Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Polatlı oto çekici

Polatlı Oto Çekici Ekiplerini, Chekici Platformunda Bulmak Mı?

Polatlı, Ankara iline bağlı ve il merkezine 80 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Ankara'ya yakınlığı ile bilenen ilçe, Eskişehir-Ankara devlet karayolu üzerinde bulunmaktadır. Bölgeye, birçok yol bağlantısı ile ulaşmak mümkündür. Motosikletiniz mi arızalandı? Kaza yaptınız ve aracınız kullanılamayacak durumda mı? Tarım makinenizi mi taşıtmak istiyorsunuz? Motorlu-motorsuz aracınız için tüm çekici çözümleri için doğru adrestesiniz. O halde en yakınlarınızda bulunan ekiplerden çekici desteği almaya ne dersiniz? Chekici, Polatlı ilçesinde ihtiyaç duyacağınız çekici hizmeti için Ankara Oto Çekici hizmet noktaları arasında bulunan Polatlı Oto Çekici ekibi ile 7/24 çekici hizmeti vermektedir. Hemen 0544 535 50 04 numaralı canlı destek hattımızı arayarak, en yakın oto çekici hizmeti için müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. 


Chekici (Çekici), farklı sektörlerden gelen ortaklarının inovatif iş fikirlerini ve teknolojik yaklaşımlarını çatısı altında buluşturup, çekici-müşteri buluşmasını minimum sürede gerçekleştirmeyi hedef almış bir firmadır. Geniş çekici hizmet pazarımızdan; tedarikçinizi seçerek, hızlı teklif ve doğru çekici hizmeti almanızı sağlıyor, gerçekleştirdiğimiz 30.000'den fazla araç nakliyesi işlemi ile güvenilir taşımacılığının mümkün olduğunu kanıtlıyoruz. Türkiye'nin İstanbul, Adana, Hatay, Tunceli, Van, Diyarbakır, Trabzon, Sinop, Tekirdağ, Çanakkale, Muğla, Antalya, Ankara ya da herhangi bir ilçesinde bulunan çekici ağımız ile araç nakliyat işlemlerinizi belirlediğiniz tarihte gerçekleştirerek, araç taşıma sırasında yaşadığınız sorunları da ekarte etmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Üstelik; acil durumlarınızı da düşünerek, en yakınınızdaki çekiciden yol yardım desteği almanızı sağlıyoruz! Polatlı ilçesindeki en hızlı ve güvenilir çekiciyiz. Aracınız tüm müdahalelerinize rağmen çalışmamakta mı ısrarcı? Hemen evde, cepte, işte, gittiğiniz her yerde yanınızda olan yol yardım arkadaşınız Chekici'den, çekici hizmeti alabilirsiniz. Web sitemiz chekici.com ve mobil uygulamamız ChekiciApp (ÇekiciApp), müşteri-çekici ortak buluşma platformudur. Platformumuz üzerinden talep oluşturarak, 5 dakika içinde tedarikçilerimizden teklifler almak ya da acil durumlarınızda Polatlı oto çekici ekipleriyle iletişime geçebilmeniz için varız. Haydi o zaman! Tıkır tıkır işleyen kusursuz hizmetimize katılma zamanı! 


Polatlı Oto Çekici, Polatlı Oto Kurtarma Talebi mi Oluşturmak İstiyorsunuz?

Polatlı Oto Çekici, Chekici adıyla kullanıcılarına mobil teknolojiler ile donatılmış bir mobil uygulama ve mobil uyumlu bir web site sunmaktadır. Çekici hizmetimizi, dijital ortama uyarladığımız günden beri, ihtiyacınızı giderme noktasında bir numarayız. Güvenilir, doğru ve yüksek kalitede hizmet veren uzman ekiplerimizden 7/24 oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hızlı talep karşılama imkânına sahip olan Chekici, aradığınız Çekici! Yapmanız gereken şey ise; sistemimiz üzerindeki butonlarımızı kullanmak ve sonrasında sistematik işleyişimizde hizmet veren çekici ekiplerine ulaşmak olacaktır. Butonlarımız:


 • Polatlı "Acil Çekici" Butonu: Mobil uygulamamız ÇekiciApp (Mobil uygulamayı indir!) ya da  web sitemiz chekici.com üzerinden giriş yaparak, en yakın oto kurtarıcıyı bulmanın en basit yolu "Acil Çekici" butonudur. Hemen web sitemiz üzerinden "Ankara Acil Çekici" butonuna basarak, en yakın 3 oto çekici numara listesine "İl (Ankara)- İlçe (Polatlı)" seçiminizi yaparak, Polatlı Acil çekici numaralarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, Menü> Blog yazılarımızdan da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aracınız umulmadık anlarda arızalandığında ya da herhangi bir sebepten dolayı yolda kaldığında, artık yalnız değilsiniz. Servis & onarım noktasına aracınızı taşıyacak binlerce oto çekici arasından en yakın Polatlı oto kurtarma ekibini seçebilirsiniz. Hemen "Polatlı Acil Oto Çekici" ekiplerine ulaşmak ister misiniz?


 • Polatlı "Çekici Talep Et" Butonu: Polatlı ilçesinden belirlediğiniz bir noktaya araç mı göndermek istiyorsunuz? O halde, günümüz teknolojisine uyarlanmış olan çekici hizmetine "Çekici Talep Et" butonu ile ulaşabilirsiniz. Talep formunda yer alan ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak çekicilerimizden sefer talebinde bulunabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep anında teklif havuzumuza düşer ve talebinize 5 dakika içerisinde teklif yağmaya başlar. Polatlı ilçesindeki çekicileri bir araya getiren sistemimizde müşteri memnuniyeti maksimum seviyededir.  Sadece arızalı, kazalı, hasarlı araçları taşımak için oto çekici hizmeti vermiyor, ayrıca aracını/araçlarını bulunduğu konuma getirtmek ya da göndermek isteyen kullanıcılarımıza şehirden şehire araç taşıma, şehirler arası araç taşıma, sıfır araç taşıma, çoklu araç taşıma, ağır vasıta taşıma, şehir içi oto kurtarıcı ve daha nice geniş hizmet portföyümüz ile tüm çekici ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Otomobiliniz, motosikletiniz, iş makineniz, traktörünüz, kamyonetiniz, minibüsünüz ya da farklı bir karayolu vasıta aracınız/araçlarınız mı taşınacak? Çözümü basit! Çözüm ortağınız, Çekici'de! Sadece Ankara'nın değil, tüm Türkiye'nin çekicisiyiz! Örneğin; Polatlı ilçesinden 508 km uzaklıkta bulunan İzmir iline araç göndermek isteyen ve kendi operasyon ekibiyle bu süreci yürütmek istemeyen kurumsal firma sahibi misiniz? Daha hesaplı fiyatlara tek seferde araçlarınızı gönderebilmek ve çekici fiyatları arasından seçim yapabilmek için doğru adrestesiniz. Polatlı-İzmir arası araç taşıma seferinizi istediğiniz tarihte oluşturarak, Chekici güvencesi altında çekici işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İster kurumsal bir firma sahibi isterseniz de bireysel bir müşteri olarak, çekici ihtiyacınızı karşılamak için seçiminizi firmamızdan yana kullanan kullandıysanız, çekici planınızı öğrenmenizde dakikalarınızı almayacak. 


Unutmamanızı isteriz ki; mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağınız talebinizi, yakinen takip edebilirsiniz. Gerek "Araç Takip Sistemi" ile aracınızın canlı konumuna ulaşabilir, gerekse tedarikçilerimizin taşıma adımları sırasında sunduğu araç görselleriyle, Menü kısmında yer alan "Taşıma İşlemleri" kısmından aracınız hangi adımdaysa, aracınızın fotoğrafını görüntüleyebilirsiniz. Tedarikçimiz istek üzerine de sistemimize aracınızın görselini yükleyebilir. Mobil bildirimlerimiz ile her adımdan haberdar olmanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


Polatlı Oto Çekici Hizmeti Sigortalı, Garantili ve Cazip Oto Kurtarma Fiyatları

Polatlı Oto Çekici, bölge genelinde hız kesmeden hizmet vermektedir. Platformumuzun rantabl çalışması sonucu tedarikçilerimizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor, çekici bulma sorununu ortadan kaldırıyoruz! Kullanıcılarımıza sürat ve nezaketimizle güvenilir hizmet verdiğimizden, Türkiye'nin güvenilir çekici hizmet merkeziyiz. Çekici sisteminde; tedarikçi profillerini inceleyebilir, tedarikçimize ulaşarak yasal belge talebinde bulunabilirsiniz. Aracınızı emanet edeceğiniz Chekici ekibimizin; taşıma sigortası, vergi levhası ve kaskosundan emin olduktan sonra Çekici bünyesindeki Polatlı Garantili Oto Çekici  ekibi ile anlaşma sağlayarak araç nakliyesi işleminize start verebilirsiniz. Üstelik aracınızı, günler öncesinden anlaşma sağladığınız ekibimize teslim ederek, otoparkımızda bekletebilir, istediğiniz an araç transfer işleminizi gerçekleştirebiliriz. Ekonomik çekici fiyatları ile girdiğimiz çekici pazarına, yeni bir nefes olduğumuzun farkındayız! Müşterilerimizin ferah bir nefes almasını sağlayan Çekici, işlevselliği ile dört dörtlük hizmet vermektedir! Piyasadaki dengesiz oto çekici fiyatlandırmalarını unutun! Çekici, uzman ekibi ve donanımlı ekipmanları ile ihtiyacınız olan her yerde yanınızda! Çekici sistemimize sadece mobil uygulama üzerinden kayıt olabilir ve tedarikçilerimizin müşterilerimizin huzuruna sunduğu çoklu veya tekli araç taşıma seferlerine göz atabilirsiniz. Chekici sisteminde yer alan çekici hizmetlerimizi listeledik:


 • 7/24 Polatlı Oto Çekici Hizmeti 
 • Kesintisiz Polatlı Oto Kurtarma Hizmeti
 • Güvenilir Polatlı Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Polatlı Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
 • Garantili Polatlı Karavan Taşıma Hizmeti
 • Ekonomik Polatlı Tekne Taşıma Hizmeti
 • Bütçe Dostu Polatlı Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
 • Güvenilir Polatlı Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti
 • Garantili Polatlı Tarım Makineleri Taşımacılığı
 • En Güvenilir Polatlı Motosiklet Taşıma Hizmeti


Polatlı Araç Nakliyesi Araçları Takipte!

Aracınızı/araçlarınızı Polatlı Oto Çekici ekibimize emanet ettiniz ve süreç nasıl devam edecek diye merak mı ediyorsunuz? Mobil uygulamamıza giriş yaparak, Menü> "Taşıma İşlemlerim" ekranından Polatlı Araç Nakliyesi işleminizin anlık takibini yapabilir, süreç hakkında anlık bildirimleri SMS ya da mobil bildirim ile alarak bilgilendirilirsiniz. Yine bu ekrandan aracınızın canlı konumunu takip edebilir, Polatlı ilçesinden çıkış yapan araç taşıma aracımızın hangi il ya da ilçede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. İşleminizin başından sonuna kadar Chekici destek hattının diğer ucunda bekleyen çağrı danışmanlarımıza 0544 535 50 04 irtibat numaramızdan 7/24 ulaşabilir, tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Avuçlarınızın içinde ve gözünüzün önünde gerçekleşen araç taşıma işleminiz sayesinde, aklınızı aracınızda bırakmıyoruz. Ankara çekisini seçti, peki ya siz? Araç nakliye fiyatları hakkında hemen bilgi alınız.


Ankara Polatlı Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Hangi Bölgeleri Kapsıyor?

Ankara Polatlı Oto Çekici, Polatlı Oto Çekici hizmet noktalarımız: Adatoprakpınar, Avdanlı, Avşar, Babayakup, Basrı, Beşköprü, Beyceğiz, Beylikköprü, Cumhuriyet, Çamlıca, Çanakçı, Çekirdeksiz, Çimenceğiz, Esentepe, Eskikarsak, Eskiköseler, Eskipolatlı, Fatih, Gazi, Gedikli, Gençali, Gülpınar, Gülveren, Gümüşyaka, Gündoğan, Güreş, Hacımusa, Hacımuslu, Hacıosmanoğlu, Hacıtuğrul, Hıdırşeyh, Ilıca, İğciler, İnler, İstiklal, Kabak, Karaahmet, Karabenli, Karacaahmet, Karahamzalı, Karailyas, Karakaya, Karakuyu, Karapınar, Karayavşan, Kargalı, Kayabaşı, Kıranharmanı, Kızılcakışla, Kocahacılı, Kurtuluş, Kuşcu, Macun, Mehmetakif, Müslüm, Oğuzlar, Olukpınar, Ömerler, Ördekgölü, Özyurt, Poyraz, Sabanca, Sakarya, Sarıhalil, Sarıoba, Sazlar, Sinanlı, Sincik, Sivri, Şabanözü, Şehitlik, Şentepe, Şeyhali, Şıhahmetli, Taşpınar, Tatlıkuyu, Toydemir, Tüfekçioğlu, Türkkarsak, Türktaciri, Uzunbey, Üçpınar, Yağcıoğlu, Yağmurbaba, Yaralı, Yassıhüyük, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yeniköseler, Yenimehmetli, Yeşilöz, Yıldızlı, Yüzükbaşı ve Zafer mahallelerini kapsamaktadır. Ankara'nın tüm ilçelerinde varız! Çankaya Oto Çekici talebi oluşturmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Chekici'yi; sosyal medya hesaplarımız olan Instagram, Facebook, Twitter ya da Youtube hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca ÇekiciApp, mobil uygulamamızı tüm mobil mağazalarında bulabilir, işlem ve kullanım kolaylığı sağlayan uygulamamızı telefonunuza indirerek anında çekici hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Talep oluşturmadan önce; mobil uygulamamız üzerinden Chekici (Çekici) seferlerinize göz atmayı unutmayın! Polatlı Oto Çekici ekibi olarak 7/24 hizmetinize hazırız. Kazasız, belasız yolculuklar dileriz.

HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
 • Kristy ITT
 • Maygold Filo
 • Hdy Filo Kiralama
 • Irmak Group
 • Koza Gıda
 • Samamap
 • Destina
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!