oluşturabilirsiniz. Chekici sunduğu hizmet portföyü ile iş yükünüzü hafifleterek aracınızın/araçlarınızın nakliyat işlemlerini layığı ile yerine getirir. 


Yenimahalle Çekici Hizmet Noktalarımız

Yenimahalle Çekici hizmet noktalarımızı bölgenin; Merkez, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Karşıyaka, Atatürk Orman Çiftliği, Yakacık semtlerinde ve bu semtlere bağlı mahallelerinde oluşturduk. Adresinize kadar gelip aracınızı/araçlarınızı teslimat noktasından alıyor, belirttiğiniz güzergâha doğru yola çıkıyoruz. Ayrıca taşıma sürecinde olan Yenimahalle Oto Çekici işlemlerinizin canlı konumunu, mobil uygulamamız üzerinden izleyebilirsiniz.


ÇekiciApp Nasıl İndirilir?

ÇekiciApp, akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirebileceğiniz, taşınabilir teknolojilerle donatılmış bir mobil uygulamadır. Çekiciniz her an yanınızda ve elinizin altında olsun isterseniz; Google Play Store, App Store ya da AppGallery uygulama marketine sahip olan cihazınıza, ÇekiciApp'i "Çekici" adıyla indirebilirsiniz. HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!