Bitlis - Ahlat Oto Çekici

Ahlat Oto Çekici Garantili Hizmet ve Cazip Fiyat Teklifleriyle Sizlerle!

Ahlat; Bitlis iline bağlı, göl manzaralarıyla ünlü evleriyle bilinen bir ilçedir. Yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bu ilçede kış mevsimleri oldukça zorlu geçmektedir. Fazlaca yağış alan bu bölgede her yıl profesyonel yol yardım hizmetlerine sıklıkla ihtiyaç duyulmakta olduğundan Ahlat oto çekici, Ahlat binek araç taşımacılığı, oto kurtarma hizmetlerimizi sizin için daha ulaşılabilir hale getirdik. Geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamamız ChekiciApp sayesinde zorlu kış koşullarında Ahlat’ta yolda kalmak artık sizin için kâbus olmayacak.  Öyleyse Chekici(Çekici) ile tanışmanın tam zamanı! Güvensizliğin ve kuşkunun oldukça arttığı ve ne yazık ki artmaya devam ettiği günümüz dünyasında, yol yardım hizmeti almak da eminiz ki sizler için stres ve endişe yaratan bir durumdur. Kıymet verdiğiniz, belki büyük emeklerle sahip olduğunuz aracınızı anahtarıyla birlikte tanımadığınız birilerine teslim etmek elbette beraberinde soru işaretlerini de getirecektir. İşte biz Chekici platformunu kurarken soru işaretlerine yer vermemek için tam olarak bunu hedefledik. Güven ve garantili taşımacılık! Standart kâğıt kalem uygulamalarında yer alan unutkanlık temelli problemleri tamamıyla ortadan kaldırmak için tasarladığımız bu dijital platformda her detayı en ince ayrıntılarına kadar düşündük. Yıllardan beridir süregelen oto çekici pazarını yepyeni dinamiklerle canlandırarak, Türkiye’nin en güvenilir oto çekici firmalarını kendi bünyemiz altında topladık. Geliştirmiş olduğumuz inovatif mobil uygulamamız içerisinde yer alan yorum ve puanlama sistemi ise sizler için en uygun fiyat seçeneklerini bulabilmek ve aldığınız hizmet hakkında yaptığınız yorumlarla bizden ilk defa hizmet alacak vatandaşlarımıza ışık tutabilmek amacıyla her detayı düşünülerek faaliyete geçtiğinden 30.000’den fazla aracı kusursuz bir işleyiş içerisinde sahiplerine ulaştırdık. Peki, siz şeffaf, güven temelli ve kusursuz bir düzen içinde faaliyet gösteren ve eğitimli uzman ekiplerle çalışan bir oto çekici firmasından yol yardım desteği almak istemez miydiniz? Cevabınız evet ise “iletişim” kısmından bize ulaşabilir ve ücretsiz üyelik oluşturma detayları için uzman çağrı ekibimizle görüşebilirsiniz.


Chekici’den Almak İstediğiniz Hizmetin Ücretlendirmesi ve Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ahlat oto çekiciBitlis Oto Çekici her konuda olduğu gibi ücretlendirme konusunda da tüm şeffaflığıyla sizlerle. Yağmurlu güzel bir günde Ahlat’ın muhteşem göl manzaraları eşliğinde yolculuğunuza devam ederken aracınız çamura mı saplandı? Bulunduğum yerde nasıl oto kurtarıcı bulabilirim diye düşünmeyin. Ahlat’ın her mahalle ve köyünde biz varız. Üstelik en uygun fiyat seçenekleriyle! Erkizan, Kale, Kırklar, Kulaksız, Kurtuluş, Kültür, Orta, Saray Mahallesi ve daha birçoğu! Mobil uygulamamızı, akıllı telefonunuza ya da tabletinize, uygulama mağazanız üzerinden ücretsiz olarak indirip üyelik oluşturduktan sonra “Çekici Talep Et” butonunu kullanarak oto çekici, araç nakliye, oto kurtarma talebinde bulunduysanız eğer bir değil binlerce fiyat teklifi sizi bekliyor demektir. Yani ücretlendirme konusuna tamamen kendiniz karar vermektesiniz. Firmalar tarafından bakıldığında rekabetçi ve puanlama sistemine dayalı bir uygulama olan çekici uygulaması, fiyat konusunda da rekabete dayalı olduğundan; uygulamamız dışında hiçbir yerde göremeyeceğiniz fiyatlar listenize düşecek. Ödeme işlemleri ise en son taşıma işleminiz tamamlanıp aracınız size teslim edildikten sonra, dilerseniz nakit dilerseniz kartla ödeme seçenekleriyle gerçekleştirilecektir.


Bitlis Ahlat Çekici Hizmet Noktalarımız

Günün olağan akışı içerisinde beklenmedik bir anda yolda kaldıysanız veya Ahlat’tan başka bir şehre araç nakliye edecekseniz Chekici imdadınıza yetişiyor. Tarım aracı, otobüs, minibüs, kamyonet, otomobil fark etmeksizin; yürür durumda olsun veya olmasın tüm araçlarınız için gerekli donanıma sahip araçlarla hizmete hazır şekilde sizleri bekliyoruz. Türkiye’nin tüm illerinde, ilçelerinde, mahallelerinde, köylerinde en güvenilir oto çekici firmalarıyla, sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Hemen ChekiciApp’a üye olup taşıma formunu doldurun, 5 dakika içinde gelmeye başlayan fiyat tekliflerinden istediğinizi onaylayıp taşıma işleminizi başlatın. İşte bu kadar basit!

Bitlis Ahlat Çekici hizmet noktalarımız: Erkizan, Haraba Şehir, İki Kubbe, Kacer, Kale, Kırklar, Kulaksız, Kurtuluş, Kültür, Orta, Saray, Selçuklu, Tahtı Süleyman, Tunuz ve Yıldızlar Mahallesi’dir. Ahlat’ın dilediğiniz her noktasından aracınızı alıp, istediğiniz lokasyona transferini en uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyoruz. Chekici ile ilk kez tanışıyorsanız "Chekici İle İlk Kez Oto Çekici Hizmeti Alacaklara Müjde" yazımızı, blog sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz. Detaylı bilgiye erişmek, yorum, öneri veya düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızdan da 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.


Ahlat Oto Çekici Hizmetinin, Acil Çekici Butonuna Basın!

Bitlis ilinin Ahlat ilçesinde etekleri tutuşmuş bir şekilde çekici mi arıyorsunuz? Hemen web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden "Acil Çekici" butonumuza basarak en yakın 3 çekici ile irtibata geçebilirsiniz. Çekici bulmanız için ulaşılabilirliği esas alarak, konumunuza yakın çekicilerin iletişim bilgilerini tarafınızla paylaşmayı ve sonuca giden yolda çözüm ortağınıza anında ulaşmanızı sağlıyoruz. "Bitlis Acil Çekici" butonumuz üzerinden, İl-İlçe seçiminizi yaparak çekici sorgusu yapabilir, konumunuza yakın çekici ile anlaşarak, aracınızı istediğiniz konuma çekici bünyesinde hizmet veren Ahlat Oto ÇekiciAhlat Acil Oto Çekici ekibi ile çektirebilirsiniz.


İletişim Kanallarımız

Chekici, sadece web sitesi veya mobil marketlerde değil, sosyal mecralarda da sizinle! Türkiye’nin dört bir yanından bünyemiz altında hizmet veren firmalarımızla, bir kez taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra daimi müşterilerimiz haline gelen vatandaşlarımızla, çağrı danışmanlarımızla, altyapı ekibimizle biz kocaman bir aileyiz! Siz de artık Chekici(Çekici) ailesinin bir parçasıysanız “InstagramFacebookTwitter ve Youtube” adreslerimizi takip edebilir, sizler için durmaksızın yürütmeye devam ettiğimiz faaliyetlerimizi anlık olarak görebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız günler dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!