Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Şereflikoçhisar oto çekici


Şereflikoçhisar Oto Çekici Ekine mi Ulaşmaya Çalışıyordunuz?

Şereflikoçhisar, Ankara iline 145 km uzaklıkta ve il merkezine en uzak ilçedir. Ankara'nın en güneyinde yer alan bölgeye ulaşım, E-90 ve D-750 üzerinden ve diğer yol şebekeleri üzerinden sağlanmaktadır. Ara ve ana hat yolları üzerinde; aracı yolda kalan, talihsiz bir kaza sonucu çekici arayan ya da ilçeden aracını/araçlarını göndermek isteyen sürücülerin hatta araç alım satım işiyle uğraşan galeri sahiplerinin tüm çekici ihtiyaçlarını Chekici (Çekici) hizmetimiz ile sağlıyoruz! Ankara Araç Nakliyesi hizmetimizin bir bacağı olan Şereflikoçhisar Oto Çekici hizmetimiz ile imdadına yetişmemizi ister misiniz? Yolda mı kaldınız? Bölgenin uzman çekicilerden teklif alma zamanınız gelmiş demektir! Karayolu ulaşımının aktığı her yerde hizmet veren en hızlı çekiciyiz! İlçe sınırları içerisindeki konumunuza en yakın çekiciden araç taşıtmak isterseniz, hemen arayınız: 0552 880 35 05.


Chekici, kullanıcısını 5 dakika içinde çekicisi ile buluşturan, sektöre hızlı giriş yaparak yüksek standartlarda 7/24 oto çekici hizmeti veren bir firmadır. Türkiye'nin herhangi bir noktasında ihtiyaç duyduğunuz oto çekici hizmetine ulaşmak için internet üzerinden yaptığınız aramalara son veriyoruz! Profesyonel ve dinamik bir ekip ile anında çekici hizmeti alabilmeniz için varız. Kullanıcımız olmaya ve araç nakliyat işlemlerinizi, basite indirgenmiş bir sistem üzerinden yürütmeye ne dersiniz? ÇekiciApp (ChekiciApp) mobil uygulamamız ve mobil uyumlu web sitemiz chekici.com üzerinden çekici talebinde bulunabilir, teklif usulü sistemimize dahil olup tedarikçi profilleri arasından kendinize uygun olan teklifi bulabilirsiniz. Kullanıcı dostu hizmet anlayışımız ile aklınıza takılan her soruda, talepte "WhatsApp" üzerinden de müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Ankara iline bağlı tüm ilçelerde oto çekici, araç taşıma hizmeti veren Chekici; İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa, Manisa, Muğla, Konya, Çanakkale ya da Türkiye'nin herhangi bir ilinde, ilçesinde ya da mahallesinde de gece gündüz demeden, iş odaklılık prensibi altında hizmet vermektedir. Chekici üzerinden talep oluşturma adımlarına hâkim olarak, anında hızlı teklif veren Şereflikoçhisar Oto Çekici ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Nasıl mı?


Şereflikoçhisar Acil Oto Çekici Butonu ile Anında Çekici!

"Şereflikoçhisar Acil Çekici" butonu ile anında çekici çağırmaya ne dersiniz? Yolda mı kaldınız? Aracınız mı arızalandı? Chekici hizmetimizin acil çekici butonu üzerinden "En yakın çekici nerede?" sorgusu yaparak Şereflikoçhisar Acil Oto Çekici talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz sonucu; konumunuza en yakın 3 çekici ekibimizin numara listesine, Çekici hizmetimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Kullanıcısına; başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamış bir firmadan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. En yakın Şereflikoçhisar oto çekici ekiplerimiz, çözüm ortağınız olmak için telefonun ucunda aramanızı bekliyor! Acil çekici butonumuz; web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinde bulunmaktadır. "İl (Ankara)-İlçe (Şereflikoçhisar)" seçiminizi yaparak, Türkiye'nin hangi noktasında iseniz, civarınızdaki çekicilerimizin listesine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şu an içinde bulunduğunuz web sitemiz üzerinden "Ankara Acil Çekici" butonumuza basarak ilçe seçiminizi Şereflikoçhisar olarak belirledikten sonra çekici ekiplerimizin numara listesine ulaşabilirsiniz. Chekici, Ankara Şereflikoçhisar yollarında! 


Şereflikoçhisar Şehir içi/ Şehir dışı Garantili Araç Taşıma Hizmeti

Çekici, memnuniyetinizi yüksek seviyede tutmaya devam ediyor! 30.000'den fazla aracı, geniş bir yelpaze içinde sunduğumuz çekici hizmetlerimiz sayesinde gerçekleştirdik! Otomobil, motosiklet, kamyonet, minibüs, midibüs, ATV, UTV, traktör, iş makineleri ve diğer karayolu ulaşım aracınızın/araçlarınızın şehirler arası araç taşıma, şehir içi oto çekici, çoklu araç taşıma, sıfır araç taşıma gibi araç nakliyat işlemlerinizi; günümüz şartlarına cevap verebilen teknolojik ve yenilikçi özelliklere sahip, donanımlı Çekici sistemi üzerinden gerçekleştiriyoruz. Her bölgedeki çekiciler, Çekici platformunda! Garanti şartlarından emin olmanız için çekicilerimizden yasal belge talebinde bulunabileceğinizi biliyor muydunuz? Aracınızı/araçlarınızı taşıtmadan önce yasal belge talebinde bulunarak; Şereflikoçhisar Garantili Oto Çekici hizmeti ile aracınızı en yakın onarım ya da servis noktasına taşıtabilir, yolunuza kaldığınız yerden kısa sürede devam edebilirsiniz. Şereflikoçhisar ilçesi sınırları içerisinden Ayaş, Bala, Elmadağ, Sincan ya da Ankara'ya bağlı farklı bir ilçeye araç göndermek istediğinizde Şereflikoçhisar şehir içi araç taşıma hizmeti ya da Ankara ilinden farklı bir il, ilçe seçimi yaparak Şereflikoçhisar Şehir dışı araç taşıma işlemi yapabilirsiniz. ÇekiciApp mobil uygulamamız ya da web sitemiz chekici.com üzerinden "Çekici Talep Et" butonumuza bastıktan sonra form sayfamızı eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. "Hakkımızda" çok konuşulduğunu biliyoruz, bu yüzden bizi yakından tanımanızı isteriz. Şereflikoçhisar Oto Çekici ekibi 7/24 hizmetinizde!


Şerelikoçhisar Çekici Hizmeti için ÇekiciApp'in Farkı Nedir?

ÇekiciApp, taşınabilir teknolojiler üzerinden çekici hizmeti veren bir mobil uygulamadır. Şereflikoçhisar Oto Çekici talebi bulunmak istediğinizde mobil uygulamamızı tercih ederseniz, size daha yüksek kalitede hizmet vereceğimizde emin olabilirsiniz. Uygulamamızı, mobil uyumlu web sitemizden ayıran birçok özellik bulunmaktadır: 


 • Çekici sistemine kayıt olabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; sistemimize yalnızca ÇekiciApp üzerinden kayıt olunabilir.
 • Oluşturduğunuz talebi, uygulamamızın Menü kısmında yer alan "Taleplerim" butonu altında görüntüleyebilir, talebinize gelen teklifleri inceleyip rezervasyon yapabilir ya da reddedebilirsiniz.
 • Taşınan aracınızın/araçlarınızın durumunu anlık olarak uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Şereflikoçhisar Çekici seferlerini görüntüleyebilir, geçmiş seferlerinizi listeleyebilirsiniz.
 • Tamamlanan hizmetler sonucu puanlama ve değerlendirme yapabilirsiniz.


Kullanıcılarımız, ChekiciApp'i tercih ederek taşıma işlemlerini yakından takip ediyor, belirledikleri tarihlerde taşıma seferi oluşturarak ya da acil durumlarında acil çekici talebi oluşturarak binlerce çekici firmasından dakikalar içerisinde teklif alıyorlar. Hemen sizde mobil uygulamamızı akıllı telefonunuza ya da tabletinize "Google Play Store, App Store ya da AppGallery" üzerinden indirerek, çekici avantaj dünyamıza katılabilirsiniz.


Ankara Şereflikoçhisar Oto Çekici Hizmet Noktalarımız

Şereflikoçhisar Oto Çekici, Ankara Şereflikoçhisar Oto Çekici hizmet noktalarımızı; Acıkuyu, Acıöz, Akarca, Akin, Akseki, Aktaş, Aliuşağı, Bağobası, Baltalı, Boğaziçi, Büyükdamlacık, Büyükkışla, Cıngıl, Cumhuriyet, Çalören, Çatçat, Çavuşköy, Çayırönü, Deliller, Devekovan, Doğankaya, Ekici, Eley, Emek, Fadıllı, Geçitli, Gülhüyük, Hacıbektaşlı, Hacıenbiya, Hamzalı, Haydarlı, Hürriyet, İstiklal, Kacarlı, Kadıncık, Kadıobası, Kale, Karabük, Karamollauşağı, Karandere, Küçükdamlacık, Mehmet Akif Ersoy, Mustafacık, Musular, Odunboğazı, Palazobası, Parlasan, Sadıklı, Sanayi, Sarıkaya, Seymenli, Şanlıkışla, Şekerköy, Şereflidavutlu, Şeyh Kuyusu, Şeyhli, Tuzla, Üzengilik, Yalnızpınar, Yazısöğüt, Yeni, Yeşilova, Yeşilyurt ve Yusufkuyusu mahallesinde oluşturduk. Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot çekici ve diğer türdeki özel mekanizmaya sahip çekici araçlarımız ile hizmetinizdeyiz! Araç nakliyesi konusunda uzman Pursaklar Oto Çekici ya da Çubuk Oto Çekici ekiplerimize ulaşmak ister misiniz?


Şereflikoçhisar Çoklu Araç Taşıma Seferlerini Görüntülemek İster Misiniz?

Şereflikoçhisar Çekici ekiplerimiz; son teknoloji araçlara sahip profesyonel ekipleri ile oto kurtarma, oto çekici hizmetleri ile gündemden düşmüyor. Kurumsal firmalara ve bireyse kullanıcılarımıza kısa süre zarfında çekici desteği sağlayarak, Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna araç taşıdığımızı biliyor muydunuz? Yanlış okumuyorsunuz! Tedarikçi zincirimiz ile aradığınız hizmeti bulmanızı sağlayan sistematik yapımız, sadece tekli araç taşıtmak istediğiniz noktada değil çoklu araç taşıma işlemi gerçekleştirmek istediğinizde de tıkır tıkır işliyor. Şereflikoçhisar'da galerici misiniz? Araçlarınızı tek seferde, ekonomik fiyatlara taşıtmak için Chekici sistemimize giriş yaptığınızda, tedarikçi seferlerimizi anında görüntüleyebilir, kriterlerinize uygun teklifler arasından seçim yaparak, aracınızı taşıtabilirsiniz. Binlerce çekici arasından seçim yapabilmek ve için tek tek çekici aramak zorunda değilsiniz. Talep usulü-teklif sistemimiz sayesinde, programı uygun tedarikçilerimizin seferlerine mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Üye olduktan hemen sonrasında, Menü> Seferlerim ekranından, Ankara-Şereflikoçhisar Oto Çekici ekiplerimizin tekli/çoklu çekici seferlerini görüntüleyebilirsiniz. Kriterlerinizi karşılayan şehirden şehire araç taşıma ekibi bulamadıysanız, başlangıç-bitiş konumlu seferinizi istediğiniz tarihlerde sistemimiz üzerinden oluşturabilirsiniz.


Chekici İletişim Kanallarımız

Her geçen gün daha da büyüdüğümüzü ve ulaşılabilirlik konusunda sorun yaşatmadığımızı bilmenizi isteriz. Chekici (Çekici), çekici sistem otomasyonu ile harika işler çıkarıyor. Hızıyla, güvenilirliğiyle, teklifleriyle, çekici rekabeti, çekici-müşteri buluşmasıyla dillerden düşmeyen firmamıza iletişim kanallarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmet öncesi ve sonrası, her adımda yanınızdayız! En yakın yol yardım arkadaşınız, Şereflikoçhisar'da da Chekici olacak! Dilerseniz, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takibe alabilirsiniz. Kazasız belasız yolcuklar dileriz.HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
 • Kristy ITT
 • Maygold Filo
 • Hdy Filo Kiralama
 • Irmak Group
 • Koza Gıda
 • Samamap
 • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!