Bingöl - Adaklı Oto Çekici

Bingöl Adaklı Oto Çekici, Aracınızın 7/24 Hızlı Yol Yardım Hizmeti

Adaklı, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Bingöl iline bağlı bir ilçedir. Bu bölge üzerinde ve çekici arıyorsanız, en yakın çekici hizmeti için doğru adrestesiniz! Chekici(Çekici), Bingöl (Adaklı) ilçesinde operasyon ekini oluşturarak, sahada 7/24 yol yardım hizmeti veren bir firmadır. Geçtiğimiz yıllarda; Adaklı ilçesinden Bingöl Merkez ilçeye hasta ziyaretine gitmeye çalışırken, kar nedeniyle aracıyla yolda kalıp donma tehlikesi geçiren bir ailenin yaşadığı zor durumlar bir daha yaşanmasın diye varız. Bölgede hızlı hizmet vererek ve yoğun çalışma sürdürerek, zorlu hava koşullarında yolda kalan vatandaşlarımızın can güvenlikleri tehlikeye girmesin diye çeşitli donanımlara sahip oto çekici araçlarımızla, bölgenin her noktasında kesintisiz şekilde çekici hizmeti vermekteyiz. Aracınızın çekilmesi mi gerekiyor? Hemen arayın: 0544 535 50 04.


Yarı yolda kalmak zaten yeterince can sıkıcı bir durumken üzerine bir de zorlu hava koşulları, donma tehlikesi gibi durumlar eşlik ediyorsa, belki de ufak olan bir arıza can güvenliğini tehdit eden bir duruma dönüşebilir. İzmir, İstanbul, Ankara, Bingöl, Tunceli, Mardin, Diyarbakır ve diğer tüm doğu-batı illerinde yaz kış fark etmeden, her türlü hava koşulunda bir telefon uzağınızda olduğumuzu unutmayın! Aracınızın arıza yaptığı yerde kendinize hemen güvenli bir alan bulun ve WhatsApp canlı destek hattımızdan bize konumunuza göndererek, ekiplerimizin olay yerine gelmesini bekleyin. Zaten size yakın konumda olan Bingöl Adaklı Oto Çekici, Adaklı Oto Çekici, Adaklı Yol Yardım ekiplerimiz yönlendirileceğinden, dakikalar içinde aracınız çekiciye yüklenip dilediğiniz konuma ulaştırılacaktır. Dilerseniz acil durumlarınızın ya da planlı taşıma işlemlerinizin talep oluşturma sürecini yazımızın devamında takip edebilirsiniz. Chekici, bir oto çekici firmasından daha fazlası!


Adaklı Acil Oto Çekici-Oto Kurtarma Tüm Zorlu Koşullarda Yanınızda!

Adaklı ilçesinin engebeli arazi yapısına sahip yollarında ve kış mevsimine denk gelen araç arızanız sizde derin bir endişe ve stres mi yarattı? Chekici’nin çözüm ortağı Bingöl Adaklı Oto Çekici ile bu durumdan kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu bilseydiniz bu kadar endişelenmezdiniz! Zira Chekici’nin uzman altyapı kurucuları öyle bir sistem geliştirdi ki, arızalanmış aracınızın kurtarılıp en yakın servise ulaştırılması tahminlerinizin çok daha ötesinde bir hızla gerçekleşeceğinden; adeta trafikte karşılaştığınız veya karşılaşabileceğiniz tüm zorlukların kahramanı durumuna geldi! Chekici ile daha önce hiç tanışmadıysanız, bilmelisiniz ki oto çekici hizmeti almak için arama motorunuza Adaklı Oto Çekici yazdığınızda web sitemiz chekici.com karşınıza çıkar. Kaygı ile ziyaret etmekte olduğunuz web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan “Bingöl Acil Çekici” butonu o ana kadar yaşadığınız tüm talihsizliklerin seyrini değiştirmeye yeter! Butonumuza tıkladığınızda, sistem sizden konum bilgilerinizi "il-ilçe" şeklinde isteyip; bulunduğunuz yere en yakın Adaklı acil oto çekici ekiplerimizin profillerini listeler. Listelenmiş olan firma profillerini ziyaret ederek; tedarikçilerimizin tüm yasal evraklarını görebilir, dilediğinizi seçerek yol yardım talebinizi iletebilirsiniz. Seçtiğiniz ekibimiz, zaten en yakınınızdaki hizmet noktamızda bulunduğundan, dakikalar içinde bulunduğunuz yere gelir ve profesyonel bir şekilde aracınızın yükleme işlemini tamamlayıp dilediğiniz noktaya transferini gerçekleştirir. Siz Adaklı’nın neresindeyseniz Adaklı Oto kurtarma ekiplerimiz de oradadır! Dilerseniz web sitemizde yer alan “Blog” kısmından, Chekici bünyesindeki tüm oto çekici hizmet bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz.


Adaklı Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Hizmeti ile Her Yerde Aracınız Emin Ellerde!

Adaklı şehir içi araç taşıma, Adaklı şehir dışı araç taşıma hizmetlerimizle henüz tanışmadıysanız, sizlere mobil uygulamamızı tanıtmak isteriz. Tüm uygulama marketlerden ücretsiz şekilde akıllı telefon veya tabletlerinize yükleyebileceğiniz mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp) ile Adaklı ilçesinden, herhangi bir il veya ilçeye araç taşıtmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Bölgeden bir araç satın aldınız ve ikamet etmekte olduğunuz Bursa iline teminini gerçekleştirmek için yana yakıla güvenilir bir oto çekici firması mı arıyorsunuz? Telefonlarınıza nasıl yükleyeceğinizden kısaca bahsettiğimiz ChekiciApp mobil uygulamamıza giriş yaptığınız anda sizi karşılayacak olan “Çekici Talep Et” butonuna tıklayarak bünyemiz altında hizmet veren binlerce firmadan yüzlerce fiyat teklifine erişim sağlayabilirsiniz. Butonumuza tıkladığınız anda ekranda açılacak olan çekici talep formunda; aracınızın taşınacağı il-ilçe, araç marka-model, taşıma tarihi gibi işlem detay bilgilerini eksiksiz şekilde doldurulmalısınız. İşleminiz sonucu; Adaklı-Bursa talebiniz onaylanıp sisteme düştüğü anda tüm Adaklı Oto Çekici ekiplerimiz talebinizi görerek hepsi birbirinden uygun fiyat tekliflerini ardı ardına sıralar. Teklifler arasından dilediğinizi onaylayıp, taşıma işlemi için start verdiğiniz anda 0544 535 50 04 numaralı hatta hizmet veren uzman çağrı danışmanlarımız, taşıma işleminizin her anında uzaktan kontrol ve destek sağlar. 7/24 aktif olan bu hat üzerinden çağrı danışmanlarımıza ulaşarak aklınıza takılan her soruya yanıt alabilirsiniz. Ayrıca taşıma işleminizi gerçekleştirecek olan Adaklı Oto Çekici ekiplerimizin taşıma süresi boyunca sisteme yüklediği araç görsellerini takip ederek de aracınızın durumundan her an haberdar olabilirsiniz. Bingöl'ün herhangi bir ilçesinden ya da Türkiye'nin diğer ilinden/ilçelerinden göndereceğiniz aracınız/araçlarınız için; ister şehirden şehre araç taşıma işlemi yapın ister şehir içi binek araç taşımacılığı! Çekici'nin olduğu yerde, tüm çekici-araç taşıma işlemleri elinizin altında, hızlı bir şekilde sonuçlanır! 


Adaklı Çekici Hizmet Noktalarımız

Adaklı Çekici hizmet noktalarımız; Afet Konutları, Arıca, Demiroluk, Döşlüce, Güngörsün, Merkez ve Yeşiltepe Mahallesi’dir. İlçeye bağlı 32 köyden de dilediğiniz her an bizi arayarak binek araçlarınız, tarım araçlarınız, motosikletleriniz; motorlu-motorsuz tüm taşıtlarınız için Adaklı oto çekici talebinde bulunabilirsiniz. Solhan Oto Çekici ya da Kiğı Oto Çekici talebi oluşturmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici, web sitesi veya mobil marketlerde olduğu gibi sosyal mecralarda da sizlerle! Türkiye’nin dört bir yanından bünyemiz altında hizmet veren firmalarımızla, bir kez taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra daimî müşterilerimiz haline gelen vatandaşlarımızla, çağrı danışmanlarımızla, altyapı ekibimizle sinerjisi yüksek bir platform üzerindeyiz! Siz de artık Chekici (Çekici) ailesinin bir parçasıysanız “InstagramFacebookTwitter ve Youtube” adreslerimizi takip edebilir, sizler için durmaksızın yürütmeye devam ettiğimiz faaliyetlerimizi anlık olarak görebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kazasız belasız günler dileriz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!