Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Çubuk oto çekici


Çubuk Oto Çekici Ekipleri Bölgede Kesintisiz Hizmet Veriyor!

Çubuk; Ankara iline bağlı ve ilçe merkezine 35 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Bölgenin; asfalt, stabilize, ham yol şebekesinin uzunluğu 480 km'yi bulmakta ve bu yolların çekicisi olarak Chekici ekiplerimizce iş başında olduğumuzu belirtmek isteriz! Bölge hudutları içerisinde bulunan Türkiye'nin ikinci büyük uluslararası havalimanına (Esenboğa Uluslararası Havalimanı) uzanan bölünmüş karayolu bağlantısı, bu noktaya gelen araçların trafik yükünü çekmektedir. Ulaşımın kesintisiz olmasını önemseyen ekiplerimiz, aracınızın herhangi bir arızasında hızlı ve güvenilir hizmet vermek için kolları sıvayarak, işin içinden çıkmakta zorlandığınız çekici bulma sorunlarını ekarte eder. Ara ve ana aks üzerinde oto çekici, araç taşıma, oto kurtarma, araç nakliye hizmeti almak isteyen kullanıcılarına kolaylık sunan Chekici; çekici ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sistematik bir düzende hizmet vermektedir. Çekici gücümüzden 7/24 faydalanmanız için faaliyet alanımıza sınırlama getirmeden hizmet vermekte olduğumuzdan, çekici işlemlerinizi tek bir çatıda yürütebilirsiniz. Dijital ortama uyarlanan bir çekici hizmet dünyası düşünün! Sistemimize giriş yaptığınız an bulunduğunuz bölgenin tedarikçileri artık elinizin altında olacak! Olası bir kaza anında, arızalanan araçlarda ya da aracı bir yerden başka bir yere çekebilecek firmalara ulaşmaya çalıştığınızda, güven suiistimali engeline takılmamanız imkânsızdı. Hâlbuki Çekici'den sonra çok şeyin değiştiğini fark edeceksiniz. Oto çekici ekiplerimiz sayesinde aracınız ne olursa olsun terk edilmiş halde bırakılmayacak. Ankara Bulvarı ya da herhangi ana-ara yol aksı üzerinde yolda mı kaldınız? Çubuk Oto Çekici ekiplerimize 0552 880 35 05 numaralı Chekici destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.


Çekici (Chekici); çekici piyasasında hizmet veren güvenilir, kaliteli, etik odaklı hizmet anlayışına sahip çekicileri bir araya getiren ve hizmet altyapısı tamimiyle çekici ihtiyaçlarınıza yönelik olan bir platformdur. Gün geçtikçe, oto çekici firmaların sayıları artış göstermektedir. Aslında bu artışın ilk sebebi ülkemizde kaza oranlarının oldukça yüksek olmasıdır. Kaza oranlarının yüksek olmasının yanı sıra, teknolojinin günden güne gelişmesiyle birlikte araçlar da büyük gelişmeler göstermeye başlamış ama bu duruma rağmen aracınızın arızalanması ya da talihsiz bir kaza sonucu çekici araç taşıma hizmeti ihtiyacınızda, çekici arayışına girmeniz kaçılmaz bir son olmaktadır. Ankara'da, Çubuk'ta Çekici mi arıyorsunuz? Hizmetteyiz! Günden güne oto çekici firmalarını sayıları artmakta ve Chekici sistemine dahil olmaktadır. 2012 aktif çekici üye sayımız ile çekici pazarında hizmet veren tedarikçileri gölgemiz altına aldık. Çubuk Oto Çekici olarak alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji filolarımız ile müşterilerimize hizmet vermek için hazırız. Sistemimize giriş yaparak, hizmet butonlarımıza göre ihtiyacınız olan çekici hizmetini anında bulabilir, çekici teklifleri alabilir, acil çekici talebinde bulunabilirsiniz.


Neden Chekici-Çubuk Çekici Hizmetini Tercih Etmelisiniz?

Chekici Çubuk oto çekici ile hem kaliteli hem hızlı hem de ekonomik hizmetlerle tanışma imkanına sahip olursunuz. Çubuk'tan, çevre ilçeler ve çevre illerden; en kaliteli ve ucuz oto çekici hizmeti almak oldukça kolaydır. Chekici güvencesi altında araç taşıtan kullanıcı sayımız günbegün katlanarak artmakta olduğundan, kısa sürede gerçekleştirmiş olduğumuz 30.000'den fazla aracı taşıma işlemi sayımızda her geçen gün katlanarak çoğalmaktadır. Web sitemiz chekici.com, mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) ile kullanıcılarımızın çekici taleplerini karşılayarak dur durak bilmiyoruz. Araçlarınızı arıza ya da herhangi bir kaza anında bulunduğu yerden istenilen yere çekerek rahat edeceğinizi bilmenizi isteriz. Ulaşılması zor olan alanlarda dahi bizlere WhatsApp hattımızdan konum bilginizi gönderebilir, çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sistemimiz, çekici-müşteri buluşmasını gerçekleştirmek adına sistematik bir şekilde çalışır ve çekici teklifleri almanızı sağlar. Türkiye'nin güvenilir tedarikçileri ile iş ortağı olan Chekici, araç nakliyesi işleminiz sonlanana kadar müşterisinin yanında olur. Yolculuğunuz yarıda kalmış olabilir, kim bilir belki de almış olduğu hasardan dolayı hareket edemeyen aracınızın başında bekliyor da olabilirsiniz. Bu gibi hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda ya da Çubuk ilçesinden başka bir noktaya araç taşımak istediğinizde kurtarıcınız olmaya geldik!


Çubuk ilçesinde oto çekici, araç nakliyesi firması aradığınızda en doğru tercihin Çubuk Oto Çekici olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü:

 • Türkiye’nin neresinde bulunursanız bulunun konumunuzu öğrenerek size en yakın oto çekici hizmetini yönlendirmekteyiz. En yakın çekici hizmetini sizlere göndermemizin pek çok avantajı bulunmaktadır. En yakın çekicinin size ulaşması hem zamandan tasarruf ettirirken hem de fiyat açısından da sizleri olumlu etkileyecektir.
 • Çubuk çekici firmamızda çalışan tedarikçilerimizi özenle seçiyoruz. Olası hiçbir olumsuz duruma ihtimal vermiyoruz.
 • Haftanın 7 gününde 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Aynı zamanda iletişim numaramızı aradığınız durumda kesinlikle kayıtlar sizi karşılamamaktadır. Gerçek insanlar size yardımcı olmaktadır. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini biz sizlere veriyoruz.
 • Vermiş olduğumuz hizmetler karşılığında hiçbir ek ücret talep etmemekteyiz. Ücretlerimiz hesaplanırken şeffaflık ilkesi bizim için oldukça önemlidir.


Çubuk Acil Çekici Ekipleri Arasından En Yakın Çekiciyi Bulma Zamanı!

Yolda kaldığınızda ya da aracınıza acil olarak çekici aradığınız bir durumda ne mi yapmalısınız? Konumunuz doğrultusunda çekici firmalarına erişmenizi sağlayan "Ankara Acil Çekici" butonumuz ile en yakın 3 Çubuk Acil Çekici ekipleri ile iletişime geçmeli ve akabinde bütçenize uygun teklifi seçerek, saatlerce bekleme yapmadan çekici hizmeti almalısınız. Çekici planınızı yaptık! Aracınızın yolda kalma durumuna göre vinçli kayar sistemli, sabit kasalı, ahtapot çekici, oto transfer çekici ya da çatallı çekici aracımız ile yola çıkıyor, ihtiyaç duyulan hizmeti doğru ve güvenilir bir şekilde tarafınıza sunuyoruz. Konum bilgileriniz, harekete geçmemizi sağlayan en önemli detaydır. Sistemimize; web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden giriş yapıp, "İl (Ankara)-İlçe (Çubuk)" seçiminizi seçmeniz ile başlayan en yakın oto kurtarıcı bulma anında, zaman tasarrufu sağlayacaksınız. İddia ediyoruz! Olay yerine bizden hızlı gelen çekici yok! "Alo Çekici, en yakın çekicinizi gönderiniz!" demeniz için 0552 880 35 05 numaralı hattın ya da chekici.com web sitemizin diğer ucunda Çubuk Oto Çekici taleplerinizi beklemekteyiz. Yola çıktığı andan itibaren farkını ortaya koyan Chekici mi kim? Hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.


Çubuk Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti Almanın En Basit Yolu!

Çubuk ilçesinde; otomobilinizi, motosikletinizi, kamyonetinizi, kamyonunuzu, tarım makinenizi, minibüsünüzü, midibüsünüzü ya da motorlu-motorsuz aracınızı farklı bir lokasyona göndermek istediğinizde, çekici firması arayışına girip fiyat teklifleri almaya çalışmaktan usanmadınız mı? Akıllı telefonlara ya da tabletlere "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirilen ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız sayesinde ezberleri bozduk, tüm çekici işleyiş süreçlerinizi değiştirdik! Web sitemiz üzerinden ön taleplerinizi kabul etmekten geri durmayan ama mobil uygulamamız üzerinden de adım adım her işlem detayını elinizin altında bulunan çekici mi çekici mobil uygulamamız ile doldurmanızı sağlayan sistemimiz, geniş tedarikçi zincirini kullanıcılarının kullanıma sunmaktadır. Çekici-müşteri buluşmasını 5 dakikaya indirgeyen ve kullanıcısına birbirinden çekici teklifleri hizmet vermeyi amaç edinmiş platformumuz, çekici rekabetine kullanıcılarını davet etmektedir. Dünyaca ünlü çubuk turşularıyla nam kazanmış, her yıl uluslararası festivaller düzenlenen, ülkemizin ilk barajlarının kıyısında piknik yapmak isteyenlerin tercihinde olan Çubuk ilçesinde; bir firma sahibi, kent dışından gelmiş bir sürücü ya da burada yaşayan ama aracınızı da farklı bir lokasyona göndermek isteyen bir Chekici müşterisi misiniz? Hemen uygulamamıza giriş yaparak, "Çekici Talep Et" butonumuza basabilir ve dakikalar içinde kriterlerinizi karşılayan bir talep oluşturabilirsiniz. Örneğin; aralarında 27 km uzaklık bulunan Çubuk-Pursaklar arası ya da 15 km mesafedeki Çubuk-Akyurt arası Çubuk Şehir İçi Araç Taşıma talebi mi oluşturmak istiyorsanız? Ya da Ankara (Çubuk)-İzmir, Ankara, Çanakkale, Antalya, Muğla, Hatay, İstanbul gibi X bir noktaya kurumsal bir firma sahibi ya da bireysel müşterimiz olarak araç nakliyesi/Çubuk Şehir Dışı Araç Taşıma işlemimi gerçekleştirmek istiyorsunuz? Cazip çekici fiyatları ile Çubuk araç taşıma hizmeti almanın en kolay yolu olan Chekici ile çekici bulma hedefinize ulaşarak, talebinizi oluşturduktan kısa bir süre içinde çekici teklifleri alabilirsiniz.


Hizmet skalamızda yok, yok! 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li, 6'lı, 7'li, 8'li, 9'lu çoklu araç taşıma hizmetinden, tekerleği daha dönmemiş sıfır araçlara sağladığımız sıfır araç taşıma hizmetine kadar pek çok hizmet ile karşınızdayız. Hayatınıza hızlı giriş yaptığımız sırada tanışmış olabiliriz. Endişelenmeyin! Gecesini gündüzüne katarak hizmet veren tedarikçilerimiz; kalite hizmet politikamız nezdinde görev yapmakta ve çekici süzgecimizden geçmektedir. Her çekici; K1, SRC, Yetki, psikoteknik belgelerine sahip olup aynı zamanda kullanıcılarımıza yasal belgelerini sunmaktadır. Hizmet almadan önce hızlı bir şekilde tedarikçimiz ile iletişime geçerek yasal belge kontrolü yapabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun; güvenilir, ekonomik, uzman, en garantili, hızlı, doğru teklif veren Çubuk Oto Çekici ekipleri ile buluşmak istediğinizde ilk durak olacağımıza eminiz! Şehirden şehre araç taşıma talebi oluşturmak mı? Artık çok ama çok kolay! Express Çubuk Çekici araçlarımızı kapınıza kadar getirtmeye ne dersiniz?


Ankara Çubuk Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Nerelerdir?

Ankara Çubuk Oto Çekici, Çubuk Oto Çekici hizmet noktalarımız; Ağılcık, Akbayır, Akkuzulu, Aşağıçavundur, Aşağıemirler, Aşağıobruk, Atatürk, Avcıova, Barbaros, Camili, Cumhuriyet, Çatokcular, Çitköy, Dağkalafat, Dalyasan, Dedeler, Demirci, Dumlupınar, Durhasan, Eğriekin, Esenboğa Merkez, Eskiçöte, Fatih, Gökçedere, Güldarpı, Gümüşyayla, Hacılar, İkipınar, İmamhüseyin, Kapaklı, Karaağaç, Karaçam, Karadana, Karaman, Karataş, Kargın, Kavaklı, Kışlacık, Kızılca, Kızılören, Kızılöz, Kösrelik, Kuruçay, Kutuören, Kuyumcu, Küçükali, Mahmutoğlan, Melikşah, Meşeli, Muhsin Yazıcıoğlu, Mutlu, Nusratlar, Okçular, Ovacık, Oyumiğde, Ömercik, Özlüce, Saraycık, Sarıkoz, Sarısu, Sele, Sığırlıhacı, Susuz, Sünlü, Tahtayazı, Taşpınar, Tuğla, Uluağaç, Yakuphasan, Yavuzselim, Yaylak, Yazır, Yazlıca, Yenice, Yeşilkent, Yıldırım Beyazıt, Yıldırımaydoğan, Yıldırımelören, Yıldırımevci, Yılmazköy, Yiğitli, Yukarı Çavundur, Yukarıemirler, Yukarıobruk mahalleleridir. 84 mahallede aktif olan tedarikçilere tek seferde ulaşmak için hemen butonlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Pursaklar Oto Çekici/Elmadağ Oto Çekici talebi oluşturmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, tüm sosyal ağlarda! Güncel faaliyetlerimizden, taşıma planlarımızdan bahsettiğimiz “FacebookTwitterInstagram ve Youtube” hesaplarımızı takip ederek ve 7/24 aktif olan sosyal medya danışmanlarımıza soru ve görüşlerinizi ileterek bizlere destek olabilirsiniz. Çıktığımız bu yolda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Firmamız ile iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ankara Oto Çekici ve Çubuk Oto Çekici olarak sizlere kazasız, güzel günler dileriz. 


HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
 • Kristy ITT
 • Maygold Filo
 • Hdy Filo Kiralama
 • Irmak Group
 • Koza Gıda
 • Samamap
 • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!