Batman - Beşiri Oto Çekici

Beşiri Oto Çekici ile Garantili Oto Kurtarma

Beşiri; Batman il merkezine yaklaşık 16 km uzaklıkta bir ilçedir. Bölgede kışlar yağışlı, sert ve soğuk geçmektedir. Kış koşullarının sert olması nedeniyle yollarda buzlanma ve don olaylarıyla çok sık karşılaşılmaktadır.  Tedbirsiz çıkılan yolculuklarda, buzlanma nedeniyle her yıl ne yazık ki yüzlerce kaza yaşanmaktadır. Beşiri Oto Çekici ekibi, zor günlerinizde her daim sizinle! Yoksa siz binek araç taşımacılığı, oto çekici, oto kurtarma hizmetlerimizle hala tanışmadınız mı? Öyleyse şu an ziyaret etmekte olduğunuz web sitemiz chekici.com ile doğru adrestesiniz. Uçsuz bucaksız Çekici(Chekici) dünyasına hoş geldiniz! Yıllardan beridir süregelen oto çekici hizmet pazarındaki düzensizliği ve güven suiistimallerini ortadan kaldırmak maksadı ile tasarladığımız dijital platform ile elde ettiğimiz nizam sayesinde; hem sektörün kaliteli firmalarına daha erişebilir olup iş hacimlerini artırma fırsatı, hem de siz değerli müşterilerimize garantili hizmet alabilecekleri kapsamlı bir hizmet ortamı oluşturduk. 0544 535 50 04 numaralı hattımızı, uzman bir çağrı ekibi desteği ile 7/24 ulaşabileceğiniz basit iletişim kanallarımızdan biri olarak hizmetinize sunarak kafanızda soru işareti olmadan, kaliteli bir araç çekme hizmeti alabilmeniz için elimizden gelen tüm gayreti sarf etmekteyiz. "Çekici’den alacağım hizmet garantisi nedir?" dediğinizi duyar gibiyiz. Chekici, Türkiye’nin en güvenilir oto çekici firmalarını kendi çatısı altında toplayıp, müşterilerle buluşturan dijital alt yapılı bir platformdur. Sisteme üye olmak isteyen firmalar tüm sigorta ve yasal evraklarını beyan etmek zorunda olduğundan, bizlerden alacağınız tüm hizmetler yasal çerçeveler dahilinde gerçekleştirilir. Bizim için her şeyden önemlisi sizin ve araçlarınızın güvenliğidir. Mobil uygulamamız üzerinden sizler de hizmet alacağınız oto çekicinin tüm yasal evraklarını görebilirsiniz. Mobil uygulamamızı cep telefonunuza yükleyin, garantili çekinizi cebinizde taşıyın!


Chekici’nin Batman Beşiri Acil Oto Çekici Hizmeti ile Tanışmak İster Misiniz?

Karlı bir kış gününde, aracınız ile Beşiri’de olağan trafik akışını engelleyecek bir noktada maddi hasarlı kaza mı yaptınız? Beşiri’nin sert ikliminde kazalı, yürür durumda olmayan bir araçla uzun saatler bekleme düşüncesi bile son derece endişe verici bir durumken, bunu bizzat yaşıyorsanız profesyonel bir yol yardım hizmeti bulmak zorundasınız demektir. Bu sizin için oldukça stresli ve karmaşık bir çözümlenme süreci olabilir ama bizim için değil! Beşiri Acil Oto Çekici hizmetimizle sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtarmaya geliyoruz. Böyle zamanlarda aracın en hızlı şekilde servise ulaştırılması ve trafik akışının yeniden olağan şekilde akması için alacağınız profesyonel yol yardım hizmeti gününüzü kurtarır. Yolunuz Chekici ile kesiştikten sonra bir daha unutmayacağınız bir hizmet sergileyeceğimiz konusunda sizi temin ederiz. Batman Beşiri Acil Oto Çekici, oto kurtarma jet hızında bulunduğunuz konuma gelir ve aracınızı servise ulaştırır. Yapmanız gereken tek şey, web sitemiz üzerinden “Batman Acil Çekici” butonuna tıklamak!


Beşiri Oto Çekici ile Teklif Yağmuruna Hazır Olun!

Chekici’nin fırsatlarla dolu dünyası, tek talebinize yüzlerce fiyat teklifi seçeneğiyle sizlerle. Öncelikle 81 ilde aralıksız olarak yürüttüğümüz çalışmalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için “blog” kısmından yazılarımızı okumaya ne dersiniz? Oto çekici sektörü, oldukça kapsamlı ve güven suiistimaline açık bir sektördür. Uzun uzadıya fiyat araştırmaları, oto çekicinin yasal belgelerinin olup olmadığı konuları son derece önemli mevzulardır. Tek tek firmalardan fiyat alma süreci kafa karıştıran ve uzun süren bir işlemdir. Biz Chekici ailesi olarak buna son vermek için Türkiye’nin en güvenilir oto çekici firmalarını platformumuz altında bir araya getirdik. Mobil uygulamamızı akıllı telefon veya tabletlerinize yükledikten sonra, Çekici Talep Etbutonu üzerinden çekici talep formu doldurarak binlerce oto çekici firmasından SMS bildirimi olarak fiyat teklifleri almaya başlayabilirsiniz. Beşiri Oto Çekici talebinizi kısa sürede oluşturarak ve sadece beş dakikada yağmaya başlayan fiyat tekliflerimize inanamayacaksınız!


Beşiri Şehirler arası Araç Taşıma Hizmetimizle de Sizlerleyiz!

Beşiri Oto Çekici hizmetimizle aracınızı kapınızdan alıp Mardin, Bitlis, Van, Kırklareli, Eskişehir, İzmir, Ankara, İstanbul, tüm doğu ve batı illerinde dilediğiniz her noktaya ulaştırmak bizim işimiz!  Bir galerici misiniz? Birden fazla araç sattınız ve müşterilerinize adrese teslim sözü mü verdiniz? İşte bu noktada Chekici çözüm ortağınız olacak. Beşiri Çoklu Oto Taşıma hizmetimiz ile tek seferde 9 aracınızı hem uygun fiyata hem de vaat ettiğiniz tarihte sahiplerine Beşiri şehirler arası araç taşıma, oto çekici hizmetimiz ile ulaştırıyoruz. Güvenli taşımacılık ilkeleriyle Chekici, her zaman çok çekici!


Batman Beşiri Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Beşiri Oto Çekici, Batman Çekici tüm mahalle ve köylerde hizmetinizde! Beşiri ilçesinde hizmet noktamızın bulunduğu mahalleler; Bağdu Mahallesi, Behrem Yoğun Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Karaduman Mahallesi, Kıvanç Mahallesi, Kobin Mahallesi, Mehmet Yatkın Mahallesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi’dir. Beşiri’nin her köşesinde bir Çekicinizin olduğunu unutmayın!


İletişim Kanallarımız Nelerdir?

Chekici tüm dijital ortamlarda sizlerle! “Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube” üzerinden bizi takip ederek hem güncel içeriklerimizden haberdar olabilir hem de değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!