Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Pursaklar oto çekici


Pursaklar Oto Çekici-Araç Kurtarma Yeni Neslin Chekici Platformunda!

Pursaklar, Ankara iline 12 km uzaklıkta, merkez ile Çubuk ilçesi arasında bulunan bir ilçedir. Ankara'nın kuzey kapısı olan ve havayolu ile bölgeye giriş yapan yerlilerin ya da yabancıların ilk yol güzergâhı olan ara ve ana hat bağlatısı olan "Protokol Yolu (Havaalanı Yolu)", Pursaklar ilçesinden geçmektedir. İl merkezine yakınlığı ile bilinen ilçe karayolu ulaşımı açısından da önemli bir noktadadır. Esenboğa havalimanını ilçe ve illere bağlayan Pursaklar- protokol yolu üzerinde aracınız bozuldu ve yolda mı kaldınız? O halde size kurtarıcı bir haberimiz var! Çekici, civarınızdaki en yakın oto çekici hizmetidir! Hemen arayın: 0552 880 35 05.


Chekici (Çekici), Türkiye'de oluşturduğu hizmet ağıyla, günümüz teknolojine uyarlanmış ve 30.000'den fazla aracığın taşımacılığını müşteri memnuniyeti ve çekici haklarını koruyarak gerçekleştirmiştir. Sistemimizin amacı; çekici-müşteri buluşmasının süresini minimuma indirerek hızlı teklif almanızı ve doğru çekiciyi bulmanıza aracılık ederek garantili hizmet almanızı sağlamaktır. Türkiye'de artan nüfusa bağlı olarak araç sayısı artmaktadır. Buna bağlı olarak da Türkiye'nin İzmir. Antalya, Şanlıurfa, Diyarbakır, Trabzon, Erzincan, Bingöl, Muğla, Sinop, Çanakkale, Kırklareli, Konya ya da farklı bir ilçeden şehirden şehre araç taşıma, binek araç taşıma, çoklu araç taşıma, tekli araç taşıma, sıfır araç taşıma, oto kurtarma, tarım ve iş makineleri taşımacılığı işlemlerinizi anından Chekici ile gerçekleştirebilirsiniz. Ankara ilinin Pursaklar ilçesindeyseniz; Ankara Pursaklar Oto Çekici, Araç kurtarma hizmetimize platformumuz üzerinde yer butonlarımız, "Acil Çekici" ya da "Çekici Talep Et" ile ulaşabilirsiniz.


Pursaklar Oto Çekici Hizmeti için Hangi Butona Basmalıyım?

Chekici, kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için tasarlanmış çekici bir sistemdir. Emek ve iş gücümüz ile istikrarlı bir büyüme sağlayarak, çekici ihtiyaçlarınız için güvenilir bir hizmet noktasına haline geldiğimiz çekici hizmetimizin; dijital vitrinini, platformumuz üzerinden kullanıcılarımızın huzura takdim ettik. Profesyonel, kaliteli, güler yüzlü, müşteri memnuniyetinin sürekliliğine değer veren hizmeti ile yüksek ivme ile kısa sürede büyüme sağlamış bir firmadan anında çekici hizmeti alabilmek mümkün! Kullanıcısına, işlem akış ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan bir platformdan kolayca çekici talebinde bulunabilir, butonlarımızın işlevselliğine hakim olarak, hizmet portföyümüz arasından seçim yaparak Pursaklar Oto Çekici, araç nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Butonlarımız:


  • Pursaklar "Acil Çekici" Butonu: Ankara iline yakın olan ilçemizde, en yakın oto çekici ekibi nerede mi? Buradayız! Biz buradayız ama Çekici gölgesindeki ekiplerimiz Türkiye'nin her yerinde! Nerede iseniz; yakınınızdaki çekici ekine ulaşabilir, iletişime geçebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki "Ankara Acil Çekici" butonumuzla! Acil çekici butonumuza şu an içinde bulunduğunuz chekici.com web sitemiz üzerinden ya da ÇekiciApp mobil uygulamamız telefonunuza yüklü ise anında en yakın 3 oto çekici ekinin hizmet numaralarına ulaşarak, yakınınızdaki çekici ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Acil çekici hattının amacı; zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak yol kenarında ya da herhangi bir noktada saatlerce bekleme yapmadan ve yaşadığınız stresi çözüm ortağınızı bularak minimuma çekmektir. Pursaklar Acil Oto Çekici ekibi, Çekici'de!
  • Pursaklar "Çekici Talep Et" Butonu: İstediğiniz tarihe oto çekici rezerve etmek ister misiniz? Hem ekonomik fiyat teklifleriyle! O halde sizi hemen içinde bulunduğunuz chekici.com web sitemizin, "Çekici Talep Et" sayfasına yönlendirmek isteriz! Dijital ortamda oluşturacağınız çekici talep formu ile araç nakliyat işlemlerinize kolaylık getiriyoruz. Talebinizi oluşturduktan sonraki adımda müşteri temsilcimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş yaparak, işlem onayınızı alır. Sistemimiz talep-teklif usulü sistemi ile çalışmaktadır. Talebiniz anında; talep havuzundan, teklif havuzuna düşer ve 5 dakika içinde SMS ya da mobil uygulama bildirimlerimiz aracılığı ile tekliflerden haberdar olursunuz. Gelen her teklif ile tedarikçi profilini inceleyebilir hatta iletişime geçebilirsiniz. 


Yeni neslin en çekici platformuyuz! Otomobil, kamyonet, traktör, iş makinesi, kamyonet, tarım makineleri, midibüs, ATV, UTV ya da diğer karayolu araçlarını, Türkiye'nin 81 noktasındaki ara ve ana hat yol bağlantıları ile taşıyoruz! Tatile aracımla gitmiyorum ama aracımı gittiğim destinasyon noktasında görmek istiyorum mu diyorsun? Sıfır araç- alım satım işiyle uğraşıyorum ama araçlarımı taşıyacak çoklu araç taşıma hizmetini nasıl bulacağım diyen bir firma sahibi misin? Çekici, kullanıcısının tüm çekici ihtiyacını karşılamaya hazır! Tıkır tıkır işleyen Çekici ile çözüme giden yolda sizde yerinizi alabilirsiniz! Chekici ile yolculuklarınızı garanti altına almak ve sistemimize üye olmak ister misiniz? 


Pursaklar Oto Çekici Hizmeti için ÇekiciApp'te Profil Oluşturun!

Pursaklar Oto Çekici, Ayaş Oto Çekici seferlerini görüntüleyebilmek ve sisteme kayıt olabilmek istediğinizde, sadece mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinden işlem yapabilirsiniz. ÇekiciApp uygulamamızı akıllı telefonunuza ya da tabletinize Google Play Store, App Store ya da AppGallery üzerinden indirdikten sonra uygulamaya, telefon numarası doğrulaması ile giriş yapabilirsiniz. Üyelik ücreti yok! Komisyon yok! Ek ücret ödemek yok! Kolay bir sistem üzerinden anından çekici hizmeti alarak zamandan tasarruf edebilir, aracınızı/araçlarınızı dilediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Üye olmak isterseniz; tedarikçi ya da müşteri ol butonlarımıza tıklamanız yeterlidir. Profilinizi oluşturarak, adım adım tüm işlemlerinizi takip edebilir, çekicilerimizin taşıma seferlerine ulaşabilir ve 7/24 çekici hizmeti alabilirsiniz.


Ankara Pursaklar Çekici Hizmet Noktalarımız

Ankara Pursaklar Çekici ile araç nakliyat işlemi gerçekleştirmek istediğinizde, talebiniz üzerine yola çıkıyor ve aracınızı/araçlarınızı belirttiğiniz adresten teslim alıyoruz. Pursaklar ilçesindeki hizmet noktalarımız: Merkez, Saray, Sirkeli, Altınova semtlerine bağlı; Ayyıldız, Fatih, Gümüşoluk, Karaköy, Merkez, Mimar Sinan, Tevfik İleri, Yunus Emre, Saray Cumhuriyet, Saray Fatih, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeşilova, Sirkeli Yeşilyurt, Abadan, Karaköy, Karşıyaka, Kösrelikkızığı, Yuva, Altınova, Peçenek, Yeni Karaköy ve Yıldırım Beyazıt mahalleleridir. Ankara'dan araç taşımanın en zahmetsiz yolu tabii ki Chekici'de!HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!