Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Keçiören oto çekici


Ankara Keçiören Oto Çekici-Araç Kurtarma Ekibi Kullanıcılarına Çok Yakın!

Keçiören, Ankara iline bağlı ve ilin metropol ilçesidir. Nüfus yoğunluğu ile Türkiye'nin ikinci sırasında ve Ankara'nın ise ilk sırasında yer alan büyük bir ilçedir. Nüfus ve araç sayısının da yüksek olması ve yol ağlarının kullanımının aktif olması beraberinde Ankara Keçiören Oto Çekici, Araç kurtarma hizmetine ihtiyaç duyulmasına yol açabilir. Keçiören ilçesi sınırları içerisinde; trafiğin yoğun olduğu bir arter üzerinde aracınız mı bozuldu? Trafiğe daha fazla engel olmadan, tüm engellere rağmen sizi kurtaracak ve çözüm ortağınız olacak bir hizmet arıyorsanız o da Çekici olmalı! Çekici; Keçiören ilçesinin her noktasındaki en yakın çekicinizdir! Hemen bizi arayarak, konumunuza en yakın oto çekici ekibinden destek alabilirsiniz. Tel: 0552 880 35 05.


Chekici (Chekici); kullanışlı arayüzü ile dijital ortamda hizmet veren ve çekici hizmet portföyü ile çekici-müşteri buluşmasının dakikalar içinde gerçekleştiren bir firmadır. Yüksek kalitede sunduğu hizmeti ile 30.000'den fazla aracın taşımacılığını İzmir, Adana, İstanbul, Kayseri, Erzincan, Karaman, Çorum, Diyarbakır, Kocaeli, Zonguldak, Edirne, Muğla, Çanakkale ve Türkiye'nin diğer tüm il, ilçe ve mahallerinde gerçekleştirerek, güçlü referansları arkamıza alarak yolumuza devam ediyoruz. Çekici firmamızın çekici hizmetini Türkiye'nin her noktasında başarılı kılan ise; kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz güven dolu araç taşıma hizmetidir! Kullanıcılarımıza olan yakınlığımız ile en yakın oto çekici hizmetini, uzaklıkları yakın etmemiz ile de şehirden şehre araç taşıma, şehir içi oto kurtarma hizmetine kadar pek çok çekici hizmeti ile karşınızdayız! Amacı tamamen müşteri ile çekiyi bir araya getirmek olan Çekici'den neredeyseniz yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Keçiören ilçesinin tüm profesyonel ve güvenilir çekicilerinin bir arada olduğu sistemimizden, tedarikçi havuzuna erişerek, çekicinizi seçmek ve çekici hizmeti almak ister misiniz? O halde talep butonlarımız ile tanışmalısınız!


Keçiören Acil Çekici Talebi Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Çekici (Chekici), mobil uyumlu web sitesi chekici.com ve taşınabilir cihazınıza yüklenen mobil uygulaması ÇekiciApp ile kullanıcılarının taleplerini dijital ortam üzerinden karşılıyor! Çekici ihtiyaçlarınız için tasarlanan Çekici platformumuz üzerinde; alanında uzman çekici ekibi için Keçiören oto çekici talebi oluşturarak, dakikalar içinde teklif alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz her bölgenin çekicileri, titiz bir şekilde sistemimize kayıt olarak, Çekici ile iş birliği içerisine giriyor. Platformumuz üzerine kayıt olurken, hizmet alırken, en yakın oto çekici hizmet numaralarını görüntülerken herhangi bir ek ücret talebinde bulunmuyoruz! Kaparo yok! Komisyon yok! Hizmet bedeli yok! Kâr marjı gütmeyen, Türkiye'nin dört bir ucunda çekici hizmeti veren, ilk ve tek firmadan gönül rahatlığı ile çekici hizmeti almak var! Çekici-müşterisini sağlayarak kullanıcılarımızın hem acil çekici hem de çekici talepleri için ilk başvuracağı noktayız. Kullanıcılarımıza uygun oto çekici fiyat teklifleri ile çoklu araç ve tekli araç taşıma araçlarımız ile 7/24 oto çekici hizmeti vermekteyiz. Chekici'de "Acil Çekici" ve "Çekici Talep Et" butonu olmak üzere iki talep butonu yer almaktadır. Butonlarımız:


  • Keçiören "Çekici Talep Et" Butonu: Çekici bünyesindeki 100'lerce firmadan 10'larca çekici teklifini 5 dakika içerisinde almanızı sağlayan butonumuz ile şehirden şehre araç taşıma, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, tekli araç taşıma, şehir içi oto kurtarma ve daha pek çok hizmetimiz için talepte bulunabilirsiniz. Keçiören ilçesinden istediğiniz X bir güzergâha aracınızı taşıtmanızın en kolay yolu "Çekici Talep Et" butonuna tıklayarak, belirleyeceğiniz tarihe talep oluşturmaktır. 


  • Keçiören "Acil Çekici" Talep Butonu: Çekici, paylaşımcı politikası ile acil durumlarınızda en yakın 3 oto çekici ile iletişime geçmenizi sağlıyor ve Keçiören Acil oto çekici numaralarını kullanıcıları ile paylaşıyor. Yolda mı kaldınız? Arızalı aracınızın en yakın servis noktasına mı çekilmesi gerek? En yakın çekici hizmetimiz "Ankara Acil Çekici" butonuna basarak, yakınınızdaki çekicilerin iletişim numaralarına erişebilirsiniz. Mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden "İl(Muğla)-İlçe(Keçiören)" seçiminizi yapmanız yeterli! 


ÇekiciApp, Keçiören Çekici Seferleri Sayesinde Bütçe Tasarrufu Edebilirsiniz!

ÇekiciApp, Çekici hizmetimizin mobil teknolojilerle donatılmış ve akıllı telefonunuza ya da tabletinize uygulama mağazanızdan indirebileceğiniz bir çekici mobil uygulamasıdır. Çekici hizmetimiz, taşınabilir teknolojisi ile cepte, işte, yolda, her yerde yanınızda! Yolculuklarınızı garanti altına alıyor ve kompakt bir sistem üzerinden işlem kolaylığı sağlıyoruz! ÇekiciApp üzerinden, çekici talebinde bulunduğunuz takdirde, "Seferler" kısmında yer alan ve kullanıcılarımızın huzuruna sunduğumuz bünyemiz altındaki tedarikçilerin seferlerinde, aracınıza yer bulma şansına sahip olursunuz. Örneğin; Ankara'nın Keçiören ilçesinden, Muğla'nın Marmaris ilçesine araç göndermek istiyorsunuz ve seferler kısmında istediğiniz tarihte, çoklu araç taşıma aracında aracınıza yer bulduğunuzu varsayalım. Bu sayede bütçe tasarrufu sağlayabilir, ekonomik oto çekici fiyatı ile aracınızı taşıtabilirsiniz. Tedarikçilerimizin çoklu araçlarındaki yerleri görüntüleyebilir ve hazır olan sefer üzerinden işlem yapabilirsiniz. Platformumuz; talep-teklif usulü sistemi ile çalıştığı için her daim dengede tutulan oto çekici fiyatları ile müşterilerimizi oto çekici fiyatlarımız ile de tatmin ediyoruz. Çekici işlemlerinizin her adımınızı itina ve titizlik ile yürütüyoruz. Keçiören Oto Çekici, Ankara Araç Kurtarma hizmetimiz ile 7/24 emrinizdeyiz! Mobil uygulamamızın fırsat dolu Çekici avantajlarını kaçırmayın! Mobil uygulamamızı; Google Play Store, App Store ve AppGallery aplikasyon marketinizden indirebilirsiniz. "Çekici" adımız ile tüm uygulama marketlerinde yerimizi aldık!


Ankara Keçiören Çekici Hizmet Noktalarımız

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ve kullanıcısına zamandan, bütçeden tasarruf ettiren bir uygulama üzerinden talep oluşturarak çekici işlemlerinizi adım adım yürütüp, işlerinizi yolunuza koyabileceğiniz Çekici ile her ilin ilçesi ve mahallesine talep oluşturabilirsiniz. Unutmamanızı isteriz ki, tüm Türkiye Çekici etkisinde! Aracı taşınacak, çekilecek ne kadar araç sahibi varsa bünyemiz altındaki 100'lerce çekici ile kullanıcılarımıza ulaşıyoruz! Beklentinizin üzerindeki çekici hizmetimiz ile iddialıyız! Ankara Keçiören Çekici hizmet noktalarımız: 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Bağlum Güzelyurt, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kalaba, Kamil Ocak, Kanuni, Karakaya, Karargahtepe, Karşıyaka, Kavacık Subayevleri, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şefkat, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe Mahallesi'dir. Çankaya Oto Çekici ya da Kalecik Oto Çekici talebiniz ile en yakın çekicilere ulaşabilirsiniz.


İletişim Kanallarımız

"Hızlı Teklif, Doğru Çekici" hizmet prensibimiz ile çıktığımız bu yolda kullanıcılarımızın, üstün hizmet kalitemiz doğrultusunda çözüm ortağı oluyoruz! Kullanışlı arayüzümüz ve kullanıcı deneyimine sahip web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ÇekiciApp ile 7/24 Oto Çekici hizmeti almanızı kolaylaştırıyoruz. Sesinize; tüm iletişim kanallarımız üzerinden kayıtsız kalmıyoruz! Proaktif müşteri yaklaşmımız ile çözüme bir adım uzaksınız! Çözüm ortağınızı bulmak ve talep oluşturmak için Çekici firmamızın müşteri hizmet numarasını arayabilirsiniz. Tel: 0552 880 35 05. Ankara Oto Çekici, Keçiören Oto Çekici aksi durumda aracınıza gerekli müdahaleyi yapmak için telefonun diğer ucunda sizi bekliyor. Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!