Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Elmadağ oto çekici


Elmadağ Oto Çekici Hizmetleri İçin Tercihiniz Chekici Olsun!

Elmadağ; İç Anadolu bölgesinde yer alır. Ankara iline bağlı ve 41 km uzaklıktaki ilçeye, E-88 (Ankara-Kırıkkale Yolu) karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bölgede; kasım ayında başlayan kar yağışı, sonbahar mevsiminde oluşan sis ve Ocak aylarında fazla yağışın olması, kimi zaman sürücülere zor anlar yaşatmaktadır. Asfaltın kayganlaşması, sis yüzünden görüş mesafenizin kısalması gibi etkenlerden ötürü aranızın hakimiyetini kaybettiğiniz ve kaza mı yaptığınız tam da o anda ne mi yapacağınızı düşünüyorsunuz? Bulunduğunuz bölgeye vakit kaybetmeden gelip, aracınızı en yakın servis& onarım noktasına çekecek çekiciyi ararken Chekici ile karşılaştıysanız, artık endişelenmenize gerek yok! Elmadağ Oto Çekici ekiplerimizle, bölgede aktif olarak hizmet vermekteyiz. Oto çekici hizmeti veren firma olarak genç, dinamik ve alanında profesyonel olan kadromuzla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak bizim için oldukça önemlidir. Öncelikle üstün hizmet kalitesi ve birebir diyaloglar ile hizmet verdiğimizden, çekici ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırıyor, çekici planınızı en kısa sürede öğrenmenizi sağlıyoruz. 0552 880 35 05'i tuşlayıp, telefon numaramızı aradığınız takdirde; bir telesekreter ile görüşmek zorunda kalmadan, aracınızın mevcut durumuna göre çekici hizmeti alabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizde vasile olarak, tüm çekici işlem süreçlerinizi yeniliyoruz! Geniş bir yelpazede sunduğumuz tüm çekici hizmetlerimizle ve her geçen gün daha gelişmiş teknolojiye sahip olan araçlarımızla etkin bir firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak, firmamızın bünyesinde belirlemiş olduğumuz vizyonumuzdur. Bilmenizi isteriz ki; sağlamış olduğumuz güvenilirlik ve bunun yanı sıra yüksek iş ahlakı, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizde ön planda tutulmaktadır. Ayrıca müşterilerimize yüksek kalite şartlarında hizmet vererek, memnuniyeti en üst seviyeye çıkartmakta firmamızın bünyesinde belirlemiş olduğu misyonudur. Gecesi gündüzü bir olan binlerce Çekici Türkiye'nin neresine giderseniz gidin ulaşabilirsiniz. Eski yerleşim yerlerinden biri olan Elmadağ ilçesinde Çekici bulmak artık çok kolay!  Chekici (Çekici) kullanıcılarını; basit ve kullanışlı sisteminde ağırlıyor ve çekici ihtiyaçlarında çözüme kavuşturuyor. Hemen sizde Çekici ekipleri ile iletişime geçmek ister misiniz?


Chekici (Çekici); adında anlaşıldığı üzere, çekici taleplerinizi karşılamak adına hizmet veren, bulunduğunuz bölgenin tedarik zincirini kullanıcılarının huzuruna kendi çekici sistem otomasyonu sayesinde takdim eden kurumsal bir firmadır. Araç kullanımı günümüz şartlarında git gide artış göstermektedir. Araç kullanımının bu denli artmasıyla birlikte yolda oluşan trafik artmakta ve çekici hizmetine ihtiyaçta bu duruma paralel olarak artış göstermektedir. Kaza, arıza gibi aracınızın çekilmesine neden olacak durumların meydana gelmesi ile oto çekici ekiplerine anında ulaşmak istemekte haklısınız! Çekici bulma zorluklarını ekarte eden sistemimiz, çekici-müşteri buluşması için var gücü ile faaliyetini sürdürmektedir. Hidrolik ya da elektrik sistemle çalışan özel mekanizmaya sahip araçların yardımıyla; yolda kalmış, arızalanmış ya da kaza yapmış araçların bir yerden başka bir yere taşınma işleminde Elmadağ Oto Çekici ekiplerimizce yanınızdayız! Bu durum genel olarak pek çok kişinin başına gelmektedir ve sıkıntılı anların yaşanmasına neden olmaktadır. Artık bu sıkıntıya dur diyoruz! Gelişmiş, son teknoloji filosu, alanında uzman ve bilgili ekiplerimizle sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) üzerinden giriş yaparak, çekici hizmet talebinde bulunabilir, cazip çekici fiyatları arasından tedarikçi seçebilirsiniz.


Elmadağ Acil Çekici Ekibi ile Hizmet Hızı Maksimum Seviyede!

Elmadağ Acil Çekici ekibimiz ile zor anlarınızda hızlı müdahale etmek için harekete geçiyoruz! Kim bilir yıllık izin alarak belki de hafta sonu kaçamağı yapmak için yola çıktığınız bir günde, Ankara il merkezine 20 km uzaklıktaki Elmadağ Kayak Merkezi'ne ulaşmayı ve harika bir tatile imza atmayı düşünürken, kendinizi Elmadağ ilçesinin en yakın oto kurtarıcı ekibini ararken mi buldunuz? Yol kenarında saatlerce bekleyen kişi siz olmayacaksınız! Güvenilir, kaliteli ve işinde uzman ekiplere jet hızıyla ulaşmanın artık bir yolu var! Çekici hizmet hızını maksimum seviyeye, Chekici ile çıkarmayı başarmış bulunmaktayız! Mevcut konumunuza bir değil iki değil tam üç çekici gelmek için aday! Hemen web sitemiz chekici.com ya da mobil uygulamamız üzerinden "İl (Ankara)-İlçe (Elmadağ)" seçiminizi yaparak, konum bilgileriniz nezdinde en yakın oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Hemen talebinizi "Ankara Acil Çekici" butonumuz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kullanıcılarımıza Türkiye'nin İzmir, Adana, İstanbul, Antalya, Muğla, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Tunceli, Hatay ya da herhangi bir noktadan erişebilmek adına, hizmet alanımıza sınırlama getirmedik! Elmadağ ilçesi de dahil, bulunduğunuz bölgenin tedarikçileri ile iş ortağı olduk! Acil durumlarınıza da hassasiyet göstererek, hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken anlarda kullanıcımızı mağdur bırakmıyoruz. Hızı, kalitesi ve güvenilirliği ile kullanıcılarımızın testinden geçmiş bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. En yakın 3 çekici sorgusu yapmak için "Elmadağ Acil Çekici" talebiniz hazır! Elmadağ Oto Çekici, Türkiye'nin en güvenilir platformu Chekici'de!


Elmadağ Şehir İçi/Şehir Dışı Araç Taşıma Firmalarından Teklif Alın!

Oto çekici ve araç kurtarıcı olarak bilinen firmamız, yolda desteğe ihtiyacı olan araçlara hizmet vermekte ve aynı zamanda araç nakliyesi işlemlerinizi de gerçekleştirmek adına yoğun bir şekilde taleplerinize, çekici teklifleri yağdırmaktadır. Bölgenizde yer alan oto çekici firmalarını bir araya getiren sistemimiz, tek bir çatı altında tek bir firmaya bağlı kalmadan çekici ihtiyaçlarınızı karşılamakta oldukça iddialı! En çekici platform olarak adını yazdıran Chekici, modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran eğitimli kadrosuyla yolculuklarınızda, tatilinizde, iş gezilerinizde, trafikte ya da aracınız ile farklı bir konumda iken yanınızda olmaya devam edecektir. Zor olan çekici işlerinde dahi alanında uzman olan ekibimiz ile işin üstesinden gelmekteyiz. Elmadağ oto çekici hizmeti veren firma olarak, sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Tekli/Çoklu Çekici araçlarına sahip ekiplerimizden çekici rezervasyonu yapmaya ne dersiniz? Üstelik kullanıcılarımızın istediği gün ve saatte çekici aracımız kapınızda! Avantaj dolu çekici teklifleriyle Chekici kurtarıcınız olacak! Kent içi ya da kent dışı araç taşıma hizmeti almak istediğinizde sistemimize giriş yaparak "Elmadağ Şehir İçi Araç Taşıma" ya da "Elmadağ Şehir Dışı Araç Taşıma" talebi oluşturmakla ilk adımı atabilirsiniz. Ön taleplerinizi web sitemizden kabul ettiğimizi, talep oluşturma adımlarınızı ise mobil uygulamamız ÇekiciApp (ChekiciApp) ile gerçekleştirebileceğinizi bilmenizi isteriz. Mobil uygulamamızı akıllı telefon ya da tabletinizi "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden "Chekici" adımız ile bularak, kolaylıkla indirebilirsiniz. Çekici, yeni neslin çekicisi unvanına almakta çok haklı değil mi? İnovatif ve teknolojik yaklaşımlar sonucu, çekici işlem süreçlerinizi çekici altyapısı ile dolu dolu bir uygulamada halledebileceksiniz. Oto çekici hizmetlerimiz ile aracınız herhangi bir zarar görmeden ve çevreye herhangi bir zarar verilmeden işleminiz gerçekleştirilmektedir. Dijital ortamda kriterlerinize uygun çekici seferinizi oluşturabileceğiniz en güçlü platformdasınız. "Mobil uygulamanız üzerinde Çekici nasıl talep edilir?" diye soruyorsanız, işte cevabı:


 • Mobil uygulamamıza giriş yapınız. (Bu aşamada ister üye olabilir isterseniz de üyelik şartı olmaksızın işleminize devam edebilirsiniz.)
 • Anasayfa'da iki çekici hizmet butonumuzdan "Çekici Talep Et" butonunu tercih ederek, işleminize devam ediniz.
 • Başlangıç-Bitiş noktası Ankara (Elmadağ)-Ankara (X ilçesi), Manisa, Mersin, Çanakkale, Bursa ya da farklı bir nokta için talep oluşturmak için açılan çekici form ekranındaki tüm işlem detaylarını eksiksiz olarak doldurunuz. Şehirden şehire araç taşıma, oto çekici, araç kurtarma, çoklu çekici, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma, ağır vasıta araç taşımacılığı gibi pek çok çekici hizmet seçeneğine sahip olan Chekici, birbirinden çekici tekliflerini gönderebilmek adına sistematik bir şekilde çalışır.
 • Sistemimize kayıt olan talebinize, 5 dakika çekici teklifleri yağacağını bilmenizi isteriz. Tekliflerinizi; Menü> Taleplerim ekranından kontrol edebilirsiniz. SMS ya da mobil bildirim ile de her gelen tekliften haberdar olmanızı sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Gelen teklifleri onaylamanız, taşıma işleminizin gerçekleşeceği anlamına gelmez. Aksine, tedarikçimiz ile birebir iletişime geçmenizi ve profil incelemelerinde bulunmanızı sağlar.
 • Rekabet ortamında Çekici ekiplerimizden gelen teklifler arasından seçiminizi yaptıktan ve karşılıklı olarak teklifi onayladık hemen sonra, Elmadağ Araç Taşıma ekibimiz belirlediğiniz tarihte hareket geçer. 
 • İşleminizin başından sonuna kadar çağrı danışmanlarımızın hattın diğer ucunda olur. Ayrıca Menü> Taşıma İşlemleri ekranından işlem takibi yapabilirsiniz.


Elmadağ Garantili Oto Çekici Ekiplerimizin Çekici Fiyatları Nedir?

Harikulade bir web sitesi ve mobil uygulamamız ile kullanıcılarımızın çekici ihtiyaçlarını karşılarken, Chekici Elmadağ garantili oto çekici ekipleri güvencesi altında, güven suiistimali söz konusu olmadan hizmet alırsınız. Bünyemiz altında bulunan tedarikçilerimiz; K1, SRC, psikoteknik, yetki belgelerine sahiptir. Taşıyıcı sorumluluk poliçesine sahip olan her tedarikçimiz, olur da olur aracınızın taşınması sırasında ufacık bir risk meydana geldiği takdirde, bu durumu ekarte etmeden garantisi altına almaktadır. Oluşabilecek herhangi bir rizikonun gerçekleşmesi durumunda doğan yasal sorumlulukların poliçede belirlenmiş şartlar ve limitler dâhilinde teminat altına alındığı bu poliçe, kullanıcılarımıza daha emniyetli bir taşıma, çekme deneyimi sunmaktadır. Aracınız/araçlarınız için gerek bazı arızalar gerek kazalar sonucunda bir çekiciye ihtiyacınız olabilir. Çekici ihtiyacınızı kolay yoldan karşılamak adına Chekici (Çekici) tercihiniz ise zorlukların üstesinden gelmiş demektir. Öncelikle bulunduğunuz bölgeye yakın oto çekici bulmanız sizin için oldukça avantajlıdır. Hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İşte bu durumda Elmadağ Oto Çekici olarak aracınızın taşınması konusunda sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Anlık konumunuz dikkate alınarak size en yakın olan oto çekicimizi gönderiyor ya da cazip çekici fiyatları arasından seçim şansı sunuyoruz. Her bütçeye uygun teklifler, Chekici'de! Çekiciye ihtiyacınız olduğu her an en hızlı ve en uygun şekilde sizlere hizmet sunduğumuzu unutmamanızı dileriz.


Elmadağ oto çekici olarak bizimle çalışan müşterilerimiz pek çok avantaj elde edecektir. Ekonomik anlamda tasarruf etmenin yanı sıra ihtiyaç anında hızlı geri dönüşlerimizle birlikte zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Yani hem sosyal hem de ekonomik anlamda size katkımız olacağına eminiz. Bunun yanı sıra çalıştığımız filolar Chekici hizmet ilkelerine uymaktadır. Son teknoloji ile çalışan filolarımız bulunmakta olduğundan, çözemeyeceğimiz hiçbir çekici sorunu olamaza. Çalışkan, alanında uzman ekibimiz ise hem bilgi hem de tecrübe sahibidir. Yararlanmış olduğunuz hizmetler karşısında kesinlikle ek bir maliyet sizlere sunulmamaktadır. Yalnızca almış olduğunuz hizmetin ücreti, şeffaf şekilde hesaplanmaktadır. Müşteri yanlısı platformumuzda olduğunuza göre, Elmadağ Oto Çekici ekiplerine kolaylıkla ulaşabilir, kusursuz bir çekici hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz. Hakkımızda bilgi edinmek ister misiniz?


Ankara Elmadağ Oto Çekici Hizmet Noktalarımız Nerelerdir?

Ankara Elmadağ Oto Çekici, Elmadağ Oto Çekici hizmet noktalarımızı; Akçaali, Aşağıkamışlı, Deliler, Ediğe, Gümüşpala, Hasanoğlan Bahçelievler, Hasanoğlan Fatih, Hasanoğlan Havuzbaşı, İsmetpaşa, İstasyon, Karacahasan, Kayadibi, Kemalpaşa, Kurtuluş, Kuşçuali, Lalabel, Muzaffer Ekşi, Seyitcemali, Süleymanlı, Şehitlik, Taburlar, Tatlıca, Tekke, Üçevler, Yenice, Yenidoğan, Yenimahalle, Yenipınar, Yeşildere Fatih, Yukarıkamışlı mahallerine kadar taşıdık! Bulunduğunuz her konumdan Chekici ekiplerine ulaşabilir, çekici talebinde bulunabilirsiniz. İster günler öncesinden aracınızı/araçlarınızı ekibimize teslim edin ister gününde! Araç taşıma, oto kurtarma, oto çekici işlemlerinizin piri olan çekicilerimiz için saat ve gün fark etmez! Çağırın, talep edin, gelelim! Polatlı Oto Çekici/Ayaş Oto Çekici ekiplerinden mi destek istiyorsunuz? Tedarikçilerimize anında ulaşabilirsiniz. Ankara Elmadağ Çekici ekiplerimiz ile tüm Ankara'nın Chekicisiyiz!


Chekici İletişim Kanallarımız

Elmadağ ya da yakınında oluşacak kaza ya da arıza durumlarında iletişim sayfamızı ziyaret ederek, en kısa süre de yardım almanız mümkündür. Çıktığımız bu yolda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Sosyal medya hesaplarımız Chekici adımız ile Çekici ailemize katılan kullanıcılarımızın takibindedir. Dilerseniz sizde takibe alabilir, gündemimizden haberdar olabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ankara Oto Çekici ve Elmadağ Oto Çekici olarak sizlere kazasız, güzel günler dileriz. 

HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
 • Kristy ITT
 • Maygold Filo
 • Hdy Filo Kiralama
 • Irmak Group
 • Koza Gıda
 • Samamap
 • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!