Nereden
Nereye
Telefon

Blog Sayfa: 9

Bloglar arasında arama yap
Chekici Hatay'ın toplu araç taşımasını yapıyor.
Hatay’dan aracımı en hızlı nasıl başka bölgeye nakledebilirim?
01.02.2021

Araçlarınızı en hızlı sürede, en kısa zamanda başka bir şehire taşımak mı istiyorsunuz? Sorun değil! Chekici yanınızda. Onlarca firmasıyla ve Hatay’dan her hafta düzenlediği seferleriyle sizlerin araçlarını en hızlı sürede İzmir, Malatya, Muğla, İstanbul, Adana ve Trabzon şehirlerine taşıyoruz. Artık şehirler arası çoklu taşımak bir zoluk olmaktan çıkıyor. Sefer detayları, firma detayları ve daha birçok bilgi için bizlere chekici.com adresinden, sizler için hazırladığımız mobil uygulama üzerinden veya 7/24 canlı desteğimizden bilgi alabilirsiniz.

Chekici Adana'nın araçlarını toplu taşıyor.
Adana'nın en iyi araç taşıma firması hangisi?
01.02.2021

Adana içerisinden şehirler arası çoklu araç taşımanın en kolay yolu chekici.com. Artık Adana’dan başka şehirlere çoklu araç taşımak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan sizler için bu işi sadece bir tıklamayla hallediyoruz. Adana içerisinden bizlere teslim ettiğiniz araçlarınızı Ankara, İzmir, Muğla, Hatay, Malatya, Trabzon gibi yerlere ulaştırıyoruz. Adana içerisinden her hafta düzenlediğimiz seferler sayesinde en hızlı şekilde şehirler arası çoklu araç taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Toplu araç taşımanın en kolay yolu için bizleri chekici.com adresi üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Chekici Trabzon'dan ucuz toplu araç taşıyor.
Trabzon'dan Araç Taşımanın En Kolay Yolu
01.02.2021

Trabzon içerisinden başka şehirlere araçlarınızı taşımak mı istiyorsunuz? Hiç dert değil! Siz araçlarınızı bize Trabzon’dan verin, biz aracınızı Ankara, İzmir, Muğla, Hatay, Adana, Malatya şehirlerinden dilediğinize taşıyalım. Her hafta Trabzon içerisinden düzenlediğimiz seferlerle birlikte istediğiniz zaman başka şehire araçlarınızı en kısa sürede taşıyabiliriz . Artık “aracımı oraya kadar nasıl götüreceğim?” derdiniz olmayacak. chekici.com adresi üzerinden istediğiniz seferi seçip kolayca araçlarınızı başka şehire nakledebilirsiniz. Sefer detayları için chekici.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Chekici İzmir'den şehirler arası toplu araç taşıması.
İzmir'de Şehirler arası aracımı nasıl gönderebilirim?
01.02.2021

Aracınızı veya araçlarınızı İzmir'den başka bir şehire mi göndermek istiyorsunuz? Artık dert değil, Chekici sayesinde araçlarınız güvenli ve hızlı bir şekilde şehirlerarası taşınır. Sizler için toplu araç taşıma işleriniz güvenle, anlaşmalı tedarikçilerimiz ile birlikte yapılır. Araçlarınız Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Malatya, Muğla, Hatay, Adana ve Trabzon illerine güvenli ve uygun bir şekilde taşınır. Bu hizmetlere chekici.com adresimiz üzerinden veya chekici mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun tedarikçilerimizin siz özel müşterilerimize özel fiyatlarıyla birlikte Chekici sayesinde artık sizler şehirlerarası toplu araç taşımanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Chekici platformuna ait çekici İstanbulda araç taşıyor.
İstanbul'un Toplu Araç Taşıma Markası Chekici
01.02.2021

Aracınızla birçok kez şehirler arası yolculuk yapmış olabilirsiniz, peki aracınızı yalnız olarak şehirler arası yolculuğa çıkartmayı hiç denediniz mi? İstanbul’dan başka bir şehre çoklu araç gönderimi yapmak mı istiyorsunuz? hiç dert değil, çünki chekici var. Sizler kendiniz uzun yolculuğun keyfini çıkartırken hiç yorulmadan arabanız da sizinle birlikte şehir dışına gelecek, Sizler, bize aracınızı İstanbul’un Anadolu veya Avrupa yakasından vereceksiniz, istediğiniz yerden, İzmir, Ankara, Muğla, Trabzon, Malatya içerisinde nereden isterseniz oradan alacaksınız. Her bütçeye uygun çözümler ve detaylı seferler için chekici.com adresinden, veya mobil uygulamamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Chekici şehiriçi çekicisi çoklu araç taşıyor.
Chekici ile Araç Taşıma Ücretleri Nelerdir?
01.02.2021

Muğla içerisinden aracınızı Türkiye’nin herhangi bir şehrine götürmenin maliyetini mi araştırıyordunuz? Merak etmeyin! Chekici, araçlarınızı en uygun ve en hesaplı şekilde aracınızı Muğla dan İstanbul Anadolu yakası, İstanbul Avrupa Yakası,Malatya,İzmir, Muğla, Hatay, Adana, Trabzon‘a taşıyor. Sizlerin aracınızı veya araçlarınızı Muğla içerisinden alıp en hesaplı ve en uygun biçimde şehirlerarası araç taşıma gönderimi yapan chekici’nin bu fırsatlarını kaçırmayın. Gönderim ücretleri, sefer bilgileri ve daha birçok sorunuz için bizleri chekici.com adresi üzerinden ziyaret edebilir, 7/24 açık olan canlı desteğimizden bizlere bağlanabilir veya mobil uygulamamızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!