Bitlis - Hizan Oto Çekici

Hizan Oto Çekici ile Yarı Yolda Kalmaya Son!

Hizan; Bitlis iline bağlı, Van Gölü’nün güneyinde dağlık ve sarp yolları ile bilinen, merkeze 54 km uzaklıkta bir ilçedir. Hizan; dağların arasında, doğal güzelliklerle bezeli bir ilçe olması nedeniyle turistik gezi amaçlı ziyaretlere de sıklıkla ev sahipliği yapmaktadır. Yol düzeninin dağlık ve engebeli olması nedeniyle ve turistik yoğunluğun fazla olduğu dönemlerde Bitlis Hizan Oto Çekici hizmet noktalarımızda sıklıkla oto çekme, oto kurtarma taleplerinizi karşılamaktayız. İlçeyi gezdiğiniz, işten çıktığınız, alışverişe gittiğiniz sırada aracınız yolda mı kaldı? Hemen Chekici'yi arayın: 0544 535 50 04.


Coğrafi konumu nedeniyle dağlık bölgelerde bulunan yerleşim yerlerinde araç kullanımı esnasında yaşanan arıza durumlarında aracı kurtarmak ve gideceği lokasyona ulaştırmak meşakkatli bir iştir. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmanız halinde; klasik yöntemlerle aracı çekmek, sürüklemeye çalışmak sadece vakit kaybı yaratacaktır ve aracınızdaki mevcut hasarı çözümlenemez hale getirecektir. Hizan Oto Çekici ekiplerimiz, her an desteğe hazır şekilde dijital platformumuz Chekici(Çekici)’de taleplerinizi beklemektedir. Aracınızın hasar durumu ve ebadı ne olursa olsun, en uygun oto kurtarma, oto çekme araçlarıyla anında bulunduğunuz konuma gelip aracınızın gideceği noktaya ulaştırılması bizim işimiz. Ancak bu noktada ekiplerimize vereceğiniz bilgiler çok önemlidir. Çünkü oto çekicilerin, çekilecek araçların türlerine bağlı farklı şekilleri mevcuttur. Aracınızın arıza, kaza gibi oluşabilecek hasar durumunuza göre oto kurtarma aracı bulunmaktadır ve hangisine ihtiyacınızın olduğunu belirlememizde aracınızın yürür durumda olup olmadığı, boyutları hakkında bizi doğru şekilde bilgilendirmiş olmanız hem alacağınız hizmetin hızını hem de kalitesi artıracaktır. Günün hangi saatinde olursa olsun canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için, öneri veya görüşleriniz için 7/24 bize ulaşabilirsiniz ve unutmayın, Chekici sizi asla yarı yolda bırakmaz!


Hizan Acil Oto Çekici Hizmetleri İçin En Doğru Adres, Chekici!

Hizan, muhteşem dağ manzaraları ve doğal güzellikleriyle insana adeta cennette olduğu hissi uyandıran bir ilçedir. Sessiz, huzurlu, doğayla iç içe bir tatil planlıyorsanız eğer yolunuz muhakkak Hizan’dan geçecektir. Bu muhteşem güzelliklere sahip ilçenin tek handikabı, yollarının sarp ve engebeli oluşudur. Umulmadık bir anda, umulmadık bir saatte yolda kaldıysanız Hizan Acil Oto Çekici, Bitlis Çekici bir tık uzağınızda olacaktır. Web sayfamızda bulunan “Bitlis Acil Oto Çekici” butonuna tıklamanız halinde bulunduğunuz yere en yakın oto kurtarma ekibimiz imdadınıza yetişmek için hemen o an yola çıkıyor. Üstelik aracımı kime emanet ediyorum kuşkularınızı da tamamen ortadan kaldıracak şekilde, %100 kasko ve sigortalı araçlarla çalışıyoruz. chekici.com üzerinden oto çekici hizmeti alacaksanız eğer, aklınızda tek bir soru işareti bile kalmasına izin vermeyiz. Nitekim kasko sigorta ve vergi levhası bulunmayan hiçbir oto çekici firması platformumuzda üyelik oluşturamayacaktır. Akabinde yasal belgeleri eksik olan tedarikçiler sistemimiz üzerinden hizmet veremeyeceğinden, gönül rahatlığıyla aracınızı bize teslim edebilirsiniz. Aracınızın taşıma işlemini gerçekleştiren Hizan Oto Çekici ekibimiz, aracın taşınacağı mesafenin ne olduğu fark etmeksizin düzenli aralıklarla sizi bilgilendirmek ve mobil uygulamamız ChekiciApp üzerinden aracınızın her anı hakkında fotoğraf galerisi oluşturmak zorunda olduğundan, aracınızı merak etmenize fırsat vermeden sistematik ve başarılı bir şekilde taşıma işlemi tamamlanacaktır. Tüm bu süreç boyunca “WhatsApp” üzerinden bize ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi anlık olarak bildirip, yine anlık olarak geri dönüş alabilirsiniz.


Hizan Çekici Hizmet Noktalarımız

Hizan çekici hizmet noktalarımız: Altınoluk Mahallesi, Aşağıkarasu Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gökçimen Mahallesi, Kültür Mahallesi, Taşlı Pınar Mahallesi, Yemişli Mahallesi, Yeni Kent Mahallesi ve Yeşilova Mahallesi’dir. Hizan ilçesinin on mahallesinin yanı sıra, tüm köylerinde de biz varız. Akça, Bozpınar, Budaklı, Çayır, Gayda, Gökay Köyü ve diğer tüm köylerde, her nerede olursanız olun Bitlis Hizan Oto çekici orada! Chekici platformu üzerinden oluşturduğunuz oto çekici talepleri, fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için büyük bir fırsattır. Fiyat karşılaştırması yapabilmek için tek tek oto çekici firmalarını arayıp zahmetli bir süreç içine girmenizi önlemek için Türkiye’nin her noktasından en prestijli oto çekici firmalarını bünyemiz altında toplayarak işinizi kolaylaştırmayı hedefledik, başardık! Hizan oto çekici hizmetlerimizle ister şehir içi ister şehirler arası çekici talebinde bulunabilir, en cazip gördüğünüz fiyat teklifini onaylayarak Hizan şehir içi/şehir dışı Oto Çekici işleminizi hemen web sitemiz üzerinde yer alan butonumuz "Çekici Talep Et" ile başlatabilirsiniz. ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden de aynı işlemi yapabilceğinizi ve adım adım süreci takip edebileceğinizi belirtmek isteriz. Sektördeki yerimiz ve duruşumuz hakkında da fikir sahibi olmak için "Hakkımızda" sayfamızı ziyarette bulunabilirsiniz. Ayrıca araç taşıma işleminiz başladığı anda mobil uygulamamız üzerinden aracınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aracınızın teslim alınmasıyla başlayan bilgilendirme süreci, ulaştırılacağı noktaya varana kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Yorum ve puanlama sistemine dayalı çalışma sistemimiz ile, bünyemiz altında görev yapmakta olan tüm firmalar kaliteli hizmet sunma konusunda adeta yarış halindedir. Bu güvence ve rahatlık ile Chekici’den bir kez hizmet aldıysanız, bir daha kopamayacaksınız! Oto kurtarma denince aklınıza ilk olarak Chekici’nin geleceği konusunda sizi temin ederiz.


İletişim Kanallarımız

Çekici ile bir kez oto çekici hizmeti aldıysanız, artık siz de ailemizin bir parçası oldunuz demektir. Öyleyse “Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube” üzerinden “Chekici”  kullanıcı adımızla bizi takip ederek güncel içeriklerimizden de haberdar olabilirsiniz. "Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganıyla çıktığımız bu yolda bizi zirveye taşıdığınız için siz değerli kullanıcılarımıza minnettarız!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!