Hızlı Teklif Doğru Çekici

Ankara - Altındağ oto çekici


Altındağ Oto Çekici

Günlük yaşantınız sırasında trafikteyken başınıza neler gelebileceği belli olmaz. Aracınızla yaşayabileceğiniz problemler sonucunda yolda kalabilir ve Altındağ oto çekici yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde aracınızı ihtiyaç duyduğu uzmana ulaştırarak aracınızı kullanmaya devam edebilmeniz için, aracın bulunduğu noktadan başka bir noktaya taşınması gerekmektedir. Bu taşıma işleminin gerçekleşebilmesi için de çekici adı verilen özel araçlara ihtiyaç bulunmaktadır. Genellikle çekici firmalarının kendi finansmanları ve vizyonları kapsamında hazırlanmış olan web sayfaları bulunmaktadır. Ve çekici hizmeti arayan müşterilerin bu siteleri tek tek gezerek firma numaralarını alıp firmalarla fiyat ve uygunluk konusunda görüşmesi gerekmektedir. Bu süreç özellikle yolda kalındığı acil durumlarda araç kullanıcıları için bir külfete dönüşmektedir. Aynı sorunu zaman zaman biz de yaşadığımız için bu soruna kökten bir çözüm getirme parolasıyla yola çıktık ve Chekici’yi yarattık!

 

Chekici Nasıl Çalışır?

Ankara’da dilediğiniz zaman Altındağ oto çekici hizmetine ulaşabilmeniz için telefonlarımızın başındayız. 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan müşteri temsilcisi ekibimiz ve mobil uygulamamız sayesinde çekici ihtiyaçlarınızı 5 dakika içerisinde karşılayarak dilediğiniz çekici hizmetine ulaşabilirsiniz. Diyelim ki Altındağ civarında aracınızın lastiği patladı ve yedek lastiğiniz de yok. Ya da lastik değiştirmeyi bilmiyorsunuz. Aracınızın bir lastik tamircisine taşınmasını sağlayacak Altındağ oto kurtarıcı sayeside yaşadığınız sıkıntıyı ortadan kaldırabilir ve kısa zaman içerisinde yolunuza devam edebilirsiniz. Hemen telefonunuzun uygulama marketine girin ve Chekici uygulamasını indirin! Telefon numaranızı doğrulayarak hızlıca sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer çekici ihtiyacınız acilse hemen “Acil Çekici Butonu” sayesinde konumunuza en yakın durumda olan 3 Altındağ oto çekici firmasının telefonuna ulaşarak sorununuzu dakikalar içerisinde çözebilirsiniz. Ya da uygulama içerisinden şehir içi veya şehirler arası araç taşıma talebinizi oluşturarak Altındağ oto çekme veya Polatlı oto çekici firmalarının size taşıma işlemi ile alakalı fiyat teklifleri iletmesini bekleyip fiyat ve firma karşılaştırması yapabilir, aracınızı en hesaplı şekilde taşıtabilirsiniz. İşleyiş yapısı sayesinde Chekici bünyesindeki oto çekici firmaları her zaman birbirleri arasında fiyat rekabeti içerisindedirler. Müşteriler teklifler arasında hızla karşılaştırma yapabildiği için, firmalar daha düşük fiyatlar vermekte ve ortalama fiyatlar gittikçe azalmaktadır.

Chekici’nin hizmetleri sadece Ankara ili ile sınırlı değildir. Güçlü firma yapımız ve çok sayıda çözüm ortağımız sayesinde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde kesintisiz şehir içi ve şehirler arası araç taşıma hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Eğer araç alıp satan bir galeri sahibi ya da bir araç kiralama filosu sahibiyseniz, çoklu araç taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Talebinizi oluştururken taşıtmak istediğiniz araç sayısını belirtmeniz yeterli! Size teklifte bulunacak firma talebinizi incelerken toplam araç sayısı detaylarını da görerek teklifini buna göre vermekte ve çekici araçlarını buna göre ayarlamaktadır.

 

Web Sayfamızdan da Talep Oluşturabilirsiniz!

Chekici hizmetlerine erişebilmek için tek olanağınız mobil uygulamamız değil! www.chekici.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz talep oluşturma sayfası sayesinde mobil uygulamamızla aynı yöntemle taleplerinizi oluşturarak, telefonunuza gelecek SMS bildirimleri sayesinde firma tekliflerini görerek bir çekici firmasıyla hızla anlaşma sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamamızda bulunan acil çekici hizmetinin aynısı web sayfamızda da bulunmaktadır. Web tarayıcınızdan konum hizmetlerine erişim hizmetlerini aktif hale getirerek, konumunuza en yakın 3 Altındağ oto çekici firmasının telefon bilgilerine hızla ulaşabilirsiniz.

 

Chekici Ekibine Nasıl Ulaşabilirim?

 Bize ulaşabilmeniz için bir çok kanal bulunmaktadır. İletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımız, mail adreslerimiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden istediğiniz gün ve saatte Chekici ekibine ulaşarak soru, öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Youtube hesabımızda ise sizler için hazırlamış olduğumuz tanışma videomuzu izleyebilirsiniz.


HİZMET VERDİĞİMİZ FİRMALAR
  • Kristy ITT
  • Maygold Filo
  • Hdy Filo Kiralama
  • Irmak Group
  • Koza Gıda
  • Samamap
  • Destina
Chekici mobil uygulamasını telefonunuza indirin
Hızlı Teklif Doğru Çekici
Hızlı Teklif, Doğru Çekici
Sol menüyü kapat
Chekici'ye whatsapp üzerinden ulaşın
7-24 acil çekici iletişim hattı 0(544) 535 5004
Uyarı penceresini kapat
İşleminiz Başarılı!