Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Ayaş oto çekici


Ayaş Oto Çekici Kullanıcıları için Yeni Yol: Chekici!

Ayaş, Ankara'nın batısında yer alan bir ilçedir. Şifa bulmak için tercih edilen kaplıcaları, yerinde yemek isteyenler için elverişli topraklarında yetişen leziz dutları, temiz havası ve gezilecek görülecek yerleri ile birçok sürücünün destinasyon noktası arasında yer almaktadır. Yola çıktınız ve keyifli bir yolculuğun ardından Ayaş ilçesinde misiniz? Onca yolu katedip sağ salim ilçe sınırlarına giriş yaptım dediğiniz sırada talihsiz bir kazaya mı karıştınız? Endişelenmeyin! Tüm araç kullanıcıları zaman zaman sürüş sırasında araçları ile alakalı sorun yaşayabilmektedir. Bu sorunların bazıları anlık ve geçici olabildiği gibi, bazıları kalıcı olur ve aracın bulunduğu noktadan çekici yardımıyla alınarak başka bir noktaya bırakılmasını gerektirir. Ankara il sınırları içerisinde yer alan Ayaş civarında aracınız arızalandığında ya da acil olarak oto çekici hizmetine ihtiyacınız olduğunda ne mi yapmalısınız? Endişeyi bir kenara bırakıp, Chekici canlı destek numaramız olan 0552 880 35 05'i tuşlamalısınız. Binlerce oto çekici ile iş ortağı olan firmamız, Ayaş Çekici ekibi ile en yakın konumdan harekete geçerek, doğru çekici ile aracınızı profesyonel bir şekilde kaldığı yerden kurtarır! Ayrıca araç veya araçların herhangi bir arıza veya acil durum olmadan da şehir içi veya şehirler arası taşınması gerektiğinde de yanınızdayız! Ankara içerisinde hizmet veren bir oto kiralama firması ya da galeri sahibi olabilirsiniz. Ayaş civarından bir araç taşınmasına ihtiyacınız mı var? Böyle durumlarda hızlı ve sürekli olarak Ayaş oto çekici hizmetine ulaşabilmeniz için artık yeni bir yol olduğunu bilmenizi isteriz.


Chekici (Çekici); çekici hizmet almanızın zor olduğu yerlerde yanınızda olan, dijital dünyada soluksuz hizmet vererek geniş kitlelere kadar ulaşan, çekici rekabetine öncü olan kurumsal bir firmadır. Dijital ortamda kusursuz çekici hizmet deneyimi yaşamanızı, çekici sistem otomasyonuna borçlu olan bu firmanın kullanıcısı olmak ise oldukça kolaydır. Hemen mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp)'i indirerek profil oluşturabilir, birbirinden uzman ekiplerimizden teklif alabilirsiniz. Sadece Ayaş ilçesinde değil, Türkiye'nin İzmir, Muğla, Ankara, Diyarbakır, Samsun, Antalya, Bursa, Sinop, Çanakkale ve diğer illerine kadar ulaşan çekici ağımız sayesinde, her bölgenin çekici ekipleriyle birebir görüşme sağlamanızı, teklif almanızı ve tedarikçi seçimi yapmanızı sağlıyoruz. "O Çekici, bu Chekici" dediğiniz andayız! İster chekici.com web sitemizden ön talep oluşturun ister mobil uygulamamızdan çekici talep edin! Yeter ki sistemimiz üzerinden talep oluşturun ki, güvenilir bir çatı altında çekici ile buluşmanızı sağlayalım! Aracınızı Ayaş ilçesinden başka bir lokasyona mı taşıyalım? Yoksa yolda kalan aracınızı mı çekelim? Ayaş'ın çekicisi, Chekici ile çekici ihtiyaçlarınızı anında çözebilirsiniz!

 

Chekici İle Tanışın ki Ayaş Acil Çekici Talebinde Bulunabilin!

Chekici, şehirler arası bir seyahat sırasında yaşadığımız acil durum ve arama motorları üzerinden çekici firması ararken deneyimlediğimiz zorluklar sonrasında ortaya çıkan bir fikir üzerine geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir çekici merkezidir. Kısa süre içerisinde çekici ağını tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde genişletmiş, önemli ve büyük firmalar ile partnerlik anlaşmaları gerçekleştirmiş ve hızla büyümeye devam eden bir girişim olarak, yeni neslin en çok ses getiren firması olduk. Chekici şu anda bünyesinde binlerce çekici firması ve on binlerce müşteri bulunduran, her gün yüzlerce araç taşıma işlemi üzerinde anlaşma sağlanan popüler bir uygulama haline gelmişken, neden tercihiniz olmasın ki? Firma ve müşteri tarafında büyümekte olduğumuz gibi yazılım ve müşteri hizmetleri ekibimiz de hızla büyümeye devam etmekteyiz. Yazılım ekibimiz sürekli olarak, kullanıcılarından gelen geri bildirimleri temel alarak yeni özellikler eklemek üzere çalışmaktadır. Ayrıca teknoloji ekibimiz mevcut sistemin sorunsuz olarak çalışması ve ortaya çıkan muhtemel sorunların çözülmesi amacıyla 7/24 görev başında çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Müşteri hizmetleri ekibimiz de çalışma saatleri içerisinde soru ve taleplerinizi yanıtlamak, teklif ve talepleriniz konusunda size yardımcı olmak ve sistemi kullanırken yaşayabileceğiniz problemlere çözümler getirmek için görev başındadır. Kısacası, Çekici ekibimiz ve çekici altyapımız ile çözümleyemeyeceğimiz hiçbir çekici işlemi olamaz! Ankara-Nallıhan yolu olan D-140 üzerinde yolda mı kaldınız? Hemen mobil uygulamamız ya da içinde bulunduğunuz web sitemiz üzerinden konumunuza en yakın 3 çekici ile irtibata geçebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki "Ankara Acil Çekici" butonumuz sayesinde. Civarınızda bulunan aktif ve konumunuza yakın olan çekicileri analiz eden, çekici bulma sorununa gece-gündüz son veren butonumuz sayesinde, aracınıza çekici bulmak artık çok kolay! "İl (Ankara)- İlçe (Ayaş)" konum bilgisinde bulunan kullanıcılarımız Ayaş Acil Çekici, Ayaş Oto Çekici ekiplerimize kolaylıkla ulaşarak, en yakın oto kurtarıcısını bulabilir. Ankara'da, Ayaş'ta ve Türkiye'nin tüm noktalarında Çekici talebinde bulunabilin diye varız! Ayaş Acil Oto Çekici talebinde bulunmak ister misiniz?


Ayaş Araç Taşıma Ekipleri, Kullanıcı Dostu ve Pratik Bir Sistemde!

Chekici’yi geliştirirken kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda saatler harcadığımızı gururla söyleyebiliriz. Sistemi kullanacak olan tüm kişilerin uygulama içerisinde yönünü bulabilmesi, kolaylıkla talep oluşturup teklif verebilmesi, müşteri havuzunu genişletmesi ve aradığı Ayaş oto çekici hizmetine hızla ulaşabilmesi için rafine edilmiş ve kolay kullanımlı bir uygulama hazırladık. Hizmete başladığımız tarihten itibaren uygulamanın kullanışlılığı ve basitliği konusunda aldığımız pozitif geri dönüşler ve yorumlar da bu özelliklerimizi doğrular niteliktedir. Hizmet verdiğimiz şu kısa sürede 30.000'den fazla araç transfer işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz ile gece-gündüz kavramını unutuyor, hedefi 7/24 çekici ihtiyaçlarınızı karşılamak olarak belirledik! Bu yüzdendir ki; aracınızla yolda kaldığında, kaza yaptığınızda ya da bir kazaya karıştığınızda günün dilediğiniz saat diliminde çekici bulmak için Chekici'yi tercih etmelisiniz. Yok ben, Ayaş ilçesinde hizmet veren kurumsal bir firma sahibi olarak ya da bireysel kullanıcınız olarak aracımı/araçlarımı şehirden şehire araç taşıma hizmeti adı altında farklı bir lokasyona göndermek istiyorum diyorsanız, Ayaş Şehir içi Araç Taşıma ya da Ayaş Şehir Dışı Araç Taşıma ekiplerimiz devreye girmektedir. "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" uygulama mağazanızdan akıllı telefon ya da tabletinize yükleyeceğiniz ÇekiciApp (ChekiciApp) mobi uygulamamız ile ekiplerimize ulaşmanız ise oldukça kolaydır. Örneğin; 427 km uzaklıkta bulunan İstanbul'a ya da 471 km uzaklıkta bulunan Antalya'ya araç göndermek istediğinizi varsayalım. Tüm süreci tıkır tıkır işleyen sistemimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. "Mobil uygulamanız üzerinden talep oluşturma adımlarını bilmiyorum." diye endişelenmenize gerek yok! İşte talep oluşturma adımları:


 • Uygulamamız üzerinden Çekici dünyamıza giriş yapınız.
 • Anasayfa ya da Chekici menüsü üzerinde bulunan "Çekici Talep Et" butonuna basınız. (Bu aşamada kendi talebinizi oluşturmanız üzere form sayfasına yönlendirilirsiniz.)
 • Çekici talep formunda yer alan her işlem detayını eksiksiz doldurarak, sistemimizin talep havuzuna talebinizi kayıt ediniz. (Ankara (Ayaş)-İstanbul/Antalya/… çekici seferinizi istediğiniz tarih için oluşturabilirsiniz.)
 • Anlık mobil ve SMS bildirimleri sonucu firmalardan gelen teklifleri Menü> "Taleplerim" ekranından görüntüleyebilir, firmaların profillerini ve yasal belgelerini inceleyebilirsiniz.
 • Uygun bulduğunuz Ayaş Oto Çekici teklifini onaylayarak, araç taşıma keyfini sürebilirsiniz.

 

Ayaş Çekici Fiyatlarına Yeni Düzenleme! 

Çekici olarak her zaman en uygun fiyatlı ve güvenli Ayaş Oto Çekici hizmetini kitlelerle buluşturmak için çabaladık. Burada öncelikli amacımız bu hizmeti herhangi bir üyelik ücreti veya komisyon olmadan müşterilerimize ulaştırmak olmuştur. Hizmete başladığı günden itibaren Chekici kullanıcıları, sisteme dahil olmak için üyelik ücreti ödememekte ve sistemde gerçekleştirdiği hiçbir işlem üzerinden komisyon alınmamaktadır. Bu iş modelinin devam etmesi için Çekici ailesi olarak elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Artık, piyasada fahiş fiyatlarla hizmet veren tedarikçiler ile iş yapmak zorunda değilsiniz! Rekabete öncü olan sistemimiz, Chekici sistem otomasyonu ile çekici fiyatlarını abluka altına aldı ve yeni düzenleme getirdi! Sistemimiz üzerinden talebinizi oluşturduktan sonra yağan tekliflerimize ve bütçe tasarrufu sağlayarak çekici hizmeti aldığınıza inanamayacaksınız! Ayaş Oto Çekici Fiyatları ile bütçeniz koruma altında! Çekici fiyatları hakkında daha kapsamlı bilgiye erişebilirsiniz.


Ankara Ayaş Çekici Hizmet Noktalarımız

Ankara Ayaş Oto Çekici hizmet noktalarımız hangi noktalarda mı? İlçeye bağlı; Akkaya, Başayaş, Başbereket, Bayat, Bayram, Camiatik, Çanıllı Çiğdemci, Çanıllı Uluyol, Dervişimam, Emine Tevfika Ayaşlı, Evci, Ferahfaki, Feruz, Genç Ali, Gökçebağ, Gökler, Hacımemi, Hacırecep, Hacıveli, Ilıca, İlhanköy, Oltan, Ortabereket, Ömeroğlu, Pınaryaka, Sinanlı Cuma, Sinanlı Hocasinan, Sinanlı Mahkeme, Şeyhmuhittin, Tekke, Uğurçayırı, Ulupınar, Yağmurdede mahallerinde! Araç nakliyesi işlemlerinizi nizam içerisinde gerçekleştirmek bizim işimiz! Binlerce araç taşıma firmaları tek bir çatıda iken tek tek firma arayışına girmeye ne gerek var! Hemen sizde dilediğiniz mahalleden çekici talebinde bulunabilir, kapınıza kadar gelip aracınızı almamızı talep edebilirisiniz. Ankara'nın Çubuk ilçesinde misiniz? Çubuk Oto Çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. 


Chekici İletişim Kanallarımız

Dev bir kadro ve Çekici platformumuz ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çekici aradığınız her yerdeyiz. İletişim kanallarımız üzerinden 7/24 bize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Prroaktif bir yaklaşıma sahip olan çağrı danışmanlarımızın çözemeyeceği hiçbir çekici sorunu olamaz. "Chekici" adımız ile hesaplarımıza erişerek, sosyal medya hesaplarımız üzerinden de çekici gündemimizi takip edebilirsiniz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
 • Kristy ITT
 • Maygold Filo
 • Hdy Filo Kiralama
 • Irmak Group
 • Koza Gıda
 • Samamap
 • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!