Bingöl - Yedisu Oto Çekici

Yedisu Oto Çekici, Zorlu Yol Koşullarıyla Mücadelede Kurtarıcı!

Yedisu, Bingöl iline bağlı bir ilçedir. İl merkezinden uzaklığı 124 kilometredir. Dağlık ve sarp bir arazi yapısına sahip olan ilçede; yolların asfalt kısmı genellikle çukurlu, asfalt olmayan kısımları ise toprak olduğundan, araç sahipleri bölgede ciddi ulaşım problemleri yaşayabilmektedir. Yedisu’dan civar ilçelere doğru yola çıktınız ancak aksilikler de sizinle mi geliyor? Endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Chekici (Çekici), başınıza gelen aksiliklerden daha güçlü! Yedisu’nun hangi noktasındaysanız, Yedisu Oto Çekici ekiplerimiz de orada. Abartmıyoruz! Yedisu’nun her mahallesinde çekici ekiplerimiz mevcut. 7/24 oto çekici hizmeti alabileceğiniz ekiplerimiz sayesinde, kötü arazi koşulları yüzünden gelişen zamansız arıza ve kazalar artık korkulu rüyanız olmayacak. Binek araç taşımacılığı, ağır vasıta taşımacılığı, araç çekme, oto kurtarma işlemlerinizin tümü, tek kanal üzerinden yüzlerce fiyat seçeneği ile gerçekleştirilmeyi bekliyor. Tüm oto çekici taleplerinizi 0544 535 50 04 numaralı hat üzerinden uzman müşteri danışmanlarımıza iletebilirsiniz.


Chekici-Çekici; en güvenilir oto çekici firmalarını en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerle buluşturmak için tasarlanmış basit ve yenilikçi bir yapıdır. Bu platformda fahiş fiyatlar, komisyon beklentisi, güven vermeyen çekici firmaları, müşteriyi aracı başında saatlerce mağdur bırakma gibi olumsuzluklar yok. "Hızlı teklif, doğru çekici" hizmeti var! Titizlikle yürütülen çalışmalar sonucu kazalı aracınızın başında geçireceğiniz süreler bile saniyesine kadar hesaplanmıştır. Tüm analizlerimiz sonucunda her durum için ayrı çözüm seçenekleri ile Chekici platformunu hizmetinize sunduk! Yedisu’dan ister bir sokak aşağı, ister Türkiye’nin diğer ucundaki bir şehre araç taşımacılığınızı biz üstleniyoruz. İstanbul, Ankara, Edirne, Ardahan, Mardin, Batman ve diğer tüm noktalarda profesyonel çekici ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Peki, siz ihtiyaç durumunda bir dakika fazladan beklemeden, konumunuza en yakın noktada bulunan Bingöl Yedisu oto çekici ekiplerimizden hizmet almak istemez miydiniz? Acil durumlarınız için özel tasarlanmış mobil uyumlu web sitemizde bulunan acil çekici bölümümüz tam size göre! Yedisu’nun en çekici hizmet platformu Chekici, tüm ayrıcalık ve avantajlarıyla parmaklarınızın ucunda!


Yedisu Oto Çekici Hizmetlerimizin Hızlı Talep Butonlarıyla Tanıştınız mı?

Yedisu Çekici, web sitemiz ve mobil uygulamamız ÇekiciApp üzerinde bulunan talep butonları aracılığı ile hizmet vermektedir. Araç çekme, oto çekici ihtiyaçlarınızda hızlıca çözüm bulabilmeniz için çeşitli kolaylıkları bünyemiz çatısında barındırıyoruz! Mobil uygulamamız akıllı telefon veya tabletlerinizde yüklüyse, ani gelişen araç taşıtma işlemleriniz için Yedisu Oto Çekici ekiplerimizin bir talep uzağınızda olduğunu bilmenizi isteriz. Yedisu-İstanbul, Yedisu-Ankara, Yedisu-Bartın, Yedisu-Zonguldak, Yedisu-Trabzon; güzergâhınız neresi olursa olsun Chekici ile araç taşıtmak çok basit ve keyifli. Platformumuz üzerinden araç çekici hizmeti almanın yolları “Bingöl Acil Çekici” ve “Çekici Talep Et” butonlarından geçer. Bu hizmetlerimize web sitemiz üzerinden veya tüm uygulama marketlerden ücretsiz olarak edinebileceğiniz ChekiciApp mobil uygulamamızla erişim sağlayabilirsiniz. Mobil uygulama kullanmanın, dilediğiniz an dilediğiniz yerden işlem takibi yapmanıza olanak sağlayacağını önemle belirtmek isteriz. Değerli müşterimiz, butonlarımızın işlevi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra çekici talebinde bulunmak zor olmayacak! Butonlarımız:


  • Bingöl (Yedisu) “Acil Çekici” Butonumuz: Türkiye’nin her noktasından ekibimize katılmış faal oto çekici firmalarına en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmış önemli bir kaynaktır. Gerek chekici.com web sitemiz üzerinden gerekse mobil uygulamamız ChekiciApp’i kullanarak bu hizmete kolaylıkla erişebilirsiniz. Yedisu’da yolda kaldıysanız bu butona tıklayarak konumunuza en yakın Yedisu Acil Çekici ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Şunu da belirtmek isteriz ki, platformumuz üzerinden araç taşıma işleminiz başlatıldığı anda 0544 535 50 04 numaralı hat üzerinden hizmet veren çağrı destek ekiplerimiz de uzaktan kontrol ve destek sağlayarak sürecin profesyonel şekilde işlemesine katkıda bulunur.


  • Bingöl (Yedisu) “Çekici Talep Et” Butonumuz: Birkaç küçük detay bilgi ile aracınızın şehirler arası yolculuğa çıkmasına olanak sağlar. Mobil uygulamamız üzerinden sisteme giriş yaptığınız an sizi karşılayacak olan çekici talep et butonuna tıklayarak hemen bir talep formu doldurabilirsiniz. Bu formu oluştururken aracınızın taşıma tarihini, teslim alınıp teslim edileceği yeri siz belirlersiniz. Yedisu-X bir il arası bir sefer talebi oluşturduysanız, tüm Yedisu oto çekici ekiplerimiz bu talebinizi görerek fiyat tekliflerini gönderirler ve bu teklifler anlık SMS bildirimleri olarak cep telefonunuza düşer. En cazip gelen fiyat teklifini onaylamak ve firma ile görüşme sağlamak da sizin takdirinize bırakılmıştır. 5 dakikada çekici bulan başka bir çekici var mı? Tabii ki yok. Cazip oto çekici fiyatları, Chekici'de!


Yedisu Garantili Oto Kurtarma Hizmeti, Nerelerde Hizmet Verir?

Her zaman önemle altını çizdiğimiz bir durum var ki o da şudur: Chekici’den hizmet alacağınız oto kurtarma servisleri, güvenli taşımacılık garantisi ile sağlanmaktadır. Bu garantinin temelinde ise, sistemimize üye olup hizmet vermek isteyen tüm firmaların yasal evraklarını tarafımıza beyan zorunluluğu yatar. Çeşitli kontrol ve mülakatlar süzgecinden geçen firmalar ile yolumuza gönül rahatlığı ile devam ediyoruz! Sektöre adım attığımız günden beri gerçekleştirdiğimiz 30.000’den fazla kusursuz taşıma işlemi ise; verdiğimiz hizmet garantisinin en büyük kanıtı niteliğindedir. Yedisu’dan Türkiye’nin neresine taşınacak olursa olsun araçlarınız bize emanet. Siz sadece talebinizi oluşturun ve arkanıza yaslanıp, alacağınız kaliteli hizmetin tadını çıkarın! Yedisu Garantili Oto Kurtarma hizmet noktalarımız: Döşengi, Kabaoluk, KoşanMerkez ve Yeni Mahallesi’dir. Chekici, Yedisu’nun her mahallesinden oto çekici çağrılarınıza yetişmeye geliyor! Bizi merak ediyorsanız menü kısmında bulunan “Hakkımızda” butonuna tıklayarak detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca; Bingöl'ün diğer ilçeleri üzerinden de şehir içi veya şehir dışı araç göndermek istediğinizde çekici talebi oluşturabilirsiniz. Adaklı Oto Çekici/Genç Oto Çekici ve diğer çekici ekiplerimiz, hizmet noktalarımızda yol yardım hizmeti vermeyi bekliyor!


İletişim Kanallarımız

Sektöre adım atmamızla birlikte, yurdun dört bir yanında Chekici rüzgârı estirmeyi başardık! Ulaşılabilirliğimizi her daim zirvede tutarak ve temel prensiplerimizden ödün vermeyerek yolumuza gururla devam ediyoruz. Hizmetinize sunduğumuz ulaşım adresleri haricinde sosyal mecralarda da bizi takip etmek istiyorsanız “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” platformlarında Chekici adımızla bizi bulabilirsiniz. Tüm taşıma işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!