BİNLERCE ÇEKİCİDEN TEKLİF AL!
Chekici Tanıtım
Chekici tanıtımı videosunu oynat
Chekici ile Tanışın!

Blog Sayfa: 9

Bloglar arasında arama yap
Chekici İzmir'den şehirler arası toplu araç taşıması.
İzmir'de Şehirler arası aracımı nasıl gönderebilirim?
01.02.2021

Aracınızı veya araçlarınızı İzmir'den başka bir şehire mi göndermek istiyorsunuz? Artık dert değil, Chekici sayesinde araçlarınız güvenli ve hızlı bir şekilde şehirlerarası taşınır. Sizler için toplu araç taşıma işleriniz güvenle, anlaşmalı tedarikçilerimiz ile birlikte yapılır. Araçlarınız Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Malatya, Muğla, Hatay, Adana ve Trabzon illerine güvenli ve uygun bir şekilde taşınır. Bu hizmetlere chekici.com adresimiz üzerinden veya chekici mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun tedarikçilerimizin siz özel müşterilerimize özel fiyatlarıyla birlikte Chekici sayesinde artık sizler şehirlerarası toplu araç taşımanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Chekici platformuna ait çekici İstanbulda araç taşıyor.
İstanbul'un Toplu Araç Taşıma Markası Chekici
01.02.2021

Aracınızla birçok kez şehirler arası yolculuk yapmış olabilirsiniz, peki aracınızı yalnız olarak şehirler arası yolculuğa çıkartmayı hiç denediniz mi? İstanbul’dan başka bir şehre çoklu araç gönderimi yapmak mı istiyorsunuz? hiç dert değil, çünki chekici var. Sizler kendiniz uzun yolculuğun keyfini çıkartırken hiç yorulmadan arabanız da sizinle birlikte şehir dışına gelecek, Sizler, bize aracınızı İstanbul’un Anadolu veya Avrupa yakasından vereceksiniz, istediğiniz yerden, İzmir, Ankara, Muğla, Trabzon, Malatya içerisinde nereden isterseniz oradan alacaksınız. Her bütçeye uygun çözümler ve detaylı seferler için chekici.com adresinden, veya mobil uygulamamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Chekici şehiriçi çekicisi çoklu araç taşıyor.
Chekici ile Araç Taşıma Ücretleri Nelerdir?
01.02.2021

Muğla içerisinden aracınızı Türkiye’nin herhangi bir şehrine götürmenin maliyetini mi araştırıyordunuz? Merak etmeyin! Chekici, araçlarınızı en uygun ve en hesaplı şekilde aracınızı Muğla dan İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa Yakası,Malatya,İzmir, Muğla, Hatay, Adana, Trabzon‘a taşıyor. Sizlerin aracınızı veya araçlarınızı Muğla içerisinden alıp en hesaplı ve en uygun biçimde şehirlerarası araç taşıma gönderimi yapan chekici’nin bu fırsatlarını kaçırmayın. Gönderim ücretleri, sefer bilgileri ve daha birçok sorunuz için bizleri chekici.com adresi üzerinden ziyaret edebilir, 7/24 açık olan canlı desteğimizden bizlere bağlanabilir veya mobil uygulamamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Chekici şehirlerarası çekicisi araçları yolda toplu taşıyor.
Ankara'dan Aracımı Başka Şehre Nasıl Gönderebilirim?
01.02.2021

Ankara’dan aracınızı başka bir şehire göndermek mi istiyorsunuz? Çok kolay! Chekici sayesinde artık böyle bir derdiniz-sorununuz olmayacak. Aracınızı Chekici'ye emanet edin, istediğiniz zaman istediğiniz yere aracınızı ulaştıralım. Siz aracınızı Ankara’dan bizlere teslim edin, bizler aracınızı, İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Malatya, İzmir, Muğla, Hatay, Adana, Trabzon şehirlerinde istediğiniz noktalara teslim edelim. Hizmetlerimizin detaylı bilgisi için, chekici.com adresi üzerinden, veya mobil uygulamamızdan erişebilir, bizleri telefonla arayabilir, web sitemiz üzerinden 7/24 olan canlı desteğimize bağlanabilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0544 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!