Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Kalecik oto çekici


Kalecik Oto Çekici-Araç Kurtarma, Chekici'de!

Kalecik Oto Çekici aramanızdan önce biraz ilgili bölgeden bahsetmek gerekirse, Kalecik ilçesi, Ankara iline bağlıdır ve il merkezine 65 km uzaklıkta bulunmaktadır. Sakarya'nın Adapazarı ilçesinden başlayıp Ankara'nın Kalecik ilçesinde son bulan Ankara-Çankırı karayolu (D 140 karayolu) üzerinden ilçeye ulaşılmak istendiğinde, ilçe ile karayolu uzaklığı 5 km'dir. Kalecik ilçesinde yaşayan, tarihi dokusunu merak edip bölgeye gezme amacı ile gelen ya da ilçe güzergâhında bulunup da Kalecik Oto Çekici, Araba Kurtarma ekibine ihtiyacınız olduğunda en yakın oto çekici hizmetini Çekici'den alabilirsiniz. Hemen arayın: 0552 880 35 05.


Çekici (Chekici), farklı sektörlerden bir araya gelen ticaret tecrübeleri ile inovatif ve teknolojik yaklaşımları birleştirerek yola çıkılan bir girişimdir. Kullanıcılarımıza; araba taşıma, oto çekme, şehirden şehre araç nakliyatı, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma ve pek çok hizmet alt yapımız ile geniş bir pencere açıyoruz. Pencere açıyor diyoruz çünkü bir galeri sahibi olup sık sık araba taşıtmak istediğinizde internetten çekici bulmaya çalışmak ve tedarikçiye göre hareket etmek işinizi daraltmıyor mu? Tedarikçilerin seçtikleri saatler, çalkantılı fiyatlar ve sözünde durulmayan hizmet ve daha nice sorunda peşi sıra sıralamak hiçte zor değil. Yaşanılan tüm sorunların farkında olarak tasarlanan ve kullanıcısını büyüleyen çekici uygulamamız Çekici ile karşınızdayız! Çekici ile tanıştıktan sonra "Nereden Çekici çağırabilirim? Çekici güvenilir mi? Fiyatı ne kadar?" endişeleri sona erecek! Kullanıcımıza dijital ortam üzerinden farklı bir hizmet penceresi açarak, hep cepten hem tabletten hem de bilgisayardan, çekici hizmeti veriyoruz. Üstelik hizmetimiz Ankara Kalecik ile sınırlı değil. Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar; İzmir, Konya, Adana, Şanlıurfa, Batman, Elâzığ, Antalya, Mersin, Çanakkale, Sinop, Edirne, Trabzon, Giresun ve diğer tüm illerde, ilçelerde hatta mahallelere kadar ulaştığımız çekici hizmetimiz ile çözüme pencere açıyoruz. Chekici, Ankara'da, Kalecik'te! Kullanıcısı nerede ise Çekici orada! Kaliteli ve güvenilir çekici hizmeti için detaylı bilgiyi siz değerli kullanıcılarımız için yazımızın devamında anlatıyor olacağız!


Kalecik Acil Çekici Talebinde Bulunmak için Butonlarımıza Tıklayın!

Sık sık araba taşıtan bir galeri sahibi misiniz? Yoksa araç taşıma hizmeti veren bir kişi... Ya da şehir içi/şehir dışı bir istikamete doğru araç göndermenin yollarını arayan ve tek tek çekici numaralarını bulmaya çalışmaktan yorulmuş, mağdur bir vatandaş mısınız? Çekici ile yollarınız kesiştikten sonraki süreçte oto çekici, araç taşıma işlemleriniz tıkırında işleyecek! Hem de parmaklarınızın ucunda! 


Çekici (Chekici); chekici.com web sitesimiz ve ÇekiciApp mobil uygulamamız üzerinden, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda hizmet veren ve 7/24 canlı destek hattımız ile de talep kabul eden bir çekici hizmet koordinasyonu oluşturmuş bir firmadır. Dijital ortamdan üzerinden talep usulü sistemimize düşen kullanıcı çekici talepleri ve müşteri temsilcimiz ile beraber hazırlanıp talep usulü sistemine eklenen taleplere; sistemimiz üzerinden talebinizin türüne göre hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanmaktadır. Çekici platformunda 2 buton bulunmaktadır:


  • Kalecik "Acil Çekici" Butonu: Acil ihtiyacınız sonucu yol yardım hizmeti almanızı kolaylaştıran hizmetimiz ile konumuz nereyi gösteriyor ise ordayız! Web sitemiz chekici.com üzerinde yer alan "Ankara Acil Çekici" butonu ile ilçe seçiminizi Kalecik olarak belirlediğiniz zaman "Kalecik Acil Çekici" hizmeti alabilirsiniz. Opsiyon seçeneklerimizden belirlediğiniz seçimi yaptıktan sonra, en yakın 3 çekici numaramızı listeleyebilirsiniz. Çekici platformunda yer alan ve her bir hizmet noktasında bekleyen ekiplerimiz ile en yakın oto kurtarıcı hizmeti veriyoruz. Yakınınızdaki çekici ile aracınızı çektirerek hem bütçe hem de zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Kalecik "Çekici Talep Et" Butonu: Şehir içi ve şehirler arası ihtiyacınız olacak çekici ihtiyaçları için tasarlamış ve hizmete sunmuş olduğumuz butonumuz ile tekli veya çoklu araç taşıma aracımızda yerinizi ayırtabilir, uygun bir bütçe ile aracınızı Kalecik ilçesinden X bir il, ilçe ya da mahalleye gönderebilirsiniz. İstediğiniz tarihte sefer talebinde bulunarak ister hurda ister kazalı isterseniz de sıfır aracınızı/araçlarınızı istediğiniz konuma taşıtmak için Çekici web sitemiz üzerinden "Çekici Talep Et" butonuna tıklayabilir ya da ÇekiciApp mobil uygulamamızı indirerek talep formunuzu doldurabilirsiniz. Talebinizi onayladıktan sonra 5 dakika içerisinde çekici tekliflerimizden mobil uygulama ya da SMS bilgilendirilmesi ile haberdar olabilirsiniz. Kalecik Oto Çekici hizmetimiz ile aracınızı/araçlarınızı hangi şehre göndermek isterseniz? Biz oto çekici hizmeti vermeye 7/24 hazırız!


Kalecik Oto Çekici, ÇekiciApp Üzerinden Bir Başka Hizmet Veriyor!

Kullanıcılarımız, çekici ihtiyacı duyduğunda; gelişen ülkede teknolojik gelişmelere de ayak uyduran bir firmadan tek bir tıkla çekici hizmeti alabiliyorken hala internet üzerinden tek tek çekici aradığınıza inanamıyoruz! Kalecik ilçesinde aradığınız tüm çekicileri, Çekici çatısı altında bir araya getirdik hatta bununla da kalmayıp talep usulü sistemi ile çekici-müşteri buluşmasının karşılaşma süresini de en minimum seviyeye getirdik. Talep oluşturduktan 5 dakika sonra Çekici profilleri arasında seçim yapabilir, tedarikçi ile iletişime sağlayabilirsiniz. Her şey tıkırında giderken peki ya "Çekici'nin çekici uygulamasını neden indirmeliyim?" derseniz, taşıma sürecinizi ÇekiciApp üzerinden takip etmek için deriz! Evet yanlış duymadınız! ÇekiciApp üzerinden; Kalecik Oto Çekici tarafından araç nakliyat sürecinize start verdiyseniz, Menü> Taşıma İşlemleri kısmından aracınızın anlık durumunu, konumunu hatta fotoğrafını bile görüntüleyebilir, işlem sonlandıktan sonra tedarikçimizi puanlayıp, değerlendirebilirsiniz. ÇekiciApp ile bir başka hizmet verdiğimizi söylemiştik! Üstelik sadece mobil uygulamamız üzerinden kayıt olabilme şansınız varken, neden uygulamamız Google Play Store, App Store ya da AppGallery uygulama marketinizden akıllı telefonunuza ya da tabletinize inmesin ki? Çekici ile bundan sonra yolculuklarınız garanti altında! Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi, Chekici!


Ankara Kalecik Çekici Hizmet Noktalarımız

Kalecik Çekici, Ankara Kalecik Oto Çekici hizmet noktalarımız: Afşar, Ahikemalşenyurt, Ahiler Yenice, Akcataş, Akkaynak, Akkuzulu, Aktepe, Alibeyli, Altıntaş, Arkbürk, Beykavağı, Buğra, Cuma Saray, Çandır, Çanşa Kale, Çaykaya, Çiftlikköy, Dağdemir, Değirmenkaya, Demirtaş, Elmapınar, Eskiköy, Eşmedere, Gökçeören, Gökdere, Gölköy, Gümüşpınar, Hacıköy, Halilağa Tabakhane, Halitcevriaslangil, Hançılı, Hasayaz, Karahöyük, Karalar, Karatepe, Karkın, Keklicek, Kılçak, Kınık, Kızılkaya, Koyunbaba, Kuyucak, Mahmutlar, Samanlık, Satılar, Şemsettin, Şeyhmahmut, Tavşancık, Tilki, Uyurca, Yalımköy, Yeniçöte, Yenidoğan Yeşilyurt, Yeşilöz, Yılanlı, Yurtyenice ve Yüzbey mahalleleridir. Mamak Oto Çekici ya da Pursaklar Oto Çekici talebinde bulunarak, en yakın çekicilerimizin nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

"Hızlı Teklif, Doğru Çekici" sloganıyla çıktığımız bu yolda, kullanıcılarımıza tüm "iletişim" kanallarımız üzerinden çekici bir hizmet vermekteyiz! İletişim kanallarımız üzerinden yapacağınız; öneri, şikâyet ve eleştirileriniz bizim için kıymetlidir. Sosyal medya mecraları üzerinde de Chekici firmamızı takip ederek faaliyet ve hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz.


HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!