Bingöl - Yayladere Oto Çekici

Yayladere Oto Çekici, Hızlı Yol Yardım Hizmetleriyle Dakikalar İçinde Yanınızda!

Yayladere, Bingöl iline bağlı bir ilçedir. Merkez ile arasındaki uzaklık 100 kilometredir. İlçe, Tunceli-Bingöl il sınırındadır ve dağlar arasında kurulu bir yerleşim yeridir. Bingöl'ün en küçük ilçesi olan Yayladere'de; yeterli sosyal alan ve alışveriş merkezi bulunmamasından ötürü, ilçe sakinleri sıklıkla civar ilçeleri ziyaret etmektedir. Bölge civarı kat edeceğiniz bir güzergâh üzerinde araç arızası gibi durumlarda oto çekici, oto kurtarma, araç çekme hizmetlerine kolay ulaşım sağlanabilmesi için Chekici (Çekici), bölgenin her mahallesinde Yayladere Oto Çekici ekiplerini faaliyete geçirdi. Gece-gündüz hiçbir bahanemiz olmaksızın çekici hizmeti veriyoruz! Şehir içi veya şehir dışı (İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Sivas, Tokat, Bartın, Hakkâri ve daha sayamadığımız tüm illere) araç nakliye talebi oluşturmak istediğinizde, Bingöl Yayladere Hızlı Yol Yardım ekiplerimizle 0544 535 50 04 numaralı hattın diğer ucundayız!


Chekici, sektörde eşine rastlanmayacak hizmet seçenekleri ile bugüne kadar yaşadığınız tüm oto çekici problemlerini ortadan kaldırıyor. Özgün çalışma prensiplerimiz sayesinde artık aracınız arıza yaptığında, kaza sonucu yerinden hareket ettirilemeyecek duruma geldiğinde, lastiğiniz patladığında veya türlü sebeplerden oto kurtarma hizmeti almadan bulunduğunuz yerden ayrılamayacak duruma geldiğinizde en kısa sürede çözüm bulma garantisi ile sizlerleyiz! Bir noktadan başka bir noktaya ulaşım sağlamaya çalışırken yarı yolda kalmak yeterince can sıkıcı bir durumdur. Üzerine birde zorlu hava koşullarının eşlik ettiği durumlarda eklenince; mecburiyetten fahiş fiyatlara evet demek zorun kaldığınız günleri firmamız ile geride bırakacaksınız! Çekici hizmeti almak için; araç başında saatlerce mahsur kalmak artık kaderiniz değil! Yayladere’de oto çekici hizmeti almayı bekliyorsanız, kusursuz planlanmış iş tasarımımız sayesinde, dakikalar içinde en uygun fiyatlı ve en güvenilir Yayladere Oto Çekici ekiplerimizi chekici.com ya da ÇekiciApp üzerinden bulabilirsiniz. Öyle bir organizasyon ki; platformumuza başvuru yaptığınız anda dijital ortamda ve pratikte hizmet veren tüm ekiplerimiz birbiriyle haberdar bir çalışma düzeni ile siz daha ne olduğunu bile anlamadan aracınız çekiciye yüklenip dilediğiniz noktaya ulaştırılır! ATV, UTV, minibüs, kamyonet, tarım makinesi, motosiklet, pickup ve daha birçok aracınız için farklı ekipmanlara sahip oto kurtarıcılarımız ile yanınızdayız! Yani araç tip ve modeliniz ne olursa olsun, Yayladere’den hangi bölgeye taşınacak olursa olsun; çekici ihtiyaçlarınızda 7/24 aktif olan canlı destek hattımızı aramanız yeterli. Diğer talep oluşturma ve çözüm seçeneklerimizi de merak ediyorsanız yazımızın devamında bu yöntemlerden bahsediyor olacağız.


Yayladere Oto Çekici veya Acil Oto Çekici Talebi Oluşturma Seçenekleri

Çekici, hizmet vermeye başladığı gün itibariyle Türkiye’yi karış karış gezmeye başladı! Yazımızın üst bölümlerinde de bahsettiğimiz gibi önceki oto kurtarma deneyimlerinizde yaşadığınız tüm olumsuzları yok etmeye geldik! Yaşadığınız bölgeden, nereye isterseniz araçlarınızı güvenli bir şekilde ulaştırmak bizim işimiz. Üstelik bu hizmetlere erişiminizi kolaylaştırmak için uzman dijital platform ekiplerimizin aylarca süren çalışmaları sonucu birçok farklı yöntem geliştirdik. Şunu bilmenizi isteriz ki; Yayladere’de sosyal hayatı kolaylaştıracak hizmetlerden yararlanmanın zor olduğunu düşünüyorsanız, buna Çekici hizmetleri dâhil değil! Mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak her an oto çekici desteği alabilirsiniz. Chekici-Çekici uygulaması, yardımlarınıza koşmak için akıllı telefonlarınızda bulunan uygulama marketlerde sizleri bekliyor. Uygulamamız, tasarım yönünden bakıldığında basit ancak muazzam bir yapıya sahiptir. Giriş yapan herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve işlem takibini yapabileceği ChekiciApp, her kesime hitap ettiğini ve rakip tanımadığını kullanıcılarına kanıtladı ve kanıtlamaya devam ediyor! Peki, beklenmedik bir anda yolda kaldığınızda ve mobil uygulamamıza erişiminiz olmadığında nasıl bir yol izlemelisiniz? Bunun da cevabı çok basit! Şu an olduğu gibi, internet tarayıcınız üzerinden chekici.com web sitemize giriş yaparak, acil çekici hizmetimize anında ulaşabilirsiniz! Kriz yönetimi konusunda uzman Chekici platformu en hızlı oto çekici servisine ulaşmak istediğinizde, çekicinizi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Talep ekranlarımızdan kolaylıkla ulaşabileceğiniz Yayladere Oto Çekici ve Yayladere Acil Oto Çekici servislerimiz ile aracınızın en güvenli yolculuğunu planlayabilirsiniz! Detaylara ulaşmak için “Blog” yazılarımız sizlere ışık tutacaktır.


  • Bingöl (Yayladere) "Acil Çekici" Butonumuz: Bu hizmetimiz ile konumunuza en yakın Yayladere çekici servislerimize erişim sağlarsınız. Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden giriş yaparak “Bingöl Acil Çekici” butonuna tıklayıp sadece "İl-İlçe" bilgilerinizi girdiğiniz anda, sistem en yakınınızdaki Yayladere Acil Çekici ekiplerimizin iletişim bilgilerini listeler. Sonrasında dilediğiniz ekibimizle yola devam etme takdiri sizin!


  • Bingöl (Yayladere) "Çekici Talep Et" Butonumuz: Mobil uygulama rahatlığı ile erişim sağlayacağınız bu servisimiz, aracınızın hem şehir içi hem şehirler arası yolculuğunu planlamanız için tasarlanmıştır. Bu kanal sayesinde, tek taleple yüzlerce fiyat teklifine 5 dakikada ulaşırsınız. Tek platform; binlerce oto çekici, yüzlerce fiyat teklifi tüm çekici ihtiyacınızı gidermeye yeter! Üstelik firmalara ait yorum ve puanlamaları inceleme fırsatı ile… Uygulama içerisinden “Çekici Talep Et” seçeneğine tıklayarak çekici talep formu doldurmanız yeterli. Bu formu kendi belirlediğiniz tarih aralığına göre düzenleyebilirsiniz. Taşıma detaylarınız sisteme düştüğü anda Yayladere oto çekici ekiplerimiz talebinizi karşılamak için fiyat tekliflerini beğeninize sunacak! Gelen teklifler arasından en uygun bulduğunuzu onaylayarak firma ile detaylı görüşmeler sağlayabilirsiniz. Karşılıklı anlaşma sağlandığı anda çekici talebiniz, talep sayfasından “Transfer Listesi” bölümüne taşınacaktır. Bu kaynak üzerinden taşıma işleminiz esnasında taşıyıcı firmamızın belirli noktalarda yüklediği araç görsellerinize erişim sağlayarak nakliyenin her anından, aracınızın durumundan haberdar olabilirsiniz. İddia ediyoruz; AkçadamlarConag, Haktanır, Hasköy, Merkez ve Yolgüden Mahallesi’nde bulunan hizmet noktalarımız sayesinde Yayladere’nin her karışından bizlere ulaşma süreniz dakikalarla sınırlı! Bingöl'ün tüm ilçelerinde çekiciyiz! Yedisu Oto Çekici/Karlıova Oto Çekici talebi oluşturmak ister misiniz?


Chekici İletişim Kanallarımız

Binlerce çalışanın emeğinin bulunduğu Chekici platformu, elbette ki sosyal medya hesaplarınızda da elinizin altında! Tüm taşıma işlemlerini aile üyelerimizden birinin aracını taşıyormuşçasına özenle gerçekleştirdiğimizden, platformumuza yolu düşen herkes bizim için çok değerlidir. Sizin de bir şekilde yolunuz bizlerle kesiştiyse veya kesişmek üzereyse “Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube” hesaplarımızı takip etmeye davetlisiniz!

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!