Bitlis - Merkez Oto Çekici

Bitlis Merkez Oto Çekici Tek Tıkla Kapınızda!

Ülkemizin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis, binlerce yıllık geçmişi ile önemli bir tarih-kültür şehridir. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin kesişim noktasında bulunması nedeniyle karayolu bağlantılarından bölgeye ulaşım oldukça kolaydır. Peki, karayolu bağlantıları vasıtasıyla Bitlis Merkez’den İstanbul’a aracını taşıtmak, çektirmek isteyen bir sürücü nasıl bir yol izlemelidir? Chekici, Merkez oto çekici hizmet noktalarından, tüm çekici planlarınızı organize ediyor. Binek araç taşımacılığı, oto kurtarma işlemleriniz için oluşturduğumuz uzman yol yardım platformu Chekici(Çekici) ile tanışmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise yazımızın ilerleyen kısımlarında sizi detaylı bilgilendiriyor olacağız. Takdir edersiniz ki uzun yolculuklar dikkat, sabır ve titizlik gerektirir. Aksi takdirde; ne yazık ki geri dönüşü olmayan durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bitlis Merkez ve İstanbul arası 1400 km'dir ve özel aracınızla yapacağınız bu seyahatte kullanacağınız yakıt, oto çekiciye ödeyeceğiniz tutardan hem daha maliyetli hem daha zahmetlidir. Kendi aracım olmadan İstanbul içerisinde konforlu seyahat edemem dediğinizi duyar gibiyiz. O halde yapmanız gereken Merkez oto çekici şubemize 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımız üzerinden ulaşmak. Uzman çağrı ekibimizin de yönlendirmeler ile hemen bir oto çekici talep formu doldurup, gelen teklifler arasından sizin için en uygun olanı seçip, ister aracınızı "tekli oto çekici" ile aktarmasız şekilde, isterseniz de maliyet açısından daha uygun olan Bitlis Merkez çoklu oto çekici ile aracınızın sağ salim İstanbul’a ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tek tıkla yüzlerce fiyat teklifine, donanımlı bir oto çekme ekibine ulaşmak Chekici ile çok basit! Kurulduğumuz ilk günden beri farklı perspektiflerden düşünülerek hazırlanmış mobil uygulamamız ChekiciApp’in kusursuz işleyişi ve işini aşkla yapan ekiplerimiz sayesinde 30.000’den fazla taşıma işlemini titizlikle gerçekleştirdik. Bitlis'in güvenilir oto çekici hizmeti, Chekici'de!


Bitlis Merkez Çekici Talep Et Butonu Nedir, Nasıl Çalışır?

Planlı araç taşıma organizasyonlarında, mobil uygulamamız üzerinden ücretsiz üyelik avantajı ile kullanabileceğiniz “Çekici Talep Et” butonu son derece basit olduğu gibi, kullanıcılarına sunduğu yüzlerce fiyat teklif seçeneği ile de oldukça kullanışlıdır. Mobil uygulamamız ChekiciApp’i, uygulama marketlerden telefon veya tabletinize indirdikten sonra, mobil uygulamamız içerisinde Oto Çekici talebi oluşturabileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Sayfa içerisinde araç görsellerinizi yükleyebileceğiniz ve bu sayede daha hızlı ve uygun fiyat tekliflerinin gelmesini sağlayabileceğiniz, aracınızın durumu hakkında çekiciyi bilgilendirerek size en uygun hizmet dokümanlarına ulaşabileceğiniz bilgi kutucuklarını doldurmanız gerekmektedir. Talebinizi oluşturduktan sonra, fiyat teklifleri anlık bildirimler şeklinde kısa mesaj olarak cep telefonunuza düşecektir ve siz dilediğinizi onaylayıp firma ile görüşme saylayabileceksiniz. Bitlis Merkez Oto Çekici talebi oluşturmak işte bu kadar basit!


Bitlis Merkez Acil Çekici Talep Et Butonu Nedir, Nasıl Çalışır?

Oto çekici, oto kurtarma hizmetine duyulan ihtiyaç her zaman planlı şekilde olmamaktadır. Aracınızın; kaza veya arıza kaynaklı yolda kalma durumlarında, acil oto çekici yardımı alınması gerekebilir ve bu noktada devreye “Acil Çekici Talep Et” butonu girer. Acil çekici butonu, hazırlıksız yakalanılmış araç arızalarında veya kaza durumlarında adeta bir kurtarıcı niteliğindedir. Bitlis Merkez’de acil oto çekici arayışındayken web sitemizi ziyaret ettiyseniz eğer, sağ üst köşede bulunan "Acil Çekici" talep et butonu dikkatinizi çekecektir. Bu buton yardımıyla konumunuza en yakın 3 Bitlis Merkez Acil Oto Çekici numarası listelenir ve anında iletişime geçerek Merkez acil oto çekici ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.


Bitlis Merkez Çekici Hizmet Noktalarımız 

Bitlis Merkez Çekici hizmet noktalarımız: Atatürk Mahallesi, Beş Minare Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Çınarbaşı Mahallesi, Düz Mahallesi, Gazi Bey Mahallesi, Hersan Mahallesi, Hüsrev Paşa Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kale Mahallesi, Konaç Mahallesi, Muştakbaba Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Saray Mahallesi, Sekiz Ağustos Mahallesi, Şemsi Bitlis Mahallesi, Taş Mahallesi, Üç Kardeş Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yolalan Mahallesi, Yükseliş Mahallesi ve Zeydan Mahallesi’dir. Bitlis Merkez’in 22 mahallesine oto çekici, araç taşıma hizmeti vermekteyiz. Bize ulaşabileceğiniz yolları yazımızın üst kısımlarında anlatmıştık. Ancak Bitlis Oto Kurtarıcı, Merkez Oto Çekici hizmetlerine ulaşmanın zahmetsiz bir yolu daha var. Günlük koşturmacalar içinde telefon trafiğinden sıkıldıysanız Whatsapp hizmetimiz tam size göre! Web sitemizin giriş sayfasında bulunan WhatsApp iletişim butonuna tıklayarak saniyeler içinde bize ulaşabilirsiniz! Bizimle hala tanışmadıysanız ve çalışma sistemimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, blog sayfamızda yer alan yazılarımıza göz atabilirsiniz.


İletişim Kanallarımız

Teknolojinin en ileri seviyelere ulaştığı günümüzde, Chekici ekibi olarak tüm sosyal mecralardayız! “Facebook, Instagram" gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek, siz de ailemizin bir parçası olabilir, 81 ilde yürütmekte olduğumuz çalışmalarımızdan her an haberdar olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!